Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.07.2022., 11:35   #62221
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Kupi maketu pištolja (airsoft replika ili što već), stani pored njega, teatralno spusti prozor i počeškaj se s praćkicom posred čela uz nezaobilazni komentar "Alo bajo, ima'l problema?"
I onda te budala izbusi. Pa se ti igraj s igrackicom.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 11:44   #62222
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
I onda te budala izbusi. Pa se ti igraj s igrackicom.
Kažu da ne bije boj mač nego srce u junaka
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 11:51   #62223
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Ako je ganc nova onda teško da je dizel. Samo benzinci su za odabir.
I još s tim da Mazda nema dizela 2.0 s 150 konja. To je bio 2.2

Kaj se tiče opreme i kvalitete, stoji da, dobro je složena i dobri su materijali.
Majke meni moje ako ja znam zašto sam napisao dizel.

Benzinac, 150KS, ofc. To je ona za oko 200k kuna. Još da je automatik, fakat top auto.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 13:11   #62224
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Kažu da ne bije boj mač nego srce u junaka
Jebi ti to. Utoku ne izvlacis ako ne mislis pucat.

Kad te netko probusi kasno je dokazivat da si imao igracku.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 13:12   #62225
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jučer probao malo Mazdu 3, 2022, staru nekiih 3 mjeseca, boja ista kakvu je Darky kupio.

Trenutno 3500km tek ima, najosnovnija oprema što se mogla kupiti.

2.0, 150ks, dizel. Još uvijek pod nekakvom limitacijom/blokadom (kaže frend da na 5k KM se blokada dizejbla). I s tom blokadom, dobro ide kad stisneš papuču gasa do dna.

Bogami, ostao iznenađen (pozitivno).

Kvalitetna plastika, dosta toga obučeno kožom (vrata, komandna ploča itd.). Pod rukom djeluje dosta kvalitetno. 18" su gore, izgledaju impresivno na toj crvenoj mazda boji. Farovi zadnji odlični, pregled odličan, volan mekan i lagan za vozit, čak mi odgovara i u tom setupu, malo tvrđa i malo grublja preko ležećih, ali meni odgovara.

Headsup display s navigacijom, odlična stvar. Nisam ni znao da ima virtual cockpit (ustvari izgleda da ima 3 analogna, no ovaj srednji je u stvari digitalni).

U cijeni se dobiva i GPS tracking auta itd.

Stvarno, iznenađujuće dobro. Potrošnja nekih 5.5L trenutno.
Ovo za otključavanje sam jedino čuo za Skyactiv-X motor. Ne i za "obične" benzince G120 i G150 koji su u ponudi.

Ne samo to, već sam tu priču o otključavanju čuo jedino od naših ovlaštenih - prodaje. Vani kad pitam po forumima prvi glas svima. Tako dal' ima istine ili ne ne znam ti reći...

I to samo za prvu verziju "Xice". Navodno updateani eSkyactiv-X nema to ograničenje. A kako taj vozim od 3. mjeseca u svojoj crvenoj M3 i trenutno sam na +6000 km nisam primijetio razliku nakon prijeđenih 5000 km.

Ako imaš kakvih pitanja slobodno, isto AT mjenjač kod mene.

Poslano koristeći Tapatalk
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 14:17   #62226
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Da se pohvalim prinovom
Mazda 3 G120 AT 2016 IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220718/00440aec51debec8860a1960aa64d7a2.jpg[/IMG] Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Cestitam i nek te dobro sluzi.

Samo se nadam da to nije cista Soul red crystal boja?

Komentirao sam na drugome mjestu, jer mi je 2020. jedan od renomiranijih lakirera u ZG-u, rekao da ljudi znaju pokisnuti kad im kaze koliko ce ih kostati (kvalitetno) lakiranje u sanaciji elementa zbog kojeg su dosli na popravak, upravo ta boja.

On veli da mora od Mazde tu boju uzeti, da su proces toliko zakomplicirali, da je sve drugo promasaj, te da nema nikakvog mijesanja. Jel proces ispao skup u zaru Mazde, da imaju posebnu crvenu? Jer granici s egzoticnim bojama, koje cijenom na spadaju u klasu vozila koje prodaju. Bilo bi interesantno cuti od ljudi iz Mazde, zasto i kako.

Ne samo to, vec da se veliki broj ljuti na sebe same, sto se nisu bolje informirali o boji, prije kupovine. Ona je prekrasna, ali veli mestar, da ako se zele tvornicki rezultati (ovisno i dijelu i poziciji) da katkad mora i granicni dio karoserije farbati, inace ce tranzicija biti vidljiva i narusavat ce integritet efekta te boje. Iz uha mi je uslo, pa izaslo, jel rekao soma ili vise za tu boju, koju mora bas od (?) Mazde uzimati, ali znam da je nesrazmjerno klasi modela.

Nedavno je covjek dosao istome, nezadovoljan vratima i branikom, koje je radio kod nekog svog lokalnog lakirera, pa ga je deprimiralo, sto je svaki dan upadalo u oko, kako je lose napravljeno.

Pa ako je to soul, pazi se ostecenja.



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 14:25   #62227
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Komentirao sam na drugome mjestu, jer mi je 2020. jedan od renomiranijih lakirera u ZG-u, rekao da ljudi znaju pokisnuti kad im kaze koliko ce ih kostati (kvalitetno) lakiranje u sanaciji elementa zbog kojeg su dosli na popravak, upravo ta boja.
Zato za lakiranje Mazde (bilo koje boje) odeš kod Bralića na Grobnik
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 14:45   #62228
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Zato za lakiranje Mazde (bilo koje boje) odeš kod Bralića na Grobnik
Kvaliteta izvodjaca je neupitna, ali meni je rekao da tu boju mozes dobiti istovjetnu, sam direktno kupovinom od Mazde






...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 15:06   #62229
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Stoji mi negdje u mozgu informacija da je crvena boja za auto najskuplja radi skupog pigmenta, ne znam koliko je točna
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 15:36   #62230
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Cestitam i nek te dobro sluzi.

Samo se nadam da to nije cista Soul red crystal boja?

Komentirao sam na drugome mjestu, jer mi je 2020. jedan od renomiranijih lakirera u ZG-u, rekao da ljudi znaju pokisnuti kad im kaze koliko ce ih kostati (kvalitetno) lakiranje u sanaciji elementa zbog kojeg su dosli na popravak, upravo ta boja.

On veli da mora od Mazde tu boju uzeti, da su proces toliko zakomplicirali, da je sve drugo promasaj, te da nema nikakvog mijesanja. Jel proces ispao skup u zaru Mazde, da imaju posebnu crvenu? Jer granici s egzoticnim bojama, koje cijenom na spadaju u klasu vozila koje prodaju. Bilo bi interesantno cuti od ljudi iz Mazde, zasto i kako.

Ne samo to, vec da se veliki broj ljuti na sebe same, sto se nisu bolje informirali o boji, prije kupovine. Ona je prekrasna, ali veli mestar, da ako se zele tvornicki rezultati (ovisno i dijelu i poziciji) da katkad mora i granicni dio karoserije farbati, inace ce tranzicija biti vidljiva i narusavat ce integritet efekta te boje. Iz uha mi je uslo, pa izaslo, jel rekao soma ili vise za tu boju, koju mora bas od (?) Mazde uzimati, ali znam da je nesrazmjerno klasi modela.

Nedavno je covjek dosao istome, nezadovoljan vratima i branikom, koje je radio kod nekog svog lokalnog lakirera, pa ga je deprimiralo, sto je svaki dan upadalo u oko, kako je lose napravljeno.

Pa ako je to soul, pazi se ostecenja.



...
Zato imas kasko i prst u uvo
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 16:06   #62231
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Sad sam nazvao Damira, jer moram jedan retrovizor s grijanjem nositi da ofarba, pa me je podsjetio na pricu.

Prvo ispravak navoda, krivo sam rekao, ne treba se kupiti od Mazde (s necim sam pobrkao drugim) moze se mijesati u njegovoj masini, kao i vecini boljih lakirera. Ali veli, da nema da dodje Syss, veli, vidi tu me je udarilo, da korekturom ili necim popravi. Veli nema kista. Veli da je 10x skuplje od perle, da vecina lakirera izbjegava tu boju, da trgovci Mazde presucuju koliko ce im biti trosak ako bude nesto trebalo lakirati. Da je proces kompliciran, preskup, da ovisno o elementu, mora preci i na drugi jer ce biti vidljiva tranzicija efekta, vidjet ce se da je drugacije.

Najvaznije :

Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Zato imas kasko i prst u uvo
Naveo je nekolio osiguravajucih, od kojih je znacajnije spomenuo Generali, ne zeli priznati trosak Soul boje. Veli da je njemu osobno, jedna od najljepsih boja na trzistu, ali astronomski skupa za popravke. Veli da utipkamo po webu i po videima, na temu troska lakiranja Mazda Soul boje.

Na prvu, zanimljivo :

1) Mazda’s slick new ‘Soul Red Crystal’ color might be trickier for painters

2) Sama Mazda: Soul Red: Breathtakingly Beautiful but Gruelingly Challenging

3) Why does Soul Crystal Red Metallic cost $595 extra?

zanimljivo:

4) Problems We Have Found With Mazda Soul Red Crystal Chipping Paint: Information For St. Louis Drivers


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 17:26   #62232
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Predivna boja i nema šanse da kad bi morao kupit Mazdu, uzeo ijednu drugu, ali već ih po gradu vidim s pojedinim elementima u raznim pokušajima iste nijanse, nažalost..
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 18:37   #62233
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Mazda crvena je postala nova siva. Predivna, ali brate sta nemaju drugih boja

Kad ste zadnji put vidjeli zuti, narancasti, zeleni, cak i smedji auto? Sto je najbolje, vjerojatno ce se vecina nas sjetiti kad je zadnji put vidjela auto u nekoj od tih boja. Ok, mozda ne bas smedji
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 18:54   #62234
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Ajd da je neki premijumum ili Ferrari, Lambo, Aston pa da su tolike drame oko tipa/mešunga boje.
Al za Mazdu, "običnu", ma daj.....
lowrider je online   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 18:56   #62235
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Smeđi? Porsche smeđa mi je odlična



Nažalost, da vidiš aute u drugim bojama, moraš otići van granica. Prošli tjedan bio par dana u ZG, mislio sam da sam postao daltonist
Ovdje sam se u početku okretao za žutim, zelenim i ostalim šarenim autima jer mi je bilo čudno da postoje u tim bojama
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 19:03   #62236
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Pa kad su poceli masno naplacivat boje, dobar dio trgovaca nudi jednu boju a ostale su doplata. Znaci ne metallic nego obicne boje samo neke nijanse koje nisu "default". Nedavno za toyotu yaris samo bijela je bila "u pakete" a sve ostale doplata ..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 19:08   #62237
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Ista stvar.

Bijela u cijeni, a sve ostalo košta

615 za metalik, 920 za pearlescent



Kod BMW-a ista priča. Bijela u cijeni, 695 za metalik.
Audi 575...

Ali Kia....Kia ima free brončanu...bijela je doplata (275), a onda su metalik po 580
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 21.07.2022. u 19:14.
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 19:26   #62238
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Ma da, bolesno, kao da dobijes dvije boje pa je doplata za drugu nijasnu, razumijem doplatu za metalik jer je skuplji materijal i nesto komplicirnaiji process (to je oduvijek bilo skuplje) ali plava, zuta, zelena, crvena, bijela... tak svejedno ako je obicna (akril na vodenoj bazi??) trosak/princip je isto di tu moze biti 500, 600, 700 EUR skuplje ?

Mozda dodju Juplovp DIPi u bijelu pa onda zato skuplje . Ali onda opet kao eto kod KIAe nije bijela free nego broncana a bijela doplata...

To je samo uzimanje para, nema veze sa samom bojom...
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 19:42   #62239
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,087
Soul red je i kasko je tu.

Ako se nekaj dogodi, ide u ovlašteni na kasko pa nek probaju sporiti njima račun. Do sad je uvijek bila tamo, a ja samo mislim nastaviti.

Jedina preinaka koja bude je oslobodit konjiće pa da ima 160-170, ovisno kaj se dobije.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 19:54   #62240
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mazda crvena je postala nova siva. Predivna, ali brate sta nemaju drugih boja

Kad ste zadnji put vidjeli zuti, narancasti, zeleni, cak i smedji auto? Sto je najbolje, vjerojatno ce se vecina nas sjetiti kad je zadnji put vidjela auto u nekoj od tih boja. Ok, mozda ne bas smedji
Ja vozim zeleni, a frend vozi smeđi (Audi), iako on ne želi priznati da je auto smeđi, uvjerava nas da je sivi
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 20:21   #62241
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 332
Žutih Kia ima malo more, tj. quantum žuta ili tak nekak. (moja je prekrasno plava).
Vidim da je mutavi trend krenuo od Audi i VW sa temeljnog bojom, u životu nisam vidio ružnije boje na auto, temeljna siva boja.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 20:57   #62242
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
@Visaž
Iskreno, prvi put cujem da osiguranje moze odbit ispaltiti stetu zbog boje. Ako nije tako navedeno u uvjetima to je onda pokusaj APP metode. Pa koji je smisao kaska ako ne pokriva stetu zbog odredjene boje lol. Meni su u ovlastenom 2 puta sredjivali auto i bio je kao novi nakon toga. Ok nije soul red vec grafitno siva ali svejedno.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 21:37   #62243
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
On je ujedno i ovlasteni za nekoliko kuca da vrsi procjenu, pa je s osiguranjima na ti. Pisem ti gore da je 10x skuplja od perle, pa po trosko popravka, nije prihvatljiv. Veli da se svaki put nateze, a da Genereli nije htjelo priznati. Dal jednom ili vise puta, ne znam, kad se vidimo pa pitam.

Zeznuta boja, mislim da je netko na forum.hr ili Mazdinom forumu, imao isto problema s naplatom, pa je detaljno opisao, jos dok nisam ni znao za Mazdinu dubijozu soul boje.

Inace imam smedju boju, grafit, s mineralnim prelazom na malom, koju preziru lakireri zbog efekta preljevanja u plavu, a pod nekim svjetlom u tamno ljubicastu. A na velikom sivu metalik. Nekako sam sklon na sivu metalik za vece, jer parkiram i po gradu i po garazi. A i lijepo ocrtava auto. Crna je recimo, prekrasna za neke karoserije, ali za grad je garancija za uzrujavanje i ogrebotine. Jos kad udjes u dignuti parking s paralelnim parkiranjem, vec prvi mjesec netko ce te povuci po boku, manje vise, ali sigurno negdje. Prije smo imali tri ambasade, sad su dvije, znaci vozac crnih CD sluzbenih, nemre izdurati u ulici, kad ga samo ostavi nekoliko sati izvan ambasadine garaze, pred policajcem u kucici, da ga netko ne povuce, naprijed, nazad, svejedno.

Bijelu nikad nisam shvacao. Bijela mi je salonska default, imamo-uvijek-na-lageru-najsigurnija boja. Mada nije ni ona ruzna na nekim modelima,ali ne znam, preobicna je.
...
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 21.07.2022. u 21:43.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 21:57   #62244
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Cekam kraj godine pa cu na kasko da rjesim ovo, Mazda i carobna crvena u pitanju

__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 22:04   #62245
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
@Mitra,

zelim ti da dobro saniras, svakako podijeli dojmove tijeka realizacije, koje si, ili nisi imao probleme.

Inace na temu korekturnih kompromisa, veli : Touch Up Mazda's Special Soul Red Crystal Metallic Paint - Here's How



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 22:07   #62246
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,874
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Kupi maketu pištolja (airsoft replika ili što već), stani pored njega, teatralno spusti prozor i počeškaj se s praćkicom posred čela uz nezaobilazni komentar "Alo bajo, ima'l problema?"
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
I onda te budala izbusi. Pa se ti igraj s igrackicom.
Ma zahebi to, nema uopće smisla. Pogotovo ne s djecom u autu. Ignore i odeš svojim putem. Baš kako Cuky kaže, ne bih se čudio da se nakačim na nekog s pravim. Apsolutno ništa ne bih postigao, eventualno privremeni "mir" u glavi (ako ne bi prije toga izvukao deblji kraj).
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 22:40   #62247
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova

Bijelu nikad nisam shvacao. Bijela mi je salonska default, imamo-uvijek-na-lageru-najsigurnija boja. Mada nije ni ona ruzna na nekim modelima,ali ne znam, preobicna je.
...
Kad sam uzimao auto htio sam doplatit oko 4k za metalik plavu, i zovem lika i velim da mi sibne ponudu da uplatim kaparu. Znam prakticki u kunu koliko auto mora kostat kad ono cijena oko 3k veca. Pitam kak je ta cijena a samo je druga boja koja ne kosta toliko vise, veli auto ulazi u visi porezni razred i to je to.
Na kraju bi me boja po izboru kostala gotovo 1000€.
Tak da ispala bijela, srecom znam kak auto izgleda u bijeloj i nije koma kak zna bit kod nekih auta…
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 22:51   #62248
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Tak da ispala bijela, srecom znam kak auto izgleda u bijeloj i nije koma kak zna bit kod nekih auta…
Bratic ima A3 u bijeloj boji. Dobro, subjektivan sam, jer ne volim (od 2004.) Rosemeyer/Nuvolari grill brnjicu na audijima, ok na nekim karavanima i novijima je smirenija. Ali njegov A3 ima groznu facu i s golom bijelom, izgleda kao da si dignuo kontrast na moniotoru toliko, da uopce ne vidis lnije na karoseriji, ko kahlica. A opet kolega ima 3008 u bijeloj boji, koja ga lijepo ocrtava. Lexus ima prekrasnu polarno bijelu s efektom.


...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 22:54   #62249
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Ma zahebi to, nema uopće smisla. Pogotovo ne s djecom u autu. Ignore i odeš svojim putem. Baš kako Cuky kaže, ne bih se čudio da se nakačim na nekog s pravim. Apsolutno ništa ne bih postigao, eventualno privremeni "mir" u glavi (ako ne bi prije toga izvukao deblji kraj).
Ma da, i bez djeteta to treba pokusat ignorirat.

Dok je glava vrela se zacas desi sranje.

Bas sam sam sebi rekao da se trebam skulirat jer sam jedan period malo previse reagirao na stvari u prometu. A onak, kad pogledas za sto da izgubis glavu?! Ako je neko vece sranje/neka veca budala nazoves murju i prijavis. Tako sam poceo u zadnje vrijeme i dovidenja. Tko ima energije za sranja nek je trosi na igru s murjom, a ne sa mnom.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.07.2022., 23:24   #62250
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Stigli amortizeri za Spidera, na servisu mu naletio na jednako prašnjavog, nabildanog rođaka.



Našao sam i par kapi ulja ispod mog, navodno proslinila manžeta letve volana

Što se tiče boja, prvu seriju Tonalea su izbacili u crvenoj, plavoj, zelenoj i sivoj boji
__________________
murina je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na