Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2007., 17:59   #1
obersoldat
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Spojiti se na hub studentskog doma Sava.Kako?

Ovako je stvar.Bio sam donedavni stanovnik Save,sad sam u stanu.Ništa mi ne fali osim huba.Hub je postao unutarnji i legalan nakon dogovora sa Bernardom Grgićem,ali tim dogovorom,server je postao lokalni,te se više nije moguće spajati na hub izvana.Ali,čuo sam da je ipak moguće.

Dake hub na Savi koristi DC++ za spajanje.Ako se bez ikakvih modifikacija pokuša pristupiti hubu,piše,the address is not valid in its contest.

A na hubu je obično po 7 TB svih filmova,glazbe,što ti god padne na pamet. Pa bi opet pristup tome,a ne da mi se nositi laptop non stop u informatičku na savi,pa se tamo spajati.Sada mi je u stanu DSL,T-Com.

Adresa huba je: dc-hub:666

Aj dajte upute,molim vas.Hvala.
obersoldat je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2007., 18:32   #2
jedan.tamo
dance instructor
Moj komp
 
jedan.tamo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: FER, zg-vz
Postovi: 109
Citiraj:
Autor obersoldat Pregled postova
Ovako je stvar.Bio sam donedavni stanovnik Save,sad sam u stanu.Ništa mi ne fali osim huba.Hub je postao unutarnji i legalan nakon dogovora sa Bernardom Grgićem,ali tim dogovorom,server je postao lokalni,te se više nije moguće spajati na hub izvana.Ali,čuo sam da je ipak moguće.

Dake hub na Savi koristi DC++ za spajanje.Ako se bez ikakvih modifikacija pokuša pristupiti hubu,piše,the address is not valid in its contest.

A na hubu je obično po 7 TB svih filmova,glazbe,što ti god padne na pamet. Pa bi opet pristup tome,a ne da mi se nositi laptop non stop u informatičku na savi,pa se tamo spajati.Sada mi je u stanu DSL,T-Com.

Adresa huba je: dc-hub:666

Aj dajte upute,molim vas.Hvala.
hehe..... upravo trazim kako da rijesim problem jer mi pise : the address is not valid in its contest !!! kako ti kazes..... ali je mozda problem sto sam na OS X u a preko VMware-a sam na WIN XP samo radi toga a sada mi ne radi..ljudi help...

cimeru mi skida film po 11-12MBp, ne bita nego bajta...... .hocu i ja.. jel radio to neko sa macom ?!
jedan.tamo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.10.2007., 00:16   #3
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Citiraj:
Autor obersoldat Pregled postova
Ovako je stvar.Bio sam donedavni stanovnik Save,sad sam u stanu.Ništa mi ne fali osim huba.Hub je postao unutarnji i legalan nakon dogovora sa Bernardom Grgićem,ali tim dogovorom,server je postao lokalni,te se više nije moguće spajati na hub izvana.Ali,čuo sam da je ipak moguće.

Dake hub na Savi koristi DC++ za spajanje.Ako se bez ikakvih modifikacija pokuša pristupiti hubu,piše,the address is not valid in its contest.

A na hubu je obično po 7 TB svih filmova,glazbe,što ti god padne na pamet. Pa bi opet pristup tome,a ne da mi se nositi laptop non stop u informatičku na savi,pa se tamo spajati.Sada mi je u stanu DSL,T-Com.

Adresa huba je: dc-hub:666

Aj dajte upute,molim vas.Hvala.
Spoji se sa vpnom tj nadi nekoga da ti digne vpn server pa preko se mozes na hub spojit. Sa neke druge eksterne adrese se neces moci spojiti ako je admin tako definirao hub.
Bono je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na