Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 06.04.2016., 22:39   #2701
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Svaka cast Wolfsburgu.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 06.04.2016., 22:44   #2702
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ovaj Real je očajan. Ne razumijem na koju su foru pobijedili Barcu u subotu. Užas. Dobro su i prošli danas.
__________________
dean225 je offline  
Staro 06.04.2016., 22:51   #2703
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ovaj Real je očajan. Ne razumijem na koju su foru pobijedili Barcu u subotu. Užas. Dobro su i prošli danas.
Zato jer Barca nije igrala 100%, cuvala se za Atletico. Liga je vec osvojena i to je bio razlog. Real je zelio posto - poto dobiti Barcu i istrosili su se, zato i jesu katastrofalno odigrali. Da ne spominjem da nisu tim ( CR i Bale ).

Btw Marcelo treba dobit Oscara.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 06.04.2016., 22:53   #2704
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
Čestitke Wolfsburgu, tko bi rekao...
Nisam gledao tekmu, a prema rezultatu i komentarima dobro da nisam..
Kal-EL je offline  
Staro 06.04.2016., 22:55   #2705
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Zato jer Barca nije igrala 100%, cuvala se za Atletico.
lolcina. zato su tek nakon sto je torres dobio crveni nesto mogli napraviti.
 
Staro 06.04.2016., 23:02   #2706
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
Čestitke Wolfsburgu, tko bi rekao...
Nisam gledao tekmu, a prema rezultatu i komentarima dobro da nisam..
"Shalke se dobro drzi protiv Reala..."


Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
lolcina. zato su tek nakon sto je torres dobio crveni nesto mogli napraviti.
Dobro su otvorili utakmicu, a tko je kriv Torresu sto je panj.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 06.04.2016., 23:13   #2707
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne znam, ako netko ne treba igrati 100% i utakmica mu je nebitna, onda ne igra sa udarnom postavom 3 dana prije VAŽNE utakmice, nego momčad ili izmješa ili izvede rezerve.
Bome, da je Torres ostao u igri, pitanje je bi li i 1:1 bilo. Nije baš da je Barca jučer izdominirala koliko su se ovi povukli u 2. poluvremenu.

Marcelo... od njega to nebi očekivao, ali eto, čovjeku danas nije bilo dobro
Pa naravno da nece stavit drugu momcad pa da im uvale petardu.

Bolje su otvorili utakmicu, napadali su a ovi igrali bunker. Odigrali su jednu akciju odlicno i svaka cast za gol.
Na pocetku drugog poluvremena do 75 min Barca nije dala disat Atleticu.

Bit ce veselo u uzvratu u svakom slucaju.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 07.04.2016., 00:09   #2708
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Wolfsburg..kapa do poda. Kraljevi! Nije lako srušiti real.

M.City...svaka čast. Šteta kaj su 2:2 igrali. Gol od Ibre je idiotna pogreška igrača M.Citya...štaš.
Hamm je offline  
Staro 07.04.2016., 13:26   #2709
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Koji dan, koji rezultati.
 
Staro 07.04.2016., 13:55   #2710
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Daj prognozu za večeras
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline  
Staro 07.04.2016., 14:27   #2711
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Koji dan, koji rezultati.
Mislis na jucer? Rezultati odlicni, meni dan zavrsio u solidnom plusu
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline  
Staro 07.04.2016., 16:02   #2712
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Da,svaka čast Wolfu,ali ipak više je Real bio katastrofalan ,nego Wolfsburg dobar.Dobro je Jeličić dao za primjer Marcelovu reakciju nakon jednog izleta naprijed,a kakvih on ima ohoho.Wolf je završio napad udarcem,a ovaj se šetao natrag i bio jedva na polovici terena.Naravno,jedini je krivac Zidane,jer on takav pristup dozvoljava.Daj zamislite da to Marcelo radi kod Simeonea,mislim da bi bio u trećoj momčadi dok kažeš keks.
Ostali nisu bili ništa bolji ,tako da je rezultat realan.
Ne kužim taj Real kao momčad.Protiv Seville su odigrali ok,protiv Barce pola sata ok,i onda jučer ovakvo podcjenjivanje protivnika i pristup kao,budu se ovi predali jer mi smo Real.Pa eto vam.
I dalje mislim da bude Real prošao ,ali zbog ovakvag pristupa i izmiću titule iz godine u godinu,a tu je po meni jedini krivac trener.Jer pokazali su da kad igraju maksimalno,mogu sa svakim,i onda ovako odigraju jučer.Sramota!
Modrić je i jučer pokazao da nije za Real.Znam da me budete sad pokapali ,ali ja pri tome stojim od prvog dana.Niti je u kondiciji,niti je fizički močan,a dodaje prvom do sebe u 90% slučajeva.Okomita lopta mu je svaka pedeseta,što se jučer zorno vidjelo ulaskom prosječnog Isca koji je ipak podigao Real.Uostalom,Real je igrao puno brže dok Modrića nije bilo.
Zalomi mu se tu i tamo pokoja dobra tekma,ali generalno je loš.Naravno ,za medije je dobar,naročito naše,ali i nema neku konkurenciju u Realu,to ćete se složiti.Pokazatelj je igra za našu repku,gdje je konstantno loš.
O obrani neću trošit riječi,sve je rekao Jeličić!
I da ,da igra Danilo a Carvajal na klupi,nejasno?
Hala!
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline  
Staro 07.04.2016., 17:12   #2713
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
89% navijača Reala koji svakodnevno prate klub se ne bi složilo sa tvojom izjavom:



Ali svatko ima pravo na svoje mišljenje

S obzirom da je ova postava otkrivena tek prije mjesec dana, te im kretanje po terenu nije usavršeno, rezultat me i ne čudi.

Real je pokazao u više navrata ove sezone da imaju problema u gostujućim utakmicama, a još kada podcijene protivnika te ne iskoriste svoje šanse, sinoćnji rezultat postane realan.

Neuravnoteženo suđenje talijana (o kojem Beusan nema baš previsoko mišljenje) je samo usmjerilo tijek utakmice na mlin švaba.

S druge strane (opet) nesigurna Realova zadnja linija je pokazala potrebu za remontom na ljeto. Pepe i Ramos su već u godinama kada im treba dozirati minutažu, a bekovi Danilo i Marcelo trebaju naučiti osnove nogometa na svojim pozicijama, poput obrambenog pozicioniranja, a tek onda ići u pohode prema naprijed.

Btw negdje sam pročitao da je ova utakmica bila rekordna za Real ove CL sezone - po najmanje pretrčanih kilometara

Švabe su ih po svojem dobrom starom receptu nadtrčali, a nogomet bez trčanja je samo pusta teorija bez prakse.
dh41400 je offline  
Staro 07.04.2016., 17:28   #2714
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Da samo Benzema nije drvo i da je bilo ko drugi bio u njegovim dvima situacijama (sam s golmanom i ono glavom) tekma bi bila drugacija, pogotovo jer bi Real zabio prvi gol i onda bi puno lakse igrali.

Dogodile su se te greske u obrani koje su usmjerile tekmu u korist Wolf-a, nakon toga pocele su greske u obrani koje su najvjerojatnije i uzrokovane tim golovima (golovi su doveli do nesigurnosti)

Zadnje izmijenjeno od: Mirkopoter. 07.04.2016. u 17:33.
Mirkopoter je offline  
Staro 07.04.2016., 17:33   #2715
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
I da Ronaldo ne izgubi svaku loptu koju dobije u noge.

I da ...

I da ...

I da ...

dh41400 je offline  
Staro 07.04.2016., 17:43   #2716
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
Ne, svi grijese ali Benzema je jednostavno los, ja ne razumijem kako takav igrac moze toliko godina biti prvi napadac jednog Reala. Samo da njega nema Real bi sada bio u puno boljoj situaciji u natjecanjima ove sezone.
Mirkopoter je offline  
Staro 07.04.2016., 17:51   #2717
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Ma naravno ... nije niti čudo što nekim navijačima nitko nije dobar

Radije imam njega u ekipi nego onog zubatog stvora koje grize, šuta, tuče, nabija i služi se svim gadostima kako bi zabio gol ... a to što je lik smeće od čovjeka, to je izgleda postala vrlina u današnjem svijetu.

Oprosti, ali molim te, nemoj me više ni pokušavati uvjeriti u takve gluposti.
dh41400 je offline  
Staro 07.04.2016., 21:20   #2718
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
89% navijača Reala koji svakodnevno prate klub se ne bi složilo sa tvojom izjavom:



Ali svatko ima pravo na svoje mišljenje

S obzirom da je ova postava otkrivena tek prije mjesec dana, te im kretanje po terenu nije usavršeno, rezultat me i ne čudi.

Real je pokazao u više navrata ove sezone da imaju problema u gostujućim utakmicama, a još kada podcijene protivnika te ne iskoriste svoje šanse, sinoćnji rezultat postane realan.

Neuravnoteženo suđenje talijana (o kojem Beusan nema baš previsoko mišljenje) je samo usmjerilo tijek utakmice na mlin švaba.

S druge strane (opet) nesigurna Realova zadnja linija je pokazala potrebu za remontom na ljeto. Pepe i Ramos su već u godinama kada im treba dozirati minutažu, a bekovi Danilo i Marcelo trebaju naučiti osnove nogometa na svojim pozicijama, poput obrambenog pozicioniranja, a tek onda ići u pohode prema naprijed.

Btw negdje sam pročitao da je ova utakmica bila rekordna za Real ove CL sezone - po najmanje pretrčanih kilometara

Švabe su ih po svojem dobrom starom receptu nadtrčali, a nogomet bez trčanja je samo pusta teorija bez prakse.
Sve 5!Ali trener im dozvoljava takav pristup.Zidane ih sve grli pri izmjenama,umjesto da ih šutne u znaš već što.
Ma dobro,već smo prolili tonu tinte na različite teorije ,činjenica je da ovako dalje ne ide.
Smiješne su mi izjave igrača.Sada mi njih budemo na Bernabeu,treba nam podrška navijača.Imali ste jučer šansu,pa ,molit ću!
Već vidim da kupovinom Hazarda budu samo produbili krizu,jer je čovjek u totalnoj banani ,po meni kopija Isca.Zbilja ne kužim tko od scauta vidi da on bude pojačanje?Umjesto da traže prava pojačanja ,kao Vardy,Payet,Stones, oni budu opet po starom.Ali dobro,nije da nisu i do sada "dobro" trgovali!
I da ,kako nije Zidane kriv kad stavi u igru Danila ,a Carvajal mu je na klupi.Stavi u igru Kazu,a Modrić i Kroos mu igraju defanzivno praktički bez prednjeg veznog.Pa nije wolf Barca!
Brko,Real je bio katastrofalan jer nema druge riječi koja bi opisala igru jučer.Da je igrao Getafe ne bi bio,ali Real je,kad se zna kako mogu.A pokazali su da mogu.Dakle stvar je u pristupu,a to je stvar trenera i atmosfere u klubu.Jednostavno nisu fighteri,već razmaženci i treba ih riješiti.Većinu,ne sve! I treba im trener jer Zidane nije dovoljno dobar!
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 07.04.2016. u 21:27.
emilblomsky je offline  
Staro 07.04.2016., 22:10   #2719
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
listerstorm je offline  
Staro 07.04.2016., 22:13   #2720
jets0n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Varaždin|Zagreb
Postovi: 37
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Umjesto da traže prava pojačanja ,kao Vardy,Payet,Stones, oni budu opet po starom.
Nije Stones dobar izbor za Real s ovakvom obranom.