Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.12.2006., 19:14   #211
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Newbie,ha? Joj joj.. ..newbie je prešao ice1 i 2,baldur 1 i 2 na nekoliko levela težine..samo newbie nema ni vremena ni para,pa igra kad ulovi sat,dva u komadu tjedno,ostalo bon propada nažalost..ma nema nhf-a..sve pet..

Jesam,jesam...debeli warrior dwarf..1600 armor rate zasad..to malo buildam..a kad popizdi,tj. kad se buff-a..ide to..još netko fino nabaci Mark of the Wild..i laganini prema 1800..: goood :

Ma nemoguće joj da su svi iste brzine,pa šibne me rogue bilo koji a ja ispred njega bar 10 koraka..svi me stignu..bez uporabe magija..a 70 mi je zasad stamina...crap..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 00:27   #212
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Rogueovi imaju sprint
Inače - sve rase/klase trče jednakom brzinom.

PS: Mislio sam na newbie u svijetu WoWa
Makar sam i ja još uvijek na "l2p"
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2006., 07:27   #213
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
uglavnom, kao sto sam rekla, ako si nabrijan na spelove i dilanje dmga onda zarolaj maga ili locka...ne prista...jer ono sto uzasno frustrira je kad si netko zabrije da ce radit nesto sto nije njegova uloga u grupi...tipa, prist koji dila dmg, hunter koji se bori u milieu, worior koji ne zna tenkat ( jer je on rouge in plate) i sl...ako hoces biti rouge onda si zarola rouga i sl...

tocno se zna sto tko treba raditi...i kad ljudi to ne rade i kad si briju onda se svi drugi beskonacno zivciraju i cijela grupa ne igra dobro...

npr...jucer smo beren i ja bili u start scarletu...ja sam isla kao druja (ne kao prist) i imali smo jednog dwarf prista koji umjesto da je skido bolesti i magic je wando...i svaki puta ga se moralo molit da skine bolest...c'mon...: bonker :
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 12:25   #214
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Sve navedeno stoji. No što ako na lvl60 odluči igrat čisti PvP?
Više ne igra PvE, tako da više nema funkciju healera.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2006., 14:55   #215
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
: stoopid pa bas zato treba zarolat locka ili maga..ako je nabrijan na spelove...kuzis kaj ti hocu reci
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 18:01   #216
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
Guild Wars je ok ak te zanima povremeno igranje više fokusirano na pvp. Mislim da o kvaliteti igre dovoljno govori činjenica da nemaju niti milijun pretplatnika čak i nakon dvije-tri ekspanzije.

A da wow traži vremena, traži. No isto tako je jedna od najboljih igara ikad napravljenih...pa ko voli nek izvoli.

@ shadow priest tema

Shadow Priest može biti zanimljiva klasa za igrat, no problem je što se ipak radi o hibridnoj klasi odnosno klasi koja nije usmjerena samo na jednu jedinu stvar. Ak oš igrat samo pvp, onda za to ne treba biti previše igra. Opet...wow je primarno PVE igra (Player vs Enviroment), a PVP aspekt je implementiran dosta shebano. Naime, nemoguće je balansirati klase da rade dobro solo u pvp-u i istovremeno funkcioniraju dobro kao dio PVE grupe.

No da se vratim shadow priestu kao hibridnoj klasi. Daklem, iako ti je talent build takav da radiš dmg, svejedno možeš i moraš hilat kad je to potrebno. Stoga, ako te hilanje ne zanima, radije zarolaj klasu koja nije hibrid, a to su rogue, mage, warlock i hunter. Sve ostale klase su mnogo fleksibilnije u pogledu uloge u igri.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 18:10   #217
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Citiraj:
Autor Beren Pregled postova
Guild Wars je ok ak te zanima povremeno igranje više fokusirano na pvp. Mislim da o kvaliteti igre dovoljno govori činjenica da nemaju niti milijun pretplatnika čak i nakon dvije-tri ekspanzije.
http://www.guildwars.com/press/relea...2006-06-19.php
ovo je jos vijest od prije al ono


edit; http://www.guildwars.com/press/relea...2006-12-13.php
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 18:47   #218
Beren
PC Ekspert šerif
Moj komp
 
Beren's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: Vječno u labu...
Postovi: 1,496
ok, sorry, moja greška, no to je svejedno jako jako malo u odnosu na wow. Pazi, guild wars se broji u kopijama, ne po tome koliko ekipe zaista igra. Wow ima preko 7 milijuna pretplatnika, dakle ljudi koji zaista igraju.
__________________
Beren je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2006., 19:10   #219
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Da, istina.

Ali guild wars nisu htjeli napraviti tako da moras izgubiti hrpu vremena na bildanje levela i tako, nego do lvl 20 dosta brzo dodjes, dalje ti je sve u gameplay-u, nacinu na kojim igras, buildovima kojim igras, etc. Pogotovo sad kad ima vec tonu skillova za klase (prohecies,factions,nightfall) uvijek postoje odlichnih kombinacija skillova, atributa i equipmenta, i jos mozes kombinirati profesije..
igra je plejer- frendli i za one koji nisu takvi zagrizeni igraci kao neki od nas, nemaju toliko vremena za igranje. dosta je tesko igrati neki malo kvalitetniji pvp(npr gvg, 8vs8. Svaki od njih ima 1 primary i 1 secundary profesiju, sa odredjenim buildom, da bi jedan od ta 2 tima radili skupa kako spada treba dobra koleracija izmedju tima itd) s obzirom da se sve svodi na buildove, no kada su igraci mali iskusniji moze biti odlichno, ipak dosta komplicirano za nekoga tko tek pocinje igrati. No sto-je tu je.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2006., 02:54   #220
un4given_2
Premium
 
un4given_2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Azeroth
Postovi: 106
Privukao me naslov posto i ja trebam pomocu vezi WoW-a. Dakle poceo sam igrati warlocka i zanima me gdje je najbolje stavljati talente. Citao sam puno foruma i svatko ima svoju pricu. To me cudi jer npr. za huntera ce svi reci BM, a za druida feral. Dakle sto vi mislite gdje se najvise isplati za locka. Hvala.
un4given_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.12.2006., 07:57   #221
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Puno ti ovisi o tvom stilu igre.
I koji ti je konačan cilj?
Ako se ide na PvP - onda čisti Demonology (pošto je to sad "in", a i nema boljeg PvP builda za locka).
PvE - pretežito Affliction i malo Destructiona (full Destruction ne bi imao smisla, pošto se bazira na fire spellovima, a to baš i nema neke koristi u late-game instancama). U biti se teži najvećem mogućem DPS-u.

Moj primjer:
5 talenata u Improved Corruption, sve ostalo u Destruction
Za solo grind mi savršeno odgovara (kombinacija sa VW-om).
Za trenutne instance (Mara, ZF) također.
I za PvP je također dosta jak build.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2006., 19:03   #222
un4given_2
Premium
 
un4given_2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Azeroth
Postovi: 106
Koji je moj stil igre? Dobro pitanje. Posaljem VW, pobacam curseve, i zavrsim sa Shadow Bolt. Ali hvala na odgovoru. Nadam se da ce jos netko ostaviti svoje misljenje.
un4given_2 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2006., 21:13   #223
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Dobro, stil je ipak malo detaljniji pojam
To što si naveo je uobičajena grind tehnika. VW da uzme Aggro, Immolate, Corruption, Curse of Agony, Shoot dok ne umre. I tako redom, jednog po jednog.
Drink nije ni potreban pošto imaš Life Tap (u kombinaciji sa Drain Life ili Bandage) ili Drain Mana (ako je riječ o casteru). A ni o VWu se ne treba vodit briga, pošto je Consume Shadows i više nego dovoljan
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 11:15   #224
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Dobro, stil je ipak malo detaljniji pojam
To što si naveo je uobičajena grind tehnika. VW da uzme Aggro, Immolate, Corruption, Curse of Agony, Shoot dok ne umre. I tako redom, jednog po jednog.
Drink nije ni potreban pošto imaš Life Tap (u kombinaciji sa Drain Life ili Bandage) ili Drain Mana (ako je riječ o casteru). A ni o VWu se ne treba vodit briga, pošto je Consume Shadows i više nego dovoljan
Po ovom što vidim gore,izgleda da smo nahebali mi warriori..jedino ako ne tresnemo neki opaki critical,doduše ajde,imamo shield bash koji disablea bilo koji pokušaj spella..dok ga još bacaš...ne vjerujem ipak da možemo protiv warlocka...

Malo me buni taj balans..čini mi se da je horda dosta jača od dobrica..ne znam,iz perspektive dwarf warriora gledano..mogu samo buljiti u tebe dok me zvizneš sa svim tim spellovima,teško da mogu i dohvatiti pošteno nekim rendom,ili deep woundom..: stoopid : hitthewa
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 13:16   #225
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Kaj se tiće warrior teme - u PVP nemamo kaj tražiti solo. U mass PVP sa healerom ili još bolje guild premade pa u AB / WSG - koljaža ^^

Doduše moja malenkost vitla Thunderfuyem i Highwarlord sjekirom, a ostatak opreme je AQ / BGs rep - tako dase može reći kako sam dobro opremljen

Inaće Horde nije bolja kao takva - već ima više odraslih igrača, pa se samim time i stil igre mijenja.


Kaj se tiće prvog lika - Warlock je dobar početak i složiti demo locka za lakše lvl-anje.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 13:53   #226
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor un4given_2 Pregled postova
Koji je moj stil igre? Dobro pitanje. Posaljem VW, pobacam curseve, i zavrsim sa Shadow Bolt. Ali hvala na odgovoru. Nadam se da ce jos netko ostaviti svoje misljenje.
Potrpaj sve u Affliction, najbolji spec za levelanje, trenutno nek te ne brinu te price zelis li PVPat ili PVEat, svaki spec je dobar, ali na nekima ces imat burst dmg (pvp specevi su takvi) dok na drugima neces imat puno downtimea (neces morat poslije svakog moba sjest i piti, odlicno za grindanje i levelanje)

Ovako nesto:
http://www.wow-europe.com/en/info/ba...00000000000000
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 15:22   #227
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor thedream Pregled postova
Po ovom što vidim gore,izgleda da smo nahebali mi warriori..jedino ako ne tresnemo neki opaki critical,doduše ajde,imamo shield bash koji disablea bilo koji pokušaj spella..dok ga još bacaš...ne vjerujem ipak da možemo protiv warlocka...

Malo me buni taj balans..čini mi se da je horda dosta jača od dobrica..ne znam,iz perspektive dwarf warriora gledano..mogu samo buljiti u tebe dok me zvizneš sa svim tim spellovima,teško da mogu i dohvatiti pošteno nekim rendom,ili deep woundom..: stoopid : hitthewa
Opet, sve ovisi o samom igraču. Naletiš na nekog lošeg playera i pojedeš ga za doručak. Mislim, ja sam na lvl43 ubio 49 Paladina (to je bilo prije 2.0 patcha) : bonker :
I strane su podjednako jake, pošto su iste klase na obje (izuzev Shaman/Paladin razlike). Razlika je u igračima, kao što je Paske rekao.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 15:28   #228
un4given_2
Premium
 
un4given_2's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Azeroth
Postovi: 106
Ovako nesto:
http://www.wow-europe.com/en/info/ba...00000000000000[/QUOTE]


ovo mi se cini kao dobro rjesenje....pojacano najjace oruzije shadow bolt...i affliction...koje i onako najvise koristim...hvala....
un4given_2 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 16:49   #229
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Nema na cemu, sa warlockom skupljaj samo +dmg (mozes i +shadow dmg) i +stamina, ostalo ti je nevazno za levelanje
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 17:33   #230
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Da nisi možda nešto zaboravio. Recimo +Int
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 20:07   #231
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Nop, nimalo. Warlock ima lifetap a radje cu imat gomilu stamine koju mogu napunit sa healtstoneom/hp potovima (jeftiniji)/bandgesima

Za brzo levelanje nije potreban intelect previse.
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 20:55   #232
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...inace, uzasno je tesko hilat lockove upravo zbog life tapa...to je izvrstan ability i omogucava lokovima da dilaju dmg tokom cijele borbe i vrlo rijetko ostaju bez mane...no, ono sto mene kao hilera uzasno nervira je kad mi ulaze u fajt sa 50 % healtha...gotovo ih je nemoguce zahilat...
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2006., 21:08   #233
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
mene je zivciralo sto su na kraju fighta koristili lifetap i emergency monitor nikad nije bio cist pa sam ja morao piti umjesto njih :P
tskarda je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 00:14   #234
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
"Kenot velidejt madrfaking gejm vržn"

Zna netko riješenje koje RADI?
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 10:17   #235
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Da - copy / paste wow.exe od nekog prijatelja ...

Ili mi PM email, pa ti pošaljem wow.exe.

Alternativno - odi u wow folder, wow.exe properties i odaberi nekog drugog admina.

* Nisam imao s time problema, ali ljudi koji jesu javljaju ovo kao riješenje : cheers2
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 10:40   #236
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
RADI!!!: goood :

Pročitao sva moguća sranja na svim mogućim WoW forumima i svatko ima neko drugo riješenje, koje naravno - ne radi.

Paske - definitivno
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 10:44   #237
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Opet, sve ovisi o samom igraču. Naletiš na nekog lošeg playera i pojedeš ga za doručak. Mislim, ja sam na lvl43 ubio 49 Paladina (to je bilo prije 2.0 patcha) : bonker :
I strane su podjednako jake, pošto su iste klase na obje (izuzev Shaman/Paladin razlike). Razlika je u igračima, kao što je Paske rekao.
Thanks ,ma ja sam zabio lv49 tauren warriora gore u Stonetalon peaku,naletio na elite dryade i ja im malo pomogao kojim chargeom i rendom..i odeee..respawn frajeru.. ,meni honor..

Ma to mi se učinilo tako za hordu,jer svaki put kad naletim na njih,ili solo ili sa ekipom,pometu nas..ima stvarno noob-ova i na jako visokim levelima..tipa 30+..on se meni ide tući sa priestom umjesto da me heala..pa hebem ti..a meni critical preko 250 na lv26: axeman : ...

Odo igrati..moram u Deadminese..probao sam jučer nekoliko puta,dođem do glavnog na onom brodu,i zabije me..isto kako rekoh..sve mulce pokupim lv16 nadobudne..i onda se sam završim šorat sa tri roguea..mrak..jedan me ubija sprijeda,a druga dvojica me zakolju sa leđa...jupiii...
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2006., 11:49   #238
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
RADI!!!: goood :

Pročitao sva moguća sranja na svim mogućim WoW forumima i svatko ima neko drugo riješenje, koje naravno - ne radi.

Paske - definitivno
Hehe - drago mi je da radi

Uživaj, jerbo nitko nebi trebao biti bez WoW-a u ove hladne blagdanske dane : goood :
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2006., 21:36   #239
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
flare, skroz ti je los ovaj pristup i svaka klasa ima 3 "drva" koje moze popuniti talentima i igrati jako dobro na vise nacina
  Reply With Quote
Staro 24.12.2006., 00:58   #240
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor vorda22 Pregled postova
flare, skroz ti je los ovaj pristup i svaka klasa ima 3 "drva" koje moze popuniti talentima i igrati jako dobro na vise nacina
nisam bas siguran da svaka klasa moze igrati na 3 nacina. Npr rogue ima sword ili dagger style (ok, fist i mace, ali je isto sranje ko sword). Iako ja npr forsiram subtlety roguea, i stvarno zalim sto nemam vremena za wow od 2.0 da isprobam Cheat Death koji zvuci odlicno, ipak to nije nista drukciji stil igre. Rogue se uvijek svodi na SS ili BS, pa slice and dice ili evi. Sad smo dobili mutilate, ljudi koriste jos i hemo, ali opet je to isti crap. nema puno kombiniranja, nema puno razlike.

Mage je vec malo drugacija prica, jer frost mage ima vrlo dobar crowd control i njegov nacin igranja nije burst damage kao kod fire maga. U post lvl 60 dodje ti na isto, ti si tamo da radis dmg, a sad dal ces spammat FireB ili FrostB nije razlika u razmisljanju.

Warlock - same shit. dilas dmg i ne brines za nista drugo. Neovisno o buildu.

Hunter - again same, BM ili Markmanship, ovisno jesi li PvP ili PvE orijentiran, ali ti je stil igre vise manje isti.

Zapravo su po meni jedine prave hibrid klase shaman, druid, priest i paladin.

Shadow priest moze biti vrlo koristan u raidu kao potpora lockovima, a sa novim abilityem s kojim daje manu priest moze hilati i puniti manu party memberima. Ja sam recimo bio discipline priest do lvl 44, tada mi je dopizdilo solirat i ubijat mobove sa wandom (iako su popravili malo smite nije to to). I igrajuci shadow priesta sam promijenio misljenje o njima. Mogu odrzati bilo koji 5 man party na zivotu, cak i kada rushaju. Istina da mi ponekad pred kraj boss fighta zna faliti mane, ali nije to nista sto jedan vampiric touch ili mana pot ne mogu rijesit.

Anyway, ja osobno sam bio dosta razocaran malim razlikama u stilu igre za vecinu klasa (jezi ga kad su mi prve dvije bile mage i rog) i malom dozom RPG-a. Na zalost, ono sto Blizz, a i vecina ljudi koja igra WoW, misli kad kaze RPG je "imas experience i dizes levele"... just for the sake of argument, moj najdrazi RPG sustav uopce nije imao experience i levele... ali nevermind, nadam se da cu pozivjet dovoljno dugo da vidim AI koji moze zamijenit dobrog DM-a
Elven je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na