Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2010., 16:57   #1
obersoldat
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
(riješeno) Ne radi Bluetooth 2.1+EDR na Acer Aspire 5551 Win 7

Dakle,kupio sam novi laptop Acer Aspire 5551,instalira sam na njega Windows 7 Ultimate.Danas sam htio neke slike prebaciti sa mobitela,prvi put probat Bluetooth,ne reagira.Stoji mi u deklaraciji na laptopu da ima taj Bluetooth 2.1+EDR,ali kad idem na programs,bluetooth suite,ništa se ne otvori.U device manageru mogu samo naći da ima pod system devices ''atheros bluetooth bus''.Došli su driveri za taj bluetooth na driver cd-u,ali ništa.Jesam li ja nešto pogrešno napravio iili uopće nema bluetooth uređaja u njemu?Hvala.

P.S.Imam KingCom-ov USB Dongle Bluetooth koji sam koristio na starom kompu,na Windows XP,proba sam njega stavit,ali kako je kupljen prije 6 godina,driveri očito ne rade na win 7.Uspijem nać mobitel ali ne mogu nikako napravit file transfer.Pa ako nemate ideju kako koristit ovaj integrirani bluetooth,barem pomozite da nekako prilagodim ovaj USB.Hvala još jednom.
obersoldat je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2010., 18:07   #2
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Probaj drzati FN tipku i stisnuti onu tipku gdje je nacrtan wireless (cini mi se F3) i vidi sta se desava.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.10.2010., 13:45   #3
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Jesi probao sa zadnjim drajverima sa Acer sajta?
PS. Nedavno imao isti takav Acer doma, uglavnom ista serija i sve ali neki podmodel (vjerojatno) bez bluetootha..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 10:53   #4
obersoldat
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Probaj drzati FN tipku i stisnuti onu tipku gdje je nacrtan wireless (cini mi se F3) i vidi sta se desava.
Hvala puno.Kad sam kliknuo pojavila se opcija i za wireless i za bluetooth za uključit i isključit.Problem rješen.
obersoldat je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na