Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Novosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2008., 13:40   #1
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Ecs G10il

Kad se očekuje dolazak na svjetsko tržište?
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 14:11   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
To je tek u najavi, ja brijem negdje prije ljeta.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2008., 14:18   #3
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Ne vjerujem kako ljudi pišu brdu postova za svaki novi sub-notebook "EEE killer"!?! Pa ti uređaji se, pod jedan, nisu još niti pojavili na tržištu, a pod dva, asus je toliko prodao EEE-ova i još k tome ima i sada ima veću potražnju od proizvodnje. Osobno ne vidim poantu upotrebe takvih pridjeva, a pod drugo, smatram da je to teško moguće ostvarivo. Trebalo je velikim i malim firmama preko pola godine da shvate kako je Asus učinio odličnu stvar... IMHO
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 15:03   #4
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a sta mislis kako ce asusu ici kad ljudi konacno dobiju priliku da za istu ili cak i manju lovu od minilapa dobiju puno vise nego sto im daje asus?
no da, u svakom slucaju imaju tu prednost sto su bili prvi i drugima nije nitko kriv sto toliko kasne. no zasto ne bi dobili isti prostor u medijima kao sto je asus dobivao kada je najavljivao eee?
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 15:07   #5
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a sta mislis kako ce asusu ici kad ljudi konacno dobiju priliku da za istu ili cak i manju lovu od minilapa dobiju puno vise nego sto im daje asus?
no da, u svakom slucaju imaju tu prednost sto su bili prvi i drugima nije nitko kriv sto toliko kasne. no zasto ne bi dobili isti prostor u medijima kao sto je asus dobivao kada je najavljivao eee?

Sve stoji, ali nisam mislio na tržišnu utakmicu, već na emotivnu komponentu koja se daje nekom proizvodu.
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 15:27   #6
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Sand Pregled postova
Sve stoji, ali nisam mislio na tržišnu utakmicu, već na emotivnu komponentu koja se daje nekom proizvodu.
"Emotivnu komponentu" bilo kojem proizvodjacu daju samo krajnji korisnici, koji su, u globalnom pogledu, prilicno marginalizirani od vecine proizvodjaca, jer od njih je najcesce vise stete nego koristi a njima se proizvodjac bakce samo ako mora.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 15:40   #7
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
"Emotivnu komponentu" bilo kojem proizvodjacu daju samo krajnji korisnici, koji su, u globalnom pogledu, prilicno marginalizirani od vecine proizvodjaca, jer od njih je najcesce vise stete nego koristi a njima se proizvodjac bakce samo ako mora.

Nemora mi nitko vjerovat, ali znao sam da ćeš mi ti Bubba odgovorit. Ali očekivao sam nešto tipa user-looser rečenice.

Ne kužim da se ljudi naljute na neki proizvod, sad banalno, kao da im je donio gubitke u financijskom i ljubavnom životu, pa počnu navijati za neki drugi (uvijek sličan) proizvod ("logo emotions").
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 16:12   #8
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Sand Pregled postova
Nemora mi nitko vjerovat, ali znao sam da ćeš mi ti Bubba odgovorit.
Jel da tipujem na Gnjilane il' na Prizren sutra (futbal)?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 18:17   #9
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Nije bitno na što, već kako.

Dosta OT-a.
Tipkovnica na dotičnom modelu je veća od EEE-a, ali mi se čini kao da je gumirana sa hodom od 2mm. I sviđa mi se to što se napokon netko sjetio ugradit 3G na takav sub-notebook>
Sand je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 18:45   #10
Bilobrkster
Premium
Moj komp
 
Bilobrkster's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 270
meni se sviđa, ali koji cookie su išli stavljat ulaz za modem mi neće nikad bit jasno...
tipkovnica mi se osobito sviđa, lagana varijacija na temu macbookoe tipkovnice...
Bilobrkster je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.03.2008., 21:14   #11
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor Sand Pregled postova
Ne vjerujem kako ljudi pišu brdu postova za svaki novi sub-notebook "EEE killer"!?! Pa ti uređaji se, pod jedan, nisu još niti pojavili na tržištu, a pod dva, asus je toliko prodao EEE-ova i još k tome ima i sada ima veću potražnju od proizvodnje. Osobno ne vidim poantu upotrebe takvih pridjeva, a pod drugo, smatram da je to teško moguće ostvarivo. Trebalo je velikim i malim firmama preko pola godine da shvate kako je Asus učinio odličnu stvar... IMHO
Ček, ček - pa gdje si vidio "EEE killer"? ASUS je probio led, to nema sumnje, ne mora značiti da će i dalje biti najbolji kada se pojavi konkurencija.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2008., 21:18   #12
Sand
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: ZG Travno
Postovi: 332
Link

Malo sam krivo shvaćen. Nije mi cilj bio branit EEE, već ističem način prezentacije novih stvari.
Sand je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na