Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.12.2015., 10:47   #31
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Tako sam i ja dvaput reklamirao laptop radi kvara diskretne nvidia grafičke (error code 43 i ne radi).

Odgovor je bio kvalitetan:

"Poštovani,

error code 43 je poznata greška prouzrokovana neodgovarajućim driverima.

Asus ili servis ne mogu ispraviti greške proizvođača grafičke kartice ili operativnog sistema."

Za poludit.
Super, samo na osnovu toga traži povrat love na osnovu nedostatka.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 10:48   #32
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Tako sam i ja dvaput reklamirao laptop radi kvara diskretne nvidia grafičke (error code 43 i ne radi).

Odgovor je bio kvalitetan:

"Poštovani,

error code 43 je poznata greška prouzrokovana neodgovarajućim driverima.

Asus ili servis ne mogu ispraviti greške proizvođača grafičke kartice ili operativnog sistema."

Za poludit.
Za propucat

Ja sam jos vald "najbolje" proso, narucio sam back cover za ASUS T100TA tablet. Uplatio avans, ceko 30 dana, nakon 30 dana mi rekli da jos nije stigo... da cekam jos 15dana ili da mi vrate novce? Izabro sam cekat jos 15 dana i nakon samo 40ak dana sam imo novi back cover Winning!! (not)
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 12:05   #33
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Nedavno sam im slao Dell 2414h monitor koji je imao ljubičastu crtu posred ekrana.

Relativno brzo su ga sredili i poslali nazad, nevide se tragovi otvaranja monitora i to je super.
Prije slanja sam to slikao i naveo im u dopisu da je ekran u savršenom stanju.

Jedino kad su ga vratili nisu okvir kliknuli na svim točkama da se prednji i stražnji poklopac drži.


To je valjda neka cijena koju moramo svi platiti, jer želimo niže cijene, dobijemo lošiji proizvod i lošiju podršku.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 12:52   #34
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Kakve nize cijene? Pa kod nas je sve skuplje i onda jos ovakvi kvazimajstori sarafaju po necemu za sto smo poprilicno odrjesili kesu s obzirom na eu a kamoli preko bare.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2015., 14:07   #35
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kakve nize cijene? Pa kod nas je sve skuplje i onda jos ovakvi kvazimajstori sarafaju po necemu za sto smo poprilicno odrjesili kesu s obzirom na eu a kamoli preko bare.
3 puta nize cijene od proizvodaca prema servisu, a prema krajnjim korisnicima je ista.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:10   #36
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
uh, imam g751jy i nešto se u zadnje vrijeme najednom počeo grijat divlje.
temperature preko 90-oko ~ 95 nisu normalne, možda i više.

onako do nedavno je sve radilo savršeno, ali izgleda da sam super sreće i morat ću se **bat sa servisom zvanim system ONE.


nego kratko pitanje malo OFF - ako sam samostalno ubacio SSD u laptop, dal će mi za to kenjat garanciju ili da vratim sve "kako je bilo" ? (maknem hdd nazad u lijevi slot i izvadim ssd) ?
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:14   #37
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Vrati, za svaku sigurnost.

Ako ti je nakupio prasine unutra, nadaj se naplati.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:18   #38
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
e to je problem - na SSDu su windowsi, morao bi formatirat hdd i gore stavit windowse (laptop je bez windowza došo) da bi oni testirali temperature i to... ili ne?
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:22   #39
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor phantom_fuxor Pregled postova
uh, imam g751jy i nešto se u zadnje vrijeme najednom počeo grijat divlje.
temperature preko 90-oko ~ 95 nisu normalne, možda i više.

onako do nedavno je sve radilo savršeno, ali izgleda da sam super sreće i morat ću se **bat sa servisom zvanim system ONE.


nego kratko pitanje malo OFF - ako sam samostalno ubacio SSD u laptop, dal će mi za to kenjat garanciju ili da vratim sve "kako je bilo" ? (maknem hdd nazad u lijevi slot i izvadim ssd) ?
ostavi ga. Neće te zezati radi toga. Samo priloži jamstvo i detaljno opiši kvar tj problem.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:29   #40
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Iskreno, ja bi izvadio i hard i SSD. Šta ima netko kopati po njima (a znaš da hoće) dok su na servisu? Testovi se ionako mogu izvršiti i bez njih.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:31   #41
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Mozda ako ce mu ga zamijeniti treba biti hdd.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:36   #42
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,929
Citiraj:
Autor phantom_fuxor Pregled postova
e to je problem - na SSDu su windowsi, morao bi formatirat hdd i gore stavit windowse (laptop je bez windowza došo) da bi oni testirali temperature i to... ili ne?
Pa ako je dosao bez windowsa onda ga takvog mozes i na servis poslati (bez windowsa) - ne ?
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:40   #43
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Mozda ako ce mu ga zamijeniti treba biti hdd.
ne vjerujem da će dobiti novi laptop. Mogu mu mijenjati matičnu i cijeli rashladni sistem s dijelovima, jeftinije im je. No kako je kolega rekao, neka izvadi oba diska, što mu imaju kopati po računalu. Da je to Severina napravila, gledali bismo je danas u drugom svjetlu...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:43   #44
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
istina, ali ne bi htio da netko kopa po podatcima na driveu. mislim da je najbolje cryptolock na njega. ili povuć sve šta mi treba sa njega na usb i formatirat ga.
p.s. ne znam kako mogu testirat temperature bez windowsa ( linux boot preko sticka pa stressat ? )

nije mi jasan ovaj laptop uopće, ono održavao sam ga ko bebinu guzu. prašine nigdje, čistio stol, ventove ispuho svaki tjedan jednom, temperature su uvijek na full load bile oko 80, što je ok, i onda najednom skoče na 96. WTF? eventualno si mislim da je bios upgrade ili neki driver sjeban jer mi se čini da se ventovi ne vrte max speedom na full load.

a sve me strah slat laptop u system one gdje ga prvo neću vidjet 1-2 mjeseca. onda ću ga dobit pokvarenog kao što su neki, a kamoli onda još nešto drugo... mislim da ću još malo "ručnog rada" uložit, prije nego budem 100% siguran da je nutra neka pasta / heatpipe ili sl. prdnulo. p.s. speccy mi ne pokazuje više najednom motherboard temperaturu (prije je). downgrade biosa možda fixa?
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2016., 15:48   #45
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
prvo stavi gore friške windowse, najnovije drivere i BIOS. Tad provjeri temperature. Ako i tad jako skaču onda šalji na servis. Čisto sumnjam da će biti 2 mjeseca ali 2 tjedna si računaj sigurno.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2016., 10:03   #46
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
well.. evo ukratko news:
- bios restore defaults nije niš napravio (oh čuda li ) (nadograđen je na zadnji bios)

- win 10 friški install - well tu se čuda sad dešavaju, ajmo redom:
- stanje se popravilo (i wonder why) - temperature procesora su sada ok kad vrtim neku igru (example: csgo prije reinstalla - 96°C, poslije reinstalla ne ide preko 70,75)
- grafička ne ide preo 65°C (što mi se čini ok, tako je radilo OOB, a prije reinstalla je išla preko 80)
- e sad - mala kvaka - kad opalim u aida64 extreme onaj stress test, upalim cpu + gpu + sve (osim diska) - grafička i dalje oko 65 °C, no proc ode do cca 85°C i tu relativno stoji. to je dosta bolje nego 96 prije, no zanima me dal to znači da je možda paste job na izdisaju? još sam primjetio da fanovi čudno rade - npr. počne na 2300, kad se proc zagrije do 80, fanovi polude na 3300, a onda se opet ugase čak do 2700, a proc se opet grije do 90, pa fanovi polude na 3300 pa se ugase na 2700 i to se negdje nakon nekog vremena stabilizira na 85°C i 3100 rpm. zašto fanovi jednostavno ne piče 3300 ili više ? (prije su znali i do 37000 ić. prašina ih usporava? ošli ležaji? paste job?)

- e da - kratki edit - čini mi se da jedan od ventova radi slabije / ne radi - možda je kabel se odspojio / rikno vent / something?
tolko od mene, neću više zaspamavat temu tu, još ću navečer eventualno obavijestit ako neš spimplam još. (p.s. intel chipšrot driveri su kata - strofa).



- edit - nakon još malo testiranja:

dakle nakon još malo testiranja došo sam do sljedećih zaključaka - cpu na full load ne ide preko 78°C, grafička na full load ne ide preko 75ish, zajedno ne idu preko 90°C. iako bi prije i prilikom igranja jednog nezahtjevnog csgoa temp cpua ošla na 96 (Wtf) sad jedva pređe 55,60. super! eto problem riješen, iako bi volio da je u full loadu <80, ali zato ću ga nosit na repaste i sl pred kraj garancije (taman na ljeto negdje). eto tolko od mene

dakle uređaj se i dalje grije jako kad nabrijem neku žešću igru (tipa skyrim + enb), što će reć da imam ili jako loš paste job ili se pasta osušila.

i sad sam došo konačno na ideju da odem do ovih i dam im pastu koju uzmem, rame koje sam mislio krknut nutra i nek fixaju makar trebalo tjedan dva. ako tempričri budu opet super niko sretniji od mene

anyway... da stvar bude ljepša naletio sam na njihov web gdje piše da imaju podršku na terenu. i tako ja puknem mail da vidim dal se može pastejob + čišćenje ventova i tako to obavit na licu mjesta i treba mi te rame metnut nutra. i evo njihov odgovor... (i da, uređaj mi je pod garancijom, ako se pregrijava - garancija bi trebala pokrit popravak ne?):

"Cijena izlaska na teren je 450,00kn, i svaki sljedeći sat 300,00kn.
Cijena ugradnje memorije je 150,00 i moguće je priložiti vlastitu termalnu pastu"

znači u teoriji platio bi 900kn -1050kn sigurno. + ram + grizzly ~ 1600kn.

znači bolje da umjesto na licu mjesta netko napravi to odnesem njima i ovih 1050kn uštedim? ili će mi ugradnju memorije računat izvan garancije svejedno?

Zadnje izmijenjeno od: tor. 15.02.2016. u 08:29.
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 02:34   #47
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
cek, a kaj si ti mislio? Da ako ti je lap pod garancijom da ce to raditi besplatno? Sva sreca da to uopce imaju u ponudi. Svaka firma ima svoj cjenik, ako ne pase odi dalje. Ove cijene su ok po meni. Imas zelju da ti netko dodje doma i to odradi, jbg onda ces i to platiti. Uostalom mozes si to i sam napraviti ali gubis garu (pasta). Memoriju ako nadogradis ne gubis garanciju...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 18:19   #48
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
ali ako odem do njih i prijavim pregrijavanje + nadogradnju memorije onda mi oni to pod garanciju obave za 0 kn i (valjda 150kn za nadogradnju memorije)...

mislim svašta sam čuo, al danas su svi postali isključivo prebezobrazni sa svojim ciframa raznoraznih radova. kupite od mene laptop za 20k kn, ali svaki popravak / nešto ću vam još 500kn naplatit (hiperboliram jel). ono očekuješ da te kroz garantni rok za nekakvo premium kupljeno računalo i premium s kojim se tolko hvale "održavaju" do isteka garancije, za kasnije se ne bih bunio. mislim svašta danas prodaju pod "premium". drugo je ak uzmeš lap za 2000kn, naravno da onda ne očekuješ čudesa i free podršku u garantnom roku.

(htio sam se nadovezat na servis kakti "premium" automobila - dok kupuješ svi su muci buci, ližu ti nožne prste, prvi servis su isto bajni, bajke ovo ono, a drugi servis (iako je 5 godina garancija/održavanje) dođeš i ekipa te pita "tko ste vi?" mislim niš ne bi reko da imaš neki stari drek auto/polovni, ali jebiga kad daš masne pare (preplatiš naravno za kakti premium quality) i onda te poslije popljuju naplate ti još masno i još ti loše naprave nešto, očito ne žele da im nakon 10 godina budeš kupac, to je sramotno šta danas rade. svi bi samo pare, a kvaliteta fuk dat šit.)
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 18:43   #49
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor phantom_fuxor Pregled postova
ono očekuješ da te kroz garantni rok za nekakvo premium kupljeno računalo i premium s kojim se tolko hvale "održavaju" do isteka garancije,
A?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 20:00   #50
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,316
Kupi dell sa on site jamstvom pa ocekuj premium uslugu
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 20:23   #51
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
A?
...Ili u prijevodu, jamstvo i održavanje nemaju veze jedno s drugim.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 22:04   #52
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
U bivsem dell servisu tecomtradu ti je to sve 150kn.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 22:25   #53
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 491
ali on bi za te pare da mu dodu doma promijeniti pastu
the-rider je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2016., 09:57   #54
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
evo laptop je servisiran.

tjedan dana, nisam ni jednom zvao nit ništa, relativno ok brzina (nekad sam po recrou trebao čekat po 3 tjedna i više :/).

anyway neloše, navečer testiram šta su napravili pa ćemo vidjet.
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 00:26   #55
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Nevjerovatno.Meni ga nisu ni pogledali tri tjedna.
Da nisi ti onako jak, ko Danf Landgrin onaj, plav, visok ?
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2016., 00:51   #56
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Nevjerovatno.Meni ga nisu ni pogledali tri tjedna.
Da nisi ti onako jak, ko Danf Landgrin onaj, plav, visok ?
Hahaha "pretrgaću" se, da nije to "ovaj" crni na slici ispod?

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2016., 00:52   #57
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
well nakon dužih testova izgleda da je fixing kod servisa pomogo.

naime g751jy laptop se grije ko mila majka, prije nego sam nosio na cleaning i repaste je peglo temperature od 96/90 (cpu/gpu), a sad su oko 85/75.

testirao sam prime95 + furmark burn in + xtreme burn in + postfx. grafa je prije znala preko 90 ić, a sad ne ide preko 75, na 75 stane i to je ok, a cpu ne ide preko 85. vjerojatno se je dio sa gpu topline prije selio prema CPUu i onda je bila banana pa se i cpu žešće grijao, throttlao je po 40%, sad 0%.

ja zadovoljan, sad ćemo još samo vidjet koliko dugo drži kryonautica (pasta).

rame su isto ugradili koje sam tražio, vratili one koji su bili unutra, vratili pastu, nemam stvarno prigovora, u tjedan dana lijep posao. mislio sam da ću morati platit i rad/h, ali na kraju me ispalo 150kn za čišćenje i 150kn za ugradnju memorije (iako sam ovaj dio mogao sam napravit besplatno XD)

zaboravih napisat - u normalnom radu, dakle kad se gejma / radi neka obrada videa / etc.. temperature preko 60 ne idu. doduše sad mi se chipset grije (PCH) preko 70-80, prije je bio oko 60 stalno. možda su zaboravili pastu na njega stavit, mislim da je pod istim blokom ko cpu, bar po slikama koje sam vidio kad je ekipa rastavljala.
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2016., 09:46   #58
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 935
Neznam tko je ludi ti koji si dao 150 kn da ti ugrade memoriju ili oni koji posao od 2 min naplate 150,00 kn, eventualno ako je tvoj model takav da se mora rastavit dosta toga kako bi se ugradilo, al opet 150 kn za takvu glupost, stvarno nisu normalni
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2016., 10:49   #59
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
kod mene u firmi kad ugradimo memoriju, testiramo sa memtestom 2-3 prolaza da vidmo da je sve ok. Vjerojatno su i oni, da ne bi bilo kasnije nekih reklamacija. Radni sat im je vjerojatno 150 kn, koliko su mu i zaračunali. Sad, mogao je to i sam napraviti, stvarno i trebaš 2-3 min (i još cca sat vremena za test) za zamjeniti ali ako želiš da ti to neko drugi napravi, onda moraš biti spreman i platiti. Trajalo 5 min ili 3 sata, usluga se mora platiti.
No s druge strane, gledajući reakcije i iskustva korisnika sa tim servisom u zadnje vrijeme, bilo bi u redu da se izmjeni naslov. Npr. iskustvo s tim i tim servisom...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2016., 19:15   #60
phantom_fuxor
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: somwhere behind enemy lines
Postovi: 47
ma vjerojatno sam ja lud jer sam to platio, al kad već sam dao sredit nek srede kak spada.

nego da, radni sat je 300kn/h po njihovom cjeniku koji tamo visi na zidu, ali valjda jer imam garanciju + imaju neku "uslugu" čišćenja pa su mi zaračunali 150kn. a memorija je zapravo samo 1 šaraf away from ugrađivanja, doduše htio sam da mi izvade onu već ugrađenu a ta je zakopana u 2 slota koji su zakopani s druge strane (dakle treba sve skinut i otvorit, a to je već poso..)
phantom_fuxor je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na