Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.11.2012., 21:04   #31
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor Brkoni Pregled postova
A sad mi je jasno. Baj d vej zadnji update je ubio root (sto je bilo za ocekivati), no promjene koje sam napravio su ostale. Ali kad sam htio napraviti novi backup (Titanium bkp), nije radilo pa sam tako skuzio.
Nego ima li vijesti o nekom custom ROM-u?
Sto se rootanja tice imam prog koji to na bilo kojem Android ICS mob ili tab napravi u par sec. Ako je neko zainteresran, naci cemo mjesto za upload :-)
Pozdrav
bin4ry roota k'o od shale.... dosad najelegantniji xploit koji sam vidio.
Custom ROM ne vidjeh, ima CWM recovery za 4040, ali ne radi na 4300...
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 11:38   #32
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
Sorry nije program, nego skripta. My bad!
Brkoni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.11.2012., 11:45   #33
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
Smile CWM

Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
bin4ry roota k'o od shale.... dosad najelegantniji xploit koji sam vidio.
Custom ROM ne vidjeh, ima CWM recovery za 4040, ali ne radi na 4300...
S obzirom da je ovo nesto sto se izgleda moze kupiti kod nas i u istocnoj Europi, mozda custom ROM-ova nece ni biti. Al' mob za tu lovu...
Brkoni je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 17:19   #34
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Misliš da bi horza slagao CWM bez plana za neki ROM?
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2012., 21:25   #35
ssabljic
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Prijavio sam se na forum jer jedino ovdje pišete o PAP 4040 i očito znate o androidu. Imam glupi problem ne radi mi foursqare ni sport tracker pa sam zaključio da ne rade aplikacije koje koriste karte. Znam da iste aplikacije rade na PAP 4300 :/ Imate li kakav prijedlog da riješim taj problem? Unaprijed hvala
ssabljic je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2012., 12:24   #36
soprano01
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
prestigio 4040

Pomoć!
Imam ganz novi prestigio 4040, mobitel je za sad super ali ima jedan ali:
nemogu se spojiti na internet preko routera dlink 2641b kojeg imam doma, zapravo mobitel uopće ne može naći tu mrežu, sve susjedne mreže mobitel vidi a moju ne. Inače se po kafičima normalno spajam na wi-fi sa prestigiom.. Čak se je frend pokušao spojiti sa istim modelom na moju mrežu, međutim, ista stvar, ne može je otkriti, za razliku od i phona 4 i nokie x6 koje se normalno spajaju preko dlinka 2641b. Skinuo sam 10 aplikacija koje traže mrežu, ukucao sam naziv mreže u mobitel i ništa!
Čuo sam da ima neki G i N standard tj. moj router radi preko G standarda a mobitel prestigio 4040 radi preko N standarda ili obrnuto, nemam pojma o tome ništa, te da bih mobitel trebao podesiti da radi preko N i G standarda? Kako, gdje?
Plačam pivu ko mi pomogne!
soprano01 je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2012., 16:03   #37
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Citiraj:
Autor ssabljic Pregled postova
Prijavio sam se na forum jer jedino ovdje pišete o PAP 4040 i očito znate o androidu. Imam glupi problem ne radi mi foursqare ni sport tracker pa sam zaključio da ne rade aplikacije koje koriste karte. Znam da iste aplikacije rade na PAP 4300 :/ Imate li kakav prijedlog da riješim taj problem? Unaprijed hvala
imam isti problem. endomondo radi dok ne probaš kliknut na kartu di se nalaziš... ne radi ni niz drugih appova koji koriste karte - LPP i Bicikelj (slovenske aplikacije za javni prevoz) i Odpiralni časi (app za radno vrijeme dučana...) uglavnom, mob je u ovakvom stanju neupotrebljiv.

ne znam jesu li te aplikacije radile prije updatea sistema na 1.10 jer nisam ni pokušao.
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2012., 11:27   #38
ssabljic
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
I prije update a je isti problem bio. U reportui kaze java.lang.noclassdeffounderror.
ssabljic je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2012., 11:41   #39
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor ssabljic Pregled postova
I prije update a je isti problem bio. U reportui kaze java.lang.noclassdeffounderror.
Ideja je pogledati logcat ili preko adb-a ili preko posebne aplikacije s Play Storea (aLogCat) i onda vidjeti koja datoteka fali te ako je uredjaj rootan naci na internetu potrebnu datoteku i kopirati u odgovarajuci folder.

p.s. Upravo probao Endomondo na PAP4300 i radi bez greske... cak mi je lokacija tocna unutar +/- 5 metara max tako da vjerujem da na 4040 samo fali neki library ili slicno.

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 02.12.2012. u 12:02.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 10:18   #40
Brkoni
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 33
Citiraj:
Autor soprano01 Pregled postova
Pomoć!
Imam ganz novi prestigio 4040, mobitel je za sad super ali ima jedan ali:
nemogu se spojiti na internet preko routera dlink 2641b kojeg imam doma, zapravo mobitel uopće ne može naći tu mrežu, sve susjedne mreže mobitel vidi a moju ne. Inače se po kafičima normalno spajam na wi-fi sa prestigiom.. Čak se je frend pokušao spojiti sa istim modelom na moju mrežu, međutim, ista stvar, ne može je otkriti, za razliku od i phona 4 i nokie x6 koje se normalno spajaju preko dlinka 2641b. Skinuo sam 10 aplikacija koje traže mrežu, ukucao sam naziv mreže u mobitel i ništa!
Čuo sam da ima neki G i N standard tj. moj router radi preko G standarda a mobitel prestigio 4040 radi preko N standarda ili obrnuto, nemam pojma o tome ništa, te da bih mobitel trebao podesiti da radi preko N i G standarda? Kako, gdje?
Plačam pivu ko mi pomogne!
Moj ti je prijedlog da privremeno maknes zastitu i da provjeris da li ti je SSID vidljiv. Sto se tice N i G standarda, unatrag su kompatibilni pa to ne bi smio biti problem. 4040 podrzava oba standarda.
Brkoni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.12.2012., 11:48   #41
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Citiraj:
Autor ssabljic Pregled postova
I prije update a je isti problem bio. U reportui kaze java.lang.noclassdeffounderror.
ja sam našao isti error u logcatu... ima li neki fix za ovo??
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 17:32   #42
nagy_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Čepin
Postovi: 39
Imam problem s updateom. U verziji piše da je PAP4300DUO.20120914.v1.0.07 i to mi je mobitel sam ponudio update nakon što sam ga kupio. Po ovim updateovima na stranici http://www.prestigio.com/info/produc...14070159206635
vidim da tog updatea nema na stranici, tj drugačija je verzija ove 0.07 na stranici i na mom mobu, i niti jedan od ponuđenih updateova ne prolazi, svugdje javlja onu grešku 7, a preko OTA mi samo izbacuje da je up to date. Na mobitelu ništa nije prčkano, sve je isto kako je kupljen, osim programa, naravno.
__________________
Clarke's Third Law:

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
nagy_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 18:03   #43
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor nagy_os Pregled postova
Imam problem s updateom. U verziji piše da je PAP4300DUO.20120914.v1.0.07 i to mi je mobitel sam ponudio update nakon što sam ga kupio. Po ovim updateovima na stranici http://www.prestigio.com/info/produc...14070159206635
vidim da tog updatea nema na stranici, tj drugačija je verzija ove 0.07 na stranici i na mom mobu, i niti jedan od ponuđenih updateova ne prolazi, svugdje javlja onu grešku 7, a preko OTA mi samo izbacuje da je up to date. Na mobitelu ništa nije prčkano, sve je isto kako je kupljen, osim programa, naravno.
1. Backupiraj si sve potrebno s moba, kontakte, smsove, podatke, sto vec imas.

2. Naflashaj si ovo:
http://yf2.value4it.com/Service_File...02_V1.0.08.zip

Ima unutra nesto uputa, a za detalje pogledaj:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...14#post2289200 pa nadalje
Time si dobio upgrade na 1.0.08.

3. Nakon toga ce ti raditi update preko OTA na 1.0.09 pa tako i napravi.
4. Restoraj sto si backupirao u koraku 1.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 23:08   #44
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Provrtio sam 4300 recovery kroz kitchen. Nemam pojma jel radi jer nemam uređaj na kojem bih testirao pa ono... ako kome pomaže - super.
Usput je tu i stari build cwm-a za 4040 koji me dobro služi.
Recovery za 4040 je totalno smeće i pre-alpha i ne mounta ništa, ali imaj adb koji radi pa si mogu sam mountati kaj god mi treba
Ovaj za 4300 se vjerojatno ponaša isto tako jer koristim nekompatibilan image.

Nije ih problem buildati da budu 100% ispravni (prvi put je uspjelo), ali nikako da ulovim sat-dva da sjednem i napravim recovery-e kako treba

Download: http://dl.horza.org/android/prestigio/
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2012., 00:11   #45
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
CWM 6.0.1.2 port za PAP4300

Boota se sa Vol- + Power. Radi i adb ako znate nastelat USB drivere (vendorid: 19d2, productid: 0260; MI: MI_01).

Par screenshota:





alcem je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2012., 00:31   #46
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor horza Pregled postova
Provrtio sam 4300 recovery kroz kitchen. Nemam pojma jel radi jer nemam uređaj na kojem bih testirao pa ono... ako kome pomaže - super.
Usput je tu i stari build cwm-a za 4040 koji me dobro služi.
Recovery za 4040 je totalno smeće i pre-alpha i ne mounta ništa, ali imaj adb koji radi pa si mogu sam mountati kaj god mi treba
Ovaj za 4300 se vjerojatno ponaša isto tako jer koristim nekompatibilan image.

Nije ih problem buildati da budu 100% ispravni (prvi put je uspjelo), ali nikako da ulovim sat-dva da sjednem i napravim recovery-e kako treba

Download: http://dl.horza.org/android/prestigio/
Treba jos raditi na ovome... Dobra stvar je sto se boota.
Touch ne radi, vol+ i vol- za navigaciju i power za selekciju rade.
Pritisak na search soft button (zadnji desno) rushi recovery pa se opet boota u njega, a ne moze namountati /cache i jos par zvizdarija... baca dosta error logova. To sam brzinski malo istestirao.
Ako netko istestira moj port CWMa 6.0.1.2 i ako bude radio kako spada, onda se bacam na TWRP portanje.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 00:39   #47
trolljegeren
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
pozdrav,molim vas mozete li mi reci s kojim nacinom ste rootali Prestigio 4300?Hvala unaprijed
trolljegeren je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 09:14   #48
nagy_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Čepin
Postovi: 39
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
1. Backupiraj si sve potrebno s moba, kontakte, smsove, podatke, sto vec imas.

2. Naflashaj si ovo:
http://yf2.value4it.com/Service_File...02_V1.0.08.zip

Ima unutra nesto uputa, a za detalje pogledaj:
http://forum.pcekspert.com/showthrea...14#post2289200 pa nadalje
Time si dobio upgrade na 1.0.08.

3. Nakon toga ce ti raditi update preko OTA na 1.0.09 pa tako i napravi.
4. Restoraj sto si backupirao u koraku 1.
S kojim programom radim backup za 1. korak? I kako napraviti backup u slučaju da nešto pođe krivo kod flashanja ili će mob dam napraviti recovery?
__________________
Clarke's Third Law:

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
nagy_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 15:37   #49
trolljegeren
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Pozdrav,zanima me kako ste rootali navedeni uredaj?Posto cu ga kupiti zanima me vi koji ste ga rootali kako ste to napravili?Moze i link neki ? (tutorial) hvala unaprijed
trolljegeren je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 20:39   #50
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor trolljegeren Pregled postova
Pozdrav,zanima me kako ste rootali navedeni uredaj?Posto cu ga kupiti zanima me vi koji ste ga rootali kako ste to napravili?Moze i link neki ? (tutorial) hvala unaprijed

skini ovaj RAR - https://docs.google.com/open?id=0B5SaRXTAiO1kWWEwTHo4bTZEYm8 , unutra je skripta koja je odradila root meni na 4040. mora raditi i na 4300, a tutorial progooglaj, upiši "root android 4.0.4" ili slično, a već sam i ja negdje ugrubo napisao kako mi je ova skripta odradila root
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2012., 23:16   #51
nagy_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Čepin
Postovi: 39
Update odrađen, ali sam ostao bez Gmaila, Play-a i ostalog, kako sad to vratiti, odnosno nadodati?
EDIT: aplikacije su tu, ali ne rade, pokušao instalirati playstore.apk koji sam skinuo s neta najnoviji i ista stvar - program se instalira, pokrenem ga i on me samo izbaci na pozadinu. Ista stvar i sa gmailom, a s onim novim programom koji sam dobio s ovim novim flashom Prestigio instaler pod predinstalirane aplikacije nema ništa.
__________________
Clarke's Third Law:

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."

Zadnje izmijenjeno od: nagy_os. 08.12.2012. u 23:56.
nagy_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 10:26   #52
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor nagy_os Pregled postova
Update odrađen, ali sam ostao bez Gmaila, Play-a i ostalog, kako sad to vratiti, odnosno nadodati?
EDIT: aplikacije su tu, ali ne rade, pokušao instalirati playstore.apk koji sam skinuo s neta najnoviji i ista stvar - program se instalira, pokrenem ga i on me samo izbaci na pozadinu. Ista stvar i sa gmailom, a s onim novim programom koji sam dobio s ovim novim flashom Prestigio instaler pod predinstalirane aplikacije nema ništa.

Nije mi jasno kako si uspio ostati bez gappsa. Bome fw 1.0.09 za PAP4300 je prilicno dobar, svi gappsi ukljucujuci gtalk rade bez greske. Dakle, kod mene konkretno radi gmail i obican mail i to preko VPNa, radi gtalk, rade mapsi, mozes i offline mape skupit (malo dosadno za oznacavat regije pa skidat, ali ako bas zelis offline), radi google play, radi voice search... Ne znam sto ce ti predinstalirane aplikacije... to se zove bloatware i ekipa uglavnom gleda kako ce to maknut, a ne stavit. Play store nije u Playstore.apk nego phonesky.apk... itd... Nesto si ti tu jos muljao osim sto si samo naflashao firmware i OTA upgrade.

Zadnje izmijenjeno od: alcem. 09.12.2012. u 10:34.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 10:44   #53
nagy_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Čepin
Postovi: 39
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Nije mi jasno kako si uspio ostati bez gappsa. Bome fw 1.0.09 za PAP4300 je prilicno dobar, svi gappsi ukljucujuci gtalk rade bez greske. Dakle, kod mene konkretno radi gmail i obican mail i to preko VPNa, radi gtalk, rade mapsi, mozes i offline mape skupit (malo dosadno za oznacavat regije pa skidat, ali ako bas zelis offline), radi google play, radi voice search... Ne znam sto ce ti predinstalirane aplikacije... to se zove bloatware i ekipa uglavnom gleda kako ce to maknut, a ne stavit. Play store nije u Playstore.apk nego phonesky.apk... itd... Nesto si ti tu jos muljao osim sto si samo naflashao firmware i OTA upgrade.
Skinuo s onog linka onaj 200mb file, flashao mob s tim, prije toga napravio backup s onime kad palim mob sa volume- i tipka za paljenje, s kartice updateirao novi fw sa 0.8 na 0.9 i vrati backup. I ništa od google mi ne radi, kad napravim factory reset onda šljaka ali ostajem bez programa koje bi morao ponovno instalirati, a jedan od njih mi je i mPBZ. Da ne govorim da nemam kontakte jer su svi na Gmailu.
EDIT: Ja sam (očito pogrešno) mislio da su predinstalirane aplikacije te Googleove aplikacije.
__________________
Clarke's Third Law:

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."

Zadnje izmijenjeno od: nagy_os. 09.12.2012. u 12:05.
nagy_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 13:08   #54
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor nagy_os Pregled postova
Skinuo s onog linka onaj 200mb file, flashao mob s tim, prije toga napravio backup s onime kad palim mob sa volume- i tipka za paljenje, s kartice updateirao novi fw sa 0.8 na 0.9 i vrati backup. I ništa od google mi ne radi, kad napravim factory reset onda šljaka ali ostajem bez programa koje bi morao ponovno instalirati, a jedan od njih mi je i mPBZ. Da ne govorim da nemam kontakte jer su svi na Gmailu.
EDIT: Ja sam (očito pogrešno) mislio da su predinstalirane aplikacije te Googleove aplikacije.
Koliko znam bilo koji Android Suite bi trebao backupirati sve instalirane aplikacije, kontakte, smsove, liste poziva itd... A sto je problem kod ponovnog instaliranja mPBZa? Ne koristim pa ne znam... covjek uci dok je ziv.
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 13:17   #55
nagy_os
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Čepin
Postovi: 39
Citiraj:
Autor alcem Pregled postova
Koliko znam bilo koji Android Suite bi trebao backupirati sve instalirane aplikacije, kontakte, smsove, liste poziva itd... A sto je problem kod ponovnog instaliranja mPBZa? Ne koristim pa ne znam... covjek uci dok je ziv.
Za mPBZ - morao bih do banke samo da dobijem ključ za aktivaciju programa kad ga ponovno instaliram. Ne znam više što da radim - instalirao sam ponovno i gmail.apk i market i sve se i dalje ruši od toga. -.-
__________________
Clarke's Third Law:

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic."
nagy_os je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2012., 15:49   #56
alcem
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: selo veselo
Postovi: 133
Citiraj:
Autor nagy_os Pregled postova
Za mPBZ - morao bih do banke samo da dobijem ključ za aktivaciju programa kad ga ponovno instaliram. Ne znam više što da radim - instalirao sam ponovno i gmail.apk i market i sve se i dalje ruši od toga. -.-
A opcenito kod upgrade-a fwa se preporuca napraviti factory reset... a ako ne, onda barem cache pobrisati tako da stvarno nisam pametan....
alcem je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 07:10   #57
bad_ri
Registered User
Moj komp
 
bad_ri's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 87
Citiraj:
Autor nagy_os Pregled postova
Za mPBZ - morao bih do banke samo da dobijem ključ za aktivaciju programa kad ga ponovno instaliram. Ne znam više što da radim - instalirao sam ponovno i gmail.apk i market i sve se i dalje ruši od toga. -.-
mPBZ je meni na u8650 nakon backupa Titanium backupom i nakon restoranja radio, ali kad bih radio backup na drugi rom na istom telefonu, morao sam ići u banku po novi aktivacijski ključ. pretpostavljam da je i ovdje isti slučaj, dakle ukoliko se aplikacija vraća nakon factory reseta backupom na isti rom, mislim da neće biti problema, a ako se ide na drugi rom, moglo bi biti potrebno tražiti novu aktivaciju u banci.
bad_ri je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 08:20   #58
ti.le
[CTN]Mr.Ti
Moj komp
 
ti.le's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: SZ HR
Postovi: 539
OT, vezano uz mPBZ, ako koristite internet bankarstvo, mozete tamo dobiti novi aktivacijski kod, bez potrebe za odlaskom u banku...
__________________
CPU: Ryzen 7 5700G / Noctua D15S; MBO: MSI B550 Tomahawk; RAM:Corsair Vengeance 2x16 3200MHz; GPU: XFX Merc 319 RX 6900 XT; HDD: 1. Samsung 970EVO 256 GB; 2. Crucial P2 500GB; PSU: EVGA Supernova G2 750; CASE: NZXT H440 White; MONITOR: Asus MG279Q; KEYBOARD: Roccat Vulcan 100; MOUSE: Razer ViperMini @ SteelSeries QCK mass; HEADPHONES: Kingston HyperX Cloud (I) - Superlux HD-681 EVO
ti.le je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 12:35   #59
fant0mas
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: d
Postovi: 9
Citiraj:
Autor ssabljic Pregled postova
Prijavio sam se na forum jer jedino ovdje pišete o PAP 4040 i očito znate o androidu. Imam glupi problem ne radi mi foursqare ni sport tracker pa sam zaključio da ne rade aplikacije koje koriste karte. Znam da iste aplikacije rade na PAP 4300 :/ Imate li kakav prijedlog da riješim taj problem? Unaprijed hvala
Jel neko več ustanovio zašto aplikacije s kartama ne rade? ima li ko šta mu na 4040 radi foursquare, endomondo, sports tracker...?
fant0mas je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2012., 20:44   #60
Zikij
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
prebacio sam post u drugi topik, sori na spamanju

Zadnje izmijenjeno od: Zikij. 10.12.2012. u 20:59.
Zikij je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na