Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.08.2010., 12:39   #1
dageci
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Ivanec
Postovi: 1
Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku

Pozdrav, evo malo kasnim, al možda nekome pomogne :-)

na stranici www.winpis.com možete BESPLATNO skinuti Evidencije o radnom vremenu radnika u PDF i Excel formatu. Za Excel format se morate registirati (registracija je besplatna).
Direktni link na obrasce je:
http://winpis.com/joomla/index.php?o...mid=70&lang=hr

Između ostalog tamo možete skinuti i ostale obrace prema novom Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima (Narodne novine broj: 66/2010 28.05.2010.) (u PDF i Excel formatu):

Evidencija o osobama koje se kod poslodavca nalaze na stručnom osposobljavanju za rad ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o radnicima koje je poslodavcu ustupila agencija ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim studentima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih studentskih centara ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih srednjoškolskih ustanova ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima ustanova za strukovno obrazovanje koji kod poslodavca pohađaju praktičnu nastavu i vježbe ver. 1.0 (02.08.2010)

Naravno, obrasci su besplatni. U planu su izrade i drugih obrazaca koji će biti besplatno dostupni ljudima kojima će pomoći, bilo da nemaju novaca za kupnju skupih softwerskih rješenja ili su tek početnici u poduzetništvu i stvarno nemaju novaca.

Pozdrav, Davor

Naš mali doprinos ponovnom uzdizanju hrvatskog gospodarstva i poduzetništva.
dageci je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2010., 14:40   #2
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Hvala.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2010., 16:56   #3
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
jel ima netko kakav link na PDF ili DOC Pravilnik o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima ili bas MORAM na stranice narodnih i trazit.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2010., 11:22   #4
Ergometar
Premium
Moj komp
 
Ergometar's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 127
Umjesto rucnog upisivanja moze se kupiti citac 125khz kartica i software za kontrolu radnog vremena...
To se lijepo instalira i on biljezi sve.
Citac se stavi na ulazna vrata (mogu se staviti i dva) tako da svatko tko udje ili izadje mora to napraviti pomocu kartice te se automatski evidentira razlog ulaza-izlaza....
Ljudi su u zabludi misleci da tako nesto kosta brda para..
Ako nekome treba detaljnije objasnjenje , saljem opis cijelog sustava na PM....
Ergometar je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 15:58   #5
Fkorisnik
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor dageci Pregled postova
Pozdrav, evo malo kasnim, al možda nekome pomogne :-)

na stranici www.winpis.com možete BESPLATNO skinuti Evidencije o radnom vremenu radnika u PDF i Excel formatu. Za Excel format se morate registirati (registracija je besplatna).
Direktni link na obrasce je:
http://winpis.com/joomla/index.php?o...mid=70&lang=hr

Između ostalog tamo možete skinuti i ostale obrace prema novom Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja evidencija o radnicima (Narodne novine broj: 66/2010 28.05.2010.) (u PDF i Excel formatu):

Evidencija o osobama koje se kod poslodavca nalaze na stručnom osposobljavanju za rad ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o radnicima koje je poslodavcu ustupila agencija ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim studentima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih studentskih centara ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima koji kod poslodavca rade posredstvom ovlaštenih srednjoškolskih ustanova ver. 1.0 (02.08.2010)
Evidencija o redovitim učenicima ustanova za strukovno obrazovanje koji kod poslodavca pohađaju praktičnu nastavu i vježbe ver. 1.0 (02.08.2010)

Naravno, obrasci su besplatni. U planu su izrade i drugih obrazaca koji će biti besplatno dostupni ljudima kojima će pomoći, bilo da nemaju novaca za kupnju skupih softwerskih rješenja ili su tek početnici u poduzetništvu i stvarno nemaju novaca.

Pozdrav, Davor

Naš mali doprinos ponovnom uzdizanju hrvatskog gospodarstva i poduzetništva.

Evidencija radnog vremena po novom Pravilniku
Surfajući po netu našao sam nekoliko programa za evidenciju radnog vremena.
....i meni se najviše svidio sa stranice http://www.roze.hr/#/Novosti/2010. Prvo što ga daju u demo verziji, a i pričajući s njima kažu da omogućuju razne načine plaćanja softwarea.
Sve u svemu zgodna stvarčica....
Fkorisnik je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2011., 19:49   #6
ivo.frajinovic
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
Evo našao sam dosta dobar program na netu pa da podjelim s vama. Ja ga koristim i zadovoljan sam i što je najbitnije besplatan je..
evidencijarada.instarsoft.net
ivo.frajinovic je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 13:11   #7
zuna
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
...
zuna je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 13:14   #8
zuna
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
isto tako na www.binar.hr download EvRad trial verzija za tekući mjesec i 2 radnika...skalabilna verzija od single user/single pc do mrežne verzije s upotrebom RFID kartice, touch screena i kamere za registraciju radnika....
zuna je offline   Reply With Quote
Staro 28.04.2011., 22:22   #9
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Koliko vidim vraćaju na staru evidenciju, happy me.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2011., 13:02   #10
Suncloud
Registered User
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Novi pravilnik je nešto malo jasniji i olakšao je vođenje evidencije, ali neke stvari su još malčicu nerazjašnjenje. Evo što sam doznao na nedavnom seminaru na tu temu:
Pitanja i odgovori
Suncloud je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2011., 19:51   #11
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Zahvaljujem, dobro će doći.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2014., 12:54   #12
marinela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4
Poz svima mene samo zanima da li je tko radio putem ovog programskog rješenja edge-group za evidenciju vremena i kontrolu pristupa!?!?mišljenje?! Unaprijed hvala!
marinela je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 08:51   #13
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Jel netko mozda nedavno uvodio fizičko/softversku evidenciju radnog vremena?


Dobio zadatak da to izvedem, znači treba nam uređaj (otisak prsta) i neki software koji radi izvjestaje.


Posalo sam upit u dvije firme, dobio dvije ponude na oko cca 10k kn, uređaj 2-5k kn, software 3-5k kn, i nekih 1.5k instalacija i pustanje u pogon.


Iskustva dobrodosla
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 08:58   #14
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Mi imamo to riješeno s karticama s kojima i otvaramo vrata po zgradama/uredima. Tako je riješeno i radno vrijeme i (zabrana)pristupa.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2019., 09:18   #15
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Koliko sam skuzio, sve je to vrlo slično, uređaj i software koji generira izvjestaje i evidencije.


Jel treba na nesto posebno obratit paznju?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na