Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2008., 01:36   #31
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Ako imate stariju ver programa MORATE ju maknuti ili necete moci instalirati ovu noviju ver. .

Edit: Ipak štanga ,nece mi instalirati pravilno ,ovo mi baca
__________________





' alt='' border=0>

Zadnje izmijenjeno od: Vejita. 21.01.2008. u 01:58.
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2008., 08:52   #32
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Ako imate stariju ver programa MORATE ju maknuti ili necete moci instalirati ovu noviju ver. .

Edit: Ipak štanga ,nece mi instalirati pravilno ,ovo mi baca
nista opasno (samo ruzno za vidjet). Instalacijski paket mi je oznacio ieframe.dll kao samoregistrirajuci dll (sto on naravno nije). Samo na Ignore ili Continue i problem rijesen (iako cu do veceras zapakirat novu instalaciju). BTW, ako imas stariju verziju nisi morao instalirat ovu iznova - dovoljno je da odes u folder gdje je Hydra i izbrises file version_old.txt - nakon toga ce proradit auto-update.
Pozdrav!
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.01.2008., 11:44   #33
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor HydraBrowser Pregled postova
nista opasno (samo ruzno za vidjet). Instalacijski paket mi je oznacio ieframe.dll kao samoregistrirajuci dll (sto on naravno nije). Samo na Ignore ili Continue i problem rijesen (iako cu do veceras zapakirat novu instalaciju). BTW, ako imas stariju verziju nisi morao instalirat ovu iznova - dovoljno je da odes u folder gdje je Hydra i izbrises file version_old.txt - nakon toga ce proradit auto-update.
Pozdrav!
Ispravljeno :-) (bar mislim
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2008., 13:19   #34
F@NTOM
Darth Pope
 
F@NTOM's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: localhost
Postovi: 224
Kewl mi je vidjeti domaci proizvod na ovom polju...reci mi kakva mu je trenutno podrska za css standarde?
__________________
F@NTOM je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2008., 13:33   #35
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Znam da ti se nece svidjet, ali renderer je isti kao i kod IE Za pravilan CSS trebat ce pricekat integraciju Gecka, ali mislim da ce to bit aktualno tek krajem ljeta...)
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 12:47   #36
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
Sviđa mi se što sučelje radi preko tabova.
Ne sviđa mi se što nije kompatibilan sa window blinds.
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 13:04   #37
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Ajde ljudi jel može netko nabacit kakav screenshot da vidim kako to čudo izgleda na djelu? Zvuči mi kao dobra stvar ali ne želim instalirati ništa jer će nakon toga izaći još 500 verzija, a svaka deinstalacija/instalacija samo ostavlja smeće po registryu i nered u windozama što mrzim čistiti & dovoditi natrag u red.

Zato molim screenshot.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 13:25   #38
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Ajde ljudi jel može netko nabacit kakav screenshot da vidim kako to čudo izgleda na djelu? Zvuči mi kao dobra stvar ali ne želim instalirati ništa jer će nakon toga izaći još 500 verzija, a svaka deinstalacija/instalacija samo ostavlja smeće po registryu i nered u windozama što mrzim čistiti & dovoditi natrag u red.

Zato molim screenshot.
Mozda ja nabacim screenove :-) a svaka verzija ostavlja isto (2 zapisa u registryju + folder 'Quantum' u program files.
.Net aplikacija radi po principu xCopy instalacije, tako da tu nema prckanja po sistemskim dll-ovima i slicno). teoretski, hydra bi trebala radit sa sticka na racunalu na kojem uopce nema instalacije (poradit cu i na tome, sad-zasad se ucita login i kad pocne ucitavat stranicu javlja mi gresku...) Btw, sad funkcionira auto-update, pa nece bit potrebe za reinstalacijama
jos samo da napomenem da mi se u ovoj verziji potkrala mala greskica (citaj: gresketina) kod RSS readera sto onemogucuje citanje clanaka Kvar otklonjen, ali novu verziju stavljam tek kad ispoliram sve sitnice.
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 13:29   #39
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor CPU Pregled postova
Sviđa mi se što sučelje radi preko tabova.
Ne sviđa mi se što nije kompatibilan sa window blinds.
ne moze (citaj - ne smije) bit kompatibilan - Microsoft ne da :-) hm, je li Office 2007 kompatibilan? zna li tko?
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 14:30   #40
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
Da je.Stardock je radio s microsoftom na tome.
CPU je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.01.2008., 15:51   #41
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor CPU Pregled postova
Da je.Stardock je radio s microsoftom na tome.
eh... sa mnom vjerojatno nece :-) bar dok ne skupim par milijuna korisnika
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 16:27   #42
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor HydraBrowser Pregled postova
eh... sa mnom vjerojatno nece :-) bar dok ne skupim par milijuna korisnika
Evo hoce :-) Hydra zapravo moze radit sa Stardockom, malo sam eksperimentirao i dosta toga radi (osim naslovne trake programa). Jedini problem je sto ovisno o odabranoj temi napravi nered u sucelju. Mozda ukljucim i tu opciju pa 'ko voli nek' izvoli :-)
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 20:08   #43
CPU
Varanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 214
pa ta aslovne trake programa i je jedini problem koliko sam ja uočio
CPU je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 20:16   #44
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor CPU Pregled postova
pa ta aslovne trake programa i je jedini problem koliko sam ja uočio
koristis punu verziju WinowBlindsa? Koliko sam ja vidio na Stardocku samo full verzija moze nabacit skin na programe koji to nativno ne podrzavaju. Ja sam mislio na okljastrenu free verziju koja stavlja skinove na aplikacije koje imaju mogucnost prilagodbe temama. Bilo kako bilo, naslovna traka se ne moze izmijeniti zato sto je vec izmijenjena (skrivena) od strane komponente koja emulira Office 2007 ribbone (a to kroz kod ne mogu izmijeniti...)
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 21:01   #45
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 21:15   #46
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Ma daj, ima gore toliko gumbića i čuda ko space shuttle. Korisnici sa nižim rezolucijama će surfati na pol ekrana...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2008., 22:23   #47
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Ma daj, ima gore toliko gumbića i čuda ko space shuttle. Korisnici sa nižim rezolucijama će surfati na pol ekrana...
Hvala vejita pristedio si mi trud
Sto se tice iskoristivosti prostora, dovoljno je dvostruki klik na bilo koji naslov trake (npr. na Home, tj. Pocetna, i problem prostora rijesen. Po tom pitanju stvar radi puno bolje nego kod IE i Firefoxa (osim ako netko stvarno ne koristi opciju full screen, to jos nisam vidio). U biti je hydra odlicna za korisnike s rezolucijama 1024x768 (vidi sliku)
http://www.imagesforme.com/show.php/...dra12.jpg.html

...a na slici se vidi i da sam poceo radit help :-)
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 13:48   #48
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Odlično, ovaj zadnji screenshot je sasvim druga priča... A je li taj browser otporan na spyware??? I hoće li biti neki "emulator" (ne znam kako da se drukčije izrazim) za Firefox ekstenzije? Ako neće, je li barem u planu neki ad-blocker? Mislim da je (barem meni) jedna od najvećih prednosti Firefoxa ona ekstenzija Adblock Plus koja sakriva sve neželjene slike, bannere, razne elemente, pa čak i tekstualne reklame... Neprocjenjiva je ta stvarčica.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 14:04   #49
elvis again
In the ghetto
Moj komp
 
elvis again's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Sveta Nedelja (Zagreb)
Postovi: 1,942
Meni se sviđa sucelje, malo se treba priviknut ali ide to ljepo je imati adekvatnu zamjenu za firefox. Keep up the good work!
__________________
AMD Ryzen™ 5 3600X,Arctic Freezer A35,Kingston FURY DIMM 32 GB DDR4-3200 Kit,Gigabyte B550M AORUS PRO-P,Gigabyte 1TB, M.2 2280, NVMe 1.3 PCI-Express 3.0 x4,INNO3D GeForce RTX 3080 X3 OC LHR, 10240 MB GDDR6X,Fractal Design Meshify 2 Compact Lite White TG Clear,Corsair RM650x (2021) 650W, HPX27i 27" monitor
elvis again je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 16:57   #50
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Odlično, ovaj zadnji screenshot je sasvim druga priča... A je li taj browser otporan na spyware??? I hoće li biti neki "emulator" (ne znam kako da se drukčije izrazim) za Firefox ekstenzije? Ako neće, je li barem u planu neki ad-blocker? Mislim da je (barem meni) jedna od najvećih prednosti Firefoxa ona ekstenzija Adblock Plus koja sakriva sve neželjene slike, bannere, razne elemente, pa čak i tekstualne reklame... Neprocjenjiva je ta stvarčica.
hehe, a sta ce ti podrska za Fx ekstenzije kad ih vec imas ugradjene (zezam se, naravno btw imas AdBlocker unutra koji blokira sve oglase temeljene na odredjenom URL-u (npr ako url sadrzava ad-doubleclick. onda ga nece ni pokazati...). Ne blokira floate i inline oglase, ali ne bi trebao bit problem ugradit podrsku i za to. Jedina mana je to sto ces za aktiviranje ad blockera, popup blockera i antiphishinga (da, da - ima Hydra i to, koristim PhishTank bazu kao i Opera) morati iskljuciti opciju Speed Browsing ( a sad zamisli da u Fx-u imas opciju koja po volji ukljucuje/iskljucuje sve ekstenzije Usput, pocela je konverzija Gecko engina u C# komponentu, tako da ce do kraja godine vjerojatno taj dio posla bit dovrsen, a onda ce bit moguce integrirat i Firefox ekstenzije izravno u Hydru.
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2008., 17:00   #51
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor elvis again Pregled postova
Meni se sviđa sucelje, malo se treba priviknut ali ide to ljepo je imati adekvatnu zamjenu za firefox. Keep up the good work!
Evo bas mijenjam lokaciju adresne trake i okvira za pretragu. Planiram ih ubacit ispod ribbona, a na mjesto gdje je sada adresna traka bit ce moguce ubacit bilo koje dugme/naredbu za brzi pristup. Zanima me kakve ce bit reakcije korisnika na tu izmjenu (jer se dosta njih tuzilo na nezgodnu lokaciju adresne trake).
Hvala na podrsci Elvise
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 20:03   #52
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Hydra Aid

Evo nove verzije. Od promjena je vazno to da je adresna traka sad ispod ribbona, a dodano je dugme za minimiziranje ribbona, te za prilagodbu trake za brzi pristup (u gornjem desnom kutu okvira). Sada je moguce kreirati i razmjenjivati profile u Hydri (favorite i presete). Dodan je za pocetak profil s hrvatskim stranicama (kad instalirate, idite na Profili, pa Europe, pa Croatia... prilikom slijedeceg pokretanja imat cete favorite s hrvatskim siteovima, inace i pcekspert.com je medju njima :-)
Jos jedna bitna stvar je da - zahvaljujuci podrsci pageflakes.com, Hydra poprima i jednu novu dimenziju. Naime, svaki download Hydre znaci i 10 USD centi za UNICEF, a 50% ostvarenog profita takodjer odlazi u fondove za pomoc djeci. O tome mozete vise procitati na http://hr.hydrabrowser.com/index.php...d=16&Itemid=32
Mozete pomoci da Hydra Aid projekt uspije tako da animirate i druge, podrzite (objavite) vijest na diggu, stavite bookmark na bookmarking servise itd...
Samo jos da se ispricam onima koji imaju dodatne dugmice na misu - na zalost, podrska za dodatne dugmice nije jos ugradjena. Razlog - premda bi trebalo biti trivijalno, tome nije tako, i ima veze s event bubblingom. S obzirom da mi to nije bio prioritet u ovoj verziji, ostavio sam problem za neki od slijedecih updatea. Sorry!
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 20:34   #53
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Ja sam danas instalirao, tek toliko da vidim - i ne radi na visti 64. Evo greške: http://shrani.si/f/y/qG/4CqhZtQZ/hydra.jpg
Attached Files
File Type: txt greska.txt‎ (5.6 kB, 312 views)
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 20:49   #54
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
Ja sam danas instalirao, tek toliko da vidim - i ne radi na visti 64. Evo greške: http://shrani.si/f/y/qG/4CqhZtQZ/hydra.jpg
Nije problem u Visti, problem je u 64 bita. Sad zasad podrzana iskljucivo 32 bitna platforma. Podrska za 64bitne procesore stize tijekom ozujka. Nadam se da neces odustat :-)
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 21:28   #55
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor HydraBrowser Pregled postova
problem je u 64 bita.
To sam i mislio Samo nastavi s poslom!
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2008., 00:34   #56
HydraBrowser
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Grude
Postovi: 27
Hydra 1.0.7

Evo nova verzija na http://www.hydrabrowser.com/HydraDownload/Hydra107.exe

Dodana web galerija (vizualni favoriti), instalacija srezana na 14,6 MB, vrijeme ucitavanja skoro duplo krace, puno sitnih poboljsanja, ispravaka, dorada...
Eh da, tu je konacno i podrska za dodatne dugmice na misu + otvaranje linka preko klika na kotacic (nije puno al covjeka veseli)
Podrske za 64-bitne sustave jos nema
HydraBrowser je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na