Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2012., 21:38   #991
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
ima li netko neku dobru navigaciju za hrvatsku? i ako moze da posalje link na PM

ja gledam po forumima, ima milijun verzija i dosta prigovora da ne rade i tako to, ja sam skinuo sebi nekog mirea, sve na grckom i ne radi

hvala
http://cafe.mobil.hr/threads/65989-C...327-za-android
taj copilot sam koristio ljetos na mobu i jedna je po meni od najboljih
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 21:53   #992
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
trebam pomoć neće mi dat widgete na površinu radi se o verziji lean meanovog oc kineza zanima me dali još netko ima sličan problem .radi se o weather widgetima
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 22:03   #993
JuXo
Premium
Moj komp
 
JuXo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Cork, Irska
Postovi: 202
evo gledam mireo original 60 kn (hrvatska), sto mi se ne cini puno
JuXo je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 22:05   #994
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
http://forum.pcekspert.com/showpost....&postcount=957
sve sam napisao. Formatiraj sve osim sd kartice u mounts and storage. Ako ti se da stavi cwm 5
kako su vec ljudi pisali slusalica je pretiha za korištenje. Šteta.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 22:06   #995
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
Citiraj:
Autor JuXo Pregled postova
evo gledam mireo original 60 kn (hrvatska), sto mi se ne cini puno
skini onaj copilot link ti je gore maloprije sam ti poslao
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 22:15   #996
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
kako su vec ljudi pisali slusalica je pretiha za korištenje. Šteta.
Ne znam meni radi čist u redu. Jest da je tiša, ali dosad nije bilo niti jednom slučaj da sam u gradu i da nisam mogao čuti što mi pričaju. Vrlo dobar i kvalitetan rom ja ostajem pri njemu obavezno.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 22:19   #997
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Ne znam meni radi čist u redu. Jest da je tiša, ali dosad nije bilo niti jednom slučaj da sam u gradu i da nisam mogao čuti što mi pričaju. Vrlo dobar i kvalitetan rom ja ostajem pri njemu obavezno.
Pojacano na maximum slabo cujem sugovornika i cujem jeku. Ne mogu si dozvoliti da ne cujem nekoga ako sam u autu ili ne znam prolazi tramvaj kraj mene.

Kazem steta. nego nisam vidio na htcmaniji da se nesto pricalo o tom problemu (kolko razumijem Espanjol ) . Radi tko na tome još?
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 22:34   #998
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Pojacano na maximum slabo cujem sugovornika i cujem jeku. Ne mogu si dozvoliti da ne cujem nekoga ako sam u autu ili ne znam prolazi tramvaj kraj mene.

Kazem steta. nego nisam vidio na htcmaniji da se nesto pricalo o tom problemu (kolko razumijem Espanjol ) . Radi tko na tome još?
Koliko sam čitao (google translate ) mnogo ljudi mu je prigovorilo u vezi toga. Ja jeku ne čujem, samo mrvicu tiše, ali čist u redu. Ostali romovi koliko znam nemaju problema. Možda ispravi u nekoj verziji ja se toplo nadam. FM radio je ispravio koji radi svoju funkciju, samo još taj nedostatak.
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 23:07   #999
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Koliko sam čitao (google translate ) mnogo ljudi mu je prigovorilo u vezi toga. Ja jeku ne čujem, samo mrvicu tiše, ali čist u redu. Ostali romovi koliko znam nemaju problema. Možda ispravi u nekoj verziji ja se toplo nadam. FM radio je ispravio koji radi svoju funkciju, samo još taj nedostatak.
i ako smijem primjetiti rom nije smooth ko kinez sa launcher pro. Nejde po app draveru bas pre glatko...
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 23:17   #1000
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Može malo pomoć od sipe,za ovo na cyanogenu,što je stavio link za skinuti,http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1411317,koji fajl treba skinuti,i kako to raditi,ajde malo opiši? koji file u prvom linku treba skinuti,ono što ima,linux,windows?To ne znam

Hvala!!!!

Zadnje izmijenjeno od: dulesbj. 08.01.2012. u 23:30.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 23:31   #1001
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
i ako smijem primjetiti rom nije smooth ko kinez sa launcher pro. Nejde po app draveru bas pre glatko...
Slažem se cyanogen ima puno toga u sebi, siguran sam da je kinez brži jer je ogoljen. Cyanogen što se mene tiče ima taman neke opcije bez kojih jednostavno ne mogu i skroz mi paše. Igrice nisam isprobao, al ono što sam igrao radi čist ok.

Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Može malo pomoć od sipe,za ovo na cyanogenu,što je stavio link za skinuti,http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1411317,koji fajl treba skinuti,i kako to raditi,ajde malo opiši?

Hvala!!!!
Treba ti fajl framework.jar iz /system/framework
Staviš u isti folder, i jednostavno pratiš upute korak po korak. Malo je teže, samo pazi i slijedi upute. Meni je radilo na windows 7 x64 tako da bi trebalo svugdje raditi. Na kraju novi framework.jar iskopiraš u /system/framework i napraviš permission po slici i to je to. Reboot i imaš manje korake u povečanju glasnoče
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2012., 23:53   #1002
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor sipe Pregled postova
Slažem se cyanogen ima puno toga u sebi, siguran sam da je kinez brži jer je ogoljen. Cyanogen što se mene tiče ima taman neke opcije bez kojih jednostavno ne mogu i skroz mi paše. Igrice nisam isprobao, al ono što sam igrao radi čist ok.


Treba ti fajl framework.jar iz /system/framework
Staviš u isti folder, i jednostavno pratiš upute korak po korak. Malo je teže, samo pazi i slijedi upute. Meni je radilo na windows 7 x64 tako da bi trebalo svugdje raditi. Na kraju novi framework.jar iskopiraš u /system/framework i napraviš permission po slici i to je to. Reboot i imaš manje korake u povečanju glasnoče
Složio sam,čak sam promjenio za system volume na 15,više nije 7,odlična stvar.
Hvala ti

Zadnje izmijenjeno od: dulesbj. 09.01.2012. u 03:13.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 01:01   #1003
Codebreaker
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: nova gradiska
Postovi: 4
ne znam da li je ko primjetio da kad se kinez clocka na npr 710mhz da slika na kameri treperi ...ima jos neko takav problemcic ... ??
Codebreaker je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 01:13   #1004
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
lean&mean, može novi linkovi?? digni na rapid ili neki drugi servis
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 04:54   #1005
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Upravo vidio na htc maniji da je jedan clan napravio ono kaj meni realno treba- 2.3.5 rom koji ima ikonice u notification baru kao tele2 rom. Vidim da je temeljen na novom kinezu, koji se da OCat (geno V4 ili kak se već zove). Sutra cu ga skinuti i prebaciti se kompletno na njega.

EDIT: tak jasno da nema ikonica u notification baru. A na slikama u threadu ga ima!

BTW, Fleks je dobro skuzio da onaj battery percent update sto sam ga stavio poremeti gro stvari u mobi i ne preporucam ga stavljati. Zapravo on poremeti samo tekst u gro fraza kaj se pojavljuju u mobitelu dok ga koristite.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 09.01.2012. u 05:34.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 13:03   #1006
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
I meni kamera treperi ako ocam mob. Isprobao sam oba oc kineza I bolji mi je onaj raniji pocisceni kinez bez oca. U kobinaciji s launcher pro ubija.
Sad cekam leana da ponovno uploada sonic clean jer vjerujem da cu na tom romu ostati.

Btw ak ima koja dobra dusa da uploada sonic clean sa marketom ili bez bio bih mu zahvalan.

Zadnje izmijenjeno od: e-one. 09.01.2012. u 13:31. Razlog: jeb... tipkovnicu na androidu
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 13:59   #1007
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
I meni kamera treperi ako ocam mob. Isprobao sam oba oc kineza I bolji mi je onaj raniji pocisceni kinez bez oca. U kobinaciji s launcher pro ubija.
Sad cekam leana da ponovno uploada sonic clean jer vjerujem da cu na tom romu ostati.

Btw ak ima koja dobra dusa da uploada sonic clean sa marketom ili bez bio bih mu zahvalan.
Budem ja kad dodjem doma. Sad sam na njemu i cini mi se onaj obican (Vuco mi dao link) kinez dosta bolji. OVaj mi sa svim appovima ima prazno 60ak mb za appove, dok je taj koj sam prije imao (rom dong tako nesto) imao oko 80 ili 90mb. Sad da neku razliku vidim il ne vidim nebi jos o tome. To cu moci reci kroz koji tjedna.

I da na sonic cleanu ne radi search tipka. Probao sam instalirati google search sa marketa, no nije pomoglo.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 14:41   #1008
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
@ fleks
meni je najbolje radio onaj kinez od keiofficea. 111nesto.rom. ovaj leanov clean bi trebao bit taj samo jos pociscen.
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 15:07   #1009
temeljnik
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: split
Postovi: 5
sonic_clean_google rom od lean&mean

temeljnik je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 15:53   #1010
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
aj digni onaj treći, s mogučnošći OCa.. Anzhi_Geno_V4_clean
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 16:38   #1011
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor e-one Pregled postova
@ fleks
meni je najbolje radio onaj kinez od keiofficea. 111nesto.rom. ovaj leanov clean bi trebao bit taj samo jos pociscen.
Taj sam i imao i ovaj leanov imam sada. Bolji ime je taj 111nest.rom. Barem mi se tako cini.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 16:57   #1012
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Složio sam,čak sam promjenio za system volume na 15,više nije 7,odlična stvar.
Hvala ti
jbga ja sam se u tome pogubio gdje si u bjelovaru? ak mi možeš to riješit
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 16:58   #1013
temeljnik
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: split
Postovi: 5
Anzhi Gen V4 Lean&Mean

temeljnik je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 17:36   #1014
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
skinul ovaj Anzhi ROM, obrisal sve, i neće mi, piše Installation Aborted.. i sad nemrem upalit mob, samo mi je taj jedan ROM bil na kartici.. a nemam adapter za card reader ili USB.. banana


EDIT: uf skužil sam, ima mount USB i sad mogu pristupit kartici..

neš sam obriso, moro sam sve ispočetka, stavio sam originalni rom, rootal, isntaliral CWM 4.. i opet mi ne želi staviti novi Rom..
nijedan od ova 2 koje sam skinul od lean&mean koje je temeljnik okačio.. uvijek Installation aborted.


EDIT 2: kineski prihvaća.. znači neš ne štima s ova dva zadnja...

Zadnje izmijenjeno od: T0mB1ll. 09.01.2012. u 18:21.
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 18:53   #1015
lean&mean
Banned
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Online
Postovi: 112
hej

Hej ljudi, poskidao sam namjerno one romove prije jer sam sjebo par stvari.
Nije market radio stabilno i jos par sitnica...

Sad radim ponovo sonic_clean i sonic_clean_google.
Oba opet temeljena na original stock rom-u bez sranja.
sonic_clean ce bit bez icega nepotrebnog.
sonoc_clean_google isto tako bez nepotrebnih sranja + market i maps.

Igrao sam se danas koliko sam stigao sa jos par romova, ima neki novi sonic_geno_nesto ne znam ime. moze se clockat, al opet ne svida mi se to.
Mislim da je overkill clockat ovaj mob jer nije to bas stabilno onda. Cesto mi se smrzne ako pretjeram, mobitel se iza grije, i sto je najgore potrosim bateriju za cas. Kad imam rom sa ikonicom koja pokazuje postotak baterije na ocigled baterija pada

Tako da mislim da je najbolje imat stock rom, pociscen od sranja. Jedan cist kao suza, drugi sa samo marketom i maps dodanim.

Sad cu to napravit pa vam posaljem opet linkove i to ce onda bit to. Taj rom ce bit cisci od onog prvog kineza, i bit ce 100% stabilan jer ce to ustvari bit stock rom, samo cist.

E sad bi trebo malu pomoc. Sta me muci, hocu ostavit samo Android Market na njemu i to je ok to se moze. Ali onda sa Marketom nemogu skinut Google Maps, uopce mi ne pokaze Google Maps niti Google Talk kad trazim na marketu.

Eh ali kad sa racunala odem na androdi market i upisem Google Maps vidim ih:
https://market.android.com/search?q=google+maps&c=apps
evo ih na prvom mjestu.

Instalirao sam Market Enabler i mjenjao sve lokacije i opet ga ne vidim :S

Jeli zna netko u cemu je tu fora? Zasto nemozemo imat samo Market na mobu, i onda Google Maps tko hoce skine tko nece ne mora. Jer ja kad ostavim samo Market u rom-u, nema sanse da skinem Maps. Isto je i za Google Talk.

Jel zna netko sto je to? I kako da ostavimo samo Market pa ovo ostalo skidamo sami kao recimo Gmail i Youtube mozemo bez greske skinut sa Marketa a Maps i Talk ne :S

Javim se kroz sat-dva sa romovima i ti ce onda bit bas kako treba, da ih mogu stabilno koristit i pouzdat se u svoj mob, al da je brz A ne tamo clockam nesto koristim neki rom koji mi se rusi pa ovaj bug pa onaj izludio sam

E i jos jedna zanimljiva stvar. Rom cak i ako nije clockan, mozete sa no frills ili nekom drugom app mjenjat min i max frekvenciju procesora, inace je mislim od 245 - 600 mhz, a vi onda mozete imat rom koji nije clockan, i stavit 600 -600mhz, i ionda radi brze, kad ne koristite rom stavite 245-245 i ne trosite toliko pno bateriju.
Gledao sam kako clockat kernel, i sjebano je to, nemam vremena se sa tim sad igrat, ali sumnjam da ce itko to naparvit kako treba, jer treba tocno proucit taj procesor, vidjet na koliko V radi na kojoj frekvenciji i dati mu taman dovoljno koliko on smije imat. Jer mi ovaj proc mozemo stavit na 1ghz 100%, al pitanje je koliko V moramo pustit kroz njega, a napon njega ubija, isto kao kod racunala pravog kad clockate nije problem temperatura oko koje se svi brinu, procesoru najvise steti prevelik napon. I sta sam htio reci, mi onda na svom mobu koristimo neki kernel koji je bio za neki drugi mob i onda ne moze preko 768mhz a mozda bi mogo jace ici samo da su naponi bolje podeseni, jer su podeseni za pitaj boga koji procesor... uglavnom mislim da je najbolje imat savrseno cist rom bez clockanja. Slicno kao onaj kinez prvi ce bit rom samo jos cisci... imam ga vec samo ga hocu jos jednom istestirat da bude bas 100% i da ne moram ispravljat poslije nista

Zadnje izmijenjeno od: lean&mean. 09.01.2012. u 19:00.
lean&mean je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 19:02   #1016
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Stavi samo čist ROM (+root), a google aplikacije si lako svatko sam stavi recoveryem i onim fajlom koji sam postavio, pa iz njega prije tog izbace ono što im ne treba.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 19:35   #1017
dulesbj
Registered User
 
dulesbj's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 210
Citiraj:
Autor tuba Pregled postova
jbga ja sam se u tome pogubio gdje si u bjelovaru? ak mi možeš to riješit

Skini onu javu za xp,to ti je windows84,onaj i586,predzadnji ti je u linku,skini onaj baksmali,i notepad,sa root explorerom iskopiraj framework.jar iz system/framework na sd karticu,prebaci na kompjuter. I onda slijedi upute,ne možeš fulati,ako ne bude išlo poslati ću ti svoj framework na mail.Ja sam se isto malo zajebavao sa time.Moj framework radi kod mene,trebao bi i tvoj,imaš na cyanu root explorer,stavi u njemu ono da ti je R/O,a ne R/W,jel ti neće dati kopirati,kada to zmjenjaš slijedi upute,složiti će ti class.dex file u mapi,i sa njime pregazi onaj njegov originalni u zip fajlu što si skinuo sa moba.Samo čitaj,i skužiti češ.Ako ne poslat ću ti ja svoj,ako imaš cyanogen,ovaj zadnji od benrua.
dulesbj je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 20:08   #1018
tuba
Premium
Moj komp
 
tuba's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: BJELOVAR
Postovi: 85
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Skini onu javu za xp,to ti je windows84,onaj i586,predzadnji ti je u linku,skini onaj baksmali,i notepad,sa root explorerom iskopiraj framework.jar iz system/framework na sd karticu,prebaci na kompjuter. I onda slijedi upute,ne možeš fulati,ako ne bude išlo poslati ću ti svoj framework na mail.Ja sam se isto malo zajebavao sa time.Moj framework radi kod mene,trebao bi i tvoj,imaš na cyanu root explorer,stavi u njemu ono da ti je R/O,a ne R/W,jel ti neće dati kopirati,kada to zmjenjaš slijedi upute,složiti će ti class.dex file u mapi,i sa njime pregazi onaj njegov originalni u zip fajlu što si skinuo sa moba.Samo čitaj,i skužiti češ.Ako ne poslat ću ti ja svoj,ako imaš cyanogen,ovaj zadnji od benrua.
hvala kolega mislim da bi bilo jednostavnije da ga stisneš na mail ja sam danas sve pomrdo...
tuba je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 21:21   #1019
sipe
Premium
Moj komp
 
sipe's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 984
Citiraj:
Autor dulesbj Pregled postova
Skini onu javu za xp,to ti je windows84,onaj i586,predzadnji ti je u linku,skini onaj baksmali,i notepad,sa root explorerom iskopiraj framework.jar iz system/framework na sd karticu,prebaci na kompjuter. I onda slijedi upute,ne možeš fulati,ako ne bude išlo poslati ću ti svoj framework na mail.Ja sam se isto malo zajebavao sa time.Moj framework radi kod mene,trebao bi i tvoj,imaš na cyanu root explorer,stavi u njemu ono da ti je R/O,a ne R/W,jel ti neće dati kopirati,kada to zmjenjaš slijedi upute,složiti će ti class.dex file u mapi,i sa njime pregazi onaj njegov originalni u zip fajlu što si skinuo sa moba.Samo čitaj,i skužiti češ.Ako ne poslat ću ti ja svoj,ako imaš cyanogen,ovaj zadnji od benrua.
Koliko sam skužio ako želi tvoje postavke samo mu pošalji framwork, on ga iskopira u system/framwork, sredi permissions i reboota. To je to
sipe je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2012., 21:26   #1020
androidfan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 45
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Ma imao sam ja taj ROM već gore. Samo ne znam jel radio bez da se naprave dodatne particije i swap (EDIT: NE TREBA). Moral bum probati, kak god. Backup svojeg ROM-a imam, tako da u roku 5 min sve vratim na staro

Uglavnom, tko želi probati taj Kineski ROM neka skine ROM sa linka koji je dao KeiOffice u postu #452 :
http://www.4shared.com/file/LfTVAJ2N/1111-2_1_.html

Google Apps se nalaze na sljedećem linku:
Link na Google Apps

Instalirate preko recovery-a (update from ZIP)

Google market nađite sami ili skinite sa sljedećeg linka gdje se nalaze također i ZIP fajlovi svih programa koji dolaze sa originalnim Huawei U8650 ROM-om:
Huawei stock ROM apps

Te aplikacije su preuzete sa HTCMania foruma ( LINK ). Uploadao sam ih sve skupa da se ne morate registrirati bez veze na forum. Iskreno ne znam hoće li raditi na svim ROM-ovima. Kod instalacije ih raspakirajte (jer unutra ima txt fajl, nekoliko zipova [to su originalne Huawei aplikacije] te je apk kod marketa), te onda svaki zip posebno preko recovery-a staviti (nakon svakoga je dobro restartati recovery).

Također instalirate preko recovery-a osim zadnjeg apk fajla, to je market. Njega sa file managerom nekim instalirajte ili preko neke aplikacije za instaliranje apk-ova.
vraćam se ja na ovo... nekako mi je najbolji... koristio sam ga duže od svih i nisam mu našao ni jednu zamjerku (barem ne onu koja je na nekom romu riješena)...
prvo titanium pa poizbacivat sve što mi ne treba, instalirat svoje aplikacije, backup i gotovo nema više mijenjanja romova...
dosad sam koristio LauncherPro ali sada planiram dati šansu GO launcheru (jer ima neke prednosti, iako je GO nešto sporiji (al samo malo ))... LauncherPro nije jako dugo apdejtan a najvjerojatnije će tako i ostati (barem dok ne dođe neki revolucionarni kojeg svi budu hvalili, ako dođe) probao sam sonic_clean_google i nekako mi nije sjeo...
androidfan je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na