Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.06.2008., 20:41   #451
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Joe-a nemate pravo više prozivati,čak su ga i srušili,onako,muški,a on ni da trepne!
Lobotomija (ipak) čini svoje



Neznam jesi li čuo tijekom prijenosa...komentirali su da se njegova ozlijeda skrivala (logično),tako da...ako je tako-Ćorluka sve5.
Je, danas je bio sasvim ok, reklo bi se uzor za fair-play. Odigrao je kao da nije psihički bolesnik

Ne znam zašto ste svi tako jako negativni u pogledu igre. Ne znam što ste očekivali. Zar niste gledali tekmu protiv mađara? Objektivno je bila teška tekma jer nam je prvi susret na ovom euru, igralo se protiv napaljenog protivnika koji igra pred svojom napaljenom publikom i ima pomoć suca.
Delta S4 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 20:42   #452
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Modric me je razocarao .... nekako mi je cudno za njega vidjeti da krivo dodaje ali Olic uffff carcina, kod njega nema izgubljene lopte.
__________________





' alt='' border=0>

Zadnje izmijenjeno od: Vejita. 08.06.2008. u 21:55.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 20:45   #453
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Čarli je valjda opet popušio nogu od komada pa je u banani...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 20:53   #454
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
3-5-2
Pletikosa - Šimić, Kovač, Šimunić - Srna, Kovač, Vukojević, Kranjčar, Modrić - Petrić (Klasnić, u defenzivnijoj varijanti Rakitić), Olić

U ovakvom sustavu u kojem igramo Kranjčar i Modrić se utope u sredini kad nam nabiju presing, mislim da bi ovo funkcioniralo puno bolje. Ćorluka je ozlijeđen ili uvrijeđen, kaj god da je igra loše i nema sad kaj tražiti u prvoj momčadi

Sad možete i po meni pljuvati
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 20:54   #455
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Olic je lud!
Al onaj simunic nije zdrave glave... uvjek se on vuce i gura...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 20:55   #456
Crash009
Banned
Moj komp
 
Crash009's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 7,361
I onda bi nam trcali bo bokovima kao Amd Freak kad vidi Fleksa...
Crash009 je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:07   #457
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Šta ga vi brijete, je igrali smo loše ali rezultat se gleda. Netko zaboravlja da smo mi bili ko' Austrija na SP protiv Brazila, igrali bolje ali smo popušili kajlu. Talijani svaku utakmicu igraju loše, na jednoj zabljesnu i osvoje svjetsko ili šta već. Pa 1:0 smo dobili, nismo na kraju popušili. 3 boda u džepu i ide se dalje. Zamjene nisu ništa po meni napravile, osim možda Vukojevića u dvije akcije, ali tu su još i Klasnić i Rakitić, za naprijed se ne moramo bojat. Malo ga brijete ali dobro. Dobit ćemo i Poljake još, a za Njemce ćemo lako onda. Naprijed Hrvatska...

E da, i sudac je šupak. Točka.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:08   #458
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Ima li možda netko u planu ici u klagenfurt u četvrtak ili nedjelju?
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:13   #459
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Šta ga vi brijete, je igrali smo loše ali rezultat se gleda. Netko zaboravlja da smo mi bili ko' Austrija na SP protiv Brazila, igrali bolje ali smo popušili kajlu. Talijani svaku utakmicu igraju loše, na jednoj zabljesnu i osvoje svjetsko ili šta već. Pa 1:0 smo dobili, nismo na kraju popušili. 3 boda u džepu i ide se dalje. Zamjene nisu ništa po meni napravile, osim možda Vukojevića u dvije akcije, ali tu su još i Klasnić i Rakitić, za naprijed se ne moramo bojat. Malo ga brijete ali dobro. Dobit ćemo i Poljake još, a za Njemce ćemo lako onda. Naprijed Hrvatska...

E da, i sudac je šupak. Točka.
Slazem se 99% , trebao je staviti rakitica umjesto vukojevica!(covjek mi se jednostavno ne sviđa)
DjedMraz je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:18   #460
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Postoji razlika između planski dobivene utakmice i lude sreće...

To je usporedba kao npr kad neki redneck opali na fronti rafal u zrak i stepe snajperista točno u glavu i onda veliš da je redneck bolji strijelac jer je pogodio sjaperista...

Ja ne velim da reprezentacija nema perspektive i drago mi je da su dobili iako to stvarno nisam očekivao ali ako ovakvi izađu švabama dobit će 5 komada od njih...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:22   #461
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Veliki nam je problem trka, kolko god je Bilić odbrusio Bariću prije neki dan da se tako ne dobiva utakmica, danas smo tekmu mogli izgubiti upravo zato što smo manje trčali. Zadnjih pola sata nismo mogli izaći iz prsinga ni trčati. Fali kondicije kronično. Da su danas nasuprot nas stajali Nijemci u zadnjih pola sata bi nam utrpali bar tri komada.

Netko je spomenuo Italiju, da, ali mi nismo Italija - nitko na svijetu to ne radi poput njih. Možemo se tako šlepati utakmicu dvije, ali ne stalno.

Mislim da vezisti moraju preuzeti više rizika u igri i više kreirati. Da bi to mogli moraju imati manje obrambenih zadaća i moraju imati još jednog osigurača uz Kovača (Vukojević) i mislim da bi onda to bolje izgledalo.

Kranjčar je uz aut crtu na lijevoj strani totalno neiskorišten, a nije valjda na lijepe oči igrao cijelu sezonu u premiershipu - štoviše oko njega je ''prljavi harry'' gradio igru...

@tutix, itekako se moramo bojati za napad. bez Eduarda to ide gotovo nikako, vidi se da je za klasu bolji od ostalih naših napadača, ovi ne samo da ne zabijaju nego i teško uilaze u šanse. Eduardo je znao (poput Šukera) i sam se izborit za šansu kad vezni red štrajka, ovi to teško mogu napraviti. Ja bih čak možda dao prednost Klasniću pred Petrićem...

Ja sam i dalje optimist, ali nadam se da se ovako loše partije neće ponoviti. Ovisno o rezultatu večerašnje utakmice možda bismo mogli dalje s još dva neriješena. Samo ne znam gdje će nabiti kondiciju kroz par dana.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:22   #462
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Postoji razlika između planski dobivene utakmice i lude sreće...

To je usporedba kao npr kad neki redneck opali na fronti rafal u zrak i stepe snajperista točno u glavu i onda veliš da je redneck bolji strijelac jer je pogodio sjaperista...

Ja ne velim da reprezentacija nema perspektive i drago mi je da su dobili iako to stvarno nisam očekivao ali ako ovakvi izađu švabama dobit će 5 komada od njih...
Ma daj, kakvih 5 komada. Pa poznato je da Hrvatske igra bolje sa jačim reprezentacijama. Eto ti za primjer samo Engleska, Brazil, Italija.. a primjer loše igre protiv slabijih ekipa nek ti bude Makedonija..
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:24   #463
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Čarli je valjda opet popušio nogu od komada pa je u banani...
Aha,sigurno je teško trčati sa štiklom među guzovima...
  Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:32   #464
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Bez obzira kaj mu godinama "tepam" da je panjina neki dečki iz repke bi se trebali malo ugledati na Olića...a ne da se vuku ko kljusine...

Tko zna-možda se Čarliju i posreći pa proigra kak spada
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:36   #465
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
A i onaj Budan, ko da nije budan... lol
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:37   #466
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ja sam zadnjih par dana totalno uvjeren da će nas od ove napadačke suše spasit mali Kalinić, ako mu da poštenu priliku.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:54   #467
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Veliki nam je problem trka, kolko god je Bilić odbrusio Bariću prije neki dan da se tako ne dobiva utakmica, danas smo tekmu mogli izgubiti upravo zato što smo manje trčali. Zadnjih pola sata nismo mogli izaći iz prsinga ni trčati. Fali kondicije kronično. Da su danas nasuprot nas stajali Nijemci u zadnjih pola sata bi nam utrpali bar tri komada.

Netko je spomenuo Italiju, da, ali mi nismo Italija - nitko na svijetu to ne radi poput njih. Možemo se tako šlepati utakmicu dvije, ali ne stalno.

Mislim da vezisti moraju preuzeti više rizika u igri i više kreirati. Da bi to mogli moraju imati manje obrambenih zadaća i moraju imati još jednog osigurača uz Kovača (Vukojević) i mislim da bi onda to bolje izgledalo.

Kranjčar je uz aut crtu na lijevoj strani totalno neiskorišten, a nije valjda na lijepe oči igrao cijelu sezonu u premiershipu - štoviše oko njega je ''prljavi harry'' gradio igru...

@tutix, itekako se moramo bojati za napad. bez Eduarda to ide gotovo nikako, vidi se da je za klasu bolji od ostalih naših napadača, ovi ne samo da ne zabijaju nego i teško uilaze u šanse. Eduardo je znao (poput Šukera) i sam se izborit za šansu kad vezni red štrajka, ovi to teško mogu napraviti. Ja bih čak možda dao prednost Klasniću pred Petrićem...

Ja sam i dalje optimist, ali nadam se da se ovako loše partije neće ponoviti. Ovisno o rezultatu večerašnje utakmice možda bismo mogli dalje s još dva neriješena. Samo ne znam gdje će nabiti kondiciju kroz par dana.
Taman san krenija pisat post kad vidim da si mi uzea riječi iz usta i to doslovno od A do Ž potpisujem.Šta se tiče večeras jedno ime vrijedno spomena OLIĆ.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:54   #468
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
I da, Petrica maknuti da uopce neigra jer ovo kaj je danas pokazao stvarno je katastrofa i cudi me da dobro igra za strani klub nego za repku.

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Veliki nam je problem trka, kolko god je Bilić odbrusio Bariću prije neki dan da se tako ne dobiva utakmica, danas smo tekmu mogli izgubiti upravo zato što smo manje trčali.
Jeste li vidjeli igrace nakon zavrsnog zvizduka ...... na podu krepani.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 21:56   #469
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
mislio sam da je Ivanšic ili kako se već piše, igračina, ali ništa, dečko super radi prekide i ništa više od tog, trebao je dobiti žuti karton jer je napravio 5-6 prekršaja koji su rušili protivnika...

stvarno u napad treba staviti kalinića i olića, klasnić nikad nije svim srcem igrao za repku, petrić isto u zadnje vrijeme glumi manekena, budan je maestralno neopisiv

no, jel zna netko koliko je potrošeno novaca na snimanje EURA, jer svaki stadion je opermljen sa 30 HD kamera. Koliko takva kamera uopće košta, znam da su se cijene "običnih" profi kamera kretale od 8000 - 150 000kn, koliko tek košta profi HD kamera?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 22:04   #470
DoX_Chabar
Premium
Moj komp
 
DoX_Chabar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Čabar/Rijeka
Postovi: 655
Mene je najviše naživcirao Petrić... Olić trči po boku, trojica ga drze, a ovaj trci kao da je na treningu i tako par puta... Ma daj, da je netko budio umjesto Petrića puno bolje bi prošli...
DoX_Chabar je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2008., 22:10   #471
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
ocijena 3/5 za večeras...prvo poluvijeme ok ali ostatak jadno....
Hamm je offline   Reply With Quote