Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 18.01.2012., 19:19   #1
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Uznemiravanje preko SMS-ova (TELE2 broj)

Znam da nije najbolje misto za pitat al eto neman nekog velikog izbora. Moderatori slobodno izbrisite ili premjestite temu ako smatrate da nije prikladna.

Uglavnom vec duze vrijeme 3 zenske osobe iz moje familije dobivaju uznemirujuce poruke od nekog bolesnika. Ta bolesna osoba koristi vise tele2 brojeva (naravno niti jedan nije registriran) za slanje poruka. E sad bili smo na policiji ali oni nece nista poduzeti jer ta osoba nikad nije prijetila...samo salje pervezne i umnobolne poruke. Po nasem odlicnom zakonu samo uz prijetnje moze se podnjeti kaznena prijava... Stoga policija je samo sa smjeskom uputila da se javimo tele 2 sluzbi. I naravno i ta sluzba nemoze nista napravit bez naloga od mup-a. Pa vas pitam jel ima netko ko moze nekako saznati sa koje lokacije (grad ili kvart) dolaze te poruke ili bilo kakve druge informacije, savjet koji bi pomogao u otkrivanju te bolesne osobe?
Mozete se slobodno javit na pm ako mozete pomoci.
Usput ne zele novi broj i nevidim razloga zasto bi se one prisiljavale na mijenjanje broja kojeg vec duze godina koriste. Usput stvarno zelimo saznat tko je ta bolesna osoba tako da novi broj nebi imalo neke vece koristi.
afterburner je offline  
Staro 18.01.2012., 19:31   #2
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
Usput ne zele novi broj i nevidim razloga zasto bi se one prisiljavale na mijenjanje broja kojeg vec duze godina koriste. Usput stvarno zelimo saznat tko je ta bolesna osoba tako da novi broj nebi imalo neke vece koristi.
Ovo boldano ti je jedino rješenje. Znam da je linija manjeg otpora ali nema pomoći sve dok ne zaprijeti preko smsa a i tada je upitno da će ti MUP pomoći...
tomov je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2012., 19:43   #3
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
nazovi SZK u tele2 i neka blokiraju broj koji ti šalje sms, ono bar neki potez.
knocker je offline  
Staro 18.01.2012., 20:59   #4
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Nije problem blokirat broj ali nema koristi kad ih ta osoba svako malo mijenja...vec sada ima nekih 10ak brojeva koje koristi. Nikome nije tesko otic do trafike i za 25 kn uzet novu karticu. A ta osoba ima volje. U jednom danu je poslla cak 60 poruka.
Takoder novi broj bi ta osoba isto mogla saznat kad tad, tako da i tu nema neke velike koristi. Nama je cilj saznati tko je to a ne blokirati ga. Neznan ima li smisla podizat privatnu tuzbu za uznemiravanje jer neman pojma koliko bi tko kostalo i bili se ista novog saznalo.
afterburner je offline  
Staro 18.01.2012., 21:16   #5
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa zar se ne može dignuti tužba protiv nepoznatog počinitelja? Nisam pravnik pa tapkam u mraku!

Također, može on mijenjati stotine SIM kartica, ali ne vjerujem da mijenja toliko mobitela te su sve te kartice najvjerojatnije povezane sa istim IMEI brojem od mobitela! A možda lik ima svoju karticu (povezanu sa pretplatom) koju stalno koristi pa ju samo vadi kada ide slati SMS-ove! Možda da pitaš na legalis.hr

Živio!
 
Staro 18.01.2012., 21:16   #6
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
Nije problem blokirat broj ali nema koristi kad ih ta osoba svako malo mijenja...vec sada ima nekih 10ak brojeva koje koristi. Nikome nije tesko otic do trafike i za 25 kn uzet novu karticu. A ta osoba ima volje. U jednom danu je poslla cak 60 poruka.
Takoder novi broj bi ta osoba isto mogla saznat kad tad, tako da i tu nema neke velike koristi. Nama je cilj saznati tko je to a ne blokirati ga. Neznan ima li smisla podizat privatnu tuzbu za uznemiravanje jer neman pojma koliko bi tko kostalo i bili se ista novog saznalo.
Neznan kakav si fizikalac, ali neka one probaju dogovorit meet ili tako nešto. Desanka dobro pomogne tu. Policija većinom neće ništa, znan iz prikinog iskustva s nekim pederom.
Baja 001 je offline  
Staro 18.01.2012., 21:24   #7
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Neznan kakav si fizikalac, ali neka one probaju dogovorit meet ili tako nešto. Desanka dobro pomogne tu. Policija većinom neće ništa, znan iz prikinog iskustva s nekim pederom.
HEHEH... to bi bilo najlakse ali ne pristaje na nikakav meeting. Jer bi onda fala bogu dobija svoje. I ne zeli se otkrit tko je. Stvarno nije svejedno kad te neko tako uznemirava a nemozes nista napravit.
Nasa policija je doslovno beskorisna (osim ako nemas debelu vezu...a tada se svaka sitnica moze rijesit).
Sto se tice imei broja..jel moze operater preko toga blokirat poruke??
afterburner je offline  
Staro 18.01.2012., 21:34   #8
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
HEHEH... to bi bilo najlakse ali ne pristaje na nikakav meeting. Jer bi onda fala bogu dobija svoje. I ne zeli se otkrit tko je. Stvarno nije svejedno kad te neko tako uznemirava a nemozes nista napravit.
Nasa policija je doslovno beskorisna (osim ako nemas debelu vezu...a tada se svaka sitnica moze rijesit).
Sto se tice imei broja..jel moze operater preko toga blokirat poruke??
Naš je doša na pazarić na ST3, tek nakon toga je policija reagirala
Baja 001 je offline  
Staro 18.01.2012., 21:43   #9
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
Sto se tice imei broja..jel moze operater preko toga blokirat poruke??
Ovako, operater, a pogotovo TELE2 ti neće prstom mrdnut to ti garantiram životom, to je hrpa nesposobnih idiota koje zanima samo novac (Vip i Tscum su tu negdje).

Policija nema pravo reagirat dok ne počnu prijetnje smrću i sl., ali iz prakse niti onda neće reagirat (eventualno popunjavanje prijave i ladica transport d.o.o.), eventualno su ti šanse kad netko bude silovan, ali ne i otet/ubijen jer su i onda poprilično nezainteresirani/nesposobni (Paravinja)...

Jedini, ali jednini način je doć nekako do nekog "tehničara" iz TELE2 i tutnut mu soma kuna u đep da ti pomoću izlistaja prometa iskombinira IMEI/SIM kobinacije i da ti da pravi broj od "bolesnog" ili čak osobne podatke ako su neki registrirani na neki od SIMova ili čak IMEI broj.

Meni su nedavno popalili SGS pa sam upoznat sa detaljima kako to (ne) funkcionira, a od svih govana tvoj vlastiti operater (u mom slučaju TELE2) je ispao daleko najveće govno, da nejdem u OT....
Uber Gosu je offline  
Staro 19.01.2012., 09:15   #10
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
imho nabavi smartphone i napravi blacklist brojeva sa kojih salje jebiga druge nema...

ili kopaj vezu u tele2
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2012., 11:08   #11
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,171
Mislim da ti ja tu mogu pomoći. Imaš PM.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline  
Staro 20.01.2012., 15:26   #12
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
Zakon o elektroničkim komunikacijama

Zlonamjerni ili uznemiravajući pozivi, SMS poruke i MMS poruke

Članak 105.

(1) U javnim komunikacijskim mrežama zabranjeno je svako lažno predstavljanje pozivatelja ili pošiljatelja SMS poruka i MMS poruka.

(2) Ako krajnji korisnik usluga u pisanom podnesku operatoru javnih komunikacijskih usluga učini vjerojatnim prijam zlonamjernih ili uznemiravajućih poziva, SMS poruka ili MMS poruka, operator javnih komunikacijskih usluga mora, nakon zaprimanja podneska, zabilježiti i pohraniti podatke o pozivajućem broju, nadnevku i vremenu takvih poziva ili pokušaja uspostave takvih poziva, odnosno podatke o pošiljatelju, nadnevku i vremenu slanja takvih SMS poruka ili MMS poruka. Operator može bilježiti i pohranjivati te podatke samo na temelju pisanog podneska svojeg krajnjeg korisnika usluga.

(3) U podnesku iz stavka 2. ovoga članka krajnji korisnik usluga mora naznačiti točan nadnevak i okvirno vrijeme zaprimanja određenih zlonamjernih ili uznemiravajućih poziva, SMS poruka ili MMS poruka, na temelju čega operator javnih komunikacijskih usluga utvrđuje ime i prezime i adresu ili naziv i sjedište krajnjeg korisnika usluga koji je uputio te pozive ili poruke.

(4) Utvrđene podatke o zlonamjernim ili uznemiravajućim pozivima, SMS porukama ili MMS porukama operator javnih komunikacijskih usluga mora zadržati u skladu s odredbama članka 109. ovoga Zakona te bez odgode dostaviti nadležnoj policijskoj upravi na daljnje postupanje u skladu s posebnim propisima, o čemu će u pisanom obliku izvijestiti podnositelja podneska iz stavka 2. ovoga članka.

(5) Operatori javnih komunikacijskih usluga obvezni su međusobno surađivati u svrhu praćenja i otkrivanja zlonamjernih ili uznemiravajućih poziva, SMS poruka ili MMS poruka, a osobito radi razmjene podataka iz stavka 3. ovoga članka.


Dakle, jasno se znaju koraci. Na temelju tog članka se podnese prigovor svom operateru i tako se to dalje rješava.
Hackerivs je offline  
Staro 25.01.2012., 11:09   #13
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
ako 3 zenske osobe iz familije dobivaju poruke od jedne osobe, velika je vjerojatnost da je to neki obiteljski prijatelj ili nedoyebani rodjak...

Pricekajte kakvo familijarno okupljanje pa onda probajte nazvat neke od tih brojeva... ako nekome zazvoni mob, zakljucaj vrata od prostorije, uzmi toljagu i redom mobitele na inspekciju...
perich je offline  
Staro 10.02.2012., 16:11   #14
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
evo ja sam noćas u tri sata imao prijeteći poziv.
odmah ujutro sam pozivajući se na članak 105. ZEK-a podnio zahtjev vipnetu koji će uskoro biti obrađen te podaci o pozivatelju ubrzo stižu u MUP.
Hackerivs je offline  
Staro 16.02.2012., 01:55   #15
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
samo da malo članovima foruma dokučim proceduru i ažurnost naših službi.
prijava da mi je prijećeno - petak 10.2. poslano faksom u vipnet
vipnet već isti dan (a to je veoma pohvalno), šalje policiji ispis dolaznih poziva.
policija me jučer kontaktira da želi obaviti razgovor sa mnom jer su dobili spomenuti ispis...
uskoro očekujem pouzdanu identifikaciju pozivatelja, a onda tužba protiv njega na nadležnom sudu
Hackerivs je offline  
Staro 16.02.2012., 09:12   #16
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Svaka čast i VIP-u i MUP-u na brzini. Vidjet ćemo što će biti od svega toga na kraju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 16.02.2012., 21:04   #17
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
evo, 6 dana nakon podnošenja prijave, saznao sam ime, prezime i adresu pozivatelja.
to je išlo otprilike ovako.
policija je nakon zaprimanja ispisa došla meni, obavila razgovor, i dala broj pozivatelja (za njih je stvar gotova, jer nije mi bilo prijećeno smrću i to je to)
ugl, pošto sam dobio broj, nazvao sam operatera kod kojeg je prijavljen njegov broj.
tu uopće nije bilo problema i odmah sam dobio podatke.
eto pouke svima, a to je da se NE MOŽETE SAKRITI IZA SKRIVENOG BROJA!!!
a ja ću sad podići sudsku tužbu i tražiti odštetu i kaznu!!!
Hackerivs je offline  
Staro 16.02.2012., 21:30   #18
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
evo, 6 dana nakon podnošenja prijave, saznao sam ime, prezime i adresu pozivatelja.
to je išlo otprilike ovako.
policija je nakon zaprimanja ispisa došla meni, obavila razgovor, i dala broj pozivatelja (za njih je stvar gotova, jer nije mi bilo prijećeno smrću i to je to)
ugl, pošto sam dobio broj, nazvao sam operatera kod kojeg je prijavljen njegov broj.
tu uopće nije bilo problema i odmah sam dobio podatke.
eto pouke svima, a to je da se NE MOŽETE SAKRITI IZA SKRIVENOG BROJA!!!
a ja ću sad podići sudsku tužbu i tražiti odštetu i kaznu!!!
Može samo info, kakvog je karaktera bio poziv (sexualno, vjersko, nacionalno uznemiravanje?)

Baja 001 je offline  
Staro 16.02.2012., 21:40   #19
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
bolesne seksualne prijetnje članu moje najuže obitelji.
Hackerivs je offline  
Staro 16.02.2012., 21:47   #20
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Koliko sam skuzio, netko te uznemiravao sa broja koji je registiran na njega? Mislim, do imena korisnika svakog broja se moze doci, ali bas da ti ovako(lako) to operater kaze?
__________________

srale7 je offline  
Staro 16.02.2012., 22:18   #21
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
zvao me je sa skrivenog broja. skriveni broj je otkrila policija, a onda sam ja otkrio vlasnika istog broja (registriran)
Hackerivs je offline  
Staro 17.02.2012., 11:54   #22
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
bolesne seksualne prijetnje članu moje najuže obitelji.
Da policija je prilično inertna tu.
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Koliko sam skuzio, netko te uznemiravao sa broja koji je registiran na njega? Mislim, do imena korisnika svakog broja se moze doci, ali bas da ti ovako(lako) to operater kaze?
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
zvao me je sa skrivenog broja. skriveni broj je otkrila policija, a onda sam ja otkrio vlasnika istog broja (registriran)
A šta ako nije regan? IMEI i traženje?
Baja 001 je offline  
Staro 17.02.2012., 12:08   #23
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
eto pouke svima, a to je da se NE MOŽETE SAKRITI IZA SKRIVENOG BROJA!!!
a ja ću sad podići sudsku tužbu i tražiti odštetu i kaznu!!!
a kako točno misliš dokazati prijetnje, imaš li kakav konkretan dokaz osim svoje riječi da su prijetnje izrečene? iskreno sumnjam da ces uspjeti doci do ikakve odstete,a kamoli kazne putem suda jer kao što ti možeš tvrdit da se djelo dogodilo, druga strana može to negirati.
Router je offline  
Staro 17.02.2012., 12:25   #24
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
pa dobro, bar će taj idiot s druge strane skužiti da se i ne može samo tako sakriti iza "nepoznati pozivatelj"
tor je offline  
Staro 17.02.2012., 12:28   #25
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Istina a baš i je idiot, kad misli da s opcijom skriveni broj u mobitelu , može sakrit i svoj identitet, takav je zaslužio malo straha barem da proživi, ali realno teško da će proći ma i sa ikakvim upozorenjem službenim.
Router je offline  
Staro 17.02.2012., 12:29   #26
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
A šta ako nije regan? IMEI i traženje?
Mislim da se zakonski sada moraju dat podaci o vlasniku broja. Istekao je onaj zakonski rok i tko nije registrirao, ugasen je broj.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 17.02.2012., 12:38   #27
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Mislim da se zakonski sada moraju dat podaci o vlasniku broja. Istekao je onaj zakonski rok i tko nije registrirao, ugasen je broj.
Ne moraju jos uvijek se dati podaci za prepaid broj pod obavezno, nema jos gašenja, još je onaj 'period prilagodbe' za operatere
Router je offline  
Staro 17.02.2012., 13:25   #28
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
a kako točno misliš dokazati prijetnje, imaš li kakav konkretan dokaz osim svoje riječi da su prijetnje izrečene? iskreno sumnjam da ces uspjeti doci do ikakve odstete,a kamoli kazne putem suda jer kao što ti možeš tvrdit da se djelo dogodilo, druga strana može to negirati.
heh čuj...
poziv mi je upućen u 3 u noći, i odmah nakon poziva sam nazvao policiju i prijavio događaj.
i sad zamisli na sudu smo, i tu je izjava protiv izjave.
no kako će pozivatelj objasniti zašto me je zvao u 3 u noći i zašto je sa mnom razgovarao 90 sekundi? sigurno se neće moći izvući da je zvao slučajno, i to još sa skrivenog broja.
dakle, konkretnog dokaza nema, a u ovom slučaju je gotovo sigurno da će sud prije vjerovati meni nego pozivatelju.

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Da policija je prilično inertna tu.
A šta ako nije regan? IMEI i traženje?
to barem nije problem, unese se IMEI u sustav i odmah se vidi koje su kartice bile u njemu...
pa čak i da sve nisu registrirane ipak je to korak naprijed.

Citiraj:
Autor tor Pregled postova
pa dobro, bar će taj idiot s druge strane skužiti da se i ne može samo tako sakriti iza "nepoznati pozivatelj"
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Istina a baš i je idiot, kad misli da s opcijom skriveni broj u mobitelu , može sakrit i svoj identitet, takav je zaslužio malo straha barem da proživi, ali realno teško da će proći ma i sa ikakvim upozorenjem službenim.
upravo tako. jer zaista moraš biti budala kad misliš da te se ne može pronaći iza broja kojeg si ti "sakrio"
Hackerivs je offline  
Staro 17.02.2012., 15:32   #29
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Citiraj:
Autor Hackerivs Pregled postova
heh čuj...
poziv mi je upućen u 3 u noći, i odmah nakon poziva sam nazvao policiju i prijavio događaj.
i sad zamisli na sudu smo, i tu je izjava protiv izjave.
no kako će pozivatelj objasniti zašto me je zvao u 3 u noći i zašto je sa mnom razgovarao 90 sekundi? sigurno se neće moći izvući da je zvao slučajno, i to još sa skrivenog broja.
dakle, konkretnog dokaza nema, a u ovom slučaju je gotovo sigurno da će sud prije vjerovati meni nego pozivatelju.
Ne zelim biti bezobrazan ali ostavi se tuzbe jer ces popusiti pare.
Ti ne mozes dokazati apsolutno nista osim da te lik zvao sa skrivenim brojem.
Nije na njemu da dokazuje svoju nevinost nego na tebi dokazes njegovu krivnju.
On lagano moze reci da te zvao da ste pricali normalno i da ti nije prijetio. Sama cinjenica da je zvao u 3 ujutro i sa skrivenog broja ne dokazuje da on laze a ti govoris istinu. Sorry, ali situacija je takva.
__________________
Franf je offline  
Staro 17.02.2012., 16:07   #30
Hackerivs
Premium
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Middle of nowhere
Postovi: 451
Novci mi nisu bitni. A kad bi se ljudi vodili prema tvom nacelu onda nikome ovako nesto nebi bilo dokazivo. Studiram pravo i mislim da znam o cemu pricam.
Cinjenica da neko nekoga zove u 3 ujutro sama po sebi je cudna. I tu ce se vecina sloziti sa mnom. Tu osobu koja me je zvala ne poznaje nitko iz moje obitelji, tj. nemam nekog motiva da tu osobu lazno blatim. I nitko toj osobi nece povjerovat da je sa mnom vodila normalan razgovor u to doba noci. Zasto bih se ja uopce dovodio u opasnost da odgovaram za lazno prijavljivanje kaznenog djela?!
Hackerivs je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na