Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 17.06.2009., 00:20   #31
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Ma hajde... bio bi ti puno dalje od ovog foruma da si tako pametan...
Sto znaci "dalje od ovog foruma"?

Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Zato što su Windowsi samo djelomično POSIX Compliant, za razliku od OS X koji su fully POSIX Compliant, uz HP-UX, Sun SOLARIS i IRIX. Pitanje nije zašto bi netko koristio OS X već zašto ne bi... stoji bok uz bok gore navedenim, stabilan je i dostupan. Ali ti to vjerojatno već znaš obzirom na iskustvo i pamet.
Osnovno je pitanje "zasto bi netko koristio i OS X i Apple".
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline  
Staro 17.06.2009., 00:31   #32
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Pitanje nije zašto bi netko koristio OS X već zašto ne bi... stoji bok uz bok gore navedenim, stabilan je i dostupan.
Je l' ti to ozbiljno?
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2009., 00:34   #33
pimpinjon
Premium
Moj komp
 
pimpinjon's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 306
čitam ovo i ne vjerujem zašto se katarina ne želi "pokoriti" činjenicama koje svi iznose. Pa nije ovo neka igra pa da tu postoji pobjednik u svađi il nešto. Pobjednik će bit mod kad zalocka temu zbog vaše tvrdoglavosti.
jednostavno pusti, priznaj pogešku ako si navela neki krivi podatak, ili, ako i dalje tvrdiš svoje i sigurna si da Bubba govori krivo i da je tvrdoglav, jednostavno ga pusti nek se veseli ili budi pametnija i "drži se dalje od ovog foruma".
pimpinjon je offline  
Staro 17.06.2009., 00:34   #34
Katarina
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
To znači da ne bi blebetao svašta i liječio frustracije iza nicka na forumu i to u mali milijun riječi nego bi negdje u Švicarskoj/Engleskoj/SAD itd itd zarađivao veliku lovu... za mene malu i skromnu to je OK ali za takvog Einsteina je ispod časti...

Bubba, sigurno si puno komada zbario na foru "ja programiram Needleman-Wunsch u C-u"... ja bi na to pala garant...
Katarina je offline  
Staro 17.06.2009., 00:35   #35
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Ljubavi, prije no sto citiram jos tvojih grafemskih proljeva, promakao ti je dio gdje sam te opetovano u 3 citata pitao da mi navedes tu silu softvera koje koriste Djilas, Rankovic... ovaj, ne, ne, cekaj... ah, da, Djikic, Radman i ekipa...

Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Ma hajde... bio bi ti puno dalje od ovog foruma da si tako pametan...
A gdje to?

No dobro, ja nisam bas previse pametan, ali ti ovdje implicitno sve prozivas kretenima? Jer da su pametni, bili bi daleko odavde... Iju!

Citiraj:
i ja bi isto mogla u space shuttle i obić zemlju par puta no big deal
Zacudio bih se da imas vozacku dozvolu za APN-ca.

Citiraj:
Anyway... simpa mi je gledati isfrustriranog "doktora znanosti" kojima su svi krivi što je tu gdje je i nitko na svijetu ne može posvjedočiti o njegovoj pameti.
Yada yada yada. Mucica, bi li molimte pomela kakicu koju si prosula u zadnjih par postova, pa cemo onda lako o mom minulom akademskom obrazovanju, stanju na ziro racunu firme i voznom parko, a?

Citiraj:
Zato što su Windowsi samo djelomično POSIX Compliant
Treba li tebi stvarno ovo?

Ah, dobro. Ne, montazerko dokumentaraca (mada su tvoju klasu su vec i regionalne televizije vec otpustile, cim su uveli test inteligencije uz job application, tako da predpostavljam da radis, ako uopce radis, za Novu TV, no lako sad za to...); ne znam zasto se uopce trudim, no samo FYI, NT dizajn je dolazio s 3 *nativna* protected environmental subsystema, od kojih je jedan bio POSIX, koji je kasnije (d)evoluirao u SFU tj. SUA kako to Vista sada zove.

Citiraj:
Pitanje nije zašto bi netko koristio OS X već zašto ne bi...
Pitanja su vec bila prije postavljena, no ti na njih nisi znala odgovoriti.

Citiraj:
Onda te sigurno samo malo boli...
http://www.collegehumor.com/video:1910330

Citiraj:
Bubba, sigurno si puno komada zbario na foru "ja programiram Needleman-Wunsch u C-u"...
Jos kako. Ja napravio zadatak, poslao kome je trebalo na mail, i eto ti vraga, vec sam bio kod svake doma i objasnjavao im BLOSUM matrice i implementaciju koda za supstituciju.

Citiraj:
ja bi na to pala garant...
Ti bi pala i na ovo:
Code:
Dodje tip do plavuse i kaze joj: "Ajde mi popusi i dat cu ti mobitel."
Plavusa se necka no ipak popusti, obavi posao pa nakon sto obrise usta rukavom, pita tipa: "Dobro, hoces mi sada napokon dati mobitel?".
A veli tip: "Evo, pisi, 09551289..".
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 17.06.2009., 00:41   #36
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Citiraj:
Autor Katarina
nego bi negdje u Švicarskoj/Engleskoj/SAD itd itd zarađivao veliku lovu...
Zašto misliš da ne zarađuje?

Citiraj:
Autor Katarina
Bubba, sigurno si puno komada zbario na foru "ja programiram Needleman-Wunsch u C-u"... ja bi na to pala garant...
Imaš pravo...ti bi sigurno sebi našla tipa spikom "Windows ti nije full POSIX Compliant, znaš?".
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline  
Staro 17.06.2009., 01:04   #37
Katarina
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Citiraj:
Imaš pravo...ti bi sigurno sebi našla tipa spikom "Windows ti nije full POSIX Compliant, znaš?
Ni u kom slučaju... o tome ne pričam s muškarcima, samo s informatičarima i programerima...

Bubbice.. pala bi na onaj tvoj vic (iako nisam plavuša) samo ako bi mi ti htio dat (broj) mobitela... do informacije bi došla u nekoliko milisekundi... taman da ti nešto izkompajliraš u glavi...
Katarina je offline  
Staro 17.06.2009., 01:10   #38
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Bubbice.. pala bi na onaj tvoj vic (iako nisam plavuša) samo ako bi mi ti htio dat (broj) mobitela... do informacije bi došla u nekoliko milisekundi... taman da ti nešto izkompajliraš u glavi...
Ma ljubi te Bubba. Ajde, lijepo smo te posrali, nemas vise nista glupo za reci ni na jednu repliku i to je manje vise to za veceras.

Ako ti treba moj (broj) mobitel(a), BTW, do njega mozes doci i bez mene za nekoliko milisekundi (OK, malo vise, Google kaze - 0.20 seconds).
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline  
Staro 17.06.2009., 01:10   #39
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
"Arguing on the internet"



kate kate, koliko imas godina?
borgy je offline  
Staro 17.06.2009., 01:23   #40
marsal
Premium
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 75
Ova "razmjena mišljenja" me podsjeća na ovo: http://www.youtube.com/watch?v=J-AkC8l-8Xc&fmt=18

Nemojte samo sad razmjenjivati brojeve mobitela. Ima vremena za to kasnije. MOAR DRAMA!
marsal je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2009., 01:29   #41
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Katarina navedi koji SW i sjaši Bubbu, ipak je on ogorčen na Mac svijet i već je ima par izleta na drugim topicima o Apple like temama.
Baja 001 je offline  
Staro 17.06.2009., 01:43   #42
Katarina
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Citiraj:
Ma ljubi te Bubba. Ajde, lijepo smo te posrali, nemas vise nista glupo za reci ni na jednu repliku i to je manje vise to za veceras.
Pa to seronje i rade... seru po drugima a u WC-u nemaju ogledalo. ... ali ako sam zbog ičega sretna je to da sam ti dala priliku da izbaciš iz sebe sve svoje intelektualne frustracije, a vani te nitko ne sluša. Zato si i toliko zapeo večeras da me "posereš".

borgy... 29 godina... zanimljiv ti je nick ali sam prestara za tebe...barem duplo...

Citiraj:
Katarina navedi koji SW i sjaši Bubbu, ipak je on ogorčen na Mac svijet i već je ima par izleta na drugim topicima o Apple like temama.
E moj dragi Baja, Bubba je zabavan magarac... ne treba ga prebrzo sjahat...
Katarina je offline  
Staro 17.06.2009., 01:49   #43
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Pa 29 godina a ovdje se naganjas na ovaj nacin.

Stvarno ali stvarno te ima bit sram.
borgy je offline  
Staro 17.06.2009., 01:53   #44
Katarina
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 23
Citiraj:
Pa 29 godina a ovdje se naganjas na ovaj nacin. Stvarno ali stvarno te ima bit sram.
Sva sam pocrvenila od srama... imaš pravo borgy... ali ima i drugih koji se naganjaju, a definitvno su puno stariji od mene...
Katarina je offline  
Staro 17.06.2009., 02:00   #45
borgy
kenova
 
borgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: München / Dubrovnik
Postovi: 901
Imas pravo, ima neki gust u zivciranju ljudi preko neta. Svojevremeno je Oleg Mastruko u Bug-u zaradjivao pisuci kolumne u kojima opisuje kako zivcira "linuxaše", te cudne osobenjake itd itd.

Samo ubijamo vrijeme do lock-a... sad da bacim kibic na net.hr...
borgy je offline  
Staro 17.06.2009., 02:22   #46
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Pa to seronje i rade... seru po drugima a u WC-u nemaju ogledalo. ... ali ako sam zbog ičega sretna je to da sam ti dala priliku da izbaciš iz sebe sve svoje intelektualne frustracije, a vani te nitko ne sluša. Zato si i toliko zapeo večeras da me "posereš".
Bla bla bla.

Dusice, jos uvijek cekamo tvoje replike. Sve ti je lijepo citirano i prilagodjeno.

Citiraj:
Autor Katarina Pregled postova
Da... samo bit će mi žao ako nas Mod zalocka prije nego se opet oglasi gdin. Bruno Banelli tj Bubba... Bilo mi je zabavno večeras s njim... zanimljiv slučaj podvojene ličnosti...

Ja ustvari ne volim živcirati ljude preko neta...volim samo vidjeti kad se drugi daju iživcirati kad im baciš kost...


Aaaaaa! tor, Jelc, Buljo... Vratila mi se vjera u PcE, imamo trolla godine. Ti si MENI bacila kost? Podvojena licnost? Aaaaa... Ne mogu vise, lock, pliz, preklinjem vas, ritualno cu razapeti Fleksa preko svoja oba Maca u supi, samo zatvorite vise ovo, sitora Katyjusa ce implodirati... Pusa svima, pogotovo Miri OSX Radmanu i njegovoj ergeli DNA softvera!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline