Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.01.2012., 10:29   #1291
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
@lean ili bilo tko

kako da namjestim pjesmu za zvono? premjestio sam mp3 u notifications na kartici ali nemam ju na izboru tamo kad namjestam

na oriđiđi kinezu sam to mogao
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 12:28   #1292
antebr
Premium
Moj komp
 
antebr's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Split
Postovi: 407
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
@lean ili bilo tko

kako da namjestim pjesmu za zvono? premjestio sam mp3 u notifications na kartici ali nemam ju na izboru tamo kad namjestam

na oriđiđi kinezu sam to mogao
meni je u folderu ringtones na GGR Next gen ROM-u.
antebr je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 13:39   #1293
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Gdje si kupio mobitel?
Jel ih ima sad u tele2 za kupit?
zvao sam redom sve tele2 centre u okolici (Osijek) i nasao sam u Vinkovcima i rekli su da imaju jos 3-4 komada . meni je trebalo 2 pa sam uzeo ali mislim da je ostao jos koji u avenue mall-u Osijek i u donjem gradu u tele2 poslovnici.mada su mi rekli da bi trebala jos jedna narudzba da im dodje
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 15:38   #1294
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
turkcell rom

u masi Romo-va koje srećem ovih dana na HTC-MANIA forumu naišao sam na ovaj turski pa tko želi može iskušat sreću http://translate.google.com/translat....php%3Ff%3D491


http://translate.googleusercontent.c...7tz78ryRGx9zdg
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 18:55   #1295
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Evo da i ja malo pohvalim GGR rom. Koristim ga par dana i super sam zadovoljan. Prije sam koristio orig. kineza, pa onog 111nesto (taj mi je bio odlican, al nije bilo oc-a i mob se neobjasnjivo restartao jednom svakih 4 dana sto je i bio razlog da krenem dalje), nakon toga sam isprobao lean-ove romove pa onaj Geno nesto i ovaj GGR. Od svih navedenih GGR mi je najbolji. Fluidan je i sa launcher pro radi savrseno (nhf svima al meni je onaj launcher 360 katastrofa, drawer s onim folderima mi je bezveze jer koristim 4 screena koji su podjeljeni na apps,games,util i home screen sa GO weather widgetom i 4 najkorištenije ikone, launcher pro je puno brzi i ima fluidnije tranzicije, a drawer sam ukljucio 3d scroll i super mi pase da tako scrollam kroz sve poredano po abecedi + sto izgleda skroz kewl). Minus kod ggr-a je sto za moj ukus ima previse appova po defaultu pa je morao to titanium pocistit kako bog zapovjeda. Za sad je rom savrseno stabilan (jedan od glavnih razloga zasto nisam experimentirao sa cyan derivatima). Jedino sto nisam napravio ext. particiju, ali za sad mi ne nedostaje prostora jer sve sto se moze stavljam na karticu. Uz ggr-a koristim Supercharger V6 skriptu i imam osjecaj da bolje radi na ovom romu nego na kinezima. Kombinacija V6 + kinez se znala ponekad resetirati kad bih gasio neku zahtjevnu igru, sa GGR-om to nije slucaj. Ako netko od novopridoslih na thread trazi kombinaciju za stabilan i fluidan rom cim slicnij originalu, a opet poprilicno fluidan i brz moja preporuka je GGR + V6 + launcher pro.

Sad par pitanja za majstora koji je slozio rom:

1. Da li je to neki bug ili je stvarno rom po defaultu clockan na 780mhz?
Ovo pitam zato jer mi je nevjerojatno da na 780mhz radi savrseno stabilno dok mi ni jedan drugi rom sa oc kernelom koji sam probao nije radio stabilno na tom clocku....

2. Jel postoji kakva sansa da napravis neku clean ediciju tog roma bez one hrpe appova i samo sa marketom?
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 20:33   #1296
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
može li link za supercharger + kako se to radi i baš ja testiram taj ggr i da vidim jer je malo bolje sa superchargerom!
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 20:36   #1297
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
bar nemas na pet mjesta u ovom topicu sta je to i kako se radi...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 20:36   #1298
pnnk
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: na zemlji
Postovi: 14
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
2. Jel postoji kakva sansa da napravis neku clean ediciju tog roma bez one hrpe appova i samo sa marketom?
Ovaj dio i mene zanima
pnnk je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2012., 23:23   #1299
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Ako netko zna zašto na cyanu ne radi stišavanje i pojačavanje na spirit radiu,a super je ima rds,radi bez bluetootha,samo ne radi stišavanje i pojačavanje.

Riješeno!!!

Zadnje izmijenjeno od: dulesbj. 26.01.2012. u 23:37.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 03:20   #1300
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
Prije sam koristio orig. kineza, pa onog 111nesto (taj mi je bio odlican, al nije bilo oc-a i mob se neobjasnjivo restartao jednom svakih 4 dana sto je i bio razlog da krenem dalje)
Ej, ja sam ponovno išao instalirati Kineza tog 1121_nešto i prije samog stavljanja ROM-a sam počistio ovaj puta sve, data, cache, dalvik, boot i system particiju. Nakon toga i instalacije, nije mi se ROM nikada restartao više (a prije je bilo svakih 4-5 dana jedan random restart i samo me dočekalo da ukucam pin)
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 10:06   #1301
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
Ima li tko kakav service manual za taj mob? Trebao bi zamijeniti staklo ekrana sa digitizerom, a baš mi se ne nosi na servis
lajchi je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 10:57   #1302
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
vidio sam da je netko okacio turkcell rom. molio bih ako ga je tko probao da testira kameru malo. negdje sam procitao da taj turkcellov rom ima 5mpix driver za kameru. ja bas u to ne vjerujem, ali bi bilo dovoljno da je samo bolji od postojeceg jer je ovaj jako los za 3mpix...
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 12:29   #1303
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Romovi

Bit ce novi romovi uskoro...

Zadnje izmijenjeno od: lean&mean. 27.01.2012. u 15:56.
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 12:48   #1304
droidzg
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 33
Dali mi netko moze rec dali ima od cynogena noviji ROM?Tj da mu slusalica ne radi vise onako tiho kako radi?Da je normalna ko na stock ROMU?
droidzg je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 13:17   #1305
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
upravo otkljucao telefone mislim da je lik najjeftiniji na ebayu pa evo njegovog broja ako netko jos treba otkljucavati
170745201024
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 13:59   #1306
bbeco
Registered User
Moj komp
 
bbeco's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Split
Postovi: 14
Pozdrav ima li tko mozda tele2 rom onaj sta dode sa mobitelom kad se kupi?
bbeco je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:05   #1307
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
sad

Citiraj:
Autor bbeco Pregled postova
Pozdrav ima li tko mozda tele2 rom onaj sta dode sa mobitelom kad se kupi?
Nope nitko to nema, najblize sto imas su ti romovi iz prvog posta koji je neki Australiski provider napravio, i sluzbeni kineski rom sa njihovih stranica koji dode sa masu kineski aplikacija, po njemu sam ja svoj rom radio da bi imao cisti stock rom.

A ovaj tele2 rom ak netko zna kako napravit iz novog mobitela, neka javi, ja cu ovaj tjedan uzimat novi Sonic, pa cu imat nov novcat mob i rom, ako netko zna metodu kako izvuci onaj original rom ili jos najbolje kako slozit .app file iz rom-a neka javi da to napravimo.
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:08   #1308
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
Sad sam jednu stvar napravio i rom mi ide osjetno brze.
Isao sam stavit novi rom al primjetio sam da kad stavim benru89 uvijek ostane ona prva slika kad se mob pali, bez obzira sto stavim neki drugi rom.
Onda sam stavio original huawei rom kineski, znaci onaj dload/update.app sam stavio na karticu i njega flashao, i sve sam pogubio naravno, i recovery i sve, znaci mob je bio kao iz tvornice.
Onda sam na takav mob samo stavio recovery zadnji, i iz njega stavio Sonic_Clean i rom radi osjetno brze nego inace...
Znaci mobitel kao da ima samo jedan rom bez da ima ostataka od ostalih romova, nadam se

Znaci definitivno ostaje smeca za tim romovima...

Jeli moguce da taj flash sa tim update.app fajlom totalno pobrise sve sa mobitela iz svih particija? Bas da ga 100% pobrise od svega? Jel zna netko vise o tome?
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:33   #1309
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ja sam isto kad sam stavljao benruov cyan primjetio da mi je ostao CWM sa plavim slovima, dakle noviji (neznam koji je rev.) nakon stavljanja nekog drugog ROMa.. al sam prilikom jednog stavljanja drugog roma neš zaribao i išao sam to sve ispočetka, dakle pobrisao, stavio onaj dload folder, pa root i sve.. nakon toga sam stavio tvoj sonic_google i baterija mi je trajala po 5 dana i sve super radilo... sad imam tvoj ROM cyan ali mi nije baš neš. sve ću opet ispočetka radit i stavit ovaj tvoj opet zadnji sonic_google.. taj mi je bio najbolji ali onaj stari nije imao OC, ali vidim da ovaj ima, i tu ću ostat...


i sad jedno moje pitanje.. prešao sam sa pretplate na bonove, na staroj kartici su mi bili svi brojevi koje sam kopirao u mob.. i ja sad nigdje ne vidim opciju da kopiram te brojeve nazad na SIM karticu...

i još jedno pitanje? dal koristite kakav program za ovaj mob, tipa kao što nokia ima svoj, SE svoj... za uređivanje kontakata, pregled poruka i te šeme???
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:55   #1310
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
nema

Pozdrav, evo napravio sam finalne verzije svojih romova pa da podjelim tu sa svima...

Sonic_Clean_v26012012:

- rom je temeljen na sluzbenom Huawei rom-u.
- Android 2.3.5
- pociscene su nepotrebne aplikacije, tako da rom bude cist i vama daje na izbor koje cete aplikacije na njemu koristiti.
- dodan je zadnji google apps, tako da ne morate update-at market kad se spojite na net, sve zadnje verzije applikacija su na njemu
- dodan je OC kernel
- cilj roma je da bude sto blizi stock rom-u, bez nepotrebnih applikacija, tako da imamo rom koji je pouzdan i stabilan jer je temeljen na sluzbenom rom-u, cist od sranja i ima mogucnost overclocka.

LINK: http://www.mediafire.com/download.php?626z4vv4fog1km3

Sonic_CyanogenMod_v26012012


Ovaj rom je temeljen na CyanogenMod-u od benru89, sve zasluge za rom idu njemu, ja sam samo pocistio neke aplikacije koje su mi nepotrebne, i preuredio rom da mi bolje odgovara kad ga prvi put instaliram.

Promjenio sam:
- Default jezik je promjenjen u English (no habla espanol )
- Promjenjen je Launcher u Huawei Stock launcher
- Promjenjen je boot animacija, vise nije benru89 nego lijepa plava
- Uklonjene su meni nepotrebne aplikacija kao sto su Merkamarket, SetCpu, DSP manager, SpareParts, RootExplorer... netko se na ovo moze zalit al nije me puno briga jer zelim da rom bude cist, i da kad ga instaliram sam poslije biram set svojih aplikacija, a sve sto je skinuto, se lako skida sa marketa
- Dodan je zadnji Google Apps paket, nece se dogadat da cete morat update-at Market pa da ce vam to trosit dodatnih 6mb, sve na rom-u je update-ano
- Update-an je SuperUser u zadnju verziju pa nece bit potrebe za update kad se spojite na net
- Uklonjen je CMStats
- Dodana je jedna nova ThemeChooser tema, TouchWizzedB
- Promjenjen je default wallpaper
- Dodani su novi puno lijepsi wallpaperi

Rom naravno ima OC kernel.

Par screenshotova:









LINK: http://www.mediafire.com/download.php?p4lcl416ar67ih9

U proslim mojim romovima je bilo problema sa Gmail-om i opcenito sa gapps, jer sam htio uklonit sve sto je moguce od googla, al na kraju je ispalo da je gapps gotovo nemoguce izbacit iz rom-a, ako zelite koristit Market ili Gmail... tako da ove zadnje verzije imaju kompletan gapps paket, i na njima provjereno radi Gmail i Talk i sve ostalo... ovo je specijalno za tombu vraceno

Kad probate rom javite sto vam se svida a sto ne, oba roma mogu rastavit i zapakirat za 10 minuta kad imam vremena, i dodat nove wallpapere ili ThemeChooser teme ili neku applikaciju.
Mene romovi odlicno sluze Al kazem lakse bi bilo da posaljete set svojih omiljenih wallpapera, ili ako imate bolji boot animation ili nesto drugo sto mislite da bi trebalo bit u rom-u lako dodamo i napravimo romove jos bolje. Inace ce bit sve onako kako ja hocu hehehe

Zadnje izmijenjeno od: lean&mean. 27.01.2012. u 19:19.
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 15:58   #1311
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
slabo

Citiraj:
Autor T0mB1ll Pregled postova
ja sam isto kad sam stavljao benruov cyan primjetio da mi je ostao CWM sa plavim slovima, dakle noviji (neznam koji je rev.) nakon stavljanja nekog drugog ROMa.. al sam prilikom jednog stavljanja drugog roma neš zaribao i išao sam to sve ispočetka, dakle pobrisao, stavio onaj dload folder, pa root i sve.. nakon toga sam stavio tvoj sonic_google i baterija mi je trajala po 5 dana i sve super radilo... sad imam tvoj ROM cyan ali mi nije baš neš. sve ću opet ispočetka radit i stavit ovaj tvoj opet zadnji sonic_google.. taj mi je bio najbolji ali onaj stari nije imao OC, ali vidim da ovaj ima, i tu ću ostat...


i sad jedno moje pitanje.. prešao sam sa pretplate na bonove, na staroj kartici su mi bili svi brojevi koje sam kopirao u mob.. i ja sad nigdje ne vidim opciju da kopiram te brojeve nazad na SIM karticu...

i još jedno pitanje? dal koristite kakav program za ovaj mob, tipa kao što nokia ima svoj, SE svoj... za uređivanje kontakata, pregled poruka i te šeme???
Ovo za kontakte nemam pojma.
A neki Android PC Suite na razini Nokia PC Suite-a nisam nasao
Htio sam samo imati PC suite kojim cu povezat mob preko bluetootha i uredivat kontakte, kalendar, slike, prebacivat muziku itd... bez da moram kopcat mob na usb uvijek, al nista dobro nisam nasao. Ima dosta programa al niti jedan na razini Nokia PC Suite.
Najbolji ti je mozda AirDroid, al moras bit povezan na wifi itd i nije zgodan kao bluetooth, bar meni.

I probaj ovo bi vjerujem za nas mob moglo bit najbolje:
http://www.huaweidevice.com/resource...5/hi_suite_en/
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 16:50   #1312
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
@ Tomb1ll
Što ne povežeš kontakte sa mail adresom od google-a ? Pa onda tamo ma gmail-u i uređuješ kontakte.

Za prijenos brojeva - Copy 2 SIM aplikacija ili Myphonexplorer.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 18:16   #1313
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
ne znam jel netko mozda napisao u prijasnjim postovima ali koja je procedura sa punjenjem baterije novog huaweia .
nesto su mi rekli da trebam 15-18 sati prva tri punjenja ili?
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 18:20   #1314
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Sumnjam. Ja ispraznim mob do kraja kad ga kupim i onda ga preko noći napunim. Nakon toga, po potrebi punim, dopunjavam etc.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 18:26   #1315
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor bbeco Pregled postova
Pozdrav ima li tko mozda tele2 rom onaj sta dode sa mobitelom kad se kupi?
Citiraj:
Autor lean&mean Pregled postova
Nope nitko to nema, najblize sto imas su ti romovi iz prvog posta koji je neki Australiski provider napravio, i sluzbeni kineski rom sa njihovih stranica koji dode sa masu kineski aplikacija, po njemu sam ja svoj rom radio da bi imao cisti stock rom.

A ovaj tele2 rom ak netko zna kako napravit iz novog mobitela, neka javi, ja cu ovaj tjedan uzimat novi Sonic, pa cu imat nov novcat mob i rom, ako netko zna metodu kako izvuci onaj original rom ili jos najbolje kako slozit .app file iz rom-a neka javi da to napravimo.

Evo ovdje sve u ova dva posta:

Citiraj:
Autor a.war Pregled postova
Evo link http://www.sendspace.com/filegroup/W...iFl%2BnljgaWEg

Recovery se stavlja kao onaj od Zad-a (benruov ne radi pa sam recovery uzeo iz one prve verzije cyanogenmod-a), a sto se tice instaliranja roma na mob samo raspakirajte zip u clockworkmod/backup folder na sd kartici.
Citiraj:
Autor a.war Pregled postova
Evo vidim da ima dosta ljudi koji ne kuze kako staviti org teletov rom pa evo pogledajte ovdje

http://imageshack.us/f/225/82659503.jpg/

ako i dalje ne kuzite ostavite to sta ste radili i uhvatite se neceg drugog (nije zvaka za
seljaka).

Pozz

KeiOffice je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 18:37   #1316
silvio12
Banned
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: daruvar
Postovi: 76
evo tražim po cjelom topicu al nigdje nemogu nač link za supercharger daj može mi dat neko link? pls
silvio12 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 18:46   #1317
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Sumnjam. Ja ispraznim mob do kraja kad ga kupim i onda ga preko noći napunim. Nakon toga, po potrebi punim, dopunjavam etc.

i jel te baterija ok sluzi na huaweiu ?
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 18:50   #1318
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor silvio12 Pregled postova
evo tražim po cjelom topicu al nigdje nemogu nač link za supercharger daj može mi dat neko link? pls
Samo zato što si mi najdraži user Huaweia i inače pomažeš puno u ovom thread-u, trudiš se i podižeš kvalitetu Huawei podrške na novu razinu !

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1126940
Citiraj:
Autor maxtormaster Pregled postova
i jel te baterija ok sluzi na huaweiu ?
4-5 dana. Uglavnom razgovori i SMS-ovi, tu i tamo WLAN kod cure na par sati, GPS jednom po punjenju (to još najviše pojede baterije). Jedino što ja imam mrežu stalno na 2G dok god ne surfujem =), onda palim 3G. MMS i ostalo i dalje stiže.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 19:02   #1319
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
sticky?

Poštovani pošto smo toliko svi u tom poslu sa skriptama i romovima rezultata ima raznovrsnih većinom pozitivne prirode hajd da netko napravi sticky zajedno sa onim prvim CODIACOVIM pa da ljudi ne lutaju jbga ima to već podosta materijala i bilo bi vrijeme da se to pomalo obuhvati u jedan službeni post nije nikakvo čudo i sam se više puta pogubim neznam više gdje se šta nalazi ovo pišem u dobroj namjeri da se mogući novi forumaši i korisnici našeg malog SONICA lakše mogu snaći i imati sve na jednom mjestu...
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2012., 20:11   #1320
maxtormaster
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: osijek
Postovi: 165
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Samo zato što si mi najdraži user Huaweia i inače pomažeš puno u ovom thread-u, trudiš se i podižeš kvalitetu Huawei podrške na novu razinu !

http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1126940

4-5 dana. Uglavnom razgovori i SMS-ovi, tu i tamo WLAN kod cure na par sati, GPS jednom po punjenju (to još najviše pojede baterije). Jedino što ja imam mrežu stalno na 2G dok god ne surfujem =), onda palim 3G. MMS i ostalo i dalje stiže.
ok prijatelju hvala
maxtormaster je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na