Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2018., 19:44   #691
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Meni nije jasna McLarenova taktika bokseva, Stoffela su povukli na izmjenu novih Soft guma vec priej 15 kruga, ono jebote Vettel odvozi 35 krugova sa tim gumama oni mjenjaju nakon 12 i od toga 2 kruga VSC ?? I ako su vec isli na 2 stopa cemo ond auopce Medium, moglo je soft/soft/supersoft i gotovo. Nisu bolje ni kod Lojzeka isplanirali ali on je bar nesto napravio i borio se do predzadnjeg kruga ali isto tako nevidim sta mu je trebao medium ako se islo na dva stopa.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB

Zadnje izmijenjeno od: Lewis. 08.04.2018. u 20:07.
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 20:26   #692
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
Ja si mislim da se BOT usro, mislil si je valjda ak ovo pretjecanje zajeb, bil bum još na lošijem glasu. Ovak sigurno 2 mjesto, jbg..

A Max ko Max, ide ide, nejde nejde, ali ne krivim nikoga, racing incident.

Dobra trka...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 20:55   #693
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Namjerno mu clipa kotač? Kako bokte?
Max se nataknuo na prednji kotač. Rub krila je bio samo dodatak.
Ako je namjerno, onda je Hamilton najjači vozač ikada ako u 0.2 sekunde može napraviti takvu reakciju i pomak bolida da taman spili gumu da komadom krila od 112 mm. I to još u zavoju.

Na kraju to nije bilo ni Under investigstion a kamoli kaj drugo. A Hamiltona su fala bogu kaznjavali za sve i sva tako da je kriv, popasao bi kaznu. Ovako, racing incident i pretjerana agresivnost Maxa koji se i dalje ne kuži u centrifugalne sile...

Ali dobro, ako ti veliš da je namjerno, ok...

Sent from Mobara
Znači, Hamilton kao vrhunski vozač je sigurno mogao izbjeći nalet na stražnji kotač Maxa. Ali nije htio. Max je bio ispred njega i tu Max ništa nije bio kriv. Hamilton jednostavno nije htio pustiti bolid malo više lijevo. Šteta samo što nije i Hamiltonu pukla guma.
Moje osobno mišljenje.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:00   #694
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Taman danas nisam mogao gledat, a ono hrpa sranja..Koji k se događa sa pit stopovima ove godine? Ko da su uveli 25 wheel nutova po kotaču pa svako malo se neki zaglavi i zajebe..I to opet Kimiju
Nisam oduševljen ni Mclarenom, ali jebiga, oba auta završila utrku 2 utrke za redom. Mislim da se na prste jedne ruke može nabrojati koliko je to bio slučaj u zadnje 3 godine s Hondom. Istina imali su puno sreće sa DNF-ovima suparnika, ali treba i to znati iskoristiti.
Torro Rosso svaka čast.
O Bottasu sve kaže njegovo prezime. BOT.
Strašno da su ovi toliko naprijed da su praktički lapali ostatak grida..vidio sam preko rezultata da su Sirotkina lappali u 17. krugu il tako nešto..Kako gubiš po 10 sekundi po krugu nije mi baš jasno, al ajde..

Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Znači, Hamilton kao vrhunski vozač je sigurno mogao izbjeći nalet na stražnji kotač Maxa. Ali nije htio. Max je bio ispred njega i tu Max ništa nije bio kriv. Hamilton jednostavno nije htio pustiti bolid malo više lijevo. Šteta samo što nije i Hamiltonu pukla guma.
Moje osobno mišljenje.
Ima li negdje snimka tog? Ja ne mogu naći
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:09   #695
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor hedgehog Pregled postova

Ima li negdje snimka tog? Ja ne mogu naći

http://www.skysports.com/watch/video...-with-hamilton
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:14   #696
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Bo'me je fino bocnuo gasly

nub je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:14   #697
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Znači, Hamilton kao vrhunski vozač je sigurno mogao izbjeći nalet na stražnji kotač Maxa. Ali nije htio. Max je bio ispred njega i tu Max ništa nije bio kriv. Hamilton jednostavno nije htio pustiti bolid malo više lijevo. Šteta samo što nije i Hamiltonu pukla guma.
Moje osobno mišljenje.
Ne znam zašto mi Hamilton bio kriv..Bio je na rubu, po meni je Max prerano pokušao cutat ispred. Da mogao je ovaj pustit gas, ali zašto bi, bio je na rubu staze, ne možeš tražiti od njega da ide van staze, a Max je imao cijelu stazu za sebe ali je odlučio prerano završit potez i cuttat Hamiltona. Ako je netko kriv više je kriv Max po meni (a draži mi je 50x od Hamiltona da se razumijemo), ali sve u svemu najnormalniji incident, samo Max nije imao tu sreću da prođe bez oštećenja, a Hamilton je
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Bo'me je fino bocnuo gasly

hahahaha
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:14   #698
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Duplo, delete, sry
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:18   #699
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Racing incident, po meni je Max tu bio u prednosti a na Hamiltonu da popusti. Isplatilo mu se jer max izbačen iz trke
Hamilton zna da mu je Max jako velika konkurencija i da bi se jaaako napatio da ga prodje na stazi.
Što je tu je.

Samo Ferrari... još ne vjerujem koji debili. Smrvilo čovjeku nogu bokte. Naravno Kimiju.

Znaš što će biti zbog ovakvih grešaka.
Da će uvesti minimalno vrijeme koje bolid mora provesti u boksu. Ili će na jednim gumama morat odvesti cijelu trku
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:26   #700
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Ne razumijem samo koji idiot mu je dao green light..Pazi ovi ne da su krivo zašarafili novu gumu, pa ne skužiš to odmah (kak je napravio Haas), jbt ovi nisu ni staru uspjeli skinut Ne znam, žao mi je Kimia jer mu je očito ovo zadnja sezona, vidi se da je u jebenoj formi i da želi pokazat da može, a ovi ga zajebali 4 puta u 2 utrke..strašno..
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:31   #701
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Baš je krenuo u sezonu u formi ali kad ti tako sjebu moral nije ni čudo da popizdis.

A redbullovci su krenuli jako, nema što.
A haas i dalje jak, a Honda nabija na nos svima sa sljuker ekipom zakon
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 21:36   #702
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
2019 - Aston Martin Red Bull Honda
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 22:08   #703
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Red Bull - daje ti krila, ali gume ne baš
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 22:23   #704
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 22:25   #705
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Verstappen dobio svoje.
__________________

explorer 4 je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2018., 22:36   #706
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ne volim Hamiltona zadnjih par god., Max mi je puno drazi vozac ali kad sam vidio taj incident u utrci mi nije uopce djelovao kao nest za sto bi se trebalo kaznjavati ikoga od te dva vozaca...bio je riskantan potez i jbg netko je morao izvuc deblji kraj...iduci put ce ham izvuc i kaj sad, idemo dalje.

Ono sto bi bilo interesantno vidjeti kako bi npr. danas izgledao Alonso u TR Hondi, on je ziher 0.3-0.5 sek bolji vozac od ovog malog francuza
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 09:28   #707
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bottas je panj. Vodonoša. I stvarno ga nikome ne može biti žao. Imao je utrku u đepu. Imao je novije medium gume nego Vettel soft.


Sent from Mobara
kad je krenuo sustizati odnosno jace pushati stražnje gume su mu se pocele pregrijavati
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:01   #708
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Ono sto bi bilo interesantno vidjeti kako bi npr. danas izgledao Alonso u TR Hondi, on je ziher 0.3-0.5 sek bolji vozac od ovog malog francuza
Potpis, u drugoj utrci uspjeli nesto sto ovi nisu mogli u tri godine ni u najmokrijim snovima.
Ako ovako nastavi TR mislim da ce si Alonso sam presudit.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:09   #709
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Nebi se ja kladio da ovo ima puno veze sa Hondom jer da je to motora onda bi Force Indija i Williams bili puno puno bolji a nisu ni blizu takod a na ovoj stazi je aerodinamika bila kljucni faktor a TR je donio novi paket bas tu i ocito pogodio.

Isto tako nemojmo zaboravit da ove godine 1 PU treba trajati 7 utrka tj. imaju samo 3 komada za 21 utrku.

Sve sto cu reci je polako, jedna lasta ne cini proljece .
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:18   #710
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Bilo je zanimljivo na presici poslije utrke jučer

https://www.youtube.com/watch?v=99KYBcaKxuA
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:20   #711
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nije nitko primijetio da je Alonso oprao Hamiltona na startu kasnije je bila situacija McLaren vs force India na ravnici i FI nije mogla otići mclarenu, usporedo idu.
Lani bi Alonso tako krenuo, pa kad se izbaci kao da potegne rucnu, sada ipak imaju grunta

Ono kasnije pretjecanje kad je ham 3 komada riješio je pokazalo nadmoć Mercedesa kad se stisne magic button kad zatreba.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:23   #712
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Bilo je zanimljivo na presici poslije utrke jučer

https://www.youtube.com/watch?v=99KYBcaKxuA
svaka cast vetelu na odgovoru, ima 100% pravo.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:38   #713
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ono kasnije pretjecanje kad je ham 3 komada riješio je pokazalo nadmoć Mercedesa kad se stisne magic button kad zatreba.
Kakve teorije zavjere... kako onda taj magic gumb nije stisnuo Bottas da prođe Vettela koji se vozio na felgama?



Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 15:47   #714
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 953
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
svaka cast vetelu na odgovoru, ima 100% pravo.
Uvlači se HAM u guzicu
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 16:46   #715
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova

Ono kasnije pretjecanje kad je ham 3 komada riješio je pokazalo nadmoć Mercedesa kad se stisne magic button kad zatreba.
Ma nije toliko nadmoć Mercedesa sa gumbom koliko je to da je imao slip stream od 3 auta ispred ,a sva 4 su bila u sekundu valjda. Vidi se da je imao više manje istu brzinu dok ovi nisu svi išli jedan do drugoga i onda su prestali ubrzavati ,a on je još malo ostao iza njih i nastavio ubrzavati.

A za video mislim da nije Vettel toliko htio braniti Hamiltona koliko mu smeta kada ih za svaku sitnicu zajebavaju. I on je bio u sličnim situacijama dosta puta.
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 16:49   #716
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Ma nije toliko nadmoć Mercedesa sa gumbom koliko je to da je imao slip stream od 3 auta ispred ,a sva 4 su bila u sekundu valjda. Vidi se da je imao više manje istu brzinu dok ovi nisu svi išli jedan do drugoga i onda su prestali ubrzavati ,a on je još malo ostao iza njih i nastavio ubrzavati.

A za video mislim da nije Vettel toliko htio braniti Hamiltona koliko mu smeta kada ih za svaku sitnicu zajebavaju. I on je bio u sličnim situacijama dosta puta.
Ajde da se jednom s tobom složim za obje stvari

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 17:03   #717
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Nebi se ja kladio da ovo ima puno veze sa Hondom jer da je to motora onda bi Force Indija i Williams bili puno puno bolji a nisu ni blizu takod a na ovoj stazi je aerodinamika bila kljucni faktor a TR je donio novi paket bas tu i ocito pogodio.

Isto tako nemojmo zaboravit da ove godine 1 PU treba trajati 7 utrka tj. imaju samo 3 komada za 21 utrku.

Sve sto cu reci je polako, jedna lasta ne cini proljece .
staza na kojoj svi govore da je snaga motora iznimno bitna

nije mi jasno ovo downplay-anje honde, onak poslje australije ste pisali da zaostaju neznam 80ks ali niste mogli napisati da mozda nije toliki problem u snazi honde nego da je dio problema bio u aerodinamicnom paketu

sad kad su bili dobri onda je sve samo u aerodinamicnom paketu a nista do honde. pa ako honda i dalje zaostaje 80ks kakav je to onda aerodinamcki paket TR, po toj logici izgleda osjetno bolji od RB, SF i Merc

a realnost je vjerojatno negdje u sredini, u bahrain su dosli s novim aero paketom koji je ispao dobar za razliku od onog u australiji(na testiranjima u tvornici je bio losiji nego u realnosti), a na motoru su vjerojatno dodali nesto snage.

ovdje se nabacujemo nekim cudnim kriterijima i spekulacijama ali kad horner koji je direktno u tome kaze da je 15/20ks zaostatak onda je on bedak
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 09.04.2018. u 17:28.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 17:09   #718
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Ma nije toliko nadmoć Mercedesa sa gumbom koliko je to da je imao slip stream od 3 auta ispred ,a sva 4 su bila u sekundu valjda. Vidi se da je imao više manje istu brzinu dok ovi nisu svi išli jedan do drugoga i onda su prestali ubrzavati ,a on je još malo ostao iza njih i nastavio ubrzavati.

A za video mislim da nije Vettel toliko htio braniti Hamiltona koliko mu smeta kada ih za svaku sitnicu zajebavaju. I on je bio u sličnim situacijama dosta puta.
ma znam, samo malo kurim vatru
nisam ni ja vetelovu izjavu shvatio kao uvlacenje Lewisu vec jednostavno frustraciju i ima puno pravo sto je izjavio.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 17:35   #719
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
staza na kojoj svi govore da je snaga motora iznimno bitna

nije mi jasno ovo downplay-anje honde, onak poslje australije ste pisali da zaostaju neznam 80ks ali niste mogli napisati da mozda nije toliki problem u snazi honde nego da je dio problema bio u aerodinamicnom paketu

sad kad su bili dobri onda je sve samo u aerodinamicnom paketu a nista do honde. pa ako honda i dalje zaostaje 80ks kakav je to onda aerodinamcki paket TR, po toj logici izgleda osjetno bolji od RB, SF i Merc

a realnost je vjerojatno negdje u sredini, u bahrain su dosli s novim aero paketom koji je ispao dobar za razliku od onog u australiji(na testiranjima u tvornici je bio losiji nego u realnosti), a na motoru su vjerojatno dodali nesto snage.

ovdje se nabacujemo nekim cudnim kriterijima i spekulacijama ali kad horner koji je direktno u tome kaze da je 15/20ks zaostatak onda je on bedak
Jedno je sigurno - Honda se popravila u odnosu na lani. Očito nisu lagali kad su rekli da lanjski motor može biti samo bolji. Samo Alonso, Krmak i ekipa nisu imali više ni povjerenja ni volje čekati.

Druga stvar je što je Toro Rosso napravio auto oko motora, a Honda je radila motor po autu. I tu isto leži dio problema.
McLaren je za taj dio kriv, ali i Honda koja je obećala i rekla da to može i da to nije problem. E pa jebiga sada.




Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 09.04.2018. u 17:43.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2018., 18:33   #720
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Alonsa prati bad luck s McLarenom i opcenito s momcadima od odlaska iz Renaulta kad im je pozelio srecu dok god im bolid nije crven. Ima na team radiju iz Brazila 2006, za one koji ne znaju ili su zaboravili.

Honda mozda cak vozi s do kraja odvrnutim motorom. A to nikako ne moze biti lose. Picis dok ide i dobivas hrpu informacija. Ako nastave biti dobri, mogli bi stvarno imati Hondu u Red Bullu iduce sezone.

Sad je Kina. Meni osobno ogavna staza, ali zbog Schumijeve zadnje pobjede 2006. i okretanja prvenstva 2007., budi lijepa sjecanja 😊

Kisa je uvijek dosta vjerojatna i ostaje za vidjeti kako stoje Mercedes i Ferrari.
Lani je Hamilton dobio, ali vise na misice, nego sto je Mercedes bio bolji. Slicno bi moglo biti i ove godine.


Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na