Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.06.2022., 09:51   #2401
Wiz3m4n
Premium
Moj komp
 
Wiz3m4n's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 216
Žica ili ne žica to ti neka bude prvo pitanje....danas su bežični miševi na razini žičanih, nečeš osjetit razliku....logitech ima MX Master dobar model pa si pogledaj, također koristim i g602 i on je ergo model...od Razer Basilisk model koristim i onako taman je veličine i lijepo ergonomski leži u ruci bez nepotrebnih tipaka...kvaliteta izrade lošija no u Logija....ma miševa ko u priči....nemoj se previše uvlačit jer to je utopija...uzmi si koji ti se sviđa od tebi naklonjenijih proizvođača, baciš oko na koju recenziju i amen
Wiz3m4n je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2022., 09:57   #2402
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
@Velikus

Jesi razmišljao o vertikalu?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2022., 15:21   #2403
Velikus
Premium
Moj komp
 
Velikus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
bežični, bez dileme

masu puta sam zakvačio stvari i... samo šteta
i kablovi mi se nekak ne uklapaju u minimalistički dizajn

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
@Velikus

Jesi razmišljao o vertikalu?
upravo sam bacio oko i mogu reci da mi se vertikalni Logi jako svidja prema slikama. Treba isprobati... jel ih ima izloženih u većim trgovinama IT opremom?

Citiraj:
Autor Wiz3m4n Pregled postova
ma miševa ko u priči....nemoj se previše uvlačit jer to je utopija...
slazem se, kao da sam otvorio pandorinu kutiju sa googlanjem vertikalnih

...zanimalo me u cem je catch kod onih modela koji su slovili kao top za gaming?
frend koji je imao MX510 je uvjerljivo dominirao u UT
__________________
"Ups, sam neš uprsk'o?"
Velikus je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 12:31   #2404
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
...

pozdrav,

jel ima koji shop u ZG sa velikim izborom miševa da mogu probat kako stoje u ruci? Hvala

Također me zanima pod koji grip bi spadao moj?
(ispruženi prsti, miš uglavnom pomičem palcem i prstenjakom.. prvo sam mislio da je fingertip grip, al sad čitam da niti jedan dio dlana ne dira miš kod fingertipgripa, a kod mene mali dio dlana dira (dio di počinju prstenjak i mali prst)). Moguće da je to onda palm grip? .. il neki mix

ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 13:00   #2405
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Fingertip. Ako je palmgrip onda cijelom rukom mices mis, a pretpostavljam da ne mices. Slicno sam i ja, dlan mi je naslonjen lagano na mis, ali prstima korigiram mis.

Maleni misevi ti pasu, sto manji to bolji mis. ja sam se dugo mucio sa velikim misevima g402, onda sam presao na malene miseve dok sam skuzio da ovi nisu za mene. Isto tako volim high DPI settings iako svi igraju na low... Mozda je to i razlog zasto sam suxao na FPSima, hahaha. Forsirao sam veliki mis i low DPI jer tako pro igraci igraju, a bio kanta za napucavanje i mucio se kontra sebe, umjesto da sam dignuo DPI na 4k i s prsticima ciljao...

Uglavnom mali misevi, G PRo Hero je bomba mis, neznam jel izsaslo sto bolje od tog misa...

P.S. ne igram vise, imam skiller1, slican je, za posao odlican. G PRO sam dao jednom momku koji ima malu ruku ali on koristi claw grip i sljaka i na tome, ali on ima stvarno malu ruku, 5 puta manju od moje. Ako imas ogromne ruke onda mozda mozes i ove vece miseve koristiti mada sumnjam... mucit ces se...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 13:28   #2406
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
Ne igram, al držim miš u ruci i do 10h ponekad. DPI oko 9k, 40" ultrawide monitor. Puno prozora + bitna mi je preciznost.

Dost velika šaka.. 21cm. Imao sam deathadder većinu vremena i onda prije par godina probao 20tak najaktualnijih miševa i najbolje mi pasao rival 310 (prvenstveno jer je lijevi dio miša podignut pa kao pad/kosina desno dole). Nakon njega intellimouse pro, da bi sad opet uzeo rival 310, al me zivicira jer mi se nonstop znoje ruke zbog gume koju rival ima. Intellimouse mi je po tom pitanju bio super.. nikad mi se ruke nisu znojile i općenito mi se činio kvalitetniji miš.. manje "plastičan".
Probao sam upravo g203 od cure koji je dosta manji miš i čini mi se ok.. možda bi idealno bilo tako manji miš, ali da ima tu kosinu.. ako to postoji .
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 16:10   #2407
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
za fingertip nije toliko bitna velicina sake, u biti ako je manja onda mis mora biti sto manji. Bit je da palm sjedi na stolu a ne na misu jer onda prelazis na palmgrip i onda ti to ne odgovara. Tako sam ja imao probleme s velikim misevima.

Svi ovi slicni misevi ko ovaj logitech G PRO Hero su idealni po velicini, s tim da ovaj HERO oznacuje taj extra sensor navodno najbolje na trzistu...

Ja kad sam kupovao sam gledao i one slicne po velicini ali ima rupice po sebi, pa je to protiv znojenja, ako imas mis 10 sati mislim da bi to trebao uzet u obzir, te rupice koje navodno omogucuju da se ne znoje dlanovi. Ne mogu se sad napamet sjetiti ime tog misa. Ima vise tih proizvodjaca ali neznam kak to funkcionira.

Meni je jos bio odlican onaj wireless maleni mis za laptope sto su neko vrijeme prodavali, to mi je bilo idealno.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2022., 20:19   #2408
ZMAJ
Premium
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,937
ok hvala. A jel ima u zg negdje za pogledat u zivo te miseve?
ZMAJ je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2022., 10:09   #2409
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Vidio sam u jednom tom PC shopu u Varazdinu da su imali izlozene miseve za probu. Probaj se zaletjeti u te vece shopeve, mozda imaju izlozene.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2022., 13:15   #2410
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Vidio sam u jednom tom PC shopu u Varazdinu da su imali izlozene miseve za probu. Probaj se zaletjeti u te vece shopeve, mozda imaju izlozene.
Koji tocno?

Citiraj:
Autor Velikus Pregled postova
upravo sam bacio oko i mogu reci da mi se vertikalni Logi jako svidja prema slikama. Treba isprobati... jel ih ima izloženih u većim trgovinama IT opremom?
Nemam pojma gdje bi to mogao istestirati. Ali čak i da možeš, mislim da ti neće sjesti tih par min testiranja. Navodno, prilagodba traje jedno vrijeme, ali nakon toga, nema natrag.
Problem koji ja vidim: imam privatno normalan gamerski miš, i sada ako službeno uzmem vertikal, ta promjena svaki dan mi neće pasati.

Samo vertical ne dolazi u obzir.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 05.07.2022. u 13:30.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2022., 14:13   #2411
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Prelazak na vertical definitivno traje duze od 5min Prvi dojam je sok, djeluje ti cudno i nemas filing za pokrete i fali preciznosti. Prvih nekoliko dana ces nehotice gurati misa prilikom hvatanja istog jer ti je dlan u vodoravnom niskom polozaju kod hvatanja misa (treba vremena da se stvori navika dizanja i zakretanja ruke). Kolege koji su se navikli su zadovoljniji u poslu s njim.

Neki jos uvijek koriste cheap vertical od Ewent-a (ima ih u Linksu). Dobri su za razviti naviku, pa ako imas potrebe ides na skuplje. Nisu skupi da ces zaliti za parama ako ti se ne svidi.

Ja na kraju nisam isao u smjeru verticala nego na trackball i preporodio sam se. Problem je sto imam punu kucu miseva, a ne mogu vise koristiti misa duze od pola sata u komadu. Postalo mi je neprirodno za ruku.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 01:48   #2412
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
Trebao bi preporuku miša.

Želim simetričan, manji, jednostavan ali premium miš, inače držim ruku u "claw" modu i to mi puno više odgovara od razno raznih gigantskih miševa na koje moram nasloniti cijeli dlan i na kojima imam 300 tipki.

Recimo ako se netko sjeća, Logitech G3 iz 2000tih mi je bio idealan miš:

// snip

ali to više nema za gdje kupiti.

Pokušao sam sa Logitech G203, međutim nezadovoljan sam preciznošću i kvalitetom izrade (nakon godinu dana tipke su prolupale pa tu i tamo šalju 2 klika umjesto jedan).

Dakle nešto što bi bio ekvivalent nekadašnjem G3 bi bilo idealno...
Citiraj:
Autor ti.le Pregled postova
Pogledaj si Razer Viper mini...
Citiraj:
Autor d0X Pregled postova
Zaboravio na njega. Odličan miš, koristio sam ga jedno vrijeme. Stvoren za fingertip, ali može proći i claw ako imaš dovoljno malu ruku.
Kupio sam na kraju Razer Viper Mini, pa evo mali review.

Jako dobar miš, dojam materijala i kvalitete izrade su top. Preciznost isto odlična. Meni ogroman napredak u odnosu na G203.

Malo je manji od klasičnih miševa, meni bi odgovarao možda nijansu veći za claw (na prosječnu veličinu ruke), ali može proći.

Kontrastno, za software, ovaj njihov Razer Synapse 3 je meni užas. To je valjda neki novi trend da mi za konfiguraciju miša (ili bilo kojeg novog hardwarea) treba suite od 350mb koji loada monstuozno (web based?) sučelje. Sporo, glomazno, i radi samo na Windows 10+. Loše.
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2022., 02:13   #2413
Chainvelocity
Registered User
Moj komp
 
Chainvelocity's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Belišće
Postovi: 54
Roccat Kone EMP je odlican miš, moguce je imati 22 buttona kroz kombinaciju zvanu Easy-Shift, definitivno preporucujem.
Chainvelocity je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 16:49   #2414
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Ima netko kakvu preporuku za radni miš? Dosad sam imal MX Master 2S. Evo izgleda danas prestao radit nakon 2 i pol godine. Pointer se uopće ne pojavljuje i ne miče se s mjesta, a klikovi i skrol rade bez problema. Tak da sam sad malo skeptičan prema Logiju. Ima kakva preporuka za pouzdanost ili su miševi postali potrošna roba?
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 17:35   #2415
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Ima netko kakvu preporuku za radni miš? Dosad sam imal MX Master 2S. Evo izgleda danas prestao radit nakon 2 i pol godine. Pointer se uopće ne pojavljuje i ne miče se s mjesta, a klikovi i skrol rade bez problema. Tak da sam sad malo skeptičan prema Logiju. Ima kakva preporuka za pouzdanost ili su miševi postali potrošna roba?
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 17:49   #2416
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Da znaš da sam nakon postanja reko, budem ga prije bacanja u smeće otvoril i malo očistil Puno ti hvala, nadam se da bude funkcioniralo
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2022., 18:45   #2417
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
Puno ti hvala, nadam se da bude funkcioniralo
Bude, napravio ovo 2 puta u 7 godina
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 18:34   #2418
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Bome funkcionira
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2022., 23:58   #2419
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Pozz svima, ima li tko ovdje G604? Uzimam novi miš i nakon dugog proučavanja, najbliže sam ovom mišu.

Između ostalog mislim da bih jako dobro iskoristio ekstra tipke i makroe, pošto mi je struka digitala, grafike, animacija itd.

Ima li neki poseban con ovog miša? Vidio sam da se par ljudi žalilo na kontakt na side buttonima ali to je više manje to. Inače sam casual gamer i znam da je malo teži ali sam izvagao svoj G500 i vidim da sa utezima koje imam unutra godinama ima oko 133g tako da to nebi trebao biti problem. Thx
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 07:43   #2420
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Imam 602 i 604
602 mi je bolji.

604 ima free scroll i kada se locka ima normalni. Meni je puno bolji bio obicni scroll na 60²

Sta je tice bocnih tipki meni su neprakticno postavljene. Od 6 ih koristim 4 jer ove sta su skroz iza su mi tesko za dohvatit.
Ako igras mmo mislim da je naga bolja s okruglim bocnim tipkama, ili ako ima jos koji mis to sredeno.

Takode me uzasno zivciralo 1sec lag u win nakon sta ga pocnem koristit. To se rijesi da se stavi da koristi memoriju u misu, a ne program.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2022., 23:01   #2421
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Ok, thx. Gledao sam malo i 602 ali nemam pojma di bi njega nabavio pošto je već dosta stariji. Ali ljudi ga vole.

Naručio sam danas jednog na popustu pa ću vidjeti kakav je. Thx ovo za memoriju
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2022., 11:39   #2422
Wiz3m4n
Premium
Moj komp
 
Wiz3m4n's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 216
Imam g602 no ovi noviji imaju bolji senzor i to se osjeti tko se kuži i razumije...no svakako za sve osim za kompetitivno napucavanje je više no dobar.
Wiz3m4n je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2022., 20:48   #2423
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Na 602 sam imao dupli klik na lijevoj tipki pa sam ga zamijenio sa 604 na kojem je evo neki dan desna tipka pocela duplo klikati. To su sad vec ukupno tri logija na kojima mi je otislo nesto od tipaka.
Vrijeme je za neki drugi brand, jel Razer Naga Pro dobar izbor?

Gesendet von meinem XQ-BQ52 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 00:14   #2424
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
I ja sam počao imati dupli klik/gubitak kontakta na G500.

Evo sada sam uzeo novi G604 te planiram očistiti kontakte na G500. Ako ne zajebem trebao bi imati dva funkcionalna miša

https://zalbee.intricus.net/2014/02/...ch-g500-mouse/

Btw, nešto ne kužim skroz, da mi svi makroi i kratice rade, moram uvijek imati upaljen G suite? Jer kada stavim da je na on-board memori i ugasim taj G suite, ne rade mi shortcuti. Nije to nekako nelogično? Čemu onda uopće taj on board memory?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 10.09.2022., 09:14   #2425
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
ako imate malo iskustva s lemilicom stavite nove kvalitetnije prekidače i to je to
__________________
Mall B&D 1250 pila na prodaji
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 22:29   #2426
Dule
Premium
Moj komp
 
Dule's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb, Sesvetski Kraljevec
Postovi: 546
Citiraj:
Autor Dule Pregled postova
Jako dobar miš, dojam materijala i kvalitete izrade su top. Preciznost isto odlična. Meni ogroman napredak u odnosu na G203.
Urekao sam sam sebe.

Razor Viper Mini, nakon par mjeseci scroll prolupao. Kad scrollam brzo, scroll zatitra gore dolje i ostane na istom mjestu.

Znači j*beš (da prostite) ove nove "premium" miševe kad nakon par mjeseci nešto prolupa ili moraš lemiti bolje prekidače kao u zadnjih par postova da miš radi kako treba.

Ima netko još netku preporuku sa istim parametrima (claw grip, simetričan miš, prosječna ruka) a da ne prolupa u par mjeseci korištenja?

Razor mi se čini generalno ok po svemu ostalom da nije ovog problema sa scrollanjem.

Zadnje izmijenjeno od: Dule. 20.09.2022. u 22:40.
Dule je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2022., 22:41   #2427
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
IMHO provjeri SteelSeries Rival 3 (Wireless), ako ti odgovara cijenom, dimenzijama i općenito funkcionalnostima. Kod mene je wireless model u pogonu veći dio ove godine i nemam zamjerki.

Softver kao takav je mutavo složen kao i kod većine, ali za moje potrebe je korišten samo inicijalno za gašenje RGB pizdarija i podešavanje DPI-a. Nakon toga ode u zaborav.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2022., 00:49   #2428
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
Dule Optimim Tech kaže da je Pulsar X2 / X2 mini odlican za clawgrip i da ga je teško nadmašit @ 7 min 32 sek https://youtu.be/luUhyRAw18Q?t=452

__________________
Blue Spirit: IMDB popis i preporuke filmova... 100 najboljih filmova 21. stoljeća!...IMDB Top 1,000 movies .... Find similar movies https://i.imgur.com/Y9m9Ove.png

COD 141.11.196.66:28960 || COD 141.11.196.66:28940 || COD 185.107.96.125:28977
Blue Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2022., 11:46   #2429
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,204
Nije los ovaj HyperX mis, ali realno ne vrijedi 700 kn, vrijedi 300-400 po mojoj procjeni, tako da je 250 kn super cijena
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2022., 18:35   #2430
bAKeth
Premium
Moj komp
 
bAKeth's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: .
Postovi: 54
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Nije los ovaj HyperX mis, ali realno ne vrijedi 700 kn, vrijedi 300-400 po mojoj procjeni, tako da je 250 kn super cijena
Da, nikako ne opravdava punu cijenu. Najveća zamjerka mi je kvaliteta izrade. Scroll wheel baš jako zvecka i radi lijevo desno (google spominje pojam wheel rattle). Riješio sam taj problem s ubacivanjem komadića papira s jedne strane scroll wheela.

Za ovu cijenu je i dalje stvarno dobra kupnja. Uzeo sam ga za rezervu jer moj G603 ovisi o punjivim AA baterijama koje nekad zaboravim napunit na vrijeme.
bAKeth je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na