Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.10.2011., 14:52   #3031
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
@tutblut
probaj ovo sta sam ja stavio
Evo radi sad. Nadam se da više neće biti tog problema.
Hvala!
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 14:57   #3032
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
Ako netko igra sa upaljenim vsync-on nek isproba ovo pa nek javi da li se vidi razlika
Triple buffering: improve your PC gaming performance for free
Hoće li ovo radit, pošto treba koristit Riva Tuner, a zadnji je izašao 23.8.2009. ?
Mogu ja probat večeras ako nekog zanima...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 15:10   #3033
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Kolega Hammer, da upravu si. Točno ne treba radit ono što radi tvoj tim. Ali ako je protivnicki team genijalan, onda si pojeo g... Nema plantanja jer memos sam doć do objektiva, nema trčanja jer te čekaju itd itd. I onda ti je igra dosadna i bezveze..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 15:34   #3034
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Hoće li ovo radit, pošto treba koristit Riva Tuner, a zadnji je izašao 23.8.2009. ?
Mogu ja probat večeras ako nekog zanima...
Pa mislim da to ne bi trebalo imati veze jer je bit u tome da se iskoristava directx.
Sto je bilo u njemu 2009. mora biti i sada... valjda

Izgleda da je ovdje prekinut sat matematike
Cak su se malo potrudili i oko izvoda, iako im je patka toliko retardirana da su rasplakali zeku
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 16:05   #3035
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Hrwoye Pregled postova
Zašto ja moram biti takav baksuz da kad prvi put u životu naručujem cd-key naletim na šljam od firme koji obeća isporuku do najkasnije 28.10. ali vjerojatno i par dana prije i onda niti se javljaju na mail, a mobitel isključen.

Riječ je o www.enabava.net.

I ovdje im je ponuda za BF3 gdje lijepo piše da imaju ključeve u prodaji za isporuku odmah - http://www.enabava.net/ponuda/battlefield-3

Platio prije 3 tjedna, a izgleda popušio samo tako... Savjeti anyone?
enabava je jedna od boljih i pouzdanijih firmi...

ali pun kufer prodaju pa zato im sigurno i fali pokoji put

a i znam da tip koji to prodaje ima jako puno problema sa dobavljačem
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 16:14   #3036
Core2Duo22
Mucki provokator
Moj komp
 
Core2Duo22's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 299
Kak se riješit ovog šita?
Događa mi se na 3-4 mape... jel ima ko sličnih problema?

__________________

Core2Duo22 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 16:32   #3037
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ljudi imaju probleme i sa cdkeyhouse, da im je ponestalo keyeva .
Interesantno. Navodno su imali 10000 komada samo standardne ruske verzije. A di su još limited primjerci. Naknadno su dobili i englesku običnu. Dobar biznis su okrenuli, nema šta.
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova

Ako netko igra sa upaljenim vsync-on nek isproba ovo pa nek javi da li se vidi razlika
Triple buffering: improve your PC gaming performance for free
Vraga je "for free", dodatni buffer traži i dodatnu video memoriju, a BF3 ju i ovako ždere nemilice. Al ajd, probat pa vidit. Al svejedno, nema šanse da će performanse bit bolje nego sa isključenim vsyncom.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 16:42   #3038
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
Citiraj:
Autor Core2Duo22 Pregled postova
Kak se riješit ovog šita?
Događa mi se na 3-4 mape... jel ima ko sličnih problema?
Ovo se inače dešava kod oc-anih/pregrijanih kartica ili loših drivera...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 16:55   #3039
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,471
Citiraj:
Autor Core2Duo22 Pregled postova
Kak se riješit ovog šita?
Događa mi se na 3-4 mape... jel ima ko sličnih problema?

Obrisi drivere i stavi zadnje, (driver sweeper) i onda clean install. Ispuši karticu usput


BTW:
Osim nekolicine ljudi( deadman , mamut, neo, jopis, ati freak itd da ne nabrajm ) , koji daju konstruktivne postove , mene zanima odakle 102 (riječima : stotinu dvije) stranice ovog topica ? Neznam koliko pratite ,ali ova se tema puni brzinom od 3 stranice dnevno ?!(od jutros a i zadnjih par dana) .Od zadnjih 20 strana , njih 15 kad sažmeš dobijes upite i odgovre di kupit limited edition i što sve dobiješ, zasto mi igra radi na 50 fpsa i kako ce se vrtit na 2 jezgrenom amdeju : odg - probaj pa ces znati! 80 % pitanja i odg je cisti spam i pitanja gluposti...

Primjer vrhunskog posta :
Citiraj:
Autor Danko86 Pregled postova
@deadman, mamut, ecips - kolko imate za sad sati mp gameplaya?
Zar je ovo stvarno bitno ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 17:09   #3040
zwer54
Premium
Moj komp
 
zwer54's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 1,977
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova

Primjer vrhunskog posta :
Zar je ovo stvarno bitno ?
Ak cemo tak onda se zapitaj cemu cijeli topic igre...
__________________
zwer54 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 18:01   #3041
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Jel ko naša riješenje za fakin negativnu akceleraciju? Izgleda da je problem mouse related, prijatelji na G9 i G500 nemaju tih problema, a ja na G5 imam.
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 18:05   #3042
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,450
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ovo se inače dešava kod oc-anih/pregrijanih kartica ili loših drivera...
Ne, ovo je bug u driverima, dogadja se samo na dx10 nvidia. Dakle serija 2xx koju ti imas, trenutno ima taj problem, tako je napisano na tom hardvare na onoj usporedbi grafi i procova u bf3.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 18:25   #3043
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
mene isto smeta sto trpamo u istu temu kad cete igrat i tako to, jer mene zanima jedino tweaking/optimizacija obzirom da ne igram MP. mislim da bi u ovakvim slucajevima trebalo napravit dvije teme, npr jednu gameplay, a drugu tweaking/problems jer stvarno je tlaka citat ovako.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 18:27   #3044
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,926
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Hoće li ovo radit, pošto treba koristit Riva Tuner, a zadnji je izašao 23.8.2009. ?
Mogu ja probat večeras ako nekog zanima...
neda mi se citat sve ono, ali mislim da tebi treba samo D3DOverrider koji je bio dio rivatunera i mozes ga posebno stavit i on radi jer ja ga dan danas koristim u nekim igrama. ako vam treba recite pa ga puknem na FS.
poz
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 18:28   #3045
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Ili recimo da napravimo novi podforum koji će se zvati Battlefield 3, ali samo za Battlefield 3. Oni za BC2, nek rade svoj podforum...


Ajde ljudi, uozbiljite se
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 18:39   #3046
biljeg
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: kašina
Postovi: 68
Citiraj:
Autor Firecracker Pregled postova
Jel ko naša riješenje za fakin negativnu akceleraciju? Izgleda da je problem mouse related, prijatelji na G9 i G500 nemaju tih problema, a ja na G5 imam.
nije problem misa nego igre, djelomicni fix je smanjiti dpi, a povecati sens u igri.
biljeg je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 19:32   #3047
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Obrisi drivere i stavi zadnje, (driver sweeper) i onda clean install. Ispuši karticu usput


BTW:
Osim nekolicine ljudi( deadman , mamut, neo, jopis, ati freak itd da ne nabrajm ) , koji daju konstruktivne postove , mene zanima odakle 102 (riječima : stotinu dvije) stranice ovog topica ? Neznam koliko pratite ,ali ova se tema puni brzinom od 3 stranice dnevno ?!(od jutros a i zadnjih par dana) .Od zadnjih 20 strana , njih 15 kad sažmeš dobijes upite i odgovre di kupit limited edition i što sve dobiješ, zasto mi igra radi na 50 fpsa i kako ce se vrtit na 2 jezgrenom amdeju : odg - probaj pa ces znati! 80 % pitanja i odg je cisti spam i pitanja gluposti...

Primjer vrhunskog posta :
Zar je ovo stvarno bitno ?
Ta skupina koju si nabrojao je u ovoj temi postala preko 700 postova sto je skoro 1/4 ukupnog broja,i svi su postovi naravno konstruktivni Sto se tice broj stranica ta skupina je napravila oko 25 NHF to su samo brojke zar ne?
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 20:03   #3048
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,450
Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
za sve one kojima se igra ruši...ovo je meni pomoglo


(c/p sa battlelog foruma)

NOT 100% GUARANTEED, BUT PRETTY GOOD NONETHELESS - MANY PEOPLE REPORTING SUCCESS.

*******************32BIT ONLY - SORRY TO 64BIT USERS***********************

I've been having the crash problem - games in MP crashing in ~5mins, and SP crashing every so often. Found the solution from another game actually where I was having a similar problem - Empire: Total War.

BE AWARE, THIS IS ONLY A WORKAROUND - THE ISSUE STILL NEEDS TO BE FIXED. THIS IS A FIX FOR THOSE RUNNING 32BIT WINDOWS 7 AND WINDOWS VISA WITH 4GB RAM OR MORE.

From here on, I'm copy-pasting the instructions. This works for both Vista and W7. Got me through 20mins of MP for the first time though - longest game I've had. Haven't tested for longer.


What does it do?
It has to do two things that both rely on each other to work. For 32 bit operating systems we have to tell the operating system it can use more than 2GB user address space, 2.5GB actually, while leaving 1.5Gb for the kernel. We also have to set the Empire.exe executable to be allowed to address beyond the 2GB ceiling. 64 bit OS users don't have to do anything.

What does it help with?
This is not the solution for all crashes. It deals primarily with the crash to desktop that is caused by lack of virtual address space.Due to the unique nature of how addresses are mapped differently on each machine this crash may happen at different places and times of the game, even loading a map, menu or waiting on an AI turn. If you try this fix, and you follow directions properly, and it doesn't help you then your crash is due to something else.

How do I do it?
Follow directions explicitly. I have seen people consistently skip steps or not read the directions properly so it doesn't work for them whne they don't do what it says. it's not as complicated as it sounds, I'm just being thorough.

APPLY THE WORKAROUND (juicy caramel center)

Requirements

Only real requirements is that you have atleast 2GB RAM. You don't need beyond that even though we are allowing addressing up to 2.5 GB. Also following instructions and being somewhat familiar with working with files in windows is required. Make sure you are using Vista SP1. If not then you need this hotfix that fixes a major blunder with Vista address space - http://support.microsoft.com/kb/940105 [support.microsoft.com]
That's all, follow the 3 steps.

1) Prepare the operating system to be able to use beyone 2GB address space with a userva of 2.5GB (only 32 bit OS's need to do this): I am purposely using only 2500 for userva for specific reasons and any more will likely not be needed, as a result the kernel will have plenty of space to play in.

All 64 bit OS's
Nothing to do on the OS. Proceed to step 2 on setting the executable. 64 bit OS's running 32 bit binaries are also limited to 2GB application space.

XP 32
* Find your Boot.ini located usually on the C:.
If you cannot see it, you probably have system files hidden, then follow these instructions at microsoft (also uncheck "hide protected operating system files")
* Right click on the boot.ini and choose properties. Uncheck "read only"
* Open the boot.ini by double clicking it.
* Under the section called find the line that says "multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows XP Professional...". Yours may look a bit different. We are going to make a duplicate, so that if you make a mistake you will not harm yourself from booting into your computer. Drag you're mouse across the entire line, right click and choose copy. Then right below the line you just copied right click your mouse and choose paste. You should now have two lines one after another that are exact duplicates.
* Change the bottom line that you just copied with the following addition on the end. Add a space at the end of the line and then this without the quotes "/3GB /USERVA=2500"
* In that lower boot entry you just made, find the name of the operating system in quotes and change it to something like "Windows XP 3GB", so you can differentiate at boot up.
* Close and save the boot.ini.
* Right click on the boot.ini, hit properties, check read only.

Windows 7/Windows Vista
* In Windows 7/Vista go to Start menu. Go to Accessories. Locate the command prompt shortcut and hover mouse over it. Right Click on the shortcut then select Run as Administrator.
* In the command prompt type this exactly: bcdedit /set increaseuserva 2500. Then hit enter.
* Make sure you get a message back confirming the change was made. To verify the entry is there you can type just bcdedit, hit enter, and you should see the entry now listed.
* Then close the command prompt. You just told Vista to increase user virtual address (userva) space to 2500MB.
* Changes take effect on reboot but don't reboot yet.

SUMMARY
We extended the user virtual address space in XP, Vista and 7 to 2500MB, so now applications can utilize up to that much if they are set to be Large Address Aware. While some 32 bit games/applications are set, Empire is not.

2) Now reboot the PC because Windows needs to set the userva at 2500 which only happens after startup.

If you skip any step it will not work. When you have rebooted you should be good to go. Run the game as normal with the original game shortcut.

TO UNDO THE CHANGES
For the XP 32 bit just delete the line from your boot.ini.
For Vista 32 Open command prompt as administrator and type: bcdedit /deletevalue increaseuserva. That deletes the entry.
Reboot and you are back to normal.


kad sam ovo napravio više nikakvih client-side problema nisam imao!

Ja ovo napravio i evo igrao cca 2h bez smrzavanja i izbacivanja iz igre (sad sam sam izasao iz igre,nije zablokirala ;-) ), prije sam mogao cca 10min.
Hvala!

Btw ima li kakvih sajdefekta na neke druge funkcije windowsa?
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 20:33   #3049
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Ok sve pet.. drago mi je da ti igra sad radi.. ali ja nemogu vjerovat da na takvoj masini koju ti imaš, da si uopće imao problema.. strašno..
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 20:45   #3050
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,450
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ok sve pet.. drago mi je da ti igra sad radi.. ali ja nemogu vjerovat da na takvoj masini koju ti imaš, da si uopće imao problema.. strašno..
Nema ovo veze sa jacinom kompa(pa i nije ovo neki komp, ti imas jaci proc!), nego sa brzopletim izdavanjem igre...
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 30.10.2011. u 10:54.
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 21:09   #3051
Hrubi
Premium
Moj komp
 
Hrubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 814
Da Vas pitam u vezi ove ruske verzije.
Znači kupio sam ruski ključ,i skinuo igru preko Origina.
Prvi put prije instalacije Eng jezika sam ju probao da li radi,i radila je ,ali na Ruskom jeziku naravno.
Iza toga sam skinuo ENG jezični paket i instalirao po ovim uputama:
http://www.cjs-cdkeys.com/battlefiel...n/bf3lang.html

E sad,nakon instalacije Engleskog kad pokrenem multiplayer ,kad se uloda level,pojavi mi se full screen crni ekran,znači nema ničega.
Slična je stvar i sa Campaign modom,kad ga pokrenem pojavi mi se samo uvodna slika u igru i tak stoji.
Ima li rješenja?
Hrubi je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 21:10   #3052
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,979
We will be performing server updates and maintenance to continue to improve network stability. Users may experience network disruptions over the next few hours. Thanks for your patience!
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 21:14   #3053
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,888
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
We will be performing server updates and maintenance to continue to improve network stability. Users may experience network disruptions over the next few hours. Thanks for your patience!
To je bilo i jucer pa nisu nista napravili.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 21:19   #3054
Hrubi
Premium
Moj komp
 
Hrubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 814
pa kaj nemrem ni SP pokrenut onda?
Hrubi je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2011., 22:06   #3055
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Citiraj:
Autor Hrubi Pregled postova
Da Vas pitam u vezi ove ruske verzije.
Znači kupio sam ruski ključ,i skinuo igru preko Origina.
Prvi put prije instalacije Eng jezika sam ju probao da li radi,i radila je ,ali na Ruskom jeziku naravno.
Iza toga sam skinuo ENG jezični paket i instalirao po ovim uputama:
http://www.cjs-cdkeys.com/battlefiel...n/bf3lang.html

E sad,nakon instalacije Engleskog kad pokrenem multiplayer ,kad se uloda level,pojavi mi se full screen crni ekran,znači nema ničega.
Slična je stvar i sa Campaign modom,kad ga pokrenem pojavi mi se samo uvodna slika u igru i tak stoji.
Ima li rješenja?
Probaj po ovim uputama napravit, http://www.g2play.net/store/Battlefi...rigin-Key.html
Ovaj sa Cdkeys što si linkao je kompliciran.
Kad raspakiraš fajlove, oba će bit u jednoj mapi, ali prebaci svaki zasebno, a ne cijelu mapu odjednom.
meni radi savršeno!
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 00:20   #3056
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
enabava je jedna od boljih i pouzdanijih firmi...

ali pun kufer prodaju pa zato im sigurno i fali pokoji put

a i znam da tip koji to prodaje ima jako puno problema sa dobavljačem
Da citiram njihov mail: "...Battlefield 3 Limited Edition Origin aktivacijski ključ ćete dobiti putem emaila najkasnije do 28. listopada 2011., a moguće i par dana prije..."

Obzirom da mi je svakodnevni posao prodaja apsolutno sam svjestan svih sranja koja se mogu desiti! Ali ako nekome nešto obećaš dostaviti do određenog datuma a možda čak i prije, onda je (barem tako ja mislim i radim) red da se kupcu javiš i objasniš gdje je problem.

I takve firme definitivno ne spadaju u red "boljih i pouzdanijih"!
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 01:00   #3057
imik
Premium
 
imik's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 611
Za sada se vrti samo conquest, diabolic-servers - Croatia, 32.

http://battlelog.battlefield.com/bf3...7b7/MadCroats/
imik je online   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 01:09   #3058
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,313
Malo me sram priznat ali jos nisam ni instalira igru malo zrno mudrosti - ako se oces igrat, ne ženi se, a narocito ne radi djecu
A sad nazad ne pitanjce, koje po vama lege iskusne, drajvere instalirat ili ostavit?
Trenutno imam 280.26, da li da stavim 285.62 ?

Kako god fala i naravno, ne ženite se
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 01:16   #3059
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Stavi najnovije svakako, i moli boga da neces imat problema (s igrom ne driverima).

Kako je dobra ova Damavand Peak mapa u Rush modu, taman dodjem na dio di se kao napadač bacaš s litice, trčim nizbrdo sav sretan kako cu sad skocit prvi put i ... ... igra se smrzne
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2011., 03:06   #3060
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,758



Zadnje izmijenjeno od: bluefluid. 30.10.2011. u 03:35.
bluefluid je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na