Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.04.2013., 22:35   #1
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
(riješeno) Prestigio Tab 7074B3G - problem

Pozdrav, prijatelj ima ovaj tabletić i zablokiran je na početnom screenu. Kad ga se digne iz sleep moda ima zaključan ekran uzorkom. Kad idem prstom po onim točkama da ponovim uzorak neki puta ne prihvaća ništa, a neki puta prihvati uzorak do pola.
Ima onu malu rupicu za reset na dnu ali to nije pomoglo. Koliko treba držati reset uopće? Ima li neka finta pa možda uz taj reset treba stisnuti još nešto?

Nije mi bio blizu kompa pa ga nisam mogao spojiti, ali uzeo bi ga sutra ako postoji neka mogućnost da ga se resetira sa PC-a. Ima li tko kakvu ideju?

Moj je dojam da je otišao touch ili da se nekako kalibracija poremetila, ali nadam se da bi moglo biti i nešto jednostavnije...

Zadnje izmijenjeno od: kasandro. 16.04.2013. u 17:23.
kasandro je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2013., 06:47   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.04.2013., 15:28   #3
kasandro
Premium
Moj komp
 
kasandro's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 328
Vidio sam ja taj link na drugoj temi jer sam prvo pregledao forum da vidim da li je netko imao sličan problem, ali nije upalilo. Ta kombinacija nije vrijedila, ali sam jutros uzeo tablet sebi i počeo sam stiskat kombinacije tipki i jedna je na kraju upalila Ne pitajte me koja, ali ako netko bude imao takav problem nek proba stiskat power tipku u kombinaciji s jednom od onih za pojačavanje ili stišavanje zvuka i držat stisnuto 10 ili više sekundi.
Nije mi ušao u onaj "service mod" ali mi se nakon što je zavibrirao 3 puta i onda se ugasio na par sekundi automatski pokrenula rekalibracija ekrana i nakon toga je sve proradilo kako spada.

Hvala u svakom slučaju Coco, jer sam barem dobio ideju što napraviti. Ja uvijek imam neke specifične probleme pa mi inače često nitko ne odgovara na pitanje
kasandro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na