Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.05.2017., 07:15   #3271
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,662
Ta nano tekucina/premaz nije nista novo - jos davnije sam ja vidija slicne prezentacije sa raznim "testiranjem" nakon istih itd. Samo nikad nisam ima prilike uzivo to testirati tj. viditi efekte te tekucine, ako uopce postoje. Po informacijama s neta, mislim da nece pomoci pri padovima - tu nema do kvalitetnog kaljenog stakla (koje opet naravno ima i svoje limite). No moze pomoci da se otisci/ulje ne vide na ekranu i kod manjih ogrebotina/mikro zareza... Nakon odredjenog vrimena taj premaz nestane pa je potrebno nanovo staviti drugi...

@kvaju

Bilo bi jako zgodno kad bi ti isproba tu tekucinu pa da imamo informaciju iz prve ruke
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.05.2017., 11:14   #3272
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da bi naručio ovu tekućinu, morao bi biti pod utjecajem tekućine tipa drajsan/direktor/tudum.
Te tekućine isto imaju veze sa padovima na beton i također štite korisnika od zdravog razuma

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.05.2017., 13:34   #3273
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Za prvi maj mi dosao security update za S7... prvoaprilski. Pa hvala ti Samsunže!

I dalje smo zaglavili na 7.0
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 15:00   #3274
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pitanje je hoćemo li išta dalje i dobivati. S8 je vani, cijeli dev tim njegov softver polira i ušminkava.
Definitivno sljedeći phone bude Motorola ili možda i Nokia. Čak ni iPhone nije isključen ukoliko iOS postane malo fleksibilniji kroz koju godinu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 02.05.2017., 15:28   #3275
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Meni cak nista i ne fali. Znao sam u sta se upustam kad sam odustao od nexusa. Dok radi dobro, dobro je! #starise
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2017., 20:44   #3276
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Dizajn od S8 mi je prezakon.. Prelijep Mob.. Vjerovatno moj iduci.

Jedino što me muci je Samsungov software.

Danas sam se malo igrao s njim. Ekran je fantazija..
Al će ih biti po oglasnicima sa razbijenim ekranom.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 14:20   #3277
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Švabe radile drop test za S8. Kutevi mobitela su se pokazali kao Ahilova peta.
http://www.gsmarena.com/samsung_gala...news-24872.php
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 17:43   #3278
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Staklo puklo nakon pedeset padova? Toliko necu imati u 50 zivota Sve mi je bolji taj S8.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 17:53   #3279
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
jucer ga malo pogledao uzivo.
vrlo mi cudan, ekran jako uzak, a duguljast mob, a u ruci kao da je od plastike napravljen.

pa sam odmah pogledai i novi LG G6, e to mi izgleda puno bolje i ostavlja puno bolji dojam u ruci. Crni je prefektan.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2017., 22:25   #3280
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Staklo puklo nakon pedeset padova? Toliko necu imati u 50 zivota Sve mi je bolji taj S8.
Ma sve to stoji. Ali tebi ili meni kada padne prvi puta bit će razbijen.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.05.2017., 00:24   #3281
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Opet gluposti s baterijom.
S7E


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: spitfire83. 06.05.2017. u 00:44.
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 11:17   #3282
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Evo jedan kratki review nakon sad već mjesec dana korištenja S7ice (malo kaskam za svijetom, al štaš). Neki će vjerojatno znati da sam oduvijek bio Nexus fanboy, ali i često baš kritizirao isti taj Nexus. Zadnji Samsung mi je bio SGS2, odličan i užasan mob. Nakon toga su se izredali samo Nexusi 4, 5, 6P i 7. Jedini koji je imao sve što mi je trebalo bio je 6P - ali u malo prevelikom formatu.

Uzeo sam S7 nakon što sam pogriješio s iPhoneom 7. Htio sam mob veličine Nexusa 5 (oko 5”), kamerom jednak ili bolji od 6P te ako je moguće jednakom ili boljom baterijom (jbga, 3450mAh zvuči mnogo za small form factor mob).

Da krenem redom:

Izrada: premium. Ne skliže se kao metalni mobovi, ali grebe se na pogled ispod obrva. HRM i flash su dobili crtice samo od nekoliko čišćenja od majicu. Koristim case pa nemam toliko brige. Zvučnik je osrednji, čak i loš ako ste se navikli na stereo na 6P (oh, I miss you so much). Mob izgleda skroz solidno! I ima ogromnu ledicu. Sad iz dijametralno suprotnog kuta sobe vidim kojom bojom svijetli.

Ekran: overkill. Mogao je biti i lošiji, ne bih primjetio. Po defaultu prezasičen, stavio ga ručno na AMOLED photos profil i zasad mi je dobar. Osvjetljenje na suncu je najveći plus, ono što recimo 6P nije imao (ili si trebao rootati da bi imao). Koristim nativnu rezoluciju, probao i onu korak ispod makar nisam primjetio manjak oštrine niti boost na bateriji u svakodnevnom korištenju. Nepotrebna opcija imho. Night filter i AOD su mi najdraže opcije.

Softver: samsungovski Toga sam se najviše bojao i zbog toga sam mrzio Samsunge. Ružno, ružno, ružno… Dok nisu izbacili taj Nougat update. Čim sam ga uzeo u ruke instalirao sam update. Marshmallow nisam ni htio koristiti. Preporod! Uz besplatnu Material temu, UI izgleda skoro kao stock i vrlo jednostavno što preferiram.OS ima miljon (uglavnom korisnih) featurea. Root mi ne fali jer sam dosta stvari mogao dobiti i bez njega. Ne fale mi toliko updateovi jer ovo što imam sada radi odlično i bez greške, čak bolje nego stock rom na Nexusu 6P*.

* - e sad, prije nego krene poplava, Pixel nisam koristio jer nemam para za njega i ne radim usporedbu s njim. 3 godine Nexusa 5, 1 godinu Nexus 4 i 1 godinu 6P. Svi oni su imali kraljevski tretman kod mene, a ja sam se osjećao kao njihov rob Konstatno su se događali problemi tipa nejednaka potrošnja baterije u idleu (nekad 0,5%/h, nekad 2%/h), nepostojeći wakelockovi i sl. S rootom sam imao maks. kontrolu iako nisam uspio ništa ekstra postići. Na stock romu nisam mogao biti. Bilo je to povuci-potegni i konstantno praćenje xda foruma.

Priznat ću da je Samsung sasvim fino sredio ovaj Nougat i kod mene ima jednu solidnu četvorku!

Baterija: iznad očekivanja. Tražio sam oko 5h sot-a za moje korištenje (koje je onako, identično zadnjih 2-3 godine) i 15-18h na bateriji (jedan radni dan) i dobio sam malo više od toga… 6-7h sot-a i oko 24-30h na bateriji (jedan radni dan i jedno sljedeće jutro recimo tako). Idle potrošnja je stabilna, nema iznenadnih drainova preko noći, očito nema ni nepoznatih wakelockova. Samsung je maknuo feature da klikneš graf baterije i vidiš awake time, isprva me to smetalo, ali onda sam počeo koristiti mob kao average Joe i zaboravio na to. Danas me iskreno niti ne zanima šta bi taj graf pokazivao. Ukratko, imam mob koji mi preko vikenda uredno traje 2 dana bez da si mislim koliko mi je baterije ostalo. Radni dan uredno izgura sa preostalih 40-60% (ovisi koliko sam se dosađivao na poslu), a do spavanja najčešće ostane sa 20-30%.

Kamera: bolja nego što sam očekivao uz određene limite. Ajmo to reći ovako: 6P ima odličnu kameru i to mi je benchmark za dalje. IP7 (ne plus) ima znatno lošiju kameru što sam nemali broj puta utvrdio iz prve ruke. Taj model definitivno više nema šta tražiti u domeni iole boljih kamera među mobitelima ako ga jedan Nexus 5 dan-danas gazi u detaljima - testirano. S7 ima kameru u svakom segmentu bolju od 6P osim par stvari koje sam primjetio:
- HDR mod slabo odrađuje posao ako je jače osvjetljenje u pozadini. Sjene su i dalje prejake na fotki iako u stvarnosti ne djeluju tako.
- slomo snimanje je nezgrapno ako koristite Google Photos app. GP app loše reproducira slomo video i zbog toga moram koristiti Samsung galeriju, urediti slomo video (editor je jako dobar), exportati video i tako zapečen slomo onda uploadam na GP i može se gledati - minus je što nema naknadnog editiranja slomo dijelova.
- front facing kamera je užas. Ima fokus 3 metra od leće. Vidim da se mnogi žale na fokus i kao da taj problem nisu imali prije, dunno. Ne koristim ffc, a i to kada koristim ne očekujem ništa od nje.
- fotke nekad ispadnu malo svijetlije, da ne kažem isprano, pogotovo pri jako sunčanom danu. Slider manualne ekspozicije u tom slučaju bude koristan.
- photosphere fotke su mi čudne, dosta su loše kvalitete ako ideš zumirati. Kad si skroz odzumiran i vrtiš se okolo izgledaju lipo. Čim malo zumiraš kreću i artefakti… Možda je neka greška u procesiranju fotke, to se još moram poigrati.

Ono što je dobro:
- pro mode, dosta korisno ako se nekome da igrati. Traži nešto vremena, kontrole su imho nezgrapne s tim sliderima. Nisam probao druge manualne kamere al mislim da bi se to dalo još fajntjunati da bude bolji UX.
- 1080p60 majka. Snimanje videa na mobovima napokon ima smisla.

Ono što je odlično naspram 6P:
- fokus! Radi sada i iz prve. Prestao sam okidati 2-3 fotke zaredom i doma gledati koja je bolje fokusirana. Odlično napravljeno.
- OIS je također dobrodošao feature i definitivno ga osjetim u korištenju. Falio mi je.
- panorama mod radi bez greške i output je prilično kvalitetan. Na 6P bi na 10 panorama, 5 imalo negdje neki loš spoj ili puknuti horizont. Mrzio sam koristiti pano mod samo zbog toga.
- macro rastura, pogotovo manualni macro kada ti se slika na ekranu dodatno zumira da bi preciznije naštimao slider (vrlo korisno ako fotkaš vani, na suncu, i kad je teže vidjeti male razlike na ekranu).
- bokeh ne znam, morao sam to napisati, baš mi je fora kad fotkaš nekog na metar-dva udaljenosti, a pozadina iza njega je lagano (ili više) zablurana. Subjekt je kristalno oštar i nema softverskih gimmicka oko dobivanja tog depth-of-fielda nego sve odradi hardver kamere. Fora, ništa više.

Isprva sam mislio napraviti neku usporedbu fotki između 6P i S7 ali ne znam koliko to ikoga zanima sad kad imamo sve to na netu. Osobno sam napravio usporedbe i iz toga sam izvukao gornje zaključke.

Neki zaključak:
Mob ima sve što sam tražio i nadam se, ako ga ne razbijem, da će mi potrajat bar dvije godine. Ima ugodnu veličinu, jednostavan je, lako baratam njime. Sa 6P sam jedva pisao poruke dok vozim bajk, imao sam samo jedan džep na tijelu gdje sam ga mogao nositi. S druge strane, 6P mi ne fali nimalo jer imam jako dobar softver prilagodljiv mojim potrebama (jbmu izgleda kao nexus, a setup mi je isti godinama) i imam odličnu kameru za moje potrebe. 6P mi fali više iz nostalgije, to je bio imho jedini zaokruženo kompletni Nexus.

Kao neke long term mane mogu izdvojiti stakleno tijelo, zakrivljeni ekran i zvučnik. Maskica će mi vjerojatno 98% vremena biti na mobu (Ringke Onyx), ali u dolasku je Dbrand dragon naljepnica. Zbog ekrana cu vjerojatno ili odjebati kaljena stakla ili ostati na ovom Nillkinu koji se blago dignuo po rubovima. Smeta me i ne smeta me. Iako imam to dvogodišnje jamstvo na lom ekrana nisam raspoložen prolaziti te procedure i sitna slova. A zvučnik, heh, zvuči kao gameboy. Niš posebno nakon što čuješ bolje
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2017., 11:55   #3283
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Da li netko zna da li ovo vrijedi kod nas?
https://samsungpromotions.com/entertainmentkit.html

Nisam uspio naci da li vrijedi za Hrv.
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 16:15   #3284
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Naravno da ne vrijedi. To je samo za Amere
https://promos.samsung.com/entertainmentkit/Rules
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 20:08   #3285
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jučer se malo igrah sa S8+:











Vrlo interesantan mobitel, ogromna ekrančina, slika predivna i sam dizajn vrlo osebujan. Svakako nešto novo i inovativno.

Baterija ne znam kakva je. Kamera je tu negdje sa S7, nije nešto ozbiljno bolja i jača. Ali mobitel je bomba. Meni osobno se ne sviđa sam dizajn, ali nemam neku drugu zamjerku na njega.

Zaštitni case is a must. Bez toga ni ne razmišljati koristiti mobitel. I da, magnet za otiske je. Čak i veći nego S7.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 20:24   #3286
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Ekipa prebacih se sa S7 na S8+(bcoz dobar dil)

Iskustva:
Po meni, ozbiljan upgrade. Ekran jest bolji, količinom boja i oštrinom, edge ima vrlo korisne funkcije kakogod, kamera je za finesu drugačija i možda malo prirodnija. Prednja je osjetnije bolja. Baterija traje doosta dulje pošto i je veći telefon jel. Iako je senzor za prst odozada pa sad lijevi kažiprst otključava telefon, skener rožnice je brz i može se koristiti sa prstom, što je fora. Čini mi se da je zvuk ozbiljnije namješten, ili pročišćen. Bixby je još work in progress ali ono što funkcionira, radi to dobro. Što se tiče punjenja malo jest brže od S7ce(bežično punjenje jest maltene nepromjenjeno).

Po meni, odličan upgrade. Jako zadovoljan telefonom. Razbio mi je stereotip o zakrivljenim mobitelima.
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 23:03   #3287
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Hehe, ponovili se!

I ja sa S6 na s7edge. Samo zbog baterije. Inace bi isao na s8 ali baterija mu i nije nesto. S8+ mi ne igra zbog veličine, iako imam dugačke prste.

Sa max 2h sota na 5-6h

I ja sam prvi put u svijetu zakjrivljenih ekrana i mogu ti rec da vec nakon par dana koristim tu "kurvu" za sve sto trebam.

Android 7.0 mi je i na s6 letio, ovdje jos vise. Sve mi se sinkalo osim S helatha.
Sad idem trazit po forumima sto je poslo krivo. Izgubio sam mjesec dana podataka sa Gear S3
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2017., 23:22   #3288
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Jel tko imao obični s7, najviše me zanima razlika u bateriji između edge i običnog, čitao sam negdje da edge ima dosta bolju bateriju, pa samo da i ovdje priupitam.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 00:18   #3289
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor kvaju Pregled postova
Jel tko imao obični s7, najviše me zanima razlika u bateriji između edge i običnog, čitao sam negdje da edge ima dosta bolju bateriju, pa samo da i ovdje priupitam.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Imao ja neko vrijeme s7 (službeni) i svoj s6. S6 - koma. To je od početka bilo 1 puta na dan punjenje da bi nakon 1 godine bilo 3 puta na dan.

S7 je bolji bio. Ali isto tako gubi dosta sa godinama... S7e je po meni barem 20% bolji sto se toga tiće... evo neke poluopipljive internet brojke.

I još par koje sam našao. E sad, ima tu dosta simo tamo, koji sistemi, koji testovi.



__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 00:22   #3290
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 630
Ok, hvala ti. Ma iskreno ne sviđa mi se taj edge nikako, više bi volio obični, ali ipak će baterija prevagnuti pa ga uzmem.
@xlr jel kod tebe snapdragon ili ex...verzija?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 00:26   #3291
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Meni S7 izdrzi 30-40 sati između punjenja baterije. Ne igram igre. Surfanje, nekoliko mailova se sinca, sms, pozivi, whatsap, face, twitter, malo yt....uobicajeno 😊

Poslano sa Galaxy S7
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 00:27   #3292
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Hehe, ponovili se!

I ja sa S6 na s7edge. Samo zbog baterije. Inace bi isao na s8 ali baterija mu i nije nesto. S8+ mi ne igra zbog veličine, iako imam dugačke prste.

Sa max 2h sota na 5-6h

I ja sam prvi put u svijetu zakjrivljenih ekrana i mogu ti rec da vec nakon par dana koristim tu "kurvu" za sve sto trebam.

Android 7.0 mi je i na s6 letio, ovdje jos vise. Sve mi se sinkalo osim S helatha.
Sad idem trazit po forumima sto je poslo krivo. Izgubio sam mjesec dana podataka sa Gear S3
Pa zar nisu S7 Edge i S8+ iste veličine?
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 07:36   #3293
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Citiraj:
Autor kvaju Pregled postova
@xlr jel kod tebe snapdragon ili ex...verzija?
Exynos. Afaik, snapdragoni su americka varijanta.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 10:01   #3294
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,233
Citiraj:
Autor Bariarnil Pregled postova
Pa zar nisu S7 Edge i S8+ iste veličine?
Nope, S8+ je 8,6 mm duži, 0,8 mm širi i 0,4 mm deblji, barem tako kaže gsmarena
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 10:20   #3295
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Nope, S8+ je 8,6 mm duži, 0,8 mm širi i 0,4 mm deblji, barem tako kaže gsmarena
S7edge i S8 su "isti". S8+ je dosta veći. Pogotovo kad ga primis u ruku. Zvuci gay, ali tako je
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 20:46   #3296
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
S8+ ko daljinski za tv, ne svidja mi se taj uski dugacki ekran, uopce ne vidim svrhe tako necega. opcenito odstupanje od 16:9 omjera ekrana.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2017., 21:24   #3297
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Svrha je da mogu utrpati sto veci ekran a da je i dalje iskoristiv jer sirina najvise odredjuje koliko lako je mob drzati u ruci. To, i da na papiru izgleda ekran dosta veci nego sto jest
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 00:08   #3298
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,987
Malo sam seljo, pa bi molio pomoc. Htio sam S5 povezat na smart tv, i iso sam preko onog quick connecta... jel ja taj QC palim gasim kao BT ili ne? Jer ne nalazim opciju, nebi htio dami trosi bateriju ako mi netreba :$
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 00:28   #3299
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,706
Na s7 on ne troši bateriju. Igrom slučaja sam ga imao ugašenog zadnjih nekoliko dana (moja greška), a prije toga sam ga koristio. Nisam primjetio razliku. On se sam pali kada prepozna uređaj (u mom slučaju bt sluške), a u opcijama appa ima mogućnost povezivanja s a/v opremom. Vjerojatno ih prepoznaje na temelju zajedničkog wifija (kao npr chromecast) ili bt ako je u pitanju neki audio receiver... Nemam priliku to testirati
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2017., 00:39   #3300
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor Poggiali Pregled postova
Malo sam seljo, pa bi molio pomoc. Htio sam S5 povezat na smart tv, i iso sam preko onog quick connecta... jel ja taj QC palim gasim kao BT ili ne? Jer ne nalazim opciju, nebi htio dami trosi bateriju ako mi netreba :$
Nece ti trositi bateriju. Radi bez problema sa S4, A5 2015, A5 2017 i Galaxy S7. Smart TV je isto Samsung.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na