Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Mreže
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2006., 14:50   #31
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
E tu na slici, meni ti je prvo polje IP od routera, a drugo DNS server od T-koma

Mislim da je MasterX tak rekel da stavim, i meni radi.

A ako radi i tebi tako kao piše, nemoj mjenjat
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 15:37   #32
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
Citiraj:
Ček, misliš kad uđeš u router pa te hiti van, tamo di ponovno upisuješ pass za ulazak u router?

To mjenjaš na advanced->admin password->idle time before log off i tustaviš određeno vrijeme...

Isprike ako nisi na to mislio...
da, to sam mislio...
ali problem ipak ostaje, jer je max 99min.
ja bih želio da ostane stalno. da se nikad ne moram logovati, ili pritiskati ok da bih ušao.
tj. da čim idem na se555, da sam odmah na stranici gdje se pali i gasi internet.

e da, to me podsjeća na još jednu stvar: zašto nismo dobili cjeli(puni) manual pisan na hrvatskom?

meni se u biti sve čini da bi se t-com moglo tužiti zbog svega ovoga i lako dobiti parnicu.
: Machineg

što ne znači da to i hoću napraviti...već sam dovoljno vremena izgubio i na ovo...

Citiraj:
A kad velim enable/disable onda ne mislim na vađenje USB- kabela, već na ikonicu u my connections (kojoj sam napravio shortcut na desktopu)

Ali npr. na XP sa SP1 mi se neće automatski spojiti, već moram sam se spojiti na wireless mrežu...
da, ni ja ne mislim na vađenje kabla već na enable/disable mreže.

znači xpsp1 se onda ponaša kao win2k?
(neće se automatski spojiti već treba ručno)
postoje li ikaki patchevi za win2k po tom pitanju?
i4004 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2006., 16:00   #33
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Pa onda stavi kak i ja imam. Ne na "connect manually" već na "connect on demand" (idle time npr. 5 min). i po potrebi surfanja delaj enable/disable. Em onda za "paljenje" interneta ne trebaš ulazit u router, tako da si rješio ovaj svoj problem

Ako staviš na connect on demand, obavezno isključi QoS.

A ovo za enable i disable i patcheve neznam, uglavnom XP + SP2 radi super USB 108-ica (samo drajveri + WZC).
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 16:09   #34
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Ne ide nikako bez ovog glupog softvera.... Cak sam ukljucio prije SSID broadcast, pa evo sad i kad sam spojen ne pise mi SSID u onom prozoru..pa ko je ovdje lud? Znaci sad sam spojen i njega ne vidim..pa to je znanstvena fantastika... : hitthewa
Neman pojma sta da radim....?
Imam Linksys WMP54G v2 sa broadcom cipom instaliranu na xp 64bit pa mozda tamo probam s tom..ovo me izludilo totalno... Ne znam odakle bi poceja vise ....:confused:
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 16:13   #35
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
Citiraj:
Em onda za "paljenje" interneta ne trebaš ulazit u router, tako da si rješio ovaj svoj problem
to, to.
to mi se oće.

hvala na odgovoru!

usb108 ovdje i ne radi najsretnije, možda ponajviše zato jer 2k nije xpsp2, ap ovaj njegov program zeza.

znači vi na xpsp2 jednostavno izbrišete usb108 program is startupa(da se ne diže sa win-om) i sve vam radi taj wzc?

jer kolko sam vidio ne može se usb108 driver instalirati odvojeno od njegova programa.
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 16:52   #36
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Može, samo skineš driver za njega bez software-a...
Skini ga sa ovog linka
I onda njega raspakiraš i instaliraš ga "ručno", desni klik na my computer, devices i tamo di ti je 108-ica (ako su friški windowsi onda piše ARxxxx ili tako nešto) i onda drivers update. Ostalo znaš

A ako instaliraš software, pa ga "onemogućiš" ovako kako si ti rekao, onda mislim da ćeš imati problema

Uglavnom, friški XP + SP2 + drivers only za 108-icu + WZC i to je to


@gorki
Inače, kad sam stavljao friške windowse, instalirao potrebne drivere, nisam išao na nikakav "wizzard od windowsa za spajanje". Jednostavno sam postavio fixne IP adrese na USB 108-ici (ali to tu nije toliko važno) i onda ga enable-ao. Pojavi se onaj prozor od WZC-a i tamo refresham da mi pokaže wireless mreže i spojim se na svoju
I to je to.
A kasnije samo postavim da mi se svaki put kad enable-am mrežnu da mi se spoji na moju wireless ako je u dometu (a je, signal mi je na 95-100%). Kad sam gotov sa net-om, disejblam mrežnu.

SSID broadcast je i meni uključen, tak mi je svejedno dal mi ekipa vidi SSID ili ne, ko ga oće vidjet, vidjet će ga sa npr. Netstumblerom, postavio ja SSID broadcast na on ili off

EDIT:
Istina, ponekad vam se neće po defoltu pokrenut WZC, tako da morate pokrenuti servis preko control panela->administrative tools->services i dole na kraju je "Wireless Zero Configuration", dvaput klik na njega i ako nije pokrenut, puknete "start"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 18.05.2006. u 17:07.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 17:19   #37
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
čini mi se da mi je najbolje ovakovo rješenje
http://www.netgear.com/products/details/WG311.php
(ima u vemila)

usb108 baciti u smeće.

pa izgleda da ja trebam da 2x resetiram mrežu nakon svakog butanja da bi ovo smeće uopće proradilo!

možda čak odletim u st sada da kupim gore navedeno, pa da vidim oće li s tim raditi.
a s ovim budalama iz t-com bih se pozabavio kasnije.
ako piše da radi sa win2k(na kutiji od usb108), onda bi trebalo raditi...a ne ovako.
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 17:51   #38
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ajd ako misliš bacit USB 108-icu, javi mi na PM pa se možda neš dogovorimo

A i mislim da je tebi do windowsa, velim ti, ni meni XP sa SP1 ne delaju kako treba, jednostavno zaboravi kaj sam mu prije rekel...

Ako ikako možeš, XP + integrirani SP2 (sa nLite-om) is the way to go
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 18:41   #39
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Evo ovako Vucko..resetirao sam ruter na tvornicke postavke i fino pokrenija opet osnovni i advanced wizard za 108-cu i ok sve upisa fino i podesija....ali samo ta dva osnovna...znaci nisam nista okolo dira ni mijenja...onda sam fino podesija tako kako si ti reka enkripciju i SSId u mrezi od wina i ok radi sve lipo..nisam nista rucno upisiva...
Onda u 64 bit xp-u (koji je up to latest date) san iskljucia ovu 108-cu i ukljucija Linksysovu PCI karticu i gle cuda odma je prepoznala mrezu i enkripciju i spojila se..bez ikakvog namistanja..kako je to moguce? :clap:

P.s. i4004 sory sta kradem tvoj post...
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 19:27   #40
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Gorki, ja sam isključio enkripciju! Pa ako nisi stavio filtar MAC adresa, onda ti je to banana, router ti je slobodan za sve ljude svijeta

A drago mi je kaj ti dela u 64-bitnim XP

Ako nisi ništa mjenjao osim basic i advanced (a bome sam zaboravio kaj se tam sve postavlja, jer ja sve radim preko advanced settings), onda znači da ti je DHCP uključen, isto kao i QoS, maknuti DNS serveri od T-coma itd. itd.
A to ti opet nije dobro

DHCP će ti prekidat vezu, QoS će ti srat ako imaš na Connect on demand ili connect manually, ako nisi stavio DNS servere od T-coma nakon nekog vremena neš moć otvarat stranice...bla, bla, bla...problemi...
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.05.2006., 19:47   #41
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Gorki, ja sam isključio enkripciju! Pa ako nisi stavio filtar MAC adresa, onda ti je to banana, router ti je slobodan za sve ljude svijeta
Neka dodu ako mogu! : Machineg

Citiraj:
maknuti DNS serveri od T-coma itd. itd.
Sad cu upisat to sta si mi ti prije napisao!

Imas li prijedlog?
Kako da ga podesim a da mi poznaje obe kartice? Jedno po jedno?
Znam da gnjavim...
MAC Address je podesen na Use default device MAC address

Jel uredu ako ostavim ovo ovako?
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 20:03   #42
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Stari, ti pak sve krivo rihtaš
"Use default device MAC address" ne mjenjaš, ostavi to na miru

Filtar MAC adresa ti je filtar u koji staviš MAC adrese wi-fi kartica koje se mogu spojiti na router (pa onda ići na net).
To rihtaš na advanced settings->wireless network->allowed clients staviš na on
Dolje na Known wireless clients će ti se pojavit MAC adresa tvoje wi-fi kartice s kojom si spojen na router, odabereš nju i pukneš ADD. Tu moš staviti više njih wi-fi kartica kojima daješ dopuštenje da se spoje na router...
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 20:15   #43
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Da, stisni ADD na tu tvoju wi-fi i na ostale kojima želiš dati pristup routeru...

Ako ostale trenutno nisu spojene na router, onda moraš nekak naći njihovu MAC adresu pa ju upisati...čim staviš MAC adresu i pukneš ADD i onda OK, nećeš se moći spojiti niti sa jednom wi-fi karticom koja tamo nije dozvoljena
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 20:30   #44
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Znaci sve sta san podesija...SSID,Enkripciju,prominija pass od rutera sve je to za k ako ne stavin filter mac adresa?!?
E sad opet moram pitat nobovko pitanje..di cu najbolje vidit mac adresu od kartice?!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 20:40   #45
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ma ne...filtar MAC adresa je samo još dodatna zaštita, osim enkripcije...

Ali ja sam stavio samo filtar MAC adresa, tako da mi ne seru windowsi kod spajanja na wireless mrežu (ono da mora biti 5 ili 8 znamenki il kaj već). A ko oće probit WEP enkripciju, napravit će to u 5 minuta
WPA će već malo teže, isto ko i MAC adresu naći...

Tako da ja mislim da je dovoljno samo filter MAC-a...ali to sam samo ja

A ako vidjet MAC adresu od wi-fi kartice? hm...mislim da moraš neš upisati u command prompt, ali sam zaboravil kaj Tu će nam morat netko drugi pomoć...

EDIT:
u cmd upiši ipconfig /all
MAC adresa ti je pod physical adress
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 23:06   #46
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
Citiraj:
Ako ikako možeš, XP + integrirani SP2 (sa nLite-om) is the way to go
to mi je vrlo, vrlo nezgodno iz više razloga(da sad ne nabrajam..) pa to ne mogu.

ali evo još vijesti(stanje se nikako ne popravlja..hehe):
probao sam sa micronet-ovom pci karticom (270kn..bog mi pomogo kad budem išo vraćati! hrvatski trgovci.. ) i ..loše! nekad ide ok,a nekad uspori do bola! (ili je veza slaba zbog toga jer je mala antena iza računala, ili se555 ga ne voli)
usb108 ima probleme pri spajanju, da, ali kad se jednom spoji, onda šiša. a ovo malo je, malo nije. a više nije.

katastrofa!

sad razmišljam drukčije: kabel od telefona mi (otprije) dolazi u sobu; ako bih mogao staviti tu splitter onda bih dovuko se555 tu, i spojio se žičano.
valja mi pitati u pošti.

šta mogu, bežično očito neće ići.
nakon nekog vremena jednostavno treba odustati.

ili da prihvatim sudbu kletu pa da se pomirim sa resetiranjem par puta dok ne proradi...

zanimljivo je da nakon instalacijskog resetiranja (usb108) radi odmah.
nakon idućih resetiranja baš i ne.

prisjeo meni adsl.
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2006., 23:30   #47
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Neznam, meni je napokon ADSL proradil kako treba i evo već 2 mjeseca router radi 24/7 bez greške i bez potrebnog restarta

Također, buraz ima neki wi-fi noname (iz Linksa po 170kn) i njemu isto super radi, s time da on koristi software od kartice, neki jednostavni. Kad će reinstalirat sve, onda će i on preći na WZC.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 00:59   #48
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Vucko koristim wpa2-psk enkripciju i ko ce sad to probit?! valjda je to dovoljno..jos sakrijem SSID i to je to!
Jedva ja dobijem iz sobe ruter a kamoli ce netko drugi!
BTW.. skuzija san to za physical adress jer se vidi i na network connection details...ali bi te molija jos jednu stvar da mi pomognes...
Kako podesis ovo na ruteru naime meni je ovo po defaultu samo sam DHCP iskljucija ali sam ovo ovako podesija...samo me zanima tvoje misljenje da li je to ok i ako nesto treba promijenit?

Usput bi te tija pitat nesto OT ako nije problem posto se namjeravam u potpunosti orijentirat na ovu PCI karticu treba mi neki veci rep od antene da bi moga dobit ruter jer je ovaj njen od 5db pre slab pa nekad i ne uspjevam dobiti ruter...znam da postoji onih stolnih od 1m sa postoljem to bi mi bilo dovoljno samo da koliko toliko mogu šetat taj produzetak... Ako ti ili netko zna gdje bi to moga nabavit neka mi slobodno javi na P.M.
Hvala!
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 11:32   #49
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
jučer sam pokušao upaliti enkripciju, i nakon toga se nisam nikako mogao spojiti na se555, bez obzira šta sam radio(upisivao šifre u program od 108 itd.)

mila mati!

kako rekoh, sad mi se najpametnijim čini prebaciti splitter ovdje i izbjeći wlan sveukupno.

očito ga ne mogu ni zaštitit.
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 11:42   #50
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Citiraj:
Autor i4004
to mi je vrlo, vrlo nezgodno iz više razloga(da sad ne nabrajam..) pa to ne mogu.

ali evo još vijesti(stanje se nikako ne popravlja..hehe):
probao sam sa micronet-ovom pci karticom (270kn..bog mi pomogo kad budem išo vraćati! hrvatski trgovci.. ) i ..loše! nekad ide ok,a nekad uspori do bola! (ili je veza slaba zbog toga jer je mala antena iza računala, ili se555 ga ne voli)
usb108 ima probleme pri spajanju, da, ali kad se jednom spoji, onda šiša. a ovo malo je, malo nije. a više nije.

katastrofa!

sad razmišljam drukčije: kabel od telefona mi (otprije) dolazi u sobu; ako bih mogao staviti tu splitter onda bih dovuko se555 tu, i spojio se žičano.
valja mi pitati u pošti.

šta mogu, bežično očito neće ići.
nakon nekog vremena jednostavno treba odustati.

ili da prihvatim sudbu kletu pa da se pomirim sa resetiranjem par puta dok ne proradi...

zanimljivo je da nakon instalacijskog resetiranja (usb108) radi odmah.
nakon idućih resetiranja baš i ne.

prisjeo meni adsl.
Može taj kabel što imaš od telefona iskoristi za spajanje rutera kojeg ćeš staviti u sobu,i onda jednostavno spoji to sve sa mrežnim kabelom i bog te veseli.Spliter ostavi gdje je i sad samo na njega spoji taj postojeći kabel.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 12:08   #51
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
e, to ne može, zato jer je taj kabel spojen na tel. liniju na šufitu(tj. prije ovoga sad splittera koji je u dnevnom).

znači tel. kabel(parica) se na šufitu račva na dnevni i sobu, a u dnevnom je se555 i splitter sada.

znači baš mi treba još jedan splitter da bi to bilo 'legalno'.
mada ja kolko vidim tel. linija radi normalno i prije samog splittera, jer sam spajao telefon na taj priključak u sobi i radio je.

probat ću nazvati ovo što instalira, pa viditi.
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 12:14   #52
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Pa samo produži kabel što sad ide na spliter do sobe i onda spoji ruter,ovako ti ne treba još jedan spliter
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 14:13   #53
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor GORKI
BTW.. skuzija san to za physical adress jer se vidi i na network connection details...ali bi te molija jos jednu stvar da mi pomognes...
Kako podesis ovo na ruteru naime meni je ovo po defaultu samo sam DHCP iskljucija ali sam ovo ovako podesija...samo me zanima tvoje misljenje da li je to ok i ako nesto treba promijenit?
Sve je dobro. Prva slika je IP od samog routera. Kak tu narihtaš postavke, i ako makneš DHCP onda moraš i prema tome se ravnat kak da upišeš podatke u postavke wi-fi kartice.
Ako je kod routera:
IP 192.168.x.1
sub 255.255.255.0

Onda u mrežnu moraš postaviti:
Njen IP - 192.168.x.y (x je isti kao i kod IP routera, a y mora biti različit od 1 jer je tako na routeru)
sub - mora biti isti kao i na routeru
defolt gateway - Tu upisuješ IP od routera (znači 192.168.x1)

DNS su serveri od ISP, u tvoj slučaju T-coma.

I fixne IP adrese su bolji način povezivanja

Uglavnom, sve si dobro poštelao, i to bi moralo raditi.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 14:17   #54
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Vucko evo radi bez ikakvih problema (ka ura sta bi rekli) i bez ovog bezobraznog programa od USB 108
tHx! : cheers2
G0RKI je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 15:45   #55
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
ne acer, ne želim još jedan kabel.
ili će se rabiti postojeća infrastruktura i još jedan splitter, ili će ostati ovaj usb108.
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 15:57   #56
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Znači ti se ne želiš odreći telefona ili što,jer ako se odrekneš telefona u svojo sobi neće ti trebati još jedan kabel već samo taj postojeći.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 17:41   #57
i4004
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: planet zemlja!
Postovi: 64
doduše, istina je da neće trebati ništa vući ako se popnem na šufit(potkrovlje--krov) i stavim splitter gore, pa onda adsl meni, a telefon u dnevni, da.

ako ne nađem još jedan splitter(rekoše u t-comu da bi toga trebalo biti kupiti) tako bi moglo i biti.

ali kužiš da je elegantnije kupiti splitter i ne penjat se na šufit?
i4004 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 18:21   #58
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Je ali čisot sumnjam da ćeš naći spliter posebno za kupiti,ako ga i nađeš neće bit baš jeftin.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je online   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 18:36   #59
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Spliter košta nekih 50-ak kuna ako se ne varam i ima ga u Formelu. To je isti koji se dobije od t-scuma.
http://www.pc-shop.hr/addprod.asp?sr...02&ID=E0202014
Samo mi nije jasno kako ti to misliš podijelit liniju sa 2 splitera i hoće li to raditi.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2006., 19:22   #60
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Da ali je veliko pitanje da li će to raditi,jer je meni frend kupio ADSL moem u Italiji i ne radi na našoj mreži.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na