Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2007., 22:23   #3781
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Nemojte mi Invisible Man-a dirat ... serija je predobra. Smijeh totalni.

Heroes je u pocetku bila predobra serija, da bi sve s***ali otezanjem i onda tipicno za vecinu serija, u jednoj epizodi se sve rjesi, nemogu ubit Sylara cjelu sezonu i onda ga ovaj za 2 sec ubije :/ .
Hayden Panettiere, ma samo zbog nje vrijedi gledati

BSG mi nije nesto. Pogledao par epizoda i odustao.

Koja je zadnja sezona ST: Enterprise sta je HRT prikazivao, 2.?
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 22:44   #3782
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Nemojte mi Invisible Man-a dirat ... serija je predobra. Smijeh totalni.

Heroes je u pocetku bila predobra serija, da bi sve s***ali otezanjem i onda tipicno za vecinu serija, u jednoj epizodi se sve rjesi, nemogu ubit Sylara cjelu sezonu i onda ga ovaj za 2 sec ubije :/ .
Hayden Panettiere, ma samo zbog nje vrijedi gledati

BSG mi nije nesto. Pogledao par epizoda i odustao.

Koja je zadnja sezona ST: Enterprise sta je HRT prikazivao, 2.?
Jesi siguran da je Sylar mrtav?


Imam još jednu odličnu seriju za preporučit:

The 4400


Vrlo zanimljiva i svježa serija koja ne odugovlači.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 22:46   #3783
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
jel se neko sjeca one serije sta se jedno lito prikazivala na HRT-u, one sezone kada je bio hit Minea-Rano , mislim da se zvala Svemirski marinci, serija je genijalna, jedina izmisljotina koja mi je valjala, neki su Grinjci napadali sve zivo i bila neka ekipa sta se borila proti njih (opis ), zenska bila na celu mislim, al odtad nisam cuo nis o toj seriji, gledao sam par nastavaka ipak je lito bilo, pa me zanima imal neko informaciju kako se zove to orginalno, pokusao bi nac ak se jos negdje na sat prikazuje, ako ne onda T*****t
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 23:13   #3784
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
@bobe - pogledaj stranicu prije ove

Inače serija se zove Space: Above and Beyond
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 23:22   #3785
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
@bobe - pogledaj stranicu prije ove

Inače serija se zove Space: Above and Beyond
thx, kaze coek samo jedna sezona, jel to znaci da serija nije dovrsena ili? bila bi prava steta...
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 23:42   #3786
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
thx, kaze coek samo jedna sezona, jel to znaci da serija nije dovrsena ili? bila bi prava steta...
Je, samo 1 nažalost.
Mislim da je otkazana, ali ipak su stigli napravit dobar završetak (otvorenog tipa).

Inače ja kad pogledam koju seriju uvijek pogledam triviu, wiki i sl. o seriji da vidim neke stvari koje sam propustio i previdio.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 23:53   #3787
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Je, samo jedna sezona.
Šteta, nije bila loša serija...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 23:58   #3788
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
je samo jedna sezona ali dobro su ju zavrsili nema otezanje nema odugovlacenja i nema happy enda,,,,,, samo brutalna realnost,,,,, malo bad efektici i modeli brodova i fightera u svemiru ali davno je snimano pa prolazi i jos kad ima tako dobru pricu radnju...... i to sto je kratka je cak + jer obicno se kao BSG npr. sve previse zaplice i odugovlaci da vise ni redatelji neznaju gdje je pocetak a gdje kraj i naravno ubiju gledatelje dosadom......
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2007., 23:58   #3789
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Heroes je u pocetku bila predobra serija, da bi sve s***ali otezanjem i onda tipicno za vecinu serija, u jednoj epizodi se sve rjesi, nemogu ubit Sylara cjelu sezonu i onda ga ovaj za 2 sec ubije :/ .
Hayden Panettiere, ma samo zbog nje vrijedi gledati
Za Heroes se nakon prvih tri-četiri serije već dalo naslutiti da budu cijelu sezonu spriječavali eksploziju i imali problema sa Sylarom. Makar ne bi se čudil da u drugoj sezoni potraže Sylarovu pomoć (pošto se zvlekel), jer je Molly insinuirala da postoji neko jači i mračniji od Sylara i ima istu (valjda samo jedna u nizu) sposobnost ko i Molly. Za to vreme dok Peter nauči kontrolirati svoje sposobnosti, ostatak ekipe komotno more "angažirati" Sylara za ispomoć.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2007., 14:27   #3790
bad::cat
zloČesta maČka
Moj komp
 
bad::cat's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: MuMu Land
Postovi: 126
gademit navukla sam se na galacticu
__________________
::: mjau :::

bad::cat je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2007., 00:03   #3791
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor bad::cat Pregled postova
gademit navukla sam se na galacticu
Welcome to club

Baš sam vidio Enterprise na Novoj ! Piše uskoro! Koliko vidim riječ je o filmu Star Treck: Generations a ja se ponadao da će preuzeti emitiranje serija od HRT-a. Nova se relativno drži rasporeda emitiranja, rade update weba ako ima promjene...

P.S.
Dobro nije baš sad jer gledam sa time shiftom
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 02:57   #3792
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
@McG - pogleda sam cijeli Primeval i nemogu reći da mi se serija dopada previše... nekako mi nije sjela, a obično volim sav SF... nekako je prenaivna, kombinacija Jurskog Parka i Stargatea.

No da vas obavjestim o novoj seriji od koje sam pogleda par epizoda Kyle XY i mogu kazati da je serija pravo osvježenje.
Zanimljiva i neopisivo "lagana" za gledanje (u dobrom smislu).

Mračnog lika tumači jedan od meni najdražih "sivih" likova iz Dosjea X, Nicholas Lea (Alex Krycek)
Definitivno preporučam, a oni malo vještiji lako će naći hrvatske titlove...
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 10:34   #3793
KnezTame
Premium
 
KnezTame's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 489
Neznam kolko ste pratili, al meni je Millenuim bila mrak serija, steta kaj je kod nas nisu prikazivali, a lik koji glumi Frank Blacka je ko stvoren za tu ulogu.

Isto tak PSI faktor je bila odlicna, odma uz rame Dosjea X
__________________
Poslije BSG-a sve je glupo
KnezTame je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 11:15   #3794
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
@Mar, vidi se da si na prvoj sezoni, u zadnjoj epki ces se iznenaditi
raf je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 11:48   #3795
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
@raf - cuo sam o nekoj ženetini XX (kromosomi), da to nije dobro za seriju... sudit cu kad pogledam (doša sam do 8. ep).
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 14:29   #3796
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
"ženetinu" neces vidjeti do 2 sezone, inace i tu ces se iznenaditi. Ako oces da ti spojlam, reci pa cu ti na PM sve reci
raf je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 18:09   #3797
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
OT: Kako stignete gledati sve te serije???? Radite li nesto a da niste doma?? Covjece ja gledam FArscape vec 100 godina,serije traju po 45-50 minuta,kako stignete pogleati sve te sezone itd itd?????

Ontopic:

Postoji li kakva dobra serija ,moze SF a moze i nesto drugo,a da nije neki CSI i slicno,i da traje bar 3-4 sezone??? Ovo od sezone,sezone i po mi se ne svidja,taman se navucem--- GOTOVO.....
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 19:11   #3798
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
OT: Kako stignete gledati sve te serije???? Radite li nesto a da niste doma?? Covjece ja gledam FArscape vec 100 godina,serije traju po 45-50 minuta,kako stignete pogleati sve te sezone itd itd?????
Baš sam se i ja to pitao Učenici su i studenti a sad su praznici.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 19:19   #3799
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
OT: Kako stignete gledati sve te serije???? Radite li nesto a da niste doma?? Covjece ja gledam FArscape vec 100 godina,serije traju po 45-50 minuta,kako stignete pogleati sve te sezone itd itd?????

Ontopic:

Postoji li kakva dobra serija ,moze SF a moze i nesto drugo,a da nije neki CSI i slicno,i da traje bar 3-4 sezone??? Ovo od sezone,sezone i po mi se ne svidja,taman se navucem--- GOTOVO.....
OT: Ja sam na flatu vec 2 godine, i svaku seriju koju sam pratio na tv-u sam skinuo one epke koje jos nisu emitirane, ako je dobra serija onda sam je komplet skinuo i zaprzio. Svaku epku gledam kada idem zderat dakle oko 2 dnevno.
Da idem na faks, i stigne se pogledat ako se dobro tempira. Za Farscape mi je trebalo oko 3 tjedna, ali to sam gledao prek ljeta.

OnTopic: Evo ovo je ono sto sam pogledao i sto jos pratim:

The Lost Room - miniserija (3 dijela) [radi se o objektima koji mogu neke posebne stvari, tipa autobusna karta za neko mjesto kada je dotaknes salje te na to mjesto instantno]

Kyle XY - 1 sezona + 3 epke

Jericho - nije cijela sezona, jos 3-4 epke i gotovo nece se snimati vise [kako se ameri snalaze kada nekoliko nuklearki padne na SAD]

Heroes - 23 epke mislim da je to kraj 1 sezone, jos se snima [ljudi evoluiraju, naravno ne svi vec odredeni koji mogu razne stvari, tipa lik moze letit, drugi putovati kroz vrijeme i prostor]

Eureka - 1 sezona, snima se dalje [Skriveno mjesto u americi gdje zive najpametniji ljudi na svijetu te nesmetano i s puno sredstava (para) izmisljaju nove izume, naravno taj gradic im sluzi za beta testiranje ]

Doctor Who - 2 sezone i 13 epki [lik koji se zove doktor, je alien tkz. timelord, koji moze putovati kroz vrijeme te ispravlja vremensku crtu kada neki drugi alieni dolaze iskoristiti zemlju. Uglavnom to gledam jel nemam sta za gledat, a ova serija je vise manje trash u 1 sezoni, 2 je tak tak, a u 3 ima stvarno fency efekata]

Day Break - 1 sezona i nesnima se vise (bar mislim) [Lik prozivljava jedan te isti dan svaki dan, te pokusava spasiti sve kojima se nesto dogodi taj dan, te pokusava nastaviti zivot i zavrsiti ovaj dan. Ali stvar je sto posljedice dana prije utjecu na novi dan. uff sada sam zakomplicirao ]

The 4400 - 3 sezone i 3 epke [4400 ljudi je oteto u proslih 50-100 godina netko iz 1923. drugi iz 1965., i svi su vraceni isti dan (u danasnje vrijeme) i izgledaju isto kao kada su ih oteli. Te svi ti ljudi imaju neki jedinstveni dar]

eto ima ih jos ali mi se neda vise pisati .

Zadnje izmijenjeno od: raf. 02.07.2007. u 20:09.
raf je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 19:49   #3800
OveRkiLL
Registered Abuser
Moj komp
 
OveRkiLL's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: zg
Postovi: 590
Citiraj:
Autor raf Pregled postova
Jericho - nije cijela sezona, jos 3-4 epke i gotovo nece se snimati vise [kako se ameri snalaze kada nekoliko nuklearki padne na SAD]
jericho je snimljena cijela sezona od 22 epizode i najavljeno je još 7 epizoda da naprave normalan kraj. ako gledanost poraste (što sumnjam), snimit će još.


i ja preporučam Heroese i Eureku. baš se za 8 dana počinje emitirati 2. sezona Eureke, a 1. sezona počinje na hrt-u (il je već počela, nisam baš u toku). Heroesi su zanimljivi, a Eureka je nešto neozbiljniji SF, nešto ko Invisible Man.
dobri su mi i Stargate Atlantis i Supernatural.
__________________

AMD Ryzen 7700X + Noctua NH-D15
Asus X670 Prime
2x8GB Kingston Fury Beast 6000MHz CL40
XFX RX6800 16GB Qick 319
Kingston NV2 250GB + Crucial P5+ 1TB + Seagate 2TB HDD
EVGA 650W SuperNOVA GQ, 80+ Gold
Fractal Design 7 Compact
23.8" AOC 24G2SPU 165Hz
Windows 10 x64
Logitech G402
Razer Cynosa V2
OveRkiLL je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 20:01   #3801
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
OT: Kako stignete gledati sve te serije???? Radite li nesto a da niste doma?? Covjece ja gledam FArscape vec 100 godina,serije traju po 45-50 minuta,kako stignete pogleati sve te sezone itd itd?????
Ne znam za druge, ali...
Ja obično dobivam serije koje se taman počnu prikazivati, tj. relativno novije, pa gledam epizodu po epizodu. Oni koji mi prosljeđuju serije, obično znaju/prate raspored prikazivanja i nabavljaju epizode odma po uploadu. Tak da nije problem i sezone pratim lepo lagano. Trenutačno pratim Jericho i nakon par tjedni, tek sam na 8. epizodi. Gledam kak i kad mi se da, nekad i s nekolko dana razmaka između epizoda. Zadnje kaj sam pogledal u komadu je The Lost Room. Gledanje po nekolko sezona u komadu/jednom dahu, mi se jadnostavno ne da i nemam vremena sjediti po nekolko sati. Kad mi je stvarno dosadno i nemam obaveza, onda pogledam 2-3 epizode (serije koju nisam pratil otpočetka ili sam ju kasnije nabavil) u komadu ili neki film.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 20:07   #3802
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Citiraj:
Autor OveRkiLL Pregled postova
jericho je snimljena cijela sezona od 22 epizode i najavljeno je još 7 epizoda da naprave normalan kraj. ako gledanost poraste (što sumnjam), snimit će još.


i ja preporučam Heroese i Eureku. baš se za 8 dana počinje emitirati 2. sezona Eureke, a 1. sezona počinje na hrt-u (il je već počela, nisam baš u toku). Heroesi su zanimljivi, a Eureka je nešto neozbiljniji SF, nešto ko Invisible Man.
dobri su mi i Stargate Atlantis i Supernatural.
Da nesto sam cuo da nece biti emitirana vec prek neta? Vjerojatno sam nesto pobrkao...
Sto se gledanosti tice, totalno su , mislim nista novo se ne dogada samo oni su gladni, hladno im je, ovo ono, pa onda ona mama od Jake nesto sere, a tu zenturacu nemogu organski podnijeti UFFF sto je mrzim. Jednio je dobro nesto kada ima veze sa onim crncem ....

Cek ti jos gledas hrt?
Ja gledam samo dnevnik, ako mi se da, te policijsku patrolu. Sve drugo postoji na netu...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 20:09   #3803
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
OT: Ima i policijska patrola na netu , ali šta je-je tipovi su legende.
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2007., 20:20   #3804
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor OveRkiLL Pregled postova
baš se za 8 dana počinje emitirati 2. sezona Eureke, a 1. sezona počinje na hrt-u (il je već počela, nisam baš u toku). Heroesi su zanimljivi, a Eureka je nešto neozbiljniji SF, nešto ko Invisible Man.
dobri su mi i Stargate Atlantis i Supernatural.
Počinje 4.7 koliko vidim u 2:30, tako da je to zapravo 5.7. Tipično za hrt da sf nakon što daje na kapaljku stavlja u nemoguće termine. Čitam sadržaj i nekako mi je poznat, da to nije remake?
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2007., 05:19   #3805
OveRkiLL
Registered Abuser
Moj komp
 
OveRkiLL's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: zg
Postovi: 590
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Počinje 4.7 koliko vidim u 2:30, tako da je to zapravo 5.7. Tipično za hrt da sf nakon što daje na kapaljku stavlja u nemoguće termine. Čitam sadržaj i nekako mi je poznat, da to nije remake?
ne znam jel remake, na wikipediji se ne spominje da je remake. sad vidim da će druga sezona imat isto samo 13 epizoda, šteta, zabavna je serija, ko neki SF sitcom.

Citiraj:
Autor raf Pregled postova
Da nesto sam cuo da nece biti emitirana vec prek neta? Vjerojatno sam nesto pobrkao...
Sto se gledanosti tice, totalno su , mislim nista novo se ne dogada samo oni su gladni, hladno im je, ovo ono, pa onda ona mama od Jake nesto sere, a tu zenturacu nemogu organski podnijeti UFFF sto je mrzim. Jednio je dobro nesto kada ima veze sa onim crncem ....

Cek ti jos gledas hrt?
Ja gledam samo dnevnik, ako mi se da, te policijsku patrolu. Sve drugo postoji na netu...
da, malo je razvučena radnja, al je atmosfera u seriji meni odlična, meni baba isto ide na živce, i onaj mali kaj je naslijedio dućan.
a to za eureku sam vidio kad sam čekao formulu jučer, inače isto sve na kompu gledam. tak sam vidio i da će na novoj svaku nedjelju ić jedan star trek film u ponoć. termini su im ko da su to horrori a ne SF
__________________

AMD Ryzen 7700X + Noctua NH-D15
Asus X670 Prime
2x8GB Kingston Fury Beast 6000MHz CL40
XFX RX6800 16GB Qick 319
Kingston NV2 250GB + Crucial P5+ 1TB + Seagate 2TB HDD
EVGA 650W SuperNOVA GQ, 80+ Gold
Fractal Design 7 Compact
23.8" AOC 24G2SPU 165Hz
Windows 10 x64
Logitech G402
Razer Cynosa V2
OveRkiLL je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2007., 17:17   #3806
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
dal je 20. epizoda 3. sezone galaktike ujedno i zadnja epizoda i sad treba čekati da snimiju dalje ? .. ak je .. ono ono .. OMG .. ko bu to dočekal .. nisu normalni kak su to mogli završiti .. sad nem mogel spati
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2007., 17:45   #3807
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Je, 20. epizoda je zadnja. Čekal buš ko i ostali do nove sezone da vidiš rasplet situacije. Bude krajem godine i TV film o Pegasusu, a i spinoff Caprica. Tak da bude materijala za pogledati.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2007., 18:22   #3808
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,320
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Bude krajem godine i TV film o Pegasusu, a i spinoff Caprica. Tak da bude materijala za pogledati.
Ma da? Baš se veselim, iako mi je nekako Galactica za jednokratno gledanje. Nemam želju gledati još jednom iako imam sve epizode.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
Moto One 5G Ace





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2007., 01:04   #3809
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
sem pogledam danas prvu epizdu eureke .. moram reči da I like it ..

.. znanstveni fensi šmensi događaji u kul oprema .. obožavam to ( ah da mi je delati u Ruđeru )

nego .. dal je ta serija snimljena do kraja ili su snimili par epizoda pa bu opet gotovo kad bu postalo najzanimljivije ?


btw:


hurt mi bejbi ... rado bi da me ovakva privede

hurt mi bejbi
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com

Zadnje izmijenjeno od: IceFisherman. 05.07.2007. u 01:36.
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2007., 10:33   #3810
OveRkiLL
Registered Abuser
Moj komp
 
OveRkiLL's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: zg
Postovi: 590
Citiraj:
Autor IceFisherman Pregled postova
nego .. dal je ta serija snimljena do kraja ili su snimili par epizoda pa bu opet gotovo kad bu postalo najzanimljivije ?
12 epizoda u prvoj sezoni, i 10.7. se počinje emitirat 2. sezona u americi, isto 12 epizoda će imat.
__________________

AMD Ryzen 7700X + Noctua NH-D15
Asus X670 Prime
2x8GB Kingston Fury Beast 6000MHz CL40
XFX RX6800 16GB Qick 319
Kingston NV2 250GB + Crucial P5+ 1TB + Seagate 2TB HDD
EVGA 650W SuperNOVA GQ, 80+ Gold
Fractal Design 7 Compact
23.8" AOC 24G2SPU 165Hz
Windows 10 x64
Logitech G402
Razer Cynosa V2
OveRkiLL je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na