Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.02.2011., 15:51   #91
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
vidim da se u filmićima dost često spominju riječi kao realistic i tako.......pokušavaju prodat igru ili će to bit prvi NFS koji nije arkada ? Osobno mislim da će GTR 2 i dalje ostat na vrhu pc simulacija . Uglavnom , za nekih mjesec dana cemo saznat pa nema druge nego da pričekamo..
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 15:53   #92
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Sve je bilo igrivo osim drifta. Valjda će to nekako balansirat.
I ja se nadam, teško da mogu napraviti gori drift nego što je bio u jedinici.

Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
vidim da se u filmićima dost često spominju riječi kao realistic i tako.......pokušavaju prodat igru ili će to bit prvi NFS koji nije arkada ? Osobno mislim da će GTR 2 i dalje ostat na vrhu pc simulacija . Uglavnom , za nekih mjesec dana cemo saznat pa nema druge nego da pričekamo..
Nije ni Shift 1 bio čista arkada, a niti će Shift 2 biti neka teška simulacija poput GTR 2 ili rFactora.
Žele napraviti racing igru koja ima vrhunsku grafiku i koja je zabavna upravo zato jer nije arkada u kojoj ne moraš ni razmišljati kako voziš, a nije ni full ozbiljna simulacija koja će se svidjeti manjem broju igrača koji baš to traže (odnosno koja bi prosječnom korisniku bila preozbiljna i preteška). Mislim treba biti realan i imati na umu da većinu zarade ostvaruju od prodaje u SAD-u pa moraju napraviti neki balans između arkade i simulacije.

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 27.02.2011. u 16:09.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 16:05   #93
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,574
e to je tako najbolje !! i svima super
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 16:32   #94
Nm4st3r
Premium
Moj komp
 
Nm4st3r's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 59
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Sve je bilo igrivo osim drifta. Valjda će to nekako balansirat.
Lošije ga stvarno ne mogu napraviti. Do sad sam igrao sve nfs ali kod shifta je drift bio očajan
Nm4st3r je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 16:51   #95
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ovo je vec malo skretanje s teme ali ; ne zele bas SVI kompromis a "preteška" igra ne postoji ! Osobno mi je navrh ***** igara poput šifta , grida , dirta , f1 2010 i sličnih.....znate zašto ?? Zato jer su SVE REDOM arkade sa "žličicom" sim-a ( da bi se ugodilo "masi" )!

Oču reć da se se sve češće ugađa masi ( debelim amerima ili kako god oćete ) a dobre simulacije nije bilo ima 100 godina .

Shift 1 - da nema nordšlajfa niko ga nebi ni igra
Grid - no koment....voziš 280kmh , nagaziš na kočnicu i staneš u 30 metera.....yeah , right
Dirt 2 - da nema Hrvatske niko je nebi igra ko ni shift/nordšlajfe
f1 2010 - jako loše odrađeno , igra treba 10 gigabitni patch da bi prošla ko f1 + nemogu se otet dojmu da igra ima "ugrađen" traction control .

Dakle , nemamo prave cestovne trke , nemamo ni pravi rally - sve da bi debeli ameri bili sretni i debeli .

Da komentiram TDU 2 ?
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 17:03   #96
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
ovo je vec malo skretanje s teme ali ; ne zele bas SVI kompromis a "preteška" igra ne postoji ! Osobno mi je navrh ***** igara poput šifta , grida , dirta , f1 2010 i sličnih.....znate zašto ?? Zato jer su SVE REDOM arkade sa "žličicom" sim-a ( da bi se ugodilo "masi" )!

Oču reć da se se sve češće ugađa masi ( debelim amerima ili kako god oćete ) a dobre simulacije nije bilo ima 100 godina .

Shift 1 - da nema nordšlajfa niko ga nebi ni igra
Grid - no koment....voziš 280kmh , nagaziš na kočnicu i staneš u 30 metera.....yeah , right
Dirt 2 - da nema Hrvatske niko je nebi igra ko ni shift/nordšlajfe
f1 2010 - jako loše odrađeno , igra treba 10 gigabitni patch da bi prošla ko f1 + nemogu se otet dojmu da igra ima "ugrađen" traction control .

Dakle , nemamo prave cestovne trke , nemamo ni pravi rally - sve da bi debeli ameri bili sretni i debeli .

Da komentiram TDU 2 ?
Slažem sa sa većinom ovoga, jeb***, takva je realnost. Za Shift 2 sam optimističan zasad, a i vesele me staze koje su objavili i koje će objaviti još.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 17:09   #97
Igor_zgb
Premium
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 53
Ovo izgleda predobro...
Igor_zgb je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 18:00   #98
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Joj čim vidim kao ove "profi" vozače za koje nisam nikad čul kak testiraju na Xbox kontroleru odma mi je jasno kolko bude igra realna.Ove fore mogu pušit samo nadobudni klinci i ameri.Ista kifla ko i sa codemastersom i njihovim ultra realnim gridom i f1.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 19:11   #99
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
f1 2010 - jako loše odrađeno , igra treba 10 gigabitni patch da bi prošla ko f1 + nemogu se otet dojmu da igra ima "ugrađen" traction control .
Misliš gigabajtni?
Istini za volju, drift ni sa volanom nije bio ostvarenje snova. Barem ne meni sa mojim.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2011., 23:37   #100
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor alen.s Pregled postova
vidim da se u filmićima dost često spominju riječi kao realistic i tako.......pokušavaju prodat igru ili će to bit prvi NFS koji nije arkada ? Osobno mislim da će GTR 2 i dalje ostat na vrhu pc simulacija . Uglavnom , za nekih mjesec dana cemo saznat pa nema druge nego da pričekamo..
Shift 2 radi upravo ekipa iz Simbima koja je radila i GTR 2. Napravit će realnu igru koliko im EA dopusti.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je online   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 13:52   #101
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor SnakeCRO Pregled postova
Joj čim vidim kao ove "profi" vozače za koje nisam nikad čul kak testiraju na Xbox kontroleru odma mi je jasno kolko bude igra realna.Ove fore mogu pušit samo nadobudni klinci i ameri.Ista kifla ko i sa codemastersom i njihovim ultra realnim gridom i f1.
Jer ti znas za sve vozače koje voze u svim klasam u svijetu???
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 14:40   #102
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Jer ti znas za sve vozače koje voze u svim klasam u svijetu???
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 19:17   #103
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Jer ti znas za sve vozače koje voze u svim klasam u svijetu???
Nebitno.Tko normalan govori o realnosti a igru testira na joystick, i kak ekipa po tome podešava igru i gleda onu telemetriju.NFS bude samo shiny glamur dok od realnosti opet nebude bilo nikaj.Opet budem moral igrat GTR2....
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 19:47   #104
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Uff nadam se da će stavit prave Zonde, a ne ovo govno debelo.
Za to govno debelo koje ide preko 370 na sat bi morao prodat oba bubrega i nabavit jos jedno 20 komada.I ovo je prava zonda, a to sve nisu pravi auto nego malo uljepsani bolidi.Daleko je to od "pravog auta", no neda mi se u raspravu .

Sto se tice igre , svidja mi se , sve je na mjestu samo me zanima jel opet nista od realtime sudaranja i pucanja karoserije ili opet bilijar od auta ?
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 21:28   #105
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Za to govno debelo koje ide preko 370 na sat bi morao prodat oba bubrega i nabavit jos jedno 20 komada.I ovo je prava zonda, a to sve nisu pravi auto nego malo uljepsani bolidi.Daleko je to od "pravog auta", no neda mi se u raspravu .
Isto kao i za Veyron ali ga ne čini manje debelim govnom. Zonda F/R je pojam auta, jer predstavlja odlično napravljene aute sa točnim odabirom komponenti da bi bili šta lakši, upravljiviji i brži. Ovo se možda zaleti 370 ali sumnjam da je bolje na stazi
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 21:41   #106
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Za to govno debelo koje ide preko 370 na sat bi morao prodat oba bubrega i nabavit jos jedno 20 komada.I ovo je prava zonda, a to sve nisu pravi auto nego malo uljepsani bolidi.Daleko je to od "pravog auta", no neda mi se u raspravu .

Sto se tice igre , svidja mi se , sve je na mjestu samo me zanima jel opet nista od realtime sudaranja i pucanja karoserije ili opet bilijar od auta ?
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Isto kao i za Veyron ali ga ne čini manje debelim govnom. Zonda F/R je pojam auta, jer predstavlja odlično napravljene aute sa točnim odabirom komponenti da bi bili šta lakši, upravljiviji i brži. Ovo se možda zaleti 370 ali sumnjam da je bolje na stazi
(Ako se ne varam) Pricate o Paganijima a ne o Zondama. Zonde su pri kraju svoje proizvodnje, sad je aktualan Pagani Huayahhaaaara

Meni nisu fora zonde, meni je fora stara Kockica od 300ks ili kakva Toyota Corolla AE86
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 21:50   #107
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
(Ako se ne varam) Pricate o Paganijima a ne o Zondama. Zonde su pri kraju svoje proizvodnje, sad je aktualan Pagani Huayahhaaaara
Ne varaš se. Pojam Zonda je meni pojam u kojem je Pagani trebi napravit daljni razvoj. Ova Hauauyxuau kako je Jeremy nazva, je samo udabljana ne agresivan skulptura. Jednostavno mi ne leži ~1400 kg i 700 ks (samo), jer ima manji KS/kg od Zonde.

Citiraj:
Meni nisu fora zonde, meni je fora stara Kockica od 300ks ili kakva Toyota Corolla AE86
Meni ne. Meni je pojam 190 Evo3 i ekipa.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 22:00   #108
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Sto se tice igre , svidja mi se , sve je na mjestu samo me zanima jel opet nista od realtime sudaranja i pucanja karoserije ili opet bilijar od auta ?
Trebala bi biti malo izraženija oštećenja, iako mislim da nebudu totalke kao kod Grida...srećom pa bar nebu više situacija ko u Shift 1 dok udariš auto naprijed, a on kao od kartona klizne prek tvojeg auta...kod noćnih utrka kažu da se mogu razbiti svijetla, vjerojatno će se ovisno u težini i stupnju realizma i utjecaj oštećenja prenositi na igru ili bude se moglo uključiti ili isključiti oštećenje.
Ah, tko će još čekat mjesec dana...
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 23:22   #109
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Jednostavno mi ne leži ~1400 kg i 700 ks (samo), jer ima manji KS/kg od Zonde.


Meni ne. Meni je pojam 190 Evo3 i ekipa.

Sta ti tu ima lezati ili ne lezat ?nikad je neces vozit nit radis na njenom razvoju. daj meni 2 miliona eura i na podvozje od formule stavim amgov motor i kabinu od karbona .tako svatko zna napravit auto.Daleko od toga da zonda ne valja, ali svatko zna radit kad ima love i materijala a auto kosta milju eura.No vec kad si o veyronu poceo, njegovu tehnicku stranu ( iako mi je sam auto bzvz ) nece nitko nikad nadmasit ( a kamoli ne pagani) , barem ne u skorije vrijeme , jer to je pravo cudo tehnologije,od motora, mjenjaca, posebnih naplataka i guma ( koje btw dodju 50 k eura i mjenjaju se nakon svakih 5 promjena guma) itd...Jedini koji mu se blizi je Porsche 918 RSR no on je prica za sebe.

Kao sto ti je kolega Papčić rekao , kockica , ae86 190 evo 3 itd to su auti.Da ne pricam o novom GT-r u kao i o r34 skylineu..

no, video sve govori : http://www.youtube.com/watch?v=rU9mQ...feature=fvwrel
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 23:47   #110
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Isto kao i za Veyron ali ga ne čini manje debelim govnom. Zonda F/R je pojam auta, jer predstavlja odlično napravljene aute sa točnim odabirom komponenti da bi bili šta lakši, upravljiviji i brži. Ovo se možda zaleti 370 ali sumnjam da je bolje na stazi
to "debelo govno" od veyrona je bilo samo 0.5s sporije od zonde f na top gear testu

glupo je reci da za veyron nisu odabirane komponente koje bi ga cinile laksim, upravljivijim i brzim -.-

da ne kosta toliko sigurno bi bio u nekom natjecanju..

jel ti i ovaj novi veyron debelo govno
http://carscoop.blogspot.com/2010/07...per-sport.html ?

raspravljamo ne o supercars vec o hypercars (u koje spada i huayra)
autima koji idu preko 340-350km/h

auti koji jedu ferrarie, lamborghinie, porscheove, itd (dobro iznimka reventon)



jedini auto za kojeg bi rekao da je nazadovao i postao vise orijentiran prema luksuzu (tj da nije napravljen cisto za stazu) jest novi mclaren mp4-12c
bljeda kopija starog mclarena f1..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 00:56   #111
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Sta ti tu ima lezati ili ne lezat ?nikad je neces vozit nit radis na njenom razvoju. daj meni 2 miliona eura i na podvozje od formule stavim amgov motor i kabinu od karbona .tako svatko zna napravit auto.Daleko od toga da zonda ne valja, ali svatko zna radit kad ima love i materijala a auto kosta milju eura.No vec kad si o veyronu poceo, njegovu tehnicku stranu ( iako mi je sam auto bzvz ) nece nitko nikad nadmasit ( a kamoli ne pagani) , barem ne u skorije vrijeme , jer to je pravo cudo tehnologije,od motora, mjenjaca, posebnih naplataka i guma ( koje btw dodju 50 k eura i mjenjaju se nakon svakih 5 promjena guma) itd...Jedini koji mu se blizi je Porsche 918 RSR no on je prica za sebe.
Pa u čemu je problem, zašto ga ne naprave ako je tako lako?

Citiraj:
to "debelo govno" od veyrona je bilo samo 0.5s sporije od zonde f na top gear testu

glupo je reci da za veyron nisu odabirane komponente koje bi ga cinile laksim, upravljivijim i brzim -.-

da ne kosta toliko sigurno bi bio u nekom natjecanju..

jel ti i ovaj novi veyron debelo govno
http://carscoop.blogspot.com/2010/07...per-sport.html ?

raspravljamo ne o supercars vec o hypercars (u koje spada i huayra)
autima koji idu preko 340-350km/h

auti koji jedu ferrarie, lamborghinie, porscheove, itd (dobro iznimka reventon)
Pa Veyron je obični produkt bildanja auta. Razvoj koji je traja oho ho, upitna proizvodnja nakon izgaranja motora, preskupe gume (koje mogu cca 15 minuta trajat ako se ne varam na top speedu), limitiran na 300 u normalnim uvjetima....

Zonda je puno kompletnije auto. Šta se tiče staze, a dosta mi je pogledat Nordschleife.

Nego dosta OTa, bacite mi primjedbe na PM
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 02:12   #112
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
to "debelo govno" od veyrona je bilo samo 0.5s sporije od zonde f na top gear testu

glupo je reci da za veyron nisu odabirane komponente koje bi ga cinile laksim, upravljivijim i brzim -.-

da ne kosta toliko sigurno bi bio u nekom natjecanju..

jel ti i ovaj novi veyron debelo govno
http://carscoop.blogspot.com/2010/07...per-sport.html ?

raspravljamo ne o supercars vec o hypercars (u koje spada i huayra)
autima koji idu preko 340-350km/h

auti koji jedu ferrarie, lamborghinie, porscheove, itd (dobro iznimka reventon)



jedini auto za kojeg bi rekao da je nazadovao i postao vise orijentiran prema luksuzu (tj da nije napravljen cisto za stazu) jest novi mclaren mp4-12c
bljeda kopija starog mclarena f1..
A FXX/Enzo, 599 GTO? To nisu iznimke?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 11:41   #113
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Pa Veyron je obični produkt bildanja auta. Razvoj koji je traja oho ho, upitna proizvodnja nakon izgaranja motora, preskupe gume (koje mogu cca 15 minuta trajat ako se ne varam na top speedu), limitiran na 300 u normalnim uvjetima....

Zonda je puno kompletnije auto. Šta se tiče staze, a dosta mi je pogledat Nordschleife.

Nego dosta OTa, bacite mi primjedbe na PM
kakve veze imaju koliko su trajali razvoj i proizvodnja? auto je vani i to je vazno

i naravno da je razvoj trajao toliko dugo posto je bugatti isao oborit rekorde koji su dotad bili nedostizni

i to sve uz pomoc svojih inzinjera i tehnologija koje su sami razvili

pagani kupuje sve svoje komponente (i sto je najvaznije jednostavno kupi motor od AMGa, dok je bugatti prvi napravio motor od 1000ks sto se smatralo nemogucim) - ako se ne varam, jedino sto je na zondi originalno jest sasija i unutrasnjost.

i naravno da gume traju 15min na full brzini, kao i na svakom drugom autu koji postize brzine iznad 400km/h
nije to do izrade auta, nego do pritiska koje gume moraju izdrzat..
i koda tko pita za cijenu guma ako si mozes priustit auto od 1.6mil €

kazes da je zonda kompletniji trkaci auto a brza od veyrona samo za 0.5s (i to mislim da bi ju onaj novi veyron poderao) -.-

Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
A FXX/Enzo, 599 GTO? To nisu iznimke?
jel FXX u slobodnoj prodaji (ili je onu shemu kupis ga i onda ga smijes vozit samo na ferrarievoj stazi?)

a na 599GTO sam zaboravio

ugl htio sam reci da svaki auto koji je pagani napravio, jest brzi od 350km/h

nesto s cim se ne mogu pohvaliti ostale auto kuce poput ferraria i ostalih.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 11:41   #114
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 11:57   #115
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Samo da ne bude sranje sa kontrolama kao prvi Shift. Pri brzinama od 60, ne da skrene u krvinu, nego izeltim na travu prije krivine, a preko 100ak, kao da cigla skrece. Drift je bio nevoziv kompletno.
Igra je postala nesto bolja sa volanom, al ATI (tm) problem i dodatne lagave kontrole koje nisu ispravili nikako nego ubacili krusor od misa i LAN, me tjeraju na sumnju.

AI koji je totalni idiot i gdje nadjem 15 njih ispred hairpin chose jer je prvi odlucio to proc sa 1.1km/h i svi su se pozabijali u njega. Protivnik se zabije u mene i izgura me sa staze u zid i ja dobijem warning da sam kratio stazu...a kad skratim cijele sikane vozeci samo ravno ni rijeci o penaltyu??! Imas awarde za neke akcije, i za Top Speed auta, iako igra nema niti jedan pravac gdje mozes postici top speed pa da se ubijes.

Grid se nemoze bas usporedit sa Shiftom. Grid je brza i agresivna voznja, super malih zahtjeva hardwaerskih, dobra fizika razbijanja auta.
Sad jel dobro koce ili ne, to je subjektivan dojam, isto tako je meni minus Shiftu sta je takvi konzolitis port da ispada kao da James may vozi sa "dodavanjem" volana za svaku krivinu.
Dmg u Shiftu je sranje, otpadne hauba a Zonda vozi samo sa kabinom i bez ijednog drugog komada karoserije, i ne osjetis da ti fali 80% auta.

Da nisu S1 usrali sa katastrofa portom, bi bi odlican. Al ovako me iskreno strah sta ce EA natjerat S2 da bude po konzolitis receptu.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 15:28   #116
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Šta im je tako teško ubacit i accordicu!!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 15:30   #117
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
Šta im je tako teško ubacit i accordicu!!
Ne, neće bit tvog auta :P
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 15:44   #118
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
i Radical je tu Posebo mi se sviša i DB9R.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2011., 15:45   #119
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor fran123456 Pregled postova
Ne, neće bit tvog auta :P
Znači osta je mi gt-r igra jer u njoj ima
ali samo type R, a ne moj type S...
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2011., 22:26   #120
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Otkrivene još neke nove staze

Circuit De Catalunya, Dakota, Rustle Creek and Shanghai

Popis trenutno poznatih staza
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na