Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.05.2007., 18:41   #1
Shiverlock
Premium
Moj komp
 
Shiverlock's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Arrow Joystick! (genius MaxFighter F-16U)

Imam gore navedeni joystick. I imam problem. Svaki put kada upalim FS2004 ili Falcon 4: Allied Assault, nakon sto umrem/restartam/pocnem ispocetka/svejedno, joystick jednostavno poblesavi. Avion mi bjezi dole, pa lijevo, pa se samo pocne okretati, izvan kontrole a ja tako nemrem igrat.Kalibrirao sam ga nekoliko puta i dosta mi ga je vise... Nema drivera za njega, nista.

Eh sada.. Dali se to nekako moze srediti?
Ili da jednostavno kupim neki novi jostick koji mi to nece raditi, neki da ne zafrkava i cijena do 200 kn

ajd ljudi molim vas za pomoc.

P.S.
razmisljao sam o Logitech Attack 3 ali sam citao review da je sranje i da se s njim (190 kn) dogadaju iste stvari kao i s mojim joystickom (kojeg sam platil oko 60 kn) tako da sam odustao
__________________
Shiverlock je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2007., 13:26   #2
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Provaj ga kalibrirat u igri (ako ima autokalibraciju, mislim da ima) tako da ga dva, tri puta ga okreneš u svim smjerovima. Inače, imao sam takav sličan, moj je ima 8 tipki i osmosmjerni hat, digitalni na usb, i nakon par mjeseci su mu otišli potenciometri. Kratkoročno rješenje ti je da uzmeš WD-40 i uprskaš ga u otvore potenciometara, ili kupiš posebni kontaktni sprej (ima u Chipoteci). Dugoročno rješenje je kupnja novog joysticka i provaj nać neki koji ima optičke senzore, kao noviji volani, vrhunska preciznost i ne može se istrošit
Roso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.05.2007., 16:03   #3
Shiverlock
Premium
Moj komp
 
Shiverlock's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Ma sve sam probao ali opet leti na sve strane -u krivo. Probat cu ovo kaj si predlozil thx
__________________
Shiverlock je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na