Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.08.2002., 00:37   #1
Robert_L
Premium
 
Robert_L's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
CDR 100 min

Našo na Trešnjevci - nama (gore - mali shop s tehnikalijama) cdr od 100 minuta - 878mb. Naravno, moja stara Mitsumi rw 4x nema chance snimati na njega . U Neru ga vidi kao cd od 140mb a pita za overburn za MALO veči fajl (neki velki divx). Naravno da nemam burn proof al sam probo na poslu sa SONY CR
24x/10x/40x, INTERNAL, ATAPI, BULK.Također ga vidi kao 140mb cd ali pržilica ima ove moderne forice. Ok, uzme on fajl i počne pržakat s overburnom i pukne na samom početku. Niš čudno? Stvar je u tome kaj me na prženje nagovorio frend koji ima potpuno istu pržilicu doma uzetu s posla i spržio ful pun cd!:confused: Također ga upozori na MALO veči fajl od 140 mb ali mu sprži svih 878 mb! Na kraju smo ustanovili da je razlika između potpuno istih Sony pržilica jedino u reviziji, njegova je SONY CRX2411EA-10, a na jobu CRX2411E-10. Zaključak: pri kupnji hardveraja držte fige, možda vam se fortuna osmjehne ovako , a možda ovako
__________________
Asus P4B533, P4 2,4GHz ,DDR 333 Samsung 512 mb,GeForce 4800SE 128MB, Seagate 80Gb, ADSL HM220dp,...
Robert_L je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2002., 15:01   #2
Diablo2k
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 3
Nero 5.5.8.0 i sada 5.5.9.9 bez problema prepoznaje medije preko 800Mb, ako to ne bude išlo namjesti overburn opciju na nesto vise od predviđenog medija, npr. ja za medij od 99 min stavim overburn na 105 min

File/Preferences/Expert Features

obilježi "Enable overburn "disc-at-once" i stisni Apply, sada bi tzrebalo sve radit, ili potraži Fireware za tvoju pržilicu
__________________
Diablo2k
Diablo2k je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2002., 00:03   #3
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Re: CDR 100 min

Citiraj:
Originally posted by Robert_L
Zaključak: pri kupnji hardveraja držte fige, možda vam se fortuna osmjehne ovako , a možda ovako
Tako je. I ja se oslanjam na fortunu i kupim Plextora.
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2002., 21:05   #4
Robert_L
Premium
 
Robert_L's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 183
Citiraj:
Originally posted by Diablo2k
Nero 5.5.8.0 i sada 5.5.9.9 bez problema prepoznaje medije preko 800Mb, ako to ne bude išlo namjesti overburn opciju na nesto vise od predviđenog medija, npr. ja za medij od 99 min stavim overburn na 105 min

File/Preferences/Expert Features

obilježi "Enable overburn "disc-at-once" i stisni Apply, sada bi tzrebalo sve radit, ili potraži Fireware za tvoju pržilicu
Znam sve, imam novi nero, narihto sve kako treba kao i uvijek ali ta navedena pržilica to nije u stanju to napraviti kako treba. Kao što sam napisao, "ista" pržilica ali druge revizije to može.
__________________
Asus P4B533, P4 2,4GHz ,DDR 333 Samsung 512 mb,GeForce 4800SE 128MB, Seagate 80Gb, ADSL HM220dp,...
Robert_L je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na