Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 16.01.2010., 13:39   #121
cruiser
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 93
Evo ja kupio LG Cookie. Meni ima super zvuk. Hvala svima na pomoći.
cruiser je offline  
Staro 16.01.2010., 13:59   #122
Hasta
Premium
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Zg
Postovi: 118
Cruiser ti si car!!! Kako nam je samo promakao taj model. Svakako najbolji izbor ako ti mobitel treba samo za slušanje glazbe i razgovore
A ja se raspisao o RMAA, dubini i vjernosti zvuka...
Ipak moram priznati da brzo djeluješ. Od prvog posta do kupovine manje od 24 sata. Sviđa mi se i što uvažavaš mišljenje ljudi kojima si se obratio za pomoć.Puno sreće sa Cooki-em. Nekako imam dojam da ćemo se opet čuti.
Hasta je offline  
Staro 16.01.2010., 14:30   #123
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Ahahahaha...ROFL MAO...Koji car. I ja mislim da ces se ubrzo javiti nama,ali sa ne bas lijepim vijestima..

Inace,jako mrzim na SE-u onaj njihov ŠUGAVI(da,ŠUGAV je,ne moram ni objasnjavati zasto..pogledajte oko sebe ljude koji imaju SE-e stare cca 4-5 mjeseci,svi imaju gumice oko cijelog mobitela da ne izgube slusalice kontakt,a o stavljanju mobitela u djep mogu samo sanjati) utor za slusalice...toliko se ne zele maknut od tog svog sranjeta glupog i bar na W seriju mobitela staviti 3.5mm(dobro,W995 ima) i bar na one skuplje modele... Prckao sam po Sati-u jos u Vip-u kada je dosao,cim sam vidio taj njihov Fastport utor pozlilo mi je :S. Budale... Eto,i onda neko govori kako su najbolji za glazbu... Isto kao da mi neko kaze da uzmem onaj auto jer ima Ferrari-jev motor,al' nema veze sto je karoserija od Stojadina...to je Ferrari brate,Ferrari :S
__________________


mislav_os je offline  
Staro 28.01.2010., 17:57   #124
Jajaj
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 21
Samsung I7500 Galaxy vs. LG Arena KM900

evo ovako,
gledam ova dva moba i nemogu se odlucit koji bi uzeo...
Arena je malo "glup" mob,al ima dobar fotic, zvuk i browser.
A Galaxy je ipak Android i ima sigurno puno vise aplikacija.

Eh,sad...zanima me ko bi kaj radije kupio ili mi preporucio.
Jajaj je offline  
Staro 01.02.2010., 01:16   #125
problematika
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: vukovar
Postovi: 11
ja isto imam problem...oko odabira mobitela, naravno. ne mogu se odluciti koji odabrati. novac s kojim raspolazem, hmmm...cca 2200 kn, mooozda malo vise. e sad, dvoumim se oko nokia 5800xm, omnia I, htc magic... ali naravno, kako sam sve vise citao o TS telefonima i nagledao se raznih reviewa, za oko mi je zapala i omnia HD, ali je kod nje problem cijena (jedino polovna dolazi u obzir, i to ako prodam bubreg ). nekako, najblize sam 5800, ali svidja mi se omnia I. samo sam cuo kako se na omnii ne moze procitati poruka preko dana, a kamoli nesto drugo...i zanima me iskustvo iz prve ruke? razlika izmedju WM i Symbian? jel ima netko neki savjet?
problematika je offline  
Staro 01.02.2010., 02:57   #126
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Omnia I ima los ekran. Jako los. Windowsi 6.1 su dosta losi po pitanju koristenja. Stvarno se moras potrudit u kretanju po izbornicima. Sa 5800 se nisam dugo druzio, no na symbianu sam vec dugo i radije ga biram nego WM 6.1.
Rain Man je offline  
Staro 01.02.2010., 09:53   #127
problematika
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: vukovar
Postovi: 11
da, bas sam to cuo o tom samsungu...i ne bih bas dao za mobitel 200e i na kraju ga pozelio baciti kroz prozor. a jel si imao kontakta sa HTC Hero ili Magic?
problematika je offline  
Staro 01.02.2010., 11:51   #128
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Prije par dana uzeo Magica. Za sad je mob za tu cijenu mrak. Touchscreen vrlo dobro reagira, reakcija mobitela je isto brza. Mana je ta što nema nikakvo osvjetljenje za kameru (što me onak,zaboli ), rezolucija videa je isto loša (ponavljam ), i nema klasičan 3.5mm utor za sluške nego samo proprietary usb utor od HTC-a (makar se može kupiti prek neta zamjenski utor za 3.5mm, Kinezi rade čuda).
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline  
Staro 01.02.2010., 20:08   #129
problematika
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: vukovar
Postovi: 11
a koliko si ga platio? i kakav je taj android u odnosu na symbian na 5800 ili neki WM?
problematika je offline  
Staro 01.02.2010., 23:56   #130
daky1234
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: našice-osijek
Postovi: 8
pomoc-koji mob kupit?

evo ovako planiram si uzeti mobitel i to polovan ali stvarno nemam pojma koji da uzmem razmišljam o lg areni(1500kn garancija,ali citam po forumima da je dosta los da se kvari i sta ja znam,) onda sam jos gledo nokiu 5800 i sonyerisson k850i i nokia 82 ili neki drugi ako preporucujete tak do 1500 maksimalno....
htio bi da ima solidnu kameru i bljeskalicu,wlan,memorije,a da i priznam da mi taj touch nesta zanimljivo,al danas dosta mobitela to ima....
molim za vaše mišljenje i pomoc u izboru
daky1234 je offline  
Staro 02.02.2010., 01:55   #131
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Sa WMom se nisam dosad susretao, 5800XM je guba mobitel i vrlo ok (Nokia je Nokia), ali moje mišljenje je da je Symbian na silaznoj stazi. Kako sve više prčkam po Androidu, mišljenje je sve bolje. Ali da se razumijemo, Android kao prioritet stavlja sve, samo ne SMS i pozive, i to se jasno vidi.
http://tinyurl.com/ylskmqr
Evo,pogledaj si na službenoj stranici, cijene variraju ovisno o tipu ugovora ili nepotpisivanja istog.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline  
Staro 02.02.2010., 02:04   #132
problematika
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: vukovar
Postovi: 11
nokiu sam imao u ruci i malo sam prckao po njoj, ali magic nisam nasao u vip centru. tako da ga nisam ni isprobao. morat cu otici i probati naci ga... uglavnom, hvala na pomoci!
problematika je offline  
Staro 02.02.2010., 06:49   #133
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
LG Arena - citao sam da je dosta spor...itd...

SE K830i - stara cigla od mobitela, spor mobitel, nema WLAN, ima onu kombinaciju tipki i touch tipki, ali je zato odlicna 5MPix kamera sa Xenonom

Nokia N82 - Po meni odlican mob, Symbian OS, Wlan, 5MPix sa Xenonom itd itd...

Nokia 5800 - Ja ju imam i prezadovoljan sam njom...8Gb memorije, veliki ekran (velika rezolucija 640x360), Wlan, kamera je 3,2MPx tako da nije bas nesto kaj se tog tice, ali ostalo sve 5 po meni

Nokia E52 - Dobra konstrukcija, jako tanki, veliki ekran, Wlan, Symbian itd. jedino sto ima nekakvu 3,2MPix kameru ali bez autofokusa...
Mejzlik je offline  
Staro 02.02.2010., 12:54   #134
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Dvojba Nokia 5230 vs LG KM 900 Arena

Trebam mob koji ce bit navigacija i mp3 player (stereo bluetooth), to usput povlaci i touchscreen zbog velikih ekrana.
Za pocetak imam pitanje, ima li razlike između LG KM 900 Arena i LG KM 900? Naime Vip ima u ponudi naveden mob pod LG KM 900, a na gsm areni postoji samo sa Arena dodatkom u imenu. jel to na kraju isti mob ili nije?
LG Arena je dosta napredniji mob ali Nokia ima poprilicno jaku navigaciju koja mi je dosta bitna.
Ima li netko iskustva s Arenom iz prve ruke? Nokia mi je donekle poznata.
Eh da zanimljiva mi je i Nokia 5800 ali vise je nema u ponudi, cak nema ni u oglasniku (novih)

Zadnje izmijenjeno od: Chuby. 02.02.2010. u 13:06.
Chuby je offline