Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2022., 15:19   #1
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
subtitle edit

ako netko zna kod korigiranja titla nestalo mi je na ekranu gdje se prikazuje film korigirani titl pri dnu ekrana znači istovremeno se mora pokazivati difoltni titl i korigirani ispod dole odmah , a meni je svremenom prestao se pokazivati dal ima netko iskustva gdje se to uključuje iliti isključuje ?
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 19:08   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Nemam pojma o čemu pričaš.

TV, PC, nešto treće?

Koji program?

Kako vrtiš 2 titla u isto vrijeme?

Zašto 2 titla u isto vrijeme?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.07.2022., 20:44   #3
stribor919
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: vukovar
Postovi: 107
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nemam pojma o čemu pričaš...
Mislim da se radi o programu Subtitle Edit kako je stavio u naslovu (https://www.nikse.dk/subtitleedit/).
Video player unutar programa po defaultu prikazuje orig. i editirani subtitle a njemu valjda ne.

Citiraj:
Autor deevzg Pregled postova
ako netko zna kod korigiranja titla nestalo mi je na ekranu gdje se prikazuje film korigirani titl pri dnu ekrana znači istovremeno se mora pokazivati difoltni titl i korigirani ispod dole odmah , a meni je svremenom prestao se pokazivati dal ima netko iskustva gdje se to uključuje iliti isključuje ?
Probaj u programu pod Options-Settings-Video player promijeniti Video engine (DirectShow, VLC, MPC-HC...) ako imas vise opcija. Mozda i (re)instalacija playera koji su ponudjeni pod "Video engine", ne znam. Mozda si nesto mijenjao u postavkama playera vezano za prikaz titlova (encoding i sl.).
Nisi precizirao ono "s vremenom", je li dodatni subtitle nestao tijekom editiranja jednog videa/subtitlea ili kod nekog narednog videa (treceg, petog...).
stribor919 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 20:49   #4
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
sve ok rješio sam dugo nisam koristio program pa se ne sjećam kako loadam film , trebo sam loadat posebno video pa subtitle i radi normalno kao prije sve se normalno prikazuje..
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 22:08   #5
stribor919
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: vukovar
Postovi: 107
Citiraj:
Autor deevzg Pregled postova
sve ok rješio sam dugo nisam koristio program pa se ne sjećam kako loadam film , trebo sam loadat posebno video pa subtitle i radi normalno kao prije sve se normalno prikazuje..
Podesis subtitle i video da imaju isti naziv, cim otvoris subtitle u programu automatski se ucita i video istog naziva i sve radi, a moze i posebno kao sto si naveo.
stribor919 je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2022., 23:03   #6
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 262
Citiraj:
Autor stribor919 Pregled postova
Podesis subtitle i video da imaju isti naziv, cim otvoris subtitle u programu automatski se ucita i video istog naziva i sve radi, a moze i posebno kao sto si naveo.
da moja greska kako nisam dugo radio zaboravih ja sam otvorio film a ne titl i zato mi je neispravno vukao..
deevzg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na