Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.06.2020., 12:02   #3961
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Znači na servisu je rx580. Nude 5500xt. To su identične kartice po specifikacijama. Čak je 5500xt malo jača tako da su oni ispunili zakonski okvir. Meni se tako čini. To što je rx580 plaćena 2900, nova, a ova nova košta 1600kn to nije bitno.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 12:14   #3962
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Ali i ako odbije 5500xt morali bi mu dozvolit da u zamjenu uzme nesto u vrijednosti koliko je placena graficka plus eventualna nadoplata, sto bi u njegovom slucaju znacilo za kojih 100kn nadoplate RX5700
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 12:14   #3963
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
jel ti želiš riješit svoju situaciju ili izvući korist? ako ne želiš zamjenu za 5500xt, traži povrat para i to je to

edit: ako je točno to što kaže ministarstvo, da se ne gleda cijena nego specifikacije, onda jbg
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 13:08   #3964
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
jel ti želiš riješit svoju situaciju ili izvući korist? ako ne želiš zamjenu za 5500xt, traži povrat para i to je to

edit: ako je točno to što kaže ministarstvo, da se ne gleda cijena nego specifikacije, onda jbg
a nije.... jer tko su oni da sude što je kupcu bilo bitno kad je odabrao baš taj proizvod...
Kažem ja pustite info preko telefona - rekla kazala, treba to imati napismeno.

Stvar je jasna, sve osim isti proizvod je stvar dogovora. Ako se strane ne mogu dogovoriti ide raskid jer uvjeti jamstva nisu ispoštovani (da će proizvod raditi xx vremena i da će se eventualni kvarovi otkloniti s njega).

Vidjeli bi links - da je zbog nečega cijena skočila za toliko kako bi nudili odmah povrat i zaboravili na spesifikacije...

Iako ja osobno ne idem na maximalizaciju profita. Ako je trgovac korektan prema meni, onda uzmem proizvod koji je ponuđen ako u svakom pogledu je bolji od prošlog i novo jamstvo....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 26.06.2020. u 13:15.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 13:19   #3965
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
stvar je onda jasna - povrat para najbolja opcija
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 15:05   #3966
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,078
Nisu bili nimalo korektni. Prvi put je kartica poslana početkom 5mj. Poslao sam je zbog artefakata, imala je visoku temperaturu. Bila kod njih mjesec dana, vratili je, kao kod njih sve u redu. Ubacim u komp, ista stvar, ista temp. Nisu ni termalnu pastu promjenili u mjesec dana! Pošaljem drugi put, opet mi je vrate, kažu sve ok. Nakon toga sam se naljutio.
Pošaljem treći put, oni nude 5500xt i napišu ako ne prihvatim da će mi popraviti rx580. Pa mislim stvarno, pa slao sam vam karticu da mi je popravite otpočetka. Nije mi ni padalo na pamet da tražim drugu ili povrat novca. Ali sada ako ne bude kartica ispravna, želim da mi vrate novce jer me zavlače skoro 2mj. i uz to me prave budalom.
Toliko o tome koliko su korektni.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 15:06   #3967
petar0
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 105
Dobro ti kaze, nista telefonski, sve odgovore treba traziti pisano. Na telefon ti bubnu bilo sta jer poslije nemozes dokazati da su nesto rekli pa ih nemozes prozvat na odgovornost, a za pisano ce ipak malo razmisliti i istraziti prije nego odgovore.
Gdje im u zakonu pise da ti ovi mogu dati ekvivalentni proizvod ?

Na zastiti potrosaca pise:
Ako trgovac ne može predati isti takav novi proizvod (nema ga više u ponudi ili tome slično) može vam ponuditi proizvod sličnih karakteristika ili ako vam to ne odgovara, tada vam je dužan izvršiti povrat plaćene cijene proizvoda.
http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac...k.php?id=12488

Dakle ne mogu te natjerati da uzmes ekvivalentnu.

Zar se ta kartica vise ne proizvodi ?
Bilo bi zanimljivo pitati i proizvodaca kartice koja je njihova politika, jer na kraju krajeva netko ce (prodavac ili uvoznik ) doci sa tom neispravnom karticom do proizvodaca, pa da vidimo sta ce dobiti od njih.
Zasto da ti uzimas ekvivalentnu karticu, ako proizvodac vrati linksu punu nabavnu cifru.
petar0 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 16:27   #3968
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Zanimljivo bi bilo znati, ali to je tako nebitno, što proizvođač radi. Možda im šalje reparirane kartice. Nebitno za krajnjeg kupca i inspektorat jer se to ne tiče ovoga.
Točke zakona na koji se mi pozivamo se tiče samo odnosa kupac/prodavač ako je njemu predao.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 19:54   #3969
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Uzeti ekvivalentnu gpu danas (koja je nakon 3 god. od izlaska dosta jeftinija RX 5500XT) ili povrat novca od 2900kn su nebo i zemlja razlike. Za tu cifru se kupi RX 5700...

Kao što je netko napisao da je situacija kao za vrijeme mining groznice kad su cijene skočile duplo, vidio bi kako bi ti odmah nudili povrat novca, a ne "ekvivalentnu gpu". Sve je to džungla

Ne razumijem i to ucjenjivanje - "popravak" ili 5500XT, pa ako se može popraviti zašto uopće nude drugu gpu? Kakve su to fore?
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 23:01   #3970
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Ne znam da li je pravo mjesto za pitati, ali zanime da li kupac ima pravo vratiti robu koju je fizički kupio u dućanu dan nakon kupovine, tj. zamijeniti za drugi proizvod.
Kompić je kupio u Linksu komad HW koji mu ne paše pa bi sutra to zamijenio za nešto drugo. Otvorio je kutiju, ali nije ništa drugo dirao, sve je u stock stanju.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 23:20   #3971
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
u pravilu nema, ali ce oni vjerojatno izac u susret
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2020., 23:45   #3972
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
u pravilu nema, ali ce oni vjerojatno izac u susret
Da prije su imali tjedan dana da vratiš kao dobru volju trgovca. Neznam da li to ima i danas, ali uvjet je bio da je proizvod u top stanju i da nije iz skupine koju ne mijenjaju (monitori, laptopi itd....)...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 19:52   #3973
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Nisu bili nimalo korektni. Prvi put je kartica poslana početkom 5mj. Poslao sam je zbog artefakata, imala je visoku temperaturu. Bila kod njih mjesec dana, vratili je, kao kod njih sve u redu. Ubacim u komp, ista stvar, ista temp. Nisu ni termalnu pastu promjenili u mjesec dana! Pošaljem drugi put, opet mi je vrate, kažu sve ok. Nakon toga sam se naljutio.
Pošaljem treći put, oni nude 5500xt i napišu ako ne prihvatim da će mi popraviti rx580. Pa mislim stvarno, pa slao sam vam karticu da mi je popravite otpočetka. Nije mi ni padalo na pamet da tražim drugu ili povrat novca. Ali sada ako ne bude kartica ispravna, želim da mi vrate novce jer me zavlače skoro 2mj. i uz to me prave budalom.
Toliko o tome koliko su korektni.
Da meni tako bahato naprave ja bi tražio povrat love, čak bi riskirao "popravak" kartice. Obavezno poslikaj serijski broj da ne bi bilo da dobiješ drugu kao pod popravljenu jer onda ti teče novo jamstvo. Ak je poprave jamstvo se produžuje za vrijeme provedeno na servisu.
Al da je ovo bahato, je.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 20:58   #3974
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
Nisu bili nimalo korektni. Prvi put je kartica poslana početkom 5mj. Poslao sam je zbog artefakata, imala je visoku temperaturu. Bila kod njih mjesec dana, vratili je, kao kod njih sve u redu. Ubacim u komp, ista stvar, ista temp. Nisu ni termalnu pastu promjenili u mjesec dana! Pošaljem drugi put, opet mi je vrate, kažu sve ok. Nakon toga sam se naljutio.
Pošaljem treći put, oni nude 5500xt i napišu ako ne prihvatim da će mi popraviti rx580. Pa mislim stvarno, pa slao sam vam karticu da mi je popravite otpočetka. Nije mi ni padalo na pamet da tražim drugu ili povrat novca. Ali sada ako ne bude kartica ispravna, želim da mi vrate novce jer me zavlače skoro 2mj. i uz to me prave budalom.
Toliko o tome koliko su korektni.
Postali su užasno bezobrazni. Nedavno klijentu preporučio laptop da uzme i našao ga je kod njih. Kupio ga i laptop bio DOA i nisu mu ga htjeli odma zamijeniti što bi u pravilu trebali ako je DOA, nego su mu rekli da mora kod njih u servis pa će mu javit za par dana. Mislim katastrofa, rekao sam mu šta nije otišao u Centro.hr rađe isti laptop je bio i kod njih dostupan čak mislim par kn jeftiniji, no kaže ovo mu je bilo bliže. Ali da mu se ista stvar desila u centru bi mu odma to izmijenili ili bi ga poslali i mikronis da mu mijenjaju.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 21:41   #3975
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,733
Ja dobio iz Linksa matičnu, isto DOA, tj. pola pinova bilo savijeno na Intel socketu. Pošto je bilo original pakiranje, pripisao sam to AsRocku (nikad više), ali i Links nije bio susretljiv - praktički isti dan na dan kupnje je reklamirano i odmah je rečeno da je to mehaničko oštećenje i da nema jamstva u tom slučaju, a ni povrata novca. Baksuz, šta reći.

Btw. ovo da se gledaju specifikacije je donekle točno, naime... i boja i oblik su dio specifikacije, tako da tu nema rasprave. Ili identičan model u zamjenu, ili povrat novca, ili jači model uz nadoplatu, ali po onoj cijeni po kojoj je kupljeno. Tu s Linksom nisam imao problema, isto je bila grafička u pitanju, čak su mi rekli da mogu birati i više artikala iz asortimana do cifre navedene na računu (npr. zamjeniti grafu za laptop).
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2020., 23:16   #3976
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Pa da, to se podrazumijeva.
Jer im barem ostaje marza, još najbolje da probaju uvjetovati što možeš uzeti..

Jer koja razlika između toga i vrati pare, pa sad mi daj to, to, to i to. Ili još gore za njih - ajde bok, idem kupiti to u drugom dućanu...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 09:28   #3977
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor dakky Pregled postova
Ja dobio iz Linksa matičnu, isto DOA, tj. pola pinova bilo savijeno na Intel socketu. Pošto je bilo original pakiranje, pripisao sam to AsRocku (nikad više), ali i Links nije bio susretljiv - praktički isti dan na dan kupnje je reklamirano i odmah je rečeno da je to mehaničko oštećenje i da nema jamstva u tom slučaju, a ni povrata novca. Baksuz, šta reći.
I sta bi ti/ja/bilotko kao kupac trebao napraviti u ovom slucaju?
Bacit tu maticnu u smece i pozdraviti se sa tih parsto kuna?
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 10:05   #3978
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Postali su užasno bezobrazni. Nedavno klijentu preporučio laptop da uzme i našao ga je kod njih. Kupio ga i laptop bio DOA i nisu mu ga htjeli odma zamijeniti što bi u pravilu trebali ako je DOA, nego su mu rekli da mora kod njih u servis pa će mu javit za par dana. Mislim katastrofa, rekao sam mu šta nije otišao u Centro.hr rađe isti laptop je bio i kod njih dostupan čak mislim par kn jeftiniji, no kaže ovo mu je bilo bliže. Ali da mu se ista stvar desila u centru bi mu odma to izmijenili ili bi ga poslali i mikronis da mu mijenjaju.

a zasto tocno mislis da bi mu morali istog tren zamijeniti nesto sto je izaslo iz trgovine van? bez ikakvog pregleda i kontrole da do neispravnosti nije doslo posredstvom kupca?
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 10:30   #3979
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
a zasto tocno mislis da bi mu morali istog tren zamijeniti nesto sto je izaslo iz trgovine van? bez ikakvog pregleda i kontrole da do neispravnosti nije doslo posredstvom kupca?
Zaboravio to napisat moj bed. Naravno rečeno je da ga pregledaju i na tom se i izistiralo, ali nisu htjeli nego su rekli da oni moraju to par dana pogledat pa se tek onda javit. U ostalim shopovima di sam kupovao su to na licu mjesta napravili i izmijenili u slučaju DOA-e.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 28.06.2020. u 10:41.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 10:52   #3980
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Za sve postoji procedura. DOA premda zakonski nije definiran je jedna zgodna mogućnost ali pregled u principu ne odrađuje trgovac nego uvoznik/ovlašteni servis. Kada to radi trgovac radi to na svoju ruku u nadi da se neće naknadno ispostaviti kako je npr. razlog neispravnosti kupac jer u tom slučaju štetu snosi trgovina odnosno trgovac/prodavač koji se nije pridržavao procedure.
Pretpostavka je da za početak uređaj nema fizičkih oštećenja ili utjecaja korisnika. Problem je s onim uređajima i situacijama gdje se na licu mjesta brzo i jednostavno ne može navedeno utvrditi.
Najbanalniji primjer je npr polijevanje laptopa koje se obriše i izvana uređaj izgleda kao nov. Pa da te pitam, bi li ti želio riskirati jednu ili dvije plaće za nekoga.

A što se pofrkanih pinova, oštećenih zaslona, otkinutih komponenti, nasilno ugrađivanih komponenti na što se sve mi kupci nađemo teleće face: ne mi to nismo naporavili ili to je tako bilo- da to i ne spominjemo....

Glede oštećenih pinova npr: uz nedovoljno pažnje pinovi se mogu pofrkati i skidanjem zaštite za pinove sa matične pa tako može ispasti da je matična tvornički bila pofrkana

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 28.06.2020. u 16:15.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2020., 11:17   #3981
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Samo jedna digresija, ja dok sam radio u trgovini, prodao sam bar 500, mozda i 1000 ploca s intel soketom. Nijedna al nijedna nije bila s ostecenim soketom "iz tvornice".

Ovo il je povrat il je neko smrdo dok je skidao zastitu kad je kupljena ploca.
Kad preuzimate robu, pregledajte ju prije nego preuzmete i potpisete primku.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2020., 13:12   #3982
Rambo3
najbolji
Moj komp
 
Rambo3's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 85
Kupio sam aoc monitor sa užasnim backlightom, vratio i dobio povrat novca, sve fer i korektno.

Nisam morao vraćati na onu adresu u svetoj nedjelji nego sam vratio u obližnju poslovnicu otkud sam i preuzeo što je ok.
Rambo3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 17:02   #3983
ArienÓs
Registered User
Moj komp
 
ArienÓs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: zanzibar
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Links je to radio. To im je bila "politika firme". Osobno su mene Links govnari tako izradili pred 10 godina, pisao sam o tome. RAM plaćen cca 700 kn, oni meni odobrili 200 i kusur kuna jer je to bila zadnja cijena u cjeniku.



Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ne da je ovo nemoguce, nego nema boga da se 'vak šta dogodilo.


Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Samo jedna digresija, ja dok sam radio u trgovini, prodao sam bar 500, mozda i 1000 ploca s intel soketom. Nijedna al nijedna nije bila s ostecenim soketom "iz tvornice".

Ovo il je povrat il je neko smrdo dok je skidao zastitu kad je kupljena ploca.
Kad preuzimate robu, pregledajte ju prije nego preuzmete i potpisete primku.

Dvi si ploce prodao ne prdi Alene !
ArienÓs je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 18:08   #3984
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,341
Citiraj:
Autor ArienÓs Pregled postova
Ne da je ovo nemoguce, nego nema boga da se 'vak šta dogodilo.





Dvi si ploce prodao ne prdi Alene !



Prodao ih je vise Puno vise Sta se tice ove diskusije oko povrata - ja sam tak skoro naj* kad sam se smilovao liku i na svoju odgovornost zamijenio liku plocu u vrijednosti 3k kuna - ja nisam primjetio - ali su zato decki u servisu skuzili 2 svijena pina. Jeeeej. Kad sam se sreo s likom u gradu pita jesam li imao problema radi povrata. Reko bilo je gusto. Kaze on a da oni pinovi... Tak da...ne kazem da su svi mutikase ali...majke ti ima ih ko pljeve pogotovo kad nekaj shebu pa im dode u glavu do je osla lova...


tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 01.07.2020., 23:41   #3985
ArienÓs
Registered User
Moj komp
 
ArienÓs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: zanzibar
Postovi: 18
ja u 10 godina nisan ima takvih situacija Seeloov !

Minjan sve ne dan kune za ništ :]
ArienÓs je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2020., 13:29   #3986
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
evo jedne zanimljive "akcije"

model laptopa 014.600.425 Prijenosno računalo HP 15 8NG63EA / Core i3 1005G1, 4GB,
256GB SSD, HD Graphics, 15.6" FHD, DOS, siva

cijena 2.899,00

Napravili su banalnu grešku u opisu artikla jer sam ga uzeo danas i uvjerio se da je
i5 10 generacije što je dosta dobar upgrade.

provjerio sam product nubler / serial nubmer i odgovara na računu,kutiji, laptopu tako da garancija nije sporna.

Tako da kome treba novi lapop nek navali links časti
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2020., 13:45   #3987
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Nema toga više.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2020., 14:02   #3988
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
hehe pa kad su prije maknuli eto ja danas platio i uzeo
vcendaki je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2020., 17:15   #3989
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Kako se kod Linksa rješavaju reklamacije uređaja dok još traje garancija, samo se donese u poslovnicu ili?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 23.07.2020., 18:00   #3990
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Kako se kod Linksa rješavaju reklamacije uređaja dok još traje garancija, samo se donese u poslovnicu ili?
jep, dobijes papir da si predao i cekas. Ponesi racun, artikl logicno
axo je online   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na