Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Promjene u igri
SVAKOJ KLASI TREBA ODUZETI PO OBICNU BOMBU 8 17.78%
SVAKOJ KLASI TREBA DODATI PO JEDNU DIMNU BOMBU 10 22.22%
SVAKOJ KLASI NETREBA ODUZETI NITI JEDNU OBICNU BOMBU 16 35.56%
SVAKOJ KLASI NETREBA NITI JEDNA DIMNA BOMBA 15 33.33%
U S&D,CTF ITD. POJEDINAC NETREBA DOBIJATI BODOVE ZA OBJECTIVE 10 22.22%
U S&D,CTF,ITD POJEDINAC TREBA DOBITI SAMO JEDAN BOD ZA OBJECTIVE 10 22.22%
U S&D,CTF,ITD NETREBA NISTA MJENJATI 24 53.33%
Anketa s više izbora. Glasači: 45. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 02.04.2006., 13:06   #1
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
Call of Duty 2 Anketa bombe,bodovi

vrijeme je za demokraciju
vjerujem da ce Rak i drugi glavonje postovati odluku naroda sto neznaci da su duzni ista programirati kad se odluka donese svi cemo pomoci, ima vec gotovih moda koji se koriste svuda po svijetu.

Zadnje izmijenjeno od: gospar. 02.04.2006. u 13:16.
gospar je offline  
Staro 02.04.2006., 13:11   #2
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
ma kakva lista za fragove u sd i ctf. bitan je tim.
koliko puta sam na dnu liste,
a dechki i sami znaju koliko puta ostanem sam i napravim neke dobre poteze za team,
i time team na temelju toga dobije bod.
osim toga, mislim da bi za takve stvari netko trebao preprogramirati i gru i napraviti novu pod imenom "pce of duty".

dimne su ukinute jer su se na raznoraznim serverima gdje smo igrali silovale,
ljudi su odlazili sa servera chim bi se pochele bacati.

shto se tiche bombi, meni ne smetaju. i to je dio igre kao i meni iritantni snajperi koje drugi koriste. chemo zato i njih staviti na prijedlog ukidanja?
__________________
___________
HTPC: Intel Core2Duo E8500 × ATI Sapphire HD4670 HDMI × 2x 1GB DDR2 × Samsung 160GB ×
Lenovo Key+Mouse
× Philips 49PFS5501 LED TV × Technics SA-EH780 5.1 × Windows 10
Laptop1: Lenovo x100e w/Windows 10
atha je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.04.2006., 13:15   #3
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Citiraj:
Autor atha
"pce of duty.
: lol2 :
Dajte pustite raka na miru da se i on može igrat a ne da cijelo vrijeme radi modove i udovoljava svima.
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline  
Staro 02.04.2006., 13:16   #4
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
na najposjecenijim stranim serverima se igra bez 5 bodova za plant.
ima ljudi koji samo plantaju bezveze.
zato jer je bitan team nebi trebalo da bude bas 5 bodova to je puno.

nisam zato da se bombe ukinu ali ih je mali milijon 1 manje je pozitivna stvar.

dimne bombe bi puno pomogle u borbi protiv snajpera, u taktiziranju kod S&D i tako dalje, jedna bomba nije puno.

ja iskljucivo igram na stranim serverima i ova iskustva donosim sa njih iz vlastitog iskustva.

neka ljudi glasaju kako misle, samo se tuzakaju na onom velikom threadu koji je tako velik da ih nitko ni necuje.
gospar je offline  
Staro 02.04.2006., 13:40   #5
Virus7
Premium
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 800
Glasovao sam za U S&D,CTF ITD. POJEDINAC NETREBA DOBIJATI BODOVE ZA OBJECTIVE a da mogu jos bi i za SVAKOJ KLASI TREBA ODUZETI PO OBICNU BOMBU
Virus7 je offline  
Staro 02.04.2006., 13:43   #6
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
pa mogo si kasno je sad
gospar je offline  
Staro 02.04.2006., 14:25   #7
widowmaker
m e m b e r
Moj komp
 
widowmaker's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 446
nisam se mislio tuzakati radi bombi ali posto vecinom radim po podne ujutro znam baciti koju partiju na serveru za koji je neko dao ip ranije, uvijek ima tridesetak ljudi i ujutro je vecinom rifle only , bez bombi, i cisto mi je zadovoljstvo da kraj toliko ljudi i bez kempanja ostanem ziv i po par minuta, dok kod nas ne mogu ni izaci iz respawna a da ne stanem na bombu, jednostavno mi izgleda da je bez bombi ljepse igrati i treba vise kombiniranja i timske igre, ovako je na svakoj mapi poslije 10 sekundi pola igraca u autu
__________________
widowmaker je offline  
Staro 02.04.2006., 14:48   #8
Virus7
Premium
 
Datum registracije: Jul 2003
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 800
Citiraj:
Autor gospar
pa mogo si kasno je sad
hm sad vidim, a jebate bas sam sljep!!!!
Virus7 je offline  
Staro 02.04.2006., 15:21   #9
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor gospar
vrijeme je za demokraciju
vjerujem da ce Rak i drugi glavonje postovati odluku naroda sto neznaci da su duzni ista programirati kad se odluka donese svi cemo pomoci, ima vec gotovih moda koji se koriste svuda po svijetu.
Imam savršeni mod i po tom pitanju mogu napraviti što me volja.

Anketa nije potpuna bez izbacivanja snipera jer neke i to muči više od bombi.

Kako je anketa krenula, neće biti ništa od promjena jer se ne možete dogovoriti oko ničega. Tako će biti onako kako ja odredim, a odredio sam ovako kako je.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 02.04.2006., 16:15   #10
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Ma izbacite sve puške pa ćemo onda igrat...dosta mi je svega ovoga. Zašto nemožete jednostavno otić na server i zabavljat se?
NE TREBA NIŠTA MIJENJATI i gotovo...Pa daj se malo prilagođavajte, nemože sve bit "po mom"...

: finger : : suicide : hitthewa
Sam Fischer je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.04.2006., 16:24   #11
Andeo
Premium
Moj komp
 
Andeo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 455
Nova oruzja nisu potrebna.
Bombe pomazu protiv Gospara i Killera i ostalih snajperista, nisam Vam ja kriv sta ste tako glupi da se zaletite odmah i pokose Vas bombe. One sluze za tjeranje kempera iz dobro utvrdenih mjesta. Da njih nema kemp bi se utrostrucio, ovako sacekam da pobacaju (oni koji ne znaju smisao bombi) u prvih 10sek sve bombe i onda krenem naprijed i pobijem kempere sa svojim bombama.
Dimne bombe ce unistit one sa losim grafickim, meni i ovako uz directX7 postavke zna zapinjati... I uostalom kakva svrha igranja kad nikoga ne vidiš. Onda bi sve idealno bilo onima sa MP44 ili kako se već zove taj mitraljez...

Meni jedino fali realisam mode koji se koristi nekada na stranim serverima, a to je ono npr. samo rifle, iskrvaris ako te rane i nema bombi ni snajpera...

I da, iako nisam aktivan na ovome forumu, i dalje igram COD2 i dajem athi donacije tako da sam osjetio potrebu da se ukljucim u raspravu.
__________________
RABBITS CLAN
Andeo je offline  
Staro 02.04.2006., 16:36   #12
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
: suicide
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 02.04.2006., 16:48   #13
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
U S&D,CTF ITD. POJEDINAC NETREBA DOBIJATI BODOVE ZA OBJECTIVE
Molim! Pa to i je smisao tih igri... To nije "nabij sto vise killova tip igre" ... Koga boli briga koliko si ljudi ubio u CTF? Cemo onda izbaciti i popis killova? NHF ali idete u krajnost s tim prijedlozima za modove!
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline  
Staro 02.04.2006., 17:06   #14
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
koga briga koliko si puta plantao ili uzeo zastava u ctf taj ionako samo trci dok drugi ginu za njega vazno je samo koliko team ima bodova

nastranu sala lijepo imamo anketu gdje se tocno vidi tko sta misli. rak je mozda upotrijebi da fino usteli igru u nekoj pojedinosti a mozda i ne kako ovaj cas stvari stoje.

na osnovnom threadu svi su se prepucavali ovdje imamo sluzbeni stav vecine igraca.

prema tome vidimo da bi velika vecina voljela malo vise zabave u samoj igri ali na koji nacin to je na mod- erima/atorima jer se mi nemozemo dogovoriti
gospar je offline  
Staro 02.04.2006., 17:24   #15
maX
Banned
Moj komp
 
maX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: tu negdi uku Varaždina
Postovi: 7,323
Hehe, vjerujem da niste samo jednom bili svjedok Fleks-ovog plentanja samo radi sto veceg score-a...
Za ukidanje bombi definitivno NISAM!
maX je offline  
Staro 02.04.2006., 18:05   #16
MisterM
1oo1 NooB
 
MisterM's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZG
Postovi: 1,306
Citiraj:
Autor gospar
vidimo da bi velika vecina voljela malo vise zabave u samoj igri ali na koji nacin to je na mod- erima/atorima jer se mi nemozemo dogovoriti
Evo tu si sam rekao sve - ali ja ti garantiram da je jedini problem broj ljudi - manje ljudi manje akcije manje zabave
__________________
IT IS EASY TO KILL FIVE HUNDRED NOOBS. BUT THERE IS STILL FIVE HUNDRED AND ONE AND YOU ARE OUT OF AMMO!
1oo1
NOOB - POWER IN NUMBERS!
Good judgment comes from bad experience and a lot of that comes from bad judgment.
MisterM je offline  
Staro 04.04.2006., 16:29   #17
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
ja sam za po jednu dimnu u CTF i S&D te za uklanjanje jedne bombe. Kao što sam i za to da se u pustinjskim mapama ponovo uvede prašina.

Evo zašto:
Prašina bi u oderđenu ruku smanjila kampiranje na respawn područjima kod CTF, ond na matmati nij moguće d ja s Gewhr43 skinem nekog tko i dolazi s istioka a ja sma na krajnjem zapadu jer ge se nemre pošteno nanišaniti isto tako umanjuje efektivnost snipera, to je i sa ruskim mapama sa snijegom.

Dimne SAMO u S&D I CTF i to isključivo jedna po osobi i kad bi bilo moguće max 5. po teamu.

Isto tako time bi s esmanjilo sniperanje u City Hall, no svjetsan sam da ima ljudi koji imaju Radeon 7500 ili još gore X300SE :P, pa bi to njima ubilo igru, stoga niš od toga, no prašina bi bila zabavna kao i dim od pucanja.

Sad koliko je to realno i kolko će se Raku dat za*ebavat sa traženejm modova ili rađenjem modova ili tjeranjem nekog drugog da radi modove, neznam no predpostavljam.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 04.04.2006., 16:37   #18
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Hahahahaha, vidi gluposti, zato i ne igram cod2.


A da izbacite dimne bombe, ostavite svakom po 1 ako fura smg ili sniper ili 2 ako fura puskicu.

Sniper limit na 1 po teamu.
 
Staro 04.04.2006., 17:02   #19
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor |RRSAF|Mad_Duke
Hahahahaha, vidi gluposti, zato i ne igram cod2.
A zašto si se onda našao pozvanim da komentiraš?
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 04.04.2006., 22:13   #20
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor RAK
A zašto si se onda našao pozvanim da komentiraš?
Zato jer sam ga igrao.
 
Staro 04.04.2006., 22:50   #21
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Citiraj:
Autor |RRSAF|Mad_Duke
Zato jer sam ga igrao.
Thread se odnosi na PCE CoD2 Server koji na kojem igramo. Ovo je anketa koja se odnosi na njega. Kako ne igraš na njemu, tvoje je mišljenje nebitno.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline  
Staro 05.04.2006., 16:58   #22
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
što se tiče s&d i ctf-a meni je bitan samo timski rezultat. mislim, fora je vidjeti svoje ime na prvom mjestu, ali cilj igre je timska pobjeda. tako da treba izbaciti i posebne nagradne bodove za plant ili zarobljavanje zastave. često se igrači zaleću po zastavu ili plantaju kada nema nikoga od suigrača koji bi čuvali plant...

ako se želi vidjeti tko je bolji, radi nekog dizanja ega, odvrtimo lijepo par krugova dm ili tdm.

što se tiče dimnih, odlične su za ometanje snipova, ali stvarno srozavaju fps-ove do boli. nema svatko makine koji dim mogu prikazati u +50 fps-a. zato jesam makar za prašinu. ne opterećuje grafičke toliko da se ne može igrati na slabijim konfama.

a bombe općenito ne treba ukidati, nego sam za to da se smanji njihov domet bacanja.
također sam za jedan snip na 5 igrača tima.
mymoon je offline  
Staro 05.04.2006., 19:08   #23
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
jedan snip je jako dobra ideja, to je tak i na jednom brtasnkom serveru di igram. Nema pumperica, i ogranicen je broj snipova, nema dimnih al ima prasine i snijega.

Na jednom amrrickom ima Artillery barrage, imas pravo jednom i posliej ak skupi dovoljno bonus bodova jos jednom, fora je tak sam sravno kucu sa zemljom, di su se tommyi ukrcali,
Koristi se u SPu s dalekozorm oderis i stisnes F,
Problem server se staoji skoro iskljucivo od cheatera, ( skien te kroz gusjenicu od tenka u lijevi nozni palac kaj ti viri iza zida.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 05.04.2006., 20:18   #24
MRKONJA
M.U.P.
 
MRKONJA's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,277
Citiraj:
Autor Isus
Na jednom amrrickom ima Artillery barrage, imas pravo jednom i posliej ak skupi dovoljno bonus bodova jos jednom, fora je tak sam sravno kucu sa zemljom, di su se tommyi ukrcali,
Koristi se u SPu s dalekozorm oderis i stisnes F,
Stara fora iz UO. Sad zamisli kak bi to izgledalo da neko svakih 5 mnuta ima artiljeriju
__________________



Abit AX8 VIA k8t890//Venice 3000@2250//1x1gb PQI//POV 7600gs silent//Seagate 7200.10 250gb(16mb//sata)//Hitachi 7k160 120gb@mobile kučište//Seagate 7200.7 200gb
//Samsung SH-w163A//Seasonic S-12 380w//Sharkoon silvation



MRKONJA je offline  
Staro 05.04.2006., 23:02   #25
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
ogranicis, ak cak na tom serveru nije bilo zlouprabe toga.

Sam premalo nas ima i nije tolko brutalno da nam to treba, ( ok Artillery barrage on Gospar & AMD)
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 10.04.2006., 15:27   #26
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
za pocetak mene na serveru nista ekstra nesmeta. decki su ulozili puno truda a mi samo cvilimo kako je negdje dalje drukcije, ovaj mod, onaj mod, bli bla. uvjeren sam 100 % da kad bi netko preuzeo odgovornost na sebe ispunjavati sve ove prohtjeve da bi mu MM, Rak, Atha rado prepustili da se zeza s ovim, a oni samo vicu: nevalja ovo nevalja ono.... pa nije ljudima samo cim neko zucne oni odmah prave mod.

lose igranje i djecije frustracije se ljce kod psihologa. ako se nesto zeli promjeniti onda to treba odluciti vecina koje ovdje nema. zasto?

zato jer je neko dobar s bombama, netko sa snajpom kao gospar, netko s ovim i nitko nezeli da mu se makne omiljeno oruzje. zato neka se nista nemice.

moje misljenje: ja bi smanjio za 1 bombu, mislim da je bombi ipak previse ali onda kada nas igra puno, kad nas je manje onda jos ok. dimna bomba, mozda, ali samo par po timu na odreden broj igraca jer znamo svi sta bi bilo kad nas 20 pobaca dimne. snajp: svakako da ostane mada ga nevolim al rusija bez snajpa bi blo totalno nerealna zato mozda samo 1-2 po timu mislim da su dosta. bodovi: apsolutno me nebediraju tako da na to necu trosit slova.

poanta: mislim da imamo dobre admine koji se dosta trude oko ovoga i da ce iz nasih izljeva emocija prepoznati sto bi mozda trebalo promjeniti i to ce napraviti. zato nisu poterbne odmah reakcije tipa " ja necu igrat, ja odo sa servera, idem mami brisat nos o kecelju" nego recite ko ljudi sta vas bedira pa ce se rjesit. zasad je tako i mislim da vecini odgovara. svaki server je za sebe i ima neke osobitosti, nas je ovakava, zasad ili zauvjek i takav je kakav je. nevalja? pa bogu hvala pa ima 10000 cod2 servera!
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline  
Staro 12.04.2006., 01:18   #27
dautanecII
el_nino
Moj komp
 
dautanecII's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb-Tresnja
Postovi: 353
ja imam 2 prijedloga (osim ovih oko kojih smo votali):

-force respawn be trebao bit iskljucen,jer je bezvezarija.

kad zaginem,u vecini slucajeva me vraca na bombasko popriste gdje ekipa skuplja bezvrijedne killove.drzim da pojedinac sam treba i mora odlucit kad ce se respawnat (normalno S&D je ovdje iskljucen).niko se nije sjetio da covjek i tijekom,samo,20-minutnog igranja mozda bi trebao na WC,ili popit vode i sl,a bez da anonimci skupljaju killove na figuri koja stoji,mislim da je tu sve jasno i ne kuzim zakaj se igra s force respawnom,uopce?


-kill cam,kad se aktivira opcija punkbustera,nije vise potreban,po mom skromnom misljenju.


drugih primjedbi nemam.
dautanecII je offline  
Staro 13.04.2006., 00:39   #28
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
killcam ostaviti! Volim vidjet od kuda i kako me ubio netko. Bez kill cama se psopjesuje kempanje na jedno te istom mjestu. Zamisli si to uCTF ili S/D netko cijelu igru stoji na istom prozoru i sa sniperom skida svakog tko dodje.
Onda je to call for Camping
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 13.04.2006., 00:45   #29
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Meni osobno bi bilo jako zanimljivo vidjeti kakva bi bila situacija da se bombe zamjenu dimnima i obratno... Tko bi onda sija dimne i ko bi se time najvise okoristija... To bi bilo interesantno vidit... (naravno ako bi ih opce koristili...) Hmmm ...
Barem jedan dan da se napravi promjena cisto probe radi ... mislim da bi bilo zanimljivo...
G0RKI je offline  
Staro 13.04.2006., 02:31   #30
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
svi poumirali u dimu od M4Dovih dimnih
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na