Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2010., 10:20   #331
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
imam Nitro box USB i super sam zadovoljan, ali... smeta me kad snima, da se ne moze gledati drugi program. jel ima koji prijemnik koji to moze?
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 11:50   #332
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor GT3 Pregled postova
imam Nitro box USB i super sam zadovoljan, ali... smeta me kad snima, da se ne moze gledati drugi program. jel ima koji prijemnik koji to moze?
NytroBox 4004T to moze.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 14:35   #333
pkalajzic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Split
Postovi: 15
malo sam gledao po netu i čini mi se da i strong 5203 može gledati jedan program, a snimati drugi
pkalajzic je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 15:40   #334
joezvjersky
Žaba
Moj komp
 
joezvjersky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 35
Da, vidio sam i ja sličan review.
Ali imam navedeni prijemnik i kad promjenim kanal tijekom snimanja, snima se drugi kanal, dakle nije moguće istovremeno gledanje jednog a snimanje drugog kanala.
Osim toga, mislim da bi prijemnik trebao imati dva tunera da bi podržavao navedenu opciju?
joezvjersky je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 18:10   #335
biser
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: VZ
Postovi: 24
Ja imam Strong 5203 i mogu snimati jedan, a gledati drugi kanal samo ako su na istoj frekvenciji i kanalu. Konkretno u mojem slučaju su HRT 1 i 2, RTL i NOVA na istoj frekvenciji i mogu recimo snimati HRT 2 i gledati RTL istovremeno. Ali ne mogu istovremeno snimati HRT 2 i gledati Varaždinsku TV pošto je ona na drugoj frekvenciji.
Strong 5222 ima ugrađena dva tunera i s njim je onda moguće snimati jedan program i istovremeno gledati bilo koji drugi.
biser je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2010., 19:36   #336
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor biser Pregled postova
Ja imam Strong 5203 i mogu snimati jedan, a gledati drugi kanal samo ako su na istoj frekvenciji i kanalu. Konkretno u mojem slučaju su HRT 1 i 2, RTL i NOVA na istoj frekvenciji i mogu recimo snimati HRT 2 i gledati RTL istovremeno. Ali ne mogu istovremeno snimati HRT 2 i gledati Varaždinsku TV pošto je ona na drugoj frekvenciji.
Strong 5222 ima ugrađena dva tunera i s njim je onda moguće snimati jedan program i istovremeno gledati bilo koji drugi.
super,
hvala
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 03:04   #337
kockaboy
Premium
 
kockaboy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: vukovar
Postovi: 38
Citiraj:
Autor biser Pregled postova
Ja imam Strong 5203 i mogu snimati jedan, a gledati drugi kanal
e ja isto imam taj, dali imas kakvih problema ako ga negasis par dana? kao npr da zamrzne?
kockaboy je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 15:13   #338
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
imam jedan problem sa NytroBox 4001 T,naime dok ukopćam usb stick sa divx-om ne želi mi reproducirati zvuk,probao sam sa onim audio opcijama ali tamo je sve u redu.što da radim?
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 15:48   #339
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
ne znam jel pravo mjesto za pitati, ali gdje se moram javiti da mi HTV posalje onaj bon za prijemnik. nije ga dobil niti moja mama niti baka, a zasto pustiti tih xx kuna (niti ne znam koliko je )
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 17:12   #340
biser
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: VZ
Postovi: 24
Citiraj:
Autor kockaboy Pregled postova
e ja isto imam taj, dali imas kakvih problema ako ga negasis par dana? kao npr da zamrzne?
Kod mene je uključena opcija da se automatski gasi ako se ne koristi nakon par sati, pa ne znam kak se ponaša ako je par dana uključen. Ali zamrzava mi se povremeno bez dobrog razloga, najčešće prilikom mijenjanja programa. Rijetko se to dešava (1x mjesečno ili rjeđe), ali je iritantno jer ga moram isključiti iz struje i ponovno uključiti da bi proradil.

Citiraj:
Autor blue#13 Pregled postova
imam jedan problem sa NytroBox 4001 T,naime dok ukopćam usb stick sa divx-om ne želi mi reproducirati zvuk,probao sam sa onim audio opcijama ali tamo je sve u redu.što da radim?
Vjerojatno taj divx ima AC3 zvuk, a NytroBox 4001 T nema mogućnost reprodukcije AC3 zvuka i moral budeš konvertirati zvuk u MP3 format ako hoćeš gledati.

Citiraj:
Autor GT3 Pregled postova
ne znam jel pravo mjesto za pitati, ali gdje se moram javiti da mi HTV posalje onaj bon za prijemnik. nije ga dobil niti moja mama niti baka, a zasto pustiti tih xx kuna (niti ne znam koliko je )
Nazovi 0800 112 011. Moj deda isto nije dobil na vrijeme, zval je i rekli su mu da budu poslali novi, samo taj novi je stigel negdje mjesec dana nakon kaj se prestal emitirati analogni signal i tak je na kraju propal taj kupon. Riješite to što prije ako nećete izgubiti tih 75kn popusta.
biser je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 17:28   #341
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Citiraj:
Autor biser Pregled postova

Vjerojatno taj divx ima AC3 zvuk, a NytroBox 4001 T nema mogućnost reprodukcije AC3 zvuka i moral budeš konvertirati zvuk u MP3 format ako hoćeš gledati.
a kak to,pa kaj nebi trebo imat podršku za ac3
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 17:52   #342
biser
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: VZ
Postovi: 24
Citiraj:
Autor blue#13 Pregled postova
a kak to,pa kaj nebi trebo imat podršku za ac3
Trebal bi, ali ko bi onda kupoval DVD playere ili skuplje DVB-T uređaje?
biser je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 17:56   #343
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Citiraj:
Autor biser Pregled postova
Kod mene je uključena opcija da se automatski gasi ako se ne koristi nakon par sati, pa ne znam kak se ponaša ako je par dana uključen. Ali zamrzava mi se povremeno bez dobrog razloga, najčešće prilikom mijenjanja programa. Rijetko se to dešava (1x mjesečno ili rjeđe), ali je iritantno jer ga moram isključiti iz struje i ponovno uključiti da bi proradil.
Stavi zadnji firmware i nece biti problema.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 21:54   #344
blue#13
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 516
Citiraj:
Autor biser Pregled postova
Trebal bi, ali ko bi onda kupoval DVD playere ili skuplje DVB-T uređaje?
koji shit , s kojim programom pak da to konvertiram?
blue#13 je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 22:59   #345
reespect
Premium
 
reespect's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: zege
Postovi: 108
kod mene je na nytroboxu 4001 usb problem što svaku večer po par puta izgubim signal i onda mi izbaci da nema usluge i bude tak 5 min i opet sve ok...evo danas za vrijeme tekme...
sad meni sljeme nije fizički vidljivo pa neznam dali hvatam kakav odbijanac ili neki drugi repetitor...
reespect je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 23:17   #346
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Citiraj:
Autor reespect Pregled postova
kod mene je na nytroboxu 4001 usb problem što svaku večer po par puta izgubim signal i onda mi izbaci da nema usluge i bude tak 5 min i opet sve ok...evo danas za vrijeme tekme...
sad meni sljeme nije fizički vidljivo pa neznam dali hvatam kakav odbijanac ili neki drugi repetitor...
Nisam probao na nytru ali sa strong 5203 takoder navecer sa Sljemena dolazi do pada signala. Ne bi me cudilo da nesto iz susjednih zemalja mijesa na tim frekvencijama.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2010., 23:21   #347
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Ja sam danas izvrtio antenu i dosta mi se povećao signal. Pa preporuka svima da isto ucine...
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 03:32   #348
kockaboy
Premium
 
kockaboy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: vukovar
Postovi: 38
Citiraj:
Autor biser Pregled postova
Kod mene je uključena opcija da se automatski gasi ako se ne koristi nakon par sati, pa ne znam kak se ponaša ako je par dana uključen. Ali zamrzava mi se povremeno bez dobrog razloga, najčešće prilikom mijenjanja programa. Rijetko se to dešava (1x mjesečno ili rjeđe), ali je iritantno jer ga moram isključiti iz struje i ponovno uključiti da bi proradil.
da evo sad bas radi 20tak dana i ok je, nema pravila al kad zamrzne radi sve ok samo nemos nis daljinski je bespomocan pa mora iz struje...a di je ta opcija da se ugasi ak se nekoristi nevidim? 5203 je model jesi siguran da ima tu opciju ak se nedira ugasi se, tj prvi put i cujem da ima tak sta..znaci gledas jedan program npr 3,4 sata i ugasi se?
kockaboy je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 08:49   #349
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor biser Pregled postova
Nazovi 0800 112 011. Moj deda isto nije dobil na vrijeme, zval je i rekli su mu da budu poslali novi, samo taj novi je stigel negdje mjesec dana nakon kaj se prestal emitirati analogni signal i tak je na kraju propal taj kupon. Riješite to što prije ako nećete izgubiti tih 75kn popusta.
hvala
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 13:18   #350
biser
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: VZ
Postovi: 24
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Stavi zadnji firmware i nece biti problema.
Hvala na savjetu, nisam primijetil da je došel novi firmware. Piše u release notesima da popravlja stabilnost uređaja tak da je lako moguće da riješi taj problem sa zamrzavanjem.
Citiraj:
Autor blue#13 Pregled postova
koji shit , s kojim programom pak da to konvertiram?
Ja koristim Xilisoft Video Converter da si konvertiram filmove u MPEG2 format koji mogu gledati na svojem receiveru. Mislim da bi i za tebe bil dobar, ima ok sučelje i dosta je brz.
Citiraj:
Autor kockaboy Pregled postova
da evo sad bas radi 20tak dana i ok je, nema pravila al kad zamrzne radi sve ok samo nemos nis daljinski je bespomocan pa mora iz struje...a di je ta opcija da se ugasi ak se nekoristi nevidim? 5203 je model jesi siguran da ima tu opciju ak se nedira ugasi se, tj prvi put i cujem da ima tak sta..znaci gledas jedan program npr 3,4 sata i ugasi se?
Točno to, ako nema nikakvog signala s daljinskog 3 ili 4 sata, onda se automatski ugasi. Ta opcija je u meniju „Postavke“ i trebala bi biti ispod opcije „Roditeljska zabrana“. Ako ju nemaš onda trebaš nadograditi firmware jer znam da je nije bilo u starijim verzijama.
biser je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 15:05   #351
kockaboy
Premium
 
kockaboy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: vukovar
Postovi: 38
di da nađem firmware? sad imam v3.81009, na njihovom sajtu? bojim se da cu izgubit hrvatski?
kockaboy je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 15:23   #352
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
Citiraj:
Autor kockaboy Pregled postova
di da nađem firmware? sad imam v3.81009, na njihovom sajtu? bojim se da cu izgubit hrvatski?

Evo ovdje.
Neces izgubit hrvatski.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2010., 17:08   #353
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Gledam danas Mercatorov katalog, a ono DVB-T prijamnik sa MPEG4 dekoderom za 224 kn + bon.



Zanima me jel ga tko uzeo i kako radi.
Prema testu sa usporedi.hr je ok jedino teletekst nema dijakritickih znakova.


Edit:
Svijet-medija ima taj prijemnik i jos daje popust PCE clanovima.

Zadnje izmijenjeno od: kian. 13.08.2010. u 17:24. Razlog: Svijet-medija
kian je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 20:52   #354
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Infinity 8000 HD DVB-T

Posto se blizi vrijeme prelaska na digitalni signal, iz prve ruke mogu Vam preporuciti Infinity 8000 HD DVB-T. Kad se napravi update firmware-a cita sve formate mpg, mpeg, ts, vob, mp4, avi, mkv, xvid, divx. Prepoznaje i NTFS

Mala napomena
USB stick ustekajte u usb port koji se nalazi odostraga. Kad se radi update firmware-a formatirajte stick u FAT32 i odete u MENI/USB/USB nadogradnju


blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 21:09   #355
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
@blueshadow
Citam po raznim forumima i bune se na daljinski. Da je jako los i da treba malo duzi odziv.
Kakvo je tvoje iskustvo?
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2010., 21:51   #356
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
Infinity 8000 HD

meni radi savrseno dobro. Iznenadio sam se sa proizvodom.

Zadnje izmijenjeno od: blueshadow. 26.08.2010. u 21:56.
blueshadow je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2010., 09:39   #357
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor blueshadow Pregled postova
meni radi savrseno dobro. Iznenadio sam se sa proizvodom.
gdje ga ima za kupit i posto?
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2010., 09:45   #358
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,275
CATV, EKRAN, 3mzb
oko 400kn
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2010., 11:00   #359
freddie
Premium
 
freddie's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Shire
Postovi: 347
[QUOTE=blueshadow;1716423]Posto se blizi vrijeme prelaska na digitalni signal, iz prve ruke mogu Vam preporuciti Infinity 8000 HD DVB-T. Kad se napravi update firmware-a cita sve formate mpg, mpeg, ts, vob, mp4, avi, mkv, xvid, divx. Prepoznaje i NTFS

Mala napomena
USB stick ustekajte u usb port koji se nalazi odostraga. Kad se radi update firmware-a formatirajte stick u FAT32 i odete u MENI/USB/USB nadogradnju


Kod mene ako je duže upaljen nemogu ga isključiti sa daljinskim nego moram odpozadi na prekidač.Probao sam novi firmware sa usb - a i kad završi traži me reboot al neznam kak.
freddie je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2010., 12:02   #360
blueshadow
Premium
Moj komp
 
blueshadow's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 214
ja sam ga iskljucio na prekidac u ponovo ga upalio. samo ti mora pisati da je uspjesno instalirao i naravno mora biti na 100%
blueshadow je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na