Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.05.2022., 08:29   #1
karuro
Premium
Moj komp
 
karuro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 110
Hakiran instagram profil

Pozdrav ekipa. Molio bih pomoc. Moja kcerka ima instagram profil. Bavi se crtanjem i skupila je nesto pratitelja, mislim 7k. Radi djecije naivnosti , hakiran joj je profil od strane nekog hakera koji je prvo hakirao nekog od njezinih pratitelja, i sa tog profila predstavljajuci se da je taj njezin pratitelj , smuljao je da ima nekakvih problema sa log in-om pa da mu pomogne bla bla. Poslao joj je mail sa linkom za taj njegov kao acc na koji kada je kliknula je valjda aktivirala njegov programcic sa kojim joj je maznuo njezin profil. Odmah je naravno promjenio sifru, mail, izmjenio username. Potom je trazio pare 100 dolara amazon gift card sto je platila, ali lik naravno kako to ide kenja da je to nevazeci card bla bla hoce da pokusa jos itd. Nist od tog ukratko. Ono sta mene zanima je dali netko od vas eksperata zna kako doci do kontakta od instagrama? Imam dokaze sa kojima moze posvjedociti da je to njezin profil koji je sada ukraden. Meni je naprosto nevjerovatno da multimilijunska firma ne ulaze nikakve pare u korisnicki support. Znaci instagram nema nikakav konktetan kontakt support za ovakve slucajeve gdje mozete sloziti poruku sa slikama kao dokazima. Ima samo genericne opcije u obliku pisanih savjeta na razini "ako vam ne radi internet, probajte resetirati ruter". Dali tko zna dali postoji ipak nekakav kanal kako ih kontaktirati da rijese ovo. Vjerujem da mora biti neka fora jer na tom instagramu ima ekipe koja zarađuje opake pare i gdje bi dosli kada bi im samo tako popalili profil. Hvala unaprijed
karuro je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2022., 08:37   #2
d0X
Kostolomac
Moj komp
 
d0X's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,160
__________________
PSN Steam
d0X je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.05.2022., 11:39   #3
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Evo par "rješenja" sa jednog foruma


Instagram’s support email: support@instagram.com
Just contact Instagram support and be patient. It may take some time to return it back


Ovo donje radi preko mobilne APK, ne preko PC/browsera

This is the link to report a hacked account that you no longer have access to on Instagram. Click on “I think my Instagram account has been hacked.” Then, scroll down and choose iOS or Android and follow the directions. You may have to have your client do this because it asks for specific information for verification. You will be asked for a phone number and/or secure email address. I believe you can choose a different email address at this point. Hope this helps!
[Report Hacked Account To Instagram ] https://help.instagram.com/368191326593075
webstartm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na