Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Overclocking
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2008., 01:31   #1
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
GPU Caps Viewer v 1.4.1

Javila mi Barbara Radulović sva oduševljena na ICQ da je izašla nova verzija zgodnog programčeka koji prepoznaje grafičku karticu, a ima i neke testove. Reko, pa to je onda idealno za ovdašnju populaciju, da ne velim korisno za sve clockere, gamere, moddere, one koji se tako osjećaju i furaju na iste. Uglavnom o čemu je riječ...

Citiraj:
GpuCapsViewer offers the following features:
  • quick view of the graphics configuration (graphics card / GPU type, amount of video memory, drivers version)

  • display of the main OpenGL capabilities (OpenGL version, texture size, number of texture units, etc.)

  • display of the OpenGL extensions supported by your graphics card or display of all existing OpenGL extensions no matter what graphics card you have. For each extension, you can open its description webpage available at the OpenGL Extension Registry or at NVIDIA's OpenGL Extensions spec. Very handy for graphics developers!

  • display of the system configuration: CPU type and speed, amount of systeme memory, operating system

  • GPU Burner: allows to make the GPU temperature climb in order to test the graphics card stability. You can actually open as many 3D views as you want in order to make your graphics card working to the maximum. For NVIDIA cards, the GPU temperature is also displayed.

  • list of links related to your graphics card: graphics drivers and graphics cards reviews.

  • full report in text and XML format. This kind of report is useful for developers who needs an outline of the customer graphics system (for support purposes for example).



Download od ~5.2MB i službena stranica - preporuka je da koristite neki od mirrora

Zadnje izmijenjeno od: Razer. 12.01.2008. u 02:14.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2008., 01:53   #2
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Javila mi Barbara Radulović sva oduševljena na ICQ da je izašla nova verzija zgodnog programčeka koji prepoznaje grafičku karticu, a ima i neke testove. Reko, pa to je onda idealno za ovdašnju populaciju, da ne velim korisno za sve clockere, gamere, moddere, one koji se tako osjećaju i furaju na iste. Uglavnom o čemu je riječ...
Reci Barabri da te je navukla, jer se treba registrirati na forum za skidanje datoteke!
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2008., 01:56   #3
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Reci Barabri da te je navukla, jer se treba registrirati na forum za skidanje datoteke!
Sva sreća da je zgodna i pametna pa me odma uputila na mirror (BenchmarkHQ radi bez greške) download.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2008., 02:22   #4
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ne loša stvarčica

Poljubi Barbaru
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2008., 02:24   #5
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Mali edit linka u prvom postu, nadam se da Barbara neće zamjeriti

Inače čini se kao zgodan programčić. Lijepo je vidjeti da ima torture test i očitavanje temperature, uz dodatne điđe kao kojekakve dodatne informacije i linkovi.
Razer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na