Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2010., 21:43   #1
doom206
Dežurno smetalo
Moj komp
 
doom206's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čakovec
Postovi: 120
Međimursko veleučilište - MEV

Potaknut raspravom iz teme o FOI-u, odlučio sam otvoriti ovu temu. Pošto sam maturant tehničke škole nastavljam studirati u istom smjeru. Odlučio sam se za MEV, smjer inženjerstvo računalnih sustava i mreža. Pohađa li netko taj faks? Zanimaju me informacije iz prve ruke (što mislite o njemu, kakvi su profesori i sl.). Što se tiče studija i svega proučio sam to na službenim stranicama, no ukoliko ima studenata sa tog faksa volio bih da kažu svoje mišljenje i viđenje istoga.
__________________
Onaj tko pita ispadne budala pet minuta, ali onaj tko ne pita ostane budala cijeli život!
doom206 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 13:12   #2
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Ja sam druga godina MEV-a, isto smjer računalne mreže i sustavi. Faks nije loš, profesori nisu loši ali nisu ni top-of-the-line (FTR: zadaci i ispiti iz programiranja i srodnih kolegija su kopipejst s FER-a i TVZ-a ).
Fizika i matematika su lakši nego na FER-u, negdje u rangu s VELS-om.
Imaš 3 roka + dekanski za položiti tako da nije baš dobro turistički izlaziti na ispite, nije ti to VELS.
Ove godine se otvorio i smjer Menadžment turizma i sporta (upisalo se ženski ko u priči ).
Menza (Pilka) nije nešto posebno, ali je 5 minuta hoda od faksa.
Za redovne su sva predavanja od 8 ujutro do pola 3 najkasnije, a pauza za ručak je od 11:10 do 12:00.
Po razredima ima utičnica, pa ako si s lapom nemaš beda gdje se spajati na net.
Budući da je ovo tek 2. godina rada faksa još nisu osposobili WLAN tako da budeš se moral za net spajati kablima, i to se ne možeš u svakoj predavaoni.
Zasad je veza 4 megabitna + admin je limitirao DL za SVE studente na 256kbps, tako da ako se više studenata spoji ispada ko 56k ==> Nema leechinga
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2010., 16:38   #3
doom206
Dežurno smetalo
Moj komp
 
doom206's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Bjelovar/Čakovec
Postovi: 120
Care, hvala na odgovoru. Taj studij sam izabrao zbog toga što me zanimaju mreže i želim to studirati. Odlučio sam se na Čakovec jer smatram da je lakše upast tu nego u ZG na TVZ, dobro se snalazim u njemu jer sam često tu, a i još neki osobni razlozi su presudili.
Što se tiče Pilke, par puta sam bio tamo i nisam imao prigovora, tako da mislim da ni sa tim neće biti problema.
Prema odgovoru vidim da si zadovoljan sa faksom, stoga smatram da nisam pogriješio u odabiru. Sve ostalo će se vidjet nakon što upišem. I da... Kad stignem u ČK imaš pifu od mene

Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ove godine se otvorio i smjer Menadžment turizma i sporta (upisalo se ženski ko u priči ).
I like this!
__________________
Onaj tko pita ispadne budala pet minuta, ali onaj tko ne pita ostane budala cijeli život!
doom206 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 16:54   #4
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor doom206 Pregled postova
I da... Kad stignem u ČK imaš pifu od mene
E to sam htio ćuti

I jedan note važan: ako budeš na stanu u Čakovcu, nemoj ni za živu glavu prijavljivati mjesto boravka kao čakovec, dobivao budeš 250 kn na x-ici (Vidim da si iz Bjelovara). Peace and out!
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 11:30   #5
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
pozdrav !

mozete mi reci kakvi su tamo profesori kolko su zahtijevni i kolko traze ?

a da pritom tolko otprilike i daju znanja i materijala ?

DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 17:49   #6
shizofrenia
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 0
Wink

Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
pozdrav !

mozete mi reci kakvi su tamo profesori kolko su zahtijevni i kolko traze ?

a da pritom tolko otprilike i daju znanja i materijala ?

Neki traže više neki manje, ali nitko nije uber zahtjevan i najviše ovisi o tebi, ako radiš redovito, hodaš na predavanja i malo se zalažeš nebi trebalo biti problema, odnosno sve se da položiti kroz ta 3 roka.

Zadnje izmijenjeno od: shizofrenia. 30.06.2010. u 20:16.
shizofrenia je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 20:06   #7
shizofrenia
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Varaždin
Postovi: 0
Imam ti ja neke materijale u elektronskom obliku, pa ako hoćeš šaljem

Zadnje izmijenjeno od: shizofrenia. 30.06.2010. u 20:30.
shizofrenia je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 00:46   #8
Newmie
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
E to sam htio ćuti

I jedan note važan: ako budeš na stanu u Čakovcu, nemoj ni za živu glavu prijavljivati mjesto boravka kao čakovec, dobivao budeš 250 kn na x-ici (Vidim da si iz Bjelovara). Peace and out!
Mjesto boravka nema nikakve veze sa mjestom prebivališta.
Zakonski on mora prijaviti mjesto boravišta u Čakovcu, bilo da je u domu ili da je u stanu, i to nema nikakve veze sa iznosom na x-ici.

250kn na x-ici imaju studenti koji imaju trajno prebivalište u Čakovcu, drugim riječima, iz Čakovca su.
Newmie je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2010., 01:18   #9
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor shizofrenia Pregled postova
Imam ti ja neke materijale u elektronskom obliku, pa ako hoćeš šaljem
oke moze, imas na pm e-mail, pa salji god imas da vidim o cemu se radi
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2010., 19:43   #10
Sandrica
Registered User
 
Sandrica's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Lepoglava
Postovi: 0
Ei evo upisala sam smijer menađer turizma i sporta,pa me zanima jel faks težak za one koji pohađaju taj smijer... čitala sam malo o tijelesnom,dal se stvarno treba plivat i bavit sportom i ic po natjecanjina i sl. inače sam vanredan student dal ce meni bit teže nego redovnim ili se sve stigne pohvatati čula sam da se druge godine onda odlučujemo za smijer samo turizam ili samo sport... pa ako mi može neko pomoć,nek mi napiše neš o tome pozzić,hvala
Sandrica je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.08.2010., 12:15   #11
Lucy
Registered User
 
Lucy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Križevci
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Sandrica Pregled postova
Ei evo upisala sam smijer menađer turizma i sporta,pa me zanima jel faks težak za one koji pohađaju taj smijer... čitala sam malo o tijelesnom,dal se stvarno treba plivat i bavit sportom i ic po natjecanjina i sl. inače sam vanredan student dal ce meni bit teže nego redovnim ili se sve stigne pohvatati čula sam da se druge godine onda odlučujemo za smijer samo turizam ili samo sport... pa ako mi može neko pomoć,nek mi napiše neš o tome pozzić,hvala
i ja sam upisala taj smjer, al redovno...kažu da nije tak teško, al da se treba malo potrudit...al tak ti je svugdje...što se tiče ovog da se na 2 god odlučujemo za odjel turizma ili sporta - koliko sam ja upućena to ti je na zadnjoj godini...tj. trećoj, a ne na drugoj... toliko ti je znam...a ako netko zna još kakve inf. vezano uz tjelesni, nek nam javi..
Lucy je offline   Reply With Quote