Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.06.2014., 09:44   #2011
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Penal je po meni izveden regularno, jer Neymar u nijednom trenutku nije stao.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline  
Staro 13.06.2014., 09:45   #2012
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
pa bio je gol- dakle je!!! da je Stipe skino onda bi bilo ponovo...
To san i ja odma rekao...ka da je sve dogovoreno
"Ja cu glumit budalu na penalu,a ako falijen,ti ponisti izvodjene pa cu opet pucat"
webstartm je offline  
Staro 13.06.2014., 09:47   #2013
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor quazar912 Pregled postova
hm..često uspoređuju repku iz 98 i ovu...ona iz 98 ima bolju obranu, Štimac i bilić su hrabro išli na svaku loptu...rakitić se boji igrača, Čarli traljav...
Al panj kao jelavić je za top panjeva na SPu!!!! kovač je zasro jer nije uveo Silvu, rebić odličan da je bar ušao odma u 2 pol..
Sad je kasno, ako odigramo X sa Mexicom ili kamerunom idemo kući!!
Imamo dobru repku ali ne može se to uspređivat s onom generacijom.
I izbornik je neiskusan, morao je jučer igrati s klasičnim defanzivcem u vezi. I jebo ga više Jelavić, nema šta taj uopće radit u prvih 11, po meni je tek zadnji od napadača.

I Dudu je jučer morao igrati, barem jedno poluvrijeme. Čini mi se da je Kovač htio malo kopirati igru Atletica, ali u takvoj igri igrači poput Jelavića nemaju što tražiti.

Ma i ovako smo mogli remi izvuć da tajni brazilski adut nije odigrao potez utakmice.
Uf, tko će dočekat pogledat novu nogometnu velesilu Katar za 8 godina. Živi bili pa vidjeli
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 13.06.2014., 09:47   #2014
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor estugarda Pregled postova
Kakve veze statistika ima? Prikazuje li ista ciste prilike? Jer osim kvazi penala i zadnjeg gola koji je nastao nakon faula, ja se ne sjecam ni jedne prilike Brazila iz drugog pol? Ako cemo gledati samo na statistiku, onda mozemo unaprijed Barci i Spanjolskoj dodjeliti sve pehare.

Mislim, jos bi najbolje bilo da protiv domacina, najveceg favorita cijelog turnira imamo vise udaraca i posjed lopte. Onda bi valjda zasluzili da nam ne sviraju tragikomicne penale, kao i da se dosudi koji faul nad nasima (a nije da ih nije bilo)
Mileni je offline  
Staro 13.06.2014., 09:51   #2015
esc
Lynnfield
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: HR
Postovi: 1,023
čestitam brazilu na zasluženoj pobijedi
sad u iduće dvije osvojit 6 bodova(možda i 4 dovoljna),kamerun se da pobijedit,meksiku fale neki važni igrači jel tako...
nama sad dolazi mandžukić,ja bi mu stavio još eduarda i izgledat će to puno bolje(čitaj efikasnije),olića i jelavića van
esc je offline  
Staro 13.06.2014., 10:02   #2016
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,941
Nisam nikakav strucnjak, ali Jelavica i Srnu ne bih stavio u igru niposto. Proslo je njihovo vrijeme. Treba ubaciti mlade decke poput Rebica, Vrsaljka. Vidi se da su decki zeljni igre i ako nista bar mogu trcat. Jelavic ni to nije mogao.

Nakon prvog gola smo se povukli, sto nimalo nije dobro. Tu je i izbornik napravio gresku jer ih nije tjerao da izadju. Ne mozes se povuc natrag. Kad tad ce proc i desit ce se to sto se desilo.

Najvise od svega me zivcira sto nitko ne ide na loptu, niti na igraca. U napadu svi stoje i samo cekaju da ih se posluzi, nitko ne trci prema lopti.
U obrani nitko da izidje cvrsto na igraca. Bar pokazi da si ga imao namjeru zaustavit, omest ga, a ne ga pustit da se pokraj dvojice prosece kao da ih ni nema.

Opcenito, igra nam je prespora. Sporo se lopta krece. Nitko se ne usudi van 16 pucat po golu.

Malom Kovacicu treba jedna odgojna da mu malo muda nabubre. Nije ga se vidjelo. Pa nisu oni vanzemaljci. I oni su od krvi i mesa. Svakako treba imati respekta prema protivniku, tko god da je sa druge strane, ali ne treba ni napunit gace nepotrebno.

Suca necu ni komentirat. Zabranit mu da sudi ista van japanske lige.

Sto se tice fife - mogli su bar te silne kamere za neki k iskoristit. Samo neka pogledaju hokej. Prikaze se slika na zaslonu i nema muljanja. Dobro se vidi jel nesto je ili nije. A ne da ovaj tenkre radi ovakve greske.

Draze bi mi bilo da smo izgubili 10:0, ali posteno, a ne na ovakav nacin.
Cuky je offline  
Staro 13.06.2014., 10:10   #2017
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
Nisam nikakav strucnjak, ali Jelavica i Srnu ne bih stavio u igru niposto. Proslo je njihovo vrijeme. Treba ubaciti mlade decke poput Rebica, Vrsaljka. Vidi se da su decki zeljni igre i ako nista bar mogu trcat. Jelavic ni to nije mogao.
Apsolutno, samo tko će to Srni reć?
Ipak ej on kapetan, uglavniom na tekmama niš ne zasere generalnog, već naprosto nije više na visokoj razini. Ali kad već znamo da ga neće otkantat, onda barem da ga stavi u vezu, s defanzivnijim bekom iza.

Pletikosa - Vrsaljko, Lovren, Šifo, Ćorluka - Srna - Rakitić, Brozović, Modrić, Kovačić - Mandžukić


Citiraj:
Nakon prvog gola smo se povukli, sto nimalo nije dobro. Tu je i izbornik napravio gresku jer ih nije tjerao da izadju. Ne mozes se povuc natrag. Kad tad ce proc i desit ce se to sto se desilo.
Rekao bih da je to do onog što im on pokušava usadit jaku taktičku disciplinu i držanje pozicije. Pa se boje da će zajebat i ispast iz igre ako previše izađu. Mora to bolje šljakat. Znali smo i prije da će vjerojatno druge dvije tekme biti odlučujuće za nas, moramo u njima biti bolji.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 13.06.2014., 10:17   #2018
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Srna je Casper. Nema ga.
Rebic je klasa za Jelavica.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline  
Staro 13.06.2014., 10:24   #2019
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Još poražavajuća stvar u toj priči je da Srna ovako igra već dobrih godinu do dvije. A nijedan izbornik nije imao muda poslati ga na klupu.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline  
Staro 13.06.2014., 10:31   #2020
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Treba nam izbornik koji će nakon SP napraviti rez, podmladit ekipu kao što je to Bilić napravio. ne znam ima li Kovač muda za to.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline  
Staro 13.06.2014., 10:31   #2021
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,692
bome da stipe nije bio onak raspoložen primili bi mi i 6 golova...
__________________
...and fly...
quazar912 je offline