Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2010., 19:53   #121
The Player
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Tu i tamo
Postovi: 335
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Ako ne radi 7 dana iskljuci.Ne moze se instalirati.

Ok,
The Player je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2010., 21:38   #122
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Malo sam izgubljen u vremenu, ali biće skoro 1 mjesec i nisam nytra nikako ugasio, osim počupao skroz iz utičnice 230VAC i RF kad je sijevalo,
a i to radim ne zbog njega, nego da mi preko masa ne dođe kakav prenapon na Harman-ovo pojačalo i TV (dobar CRT- 72-ica, samsung,ravna,100HZ slika kao bombon).
Iskreno, hebe mi se i za DVD i za Nytra i za kućno kino i tuner i drugi DVD i .....
Jednostavno pun mi je kxxxc buljenja u politiku, loše filmove crnu kroniku...
Priznam samo viceve na netu , SF filmove (i to prilično mali broj), glazbu (soft rokija) i par domaćih estradnjaka (onako srcedrapateljskih, uz koje se dobro reve kad popiješ ) i naravno dobar komentar na ovom forumu.
__________________
Pill Man
The Pill Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.02.2010., 13:02   #123
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Kupio jučer Strong 5203. S kvalitetom slike i snimanja sam zadovoljan, jedino sam se razočarao kad sam vidio da podržava samo MPEG2. Tko mi je kriv kad ne čitam
No dobro. kodirat ću filmove. Ali ne znam kako da učitam titlove koji su u zasebnom (srt, sub) fileu. Da li ih moram ubaciti u film prilikom kodiranja?
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2010., 16:57   #124
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
"Ali ne znam kako da učitam titlove ?" Bit će da radi onaj štos sa jednakim imenom filma.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2010., 18:52   #125
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Bit će da radi onaj štos sa jednakim imenom filma.
Neće biti.
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2010., 20:39   #126
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Citiraj:
Autor Mr. NiceGuy Pregled postova
Neće biti.
Meni radi normalno na nytroboxu.Stavim isto ime kao i kod filma tipa XXX.srt.
Jedino da probas ono trajno ljepljenje titla na film.Ima neki threat o tome.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2010., 00:10   #127
Mr. NiceGuy
Premium
 
Mr. NiceGuy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Vukovar
Postovi: 136
Citiraj:
Autor Tomy no.1 Pregled postova
Meni radi normalno na nytroboxu.Stavim isto ime kao i kod filma tipa XXX.srt.
Jedino da probas ono trajno ljepljenje titla na film.Ima neki threat o tome.
Prvo sam pokušao s istim imenom. Pronašao sam danas u nekom reviewu da ne barata s titlovima.
Nadam se da će nove verzije firmwarea donijeti i podršku za druge formate kao i rad s titlovima.
__________________
Ahhh, what an awful dream. Ones and zeroes everywhere... and I thought I saw a two.
It was just a dream, Bender. There's no such thing as two.
Mr. NiceGuy je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2010., 04:08   #128
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
jel se mogu kako povecati titlovi na nytroboxu? stari kuka da su mu mala slova.
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2010., 09:22   #129
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor The Pill Man Pregled postova
Malo sam izgubljen u vremenu, ali biće skoro 1 mjesec i nisam nytra nikako ugasio, osim počupao skroz iz utičnice 230VAC i RF kad je sijevalo,
a i to radim ne zbog njega, nego da mi preko masa ne dođe kakav prenapon na Harman-ovo pojačalo i TV (dobar CRT- 72-ica, samsung,ravna,100HZ slika kao bombon).
Iskreno, hebe mi se i za DVD i za Nytra i za kućno kino i tuner i drugi DVD i .....
Jednostavno pun mi je kxxxc buljenja u politiku, loše filmove crnu kroniku...
Priznam samo viceve na netu , SF filmove (i to prilično mali broj), glazbu (soft rokija) i par domaćih estradnjaka (onako srcedrapateljskih, uz koje se dobro reve kad popiješ ) i naravno dobar komentar na ovom forumu.

Ti nisi cuo za prenaponsku zastitu

http://www.diskont24.com/getimage.ph...9G726de3MGY%29
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2010., 20:59   #130
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Ljudi zakaj mi na 2 TV-a sve uredu, jačina signala je 80%, kvaliteta oko 60%, dok na 3 TV-u isto je jačina 80% a kvaliteta 0%.Samo da napomenem da do ovog zadnjeg TV-a imam dva razdjelnika koja ispravno rade, također je na analognom slika super??
Bravo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2010., 23:45   #131
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,576
Upravo si otkrio da je DVB-T signal puno ovisniji o signalu a i o kvaliteti istog. Do te 3. telke je stiglo (kako kažeš) 80% jačine signala ali je kvaliteta značajno opala (obično <50 % je negledljivo). Nisi naveo koliko je i koje kvalitete antenskog kabela sveukupno (skica bi pomogla).
Za test makni 2. razdjelnik (možda si potrefio na lošiji primjerak) i samo produži sa F spojnicom prema 3. telki i vidi rezultat.
Rješenje vjerojatno i sam znaš, nabavi pojačalo 10 - 20 dB (veće pojačanje je kontra produktivno) sa regulacijom pojačanja i razdjelnikom u sebi, staviš ga umjesto 1. razdjelnika. Primjeri: ovo ili ovo prolazno pojačalo. Napajat ih možeš i sa recivera samo pazi ako je između razdjelnik dali propušta napajanje i ako da s koje "grane".

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 01.03.2010. u 23:55.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 13:12   #132
The Pill Man
Premium
 
The Pill Man's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 325
Citiraj:
Ti nisi cuo za prenaponsku zastitu
Ne, nisam čuo za prenaponsku zaštitu, ja ih proizvodim i/ili servisiram!
Dakle, za potrebe firme, proizvodim prenaponske zaštite za industrijsku mjernu opremu za različite naponske razine i vrste signala.

Iz mnogo iskustva sa prenaponskim zaštitama došao sam do zaključka da je jedina 100% zaštita --POČUPATI SVE IZ UTIČNICA--. Sad, možeš me uvjeravati u koješta, ali rastavio sam bar troznamenkasti broj raznih uređaja za prenaponsku zaštitu i odgovorno tvrdim da je većina tih uređaja u kućnoj upotrebi dobra samo za zaštitu obične sijalice (čak ne ni štedne).

Naime postoji više razina zaštite koje bi trebalo implementirati kako bi se zaštita dovela na razuman sigurnosni nivo, a većina naših kuća (a podosta i zgrada) nema ni ono osnovno - kvalitetno uzemljenje - a kamoli izjednačenja potencijala ...

Ako ovo i zanemariš, pokušaj rastaviti nekoliko utičnih letvi (poput one predložene - iako je Belkin jedna od neloših) pa analiziraj strujni krug prenaponske zaštite i u većini slučajeva ćeš pronaći samo varistor, a u nekim malo boljim varijantama naći ćeš plinski odvodnik, varistor i nekakvo prekostrujno rješenje (najčešće nekakav bimetal) a poluvodič (supressor dioda ili sl.) kao najbrži zaštitni element možeš samo sanjati. Ima tome i razlog a taj je naravno cijena.

Ukratko, utične letve mogu poslužiti samo kod malih ili udaljenih pražnjenja a kad dobiješ 200kA u kuću, bit ćeš sretan ako ti utičnica sa zida ne pobjegne u susjednu sobu ili ako ti podžbukno postavljen kabel ne odluči postati nadžbukni.

Malo za osnovne informacije: Dehn

Dakle još jednom, ako grmi --POČUPATI SVE IZ UTIČNICA--
__________________
Pill Man