Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.08.2019., 16:09   #31
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Drugi dan je poceo "kukati" a ja
samo uzo sarafciger i reko donesi mi svoj komp u radnu sobu... naljevo krug i slaze opet.
Drugim riječima, da ga nisi imao čime ucijeniti, bilo bi kuku-lele
A i supruga je odigrala, rekao bih, ključnu ulogu time što se nije miješala.
mkey je offline  
Staro 17.08.2019., 16:57   #32
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ja kad sam bio klinac, a bio sam zločest, redovito sam dobio po guzici i to mi je bilo the best. nikada ne boli jer paze, a izvučeš se. međutim sreća nije dugo trajala i već negdje sa 9 godina počelo je sa kaznama tipa nema van, nema kod frenda, nema igrica na kompu i slično. to je pakao. to je gore od bilo kojih batina. očaj.
tizhu je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2019., 21:44   #33
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor henri_007 Pregled postova
Na kraju ispada da čak ni ne treba VPN. Dovoljno je samo ne koristiti DNS servere od provajdera nego npr. googlove (8.8.8.8 ili 8.8.4.4)
Uf, još gore. Znači da nam divna vlast ima prste preduboko u ISP-ovima.
IcyTexx je offline  
Staro 17.08.2019., 22:46   #34
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
a jesi reka malom odakle ta silna drva.
Ne razumijem na sta ciljas ? Pa nisu ukradna.. napravljena ili kupljena itd...
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Drugim riječima, da ga nisi imao čime ucijeniti, bilo bi kuku-lele
Nebi, uvijek ima "nesto" !
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
A i supruga je odigrala, rekao bih, ključnu ulogu time što se nije miješala.
Morala je... Za njegovo dobro...
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
to je pakao. to je gore od bilo kojih batina. očaj.
Da, nema gore od dobre kazne i nema nesalomljivih Ćurke je malo lakse slomit ali i "frajeri" slabosti imaju...

Kcer copili u raciji oko ponoci ( 17 g ) u bircuzu, ja naravno bio na terenu... zove policija da oce neko doc po nju, reko JOK.. moze prespavat u celiji ? Pa moze... ok. Nije 2 tjedna htjela van od sramote.

Starija kad je imala 16 stalno kasni u skolu, ujutro lenguza pa dok se nasminka itd.. doso ja sa roditeljskog i 3 neopravdana sve ujutro prvi sat.
Uzo ladicu gdje je drzala sminku, sjalila, neke cetkice i sta ja znam kojeg sve vraga, otvorio vrata kamina i hoplaaaa - sve u kamin ! Sok, nevjerica,
skupljala kozmetiku mjesecima... ujutro se dize 1h ranije i trci u skolu da moze nazicati od kolegica sminku jer kako ce bogati takva bez sminke izgledati u skoli.

Subotom kada su obicno svatovi i kolone vozila uvjek prolaze kroz nasu ulicu znao sam ih istjerat van ispred
kuce, donesem lotre i pranje prozora, opet sramota... nabijaju suncane naocale i sesire na glavu da ih niko ne prepozna.

Svaki izlazak ako zakasne koju minutu pomnozim sa 3 i sljedeci skratim, dogurale do 22h pa nisu isle opet od sramote da
u 22h moraju doma. Znale su ljeti trcat bose kuci sa stiklama u ruci da stignu, na svoje oci vidio dok sam na kapiji cekao

Kad su bile 8 i 10 godina volile crtane gledati cudo jedno... za kaznu su jednom stjerane u sobu a ja na tv pustio crtani
najnoviji onako glasnije malo da ga mogu cuti a ne i vidjeti.. muka.. slusaju ko radio prijenos, ljute, suze... drugi dan "jedu iz ruke" i mole za crtani

Ma mogao bi u nedogled... nosanje rđave 6m cijevi po ulici itd.. svasta se ja sjetim i poslje svake takve "skole" bar mjesec dana je bio mir dok se malo ne zaborave

Mislim sta bi ih tuko, pogotovo zensku ! Nedaj boze da je "nesto ostetis" i ko ce to onda udat tj. ozenit ako su bilo
sta copavi !?!? Ćurke moraju biti u mint stanju dok se ne udaju a kako ce im kasnije sa muzem biti e hebiga... same si biraju
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline  
Staro 18.08.2019., 01:51   #35
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,890
Nakon ovakvih priča poželi čovjek odmah jedno petero, šestoro djece.
mkey je offline  
Staro 18.08.2019., 02:36   #36
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
/ poželi čovjek odmah jedno petero, šestoro djece.
Naravno, nikad nemoj odustati ! Djeca su blago koje treba izbrusiti a nekada to tesko ide no to ne znaci da se toga treba bojati. Ja sam deda vec 3 puta 2 unuka i unucica i da sve treba ponoviti - nije problem.

Najmladja kcer mi je sada tek 12 godina i zacudo jos je dobra, nije na sestre tako da eto, pomalo mi i dosadno ali... tata os kavu ?
Tata komp mi je PREspor, trebam drugi procesor !! Tata taj mobitel je ZASTArio, tata nema sanse da ja kupim TE patike ... nema tih
novaca na svijetu sa kojima mos kupit sve sto djeca ljepo naprave ili izjave a da ti ostane u sjecanju 100 godina, dobrom sjecanju.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na