Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.03.2013., 12:26   #181
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
obično srijedom navečer dobivaju robu i onda u četvrtak možeš preuzeti. Bar je tak meni bilo
dubravkol je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2013., 13:04   #182
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
9-10dana im je neki krajnji rok za narucenu robu...jedino ak ti se posreci pa ju imaju odmah u blizini pa stigne sa sljedecim kamionom... tak da uzimajte u obzir 7-10dana...
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.03.2013., 13:08   #183
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Nisam iz principa htio ništa pisati jer sam još u postupku nabave preko dotične trgovine. Pa da podjelim iskustva sa vama. Kronološki to ide ovako:

1. 20.03 naručio sam fotoaparat nikon d3100 sa objektivom 18-50 po jedinstvenoj cjeni od 2899 kn. Na proizvodu piše da je dostupan na zalihama te da se očekuje naruđba kroz tri dana.

2. 23.03. idem do trgovine u importanne centru na katu gdje mi je ljubazni službenik objasnio da se trebam strpiti do srijede 27.03 pa da onda nazovem.

3. u srijedu 27.03 zovem telefonom i gospoda iz trgovine pi saopćavaju da je vjerojatno do četvrtka tu.

4. danas ujutro 29.03 zovem da pitam jeli stiglo, gospodin mi kaže da nije i da nema nikakvo logično objašnjenje zašto je to tako. upitao me broj telefona i rekao da će se javiti u što sumnjam jer od kada je zaprimljen mail o naruđbi nitko me nije kontaktirao.

pristup im je neprofesionalan i ukoliko ne isporuče robu do slijedećeg tjedna otkazujem naruđbu. nikakvi mailovi niti pozivi od njih nisu stizali nikakav status naruđbe ni ništa. il nek rade posao kako spada il neka ga ne rade. Zaključak: Dat 200kn više i sačuvat živce
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 13:27   #184
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Mislim da im treba dat nekih 6 mjeseci da se organiziraju posto su novi,pa onda pljuvat po njima po zaslugama,za 200 kn ekipa radi po dva dana pa bi sigurno bili sretni da im te pare ostanu... Za one nestrpljive ima drugih (skupljih) trgovina,pa nek izvoli...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 14:41   #185
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kako vidim cijena je sada 100kn vise...sto znaci neces ni dobiti to po onoj cijeni

u svijetu medija ti je mislim 150kn skuplje...pa sačuvaj zivce i nazovi njih da vidis imaju li :=)
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 14:44   #186
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
dobiti ce po cijeni po kojoj je narucio...nema veze sto je 100kn poskupilo
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 29.03.2013., 14:47   #187
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
tako sam i ja mislio...pa nakon 10 dana su rekli ne mozemo dobaviti...iako je i dalje bilo raspolozivo na stranici jedno tjedan dana poslje

3x sam tako probao i niti jednom od tri puta nisam nista kupio

Ne znam, il sam ja baksuz ili...ali vidjeti cemo... @pexy, javi svakako kako je trakavica prošla...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 03:19   #188
Brc
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 251
Citiraj:
Autor Brc Pregled postova
Prosli utorak sam narucio monitor ,rok isporuke 4-6 dana. Zvao sam ih prosli tjedan 3 puta, prvo je bila prica 4-6 dana, onda prek kraj tjedna su rekli da dolazi tek ovu srijedu (8 dan) kod njih, kod mene u cetvrtak, ovaj tjedan sam ih zvao dva puta, oba dva puta su promjenili termin da k meni dolazi u petak. U četvrtak navecer mi stiže mail da si izaberem vrijeme isporuke za ponedjeljak. Nazivam ih i kažu da je greška da ce biti sigurno u petak kod mene. Danas napokon stiglo, samo nažalost bez računa i garancije. Nazvao ih i obecali poslati poštom.

Da rezimiram, rok isporuke 4-6 dana, stiglo nakon 10 dana bez računa i garancije.
Znaci isti dan (cetvrtak) sam ih nazval i ispricali su se zbog računa i garancije, rekli da ce poslati. Zovem u petak i pitam sta je s tim, tip tvrdi da je poslao to jutro postom.

Jucer nakon sto je proslo 7 dana sam slucajno bio u Zgu i svratim ja do njih. Tip mi tvrdi da je sigurno poslano ali da ne zna zasto nije doslo, ja inzistiram da mi na licu mjesta izda novi račun i ispuni jamstveni list. Na pola ispunjavanja jamstvenog lista dode mu kolega i kaze "aha to je taj monitor, nemoj to ni ispunjavati evo ti t na stolu kuverta, sve je unutra" I tako ja dobio kovertu koju su "poslali" i unutra sve uredno ispunjeno

Da rezimiram: nisu poslali račun i garanciju, onda su zasebno "poslali" i lagali o tome, na kraju sam si sam pokupio, thumbs down
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
Brc je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 11:57   #189
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
hahaha, očito netko zabušava....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 13:51   #190
Godfather0501
Tata
Moj komp
 
Godfather0501's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 127
Kak bi babe rekle mozda puse drogu...
__________________
Fuck them & their law!
Godfather0501 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 30.03.2013., 14:04   #191
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
@FRipper nije bas 100kn razlika je 500kn, a isti je objektiv i isti fotoaparat.

danas sam zvao nitko se nije javio. upite nastavljam u utorak...
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 14:06   #192
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
kako, pa jel nije to ovo?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2013., 14:36   #193
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
kako, pa jel nije to ovo?
sorry ja sam gledao cjenu u ducanu koja je puna, na netu nisam spazio taj sitni detaljcic. tnx
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2013., 13:37   #194
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
update:

2.4. javio se ultraljubazni lik koji se ispričavao kao da sam već platio proizvod. kao što je već ranije spominjano, srijedom je gužva jer stiže roba. ljubazno su me zamolili da se strpim i da nazovem oko 18:00 pa ga mogu pokupiti. ukoliko dođe (a nadam se da hoće) plaćam ga po prvoj cijeni od 2899kn što je za 249kn jeftinije, to mi je solidna memory kartica za fotić i još ostane za pivicu. javim kak je sutra prošlo
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 20:16   #195
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
update 3.4 više mi je smiješna situacija, nakon što sam nazvao danas u 18:10, ponovo se javio ultra ljubazni lik i stao se ispričavati. ne zna je li stigao fotić niti ima li ikakvih naznaka. ukoliko sutra ne dođe otkazujem narudžbu i šaljem ljubazni mail sa cijelom kronologijom.
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 10:42   #196
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
final:
4.4 fotić nije stigao. naruđbu sam otkazao. nakon 20 dana natezanja pukao mi je film, još sam dobio popizditis kad mi je lik rekao jel hoću neki drugi. Neka ovo bude pouka za sve ostale članove foruma da ne kupuju na webshopu extreme digital.
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 10:50   #197
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Kako vidim cijena je sada 100kn vise...sto znaci neces ni dobiti to po onoj cijeni

u svijetu medija ti je mislim 150kn skuplje...pa sačuvaj zivce i nazovi njih da vidis imaju li :=)
nije da nisam rekao Al što vrijedi meni govoriti o iskustvu, i sada tebi kada ce opet ljudi naruciti,čekati, zivcirati se i na kraju kupiti dalje :S

Ako ne dodje kako je obečano, nece ni doci, pogotovo kada izmjene odma cijenu ili stave u kraj distribucije...tu odma sve treba prekinuti i traziti dalje ;=)

3x probano, 3x ista priča, doci ce, čekajte, evo sutra, evo danas navecer, joj oprostite, sutra zovite...ma na*** vas. Imate odma tamo? nemate...doviđenja!
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 11:01   #198
pexy
Registered User
Moj komp
 
pexy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 39
@FRipper hvala na savjetu.
__________________
ooo drimbokše, ti kvalitetni komadu tehnologije!
pexy je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 11:11   #199
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor pexy Pregled postova
final:
4.4 fotić nije stigao. naruđbu sam otkazao. nakon 20 dana natezanja pukao mi je film, još sam dobio popizditis kad mi je lik rekao jel hoću neki drugi. Neka ovo bude pouka za sve ostale članove foruma da ne kupuju na webshopu extreme digital.
Zasto ne kupiti? Mene je proc i mbo izaslo cca 400kn jeftinije nego drugdje.cekao sam 10 dana. Moras uzet u obzir da stvari dolaze direkt izvana i da se moze otegnuti,al ako je jeftinije i ne zuri se zasto ne? Ne mogu oni znati u komad stanje na europskim skladistima.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 11:53   #200
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
mogu znati u komad...jer vide stanje skladista svih svojih dobavljača...pa onda valjda vide imaju li ili nemaju

ok 10 dana, ali obečali su za 7-10 dana nije doslo...sto da se dalje tu čeka? ni doslo za 20...što da čeka i dalje za pišljivih 150kn? hvala ali ne...
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 16:39   #201
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
U utorak naručia lg ips 234v i i5 3570k, stiglo danas kao sta sam i odabrao pri narudzbi.

Ja zadovoljan.
__________________
prileee je online   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 22:51   #202
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
mogu znati u komad...jer vide stanje skladista svih svojih dobavljača...pa onda valjda vide imaju li ili nemaju

ok 10 dana, ali obečali su za 7-10 dana nije doslo...sto da se dalje tu čeka? ni doslo za 20...što da čeka i dalje za pišljivih 150kn? hvala ali ne...
a tko zna što se događa, mi mozemo samo nagađati. ja ih necu pljuvat jer ipak naručuju robu direkt izvana i tko zna iz kojih zemalja pa može biti svakakvih peripetija jer ipak nije da sam platio robu pa sad moram dobiti u pet dana. a i u krajnjuu ruku oni ce izgubiti na reputaciji ako se često budu događale situacije poput čekanja od mjesec dana na narucenu robu... meni su nakon par dana potvdili narudžbu i rekli da je roba naručena i da ide prema RH. zašto neku robu ne mogu naručiti znaju smao direktori, i ne vjerujem da bi namjerno zezali ljude. sami sebi će prerezat granu ako budu obećavali ,a ne izvršavali.

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 05.04.2013. u 06:17.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 23:39   #203
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
To mi smrdi na onu web trgovinu od prije par godina, gdje si mogel naručit sve živo al nikad nije stiglo...ne znam više kak se zove. Bil je neki vlasnik iz Zaprešića ili kako, ispočetka sve bajno poslje su mu dolazili doma jer nije isporučio pola toga a bio je debelo jeftiniji... Vjerojatno nisu tolko amateri ko taj lik ali nema goreg od kršenja dogovora i ne ispunjavanja istog.

Kašnjenje se današ plaća vrlo skupo...
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 23:50   #204
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Ne znam samo kako ti može smrditi na takvu prijevaru, na osnovu čega pišeš takve stvari? Pogotovo kad se uzme u obzir da se dosta ljudi javilo s pozitivnim iskustvima.

Jedna stvar je kad netko nešto plati, a ti mu ne isporučiš, a druga stvar se ovdje događa.
Jednostavno imaju problema s logistikom i osobe u trgovinu očito ne znaju kad će šta dobiti i hoće li uopće dobiti određene artikle.

To nije velik problem, ako ti je hitno onda fino odeš u drugu trgovinu, ako imaš vremena na bacanje onda čekaj pa možda dobiješ jeftinije.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 04.04.2013., 23:56   #205
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Di sam ja napisal da varaju ljude, ja samo velim da je slično, jer ako nešto platiš i oni kažu da ćeđ dobit za 7 dana onda to nemre biti za 10 dana, ak sloviš za ozbiljnu trgovinu moraš stajat iza toga.

A druga stvar, logistika je njihov problem, i to se tebe ne tiće, ti dođeš platiš i zahtjevaš proizvod, logistikom se bave ljudi koji su za to školovani. I to se krajnjeg kupca/korisnika ne tiće. Rokovi se moraju poštivat inače sve to niš ne vrijedi.

A to kaj otiđeš u drugu trgovinu se i događa...to i hoću reći, da ispočetka je sve 5 dok se ne počnu događat takve stvari i onda ljudi idu gdje imaju neku garanciju. Nisu svi da mogu čekat po 7 dana proizdvod pa onda ne dođe itd...o to me ti pričam. Nismo više u srednjem vijeku, danas se gleda na takve sitnice da je ovo nekima ograman problem. Eto tolko...

"ako imaš vremena na bacanje onda čekaj pa možda dobiješ jeftinije." To tebi ne zvuči kao problem, mislim zbilja?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2013., 00:10   #206
Rade0n
Guest
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 820
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Di sam ja napisal da varaju ljude, ja samo velim da je slično, jer ako nešto platiš i oni kažu da ćeđ dobit za 7 dana onda to nemre biti za 10 dana, ak sloviš za ozbiljnu trgovinu moraš stajat iza toga.
Stvar je u tome da ne platiš, nego napraviš narudžbu, naručiš i čekaš, neće oni nikome uzeti novce pa onda zavlačiti.

Citiraj:
A druga stvar, logistika je njihov problem, i to se tebe ne tiće, ti dođeš platiš i zahtjevaš proizvod, logistikom se bave ljudi koji su za to školovani. I to se krajnjeg kupca/korisnika ne tiće. Rokovi se moraju poštivat inače sve to niš ne vrijedi.
No shit, a ko je uopće rekao da je to tvoj problem, pa normalno da je njihov problem, valjda imaju i svoje razloge zašto se to događa da zaposlenik u trgovini ne zna reći kad će dobiti određenu robu.

Citiraj:
A to kaj otiđeš u drugu trgovinu se i događa...to i hoću reći, da ispočetka je sve 5 dok se ne počnu događat takve stvari i onda ljudi idu gdje imaju neku garanciju. Nisu svi da mogu čekat po 7 dana proizdvod pa onda ne dođe itd...o to me ti pričam. Nismo više u srednjem vijeku, danas se gleda na takve sitnice da je ovo nekima ograman problem. Eto tolko...

"ako imaš vremena na bacanje onda čekaj pa možda dobiješ jeftinije." To tebi ne zvuči kao problem, mislim zbilja?
Da ova trgovina ima cijene kao i ostali webshopovi u HR, svatko normalan bi rekao zaobiđi ju, ali oni su do sada imali par artikala dobrano niže cijene nego ostali, znači da tu ima potencijala za dobar web shop, samo da riješe još ovaj problem sa dolaskom robe.
Rade0n je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2013., 00:27   #207
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,085
3 stvari uzeo, cekanje bilo svaki put po 5 dana, ploča umjesto 650 - 505kn, i5 150 "pišljivih" jeftiniji, za kolegu sami 840 na pocetku 10 dana cekanaj za 120gb ssd za 609kn. Istina nisam specijalizirane stvari uzimao poput dslr fotica ili 100 keksi 1gb ddr3 sodim rama

Kaj se mene tice ja bum definitivno od njih uzimal ak budu i dalje po 100-150kn jeftiniji, jer za ploču i procesore mi se obicno ne zuri, a reklamacije sam retko kad di brze imal pa mi i to dojde na svejedno.
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2013., 15:35   #208
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
poz.
po drugi i nadam se zadnji put da popljujem extremedigital i njihovu nevjerovatnu neozbiljnost i kretenluk.
daklem po drugi put sam odlucio pojesti g*vno i narucio od njih asus 670tku (obicnu) i receno mi je da treba 7-10 dana da stigne u ducan i da ce se javiti cim bude. rekoh ok.

kroz to vrijeme neki dan bacim oko na link i vidim da je odjednom doticna postala dostupna u ducanu i nazovem ih, jer ocito oni mene nece , i kaze tipica da je jedna available i da ce mi je poslati i da sutra stize sigurno (jucer).

pogadate. grafa stigla nije jucer i sad meni maloprije zvoni mob i ista tipica mi kaze da me obavjestava da doticna grafa nije vise dobavljiva i da nista od toga?!?!
ja je pitam da je prekjucer rekla da je salju upravo i da dolazi drugi dan sigurno, na sta mi ona odgovara, "samo tren". vrati se na tel i kaze da je poslana i da je trebala jucer biti kod mene.
mislim WTF . pa sta ti ljudi rade pobogu. i to ista tipica s kojom sam pricao nekoliko puta.
uglavnom rekla mi je da je to vjerovatno kod oversisa zapelo na sta sam joj rekao da ih nazove i kaze im da se ne trude to slat vise kod mene nego neka vrate, jer ja vise zivaca se snjima natezat nemam.
i rekao sam joj isto tako da se dosta lose pocelo pisati o njima pa neka se malo zapitaju.
totalna neozbiljnost i jos gore, prcanje u mozak kupaca.

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2013., 15:56   #209
Brc
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Varazdin
Postovi: 251
Citiraj:
Autor Brc Pregled postova
Znaci isti dan (cetvrtak) sam ih nazval i ispricali su se zbog računa i garancije, rekli da ce poslati. Zovem u petak i pitam sta je s tim, tip tvrdi da je poslao to jutro postom.

Jucer nakon sto je proslo 7 dana sam slucajno bio u Zgu i svratim ja do njih. Tip mi tvrdi da je sigurno poslano ali da ne zna zasto nije doslo, ja inzistiram da mi na licu mjesta izda novi račun i ispuni jamstveni list. Na pola ispunjavanja jamstvenog lista dode mu kolega i kaze "aha to je taj monitor, nemoj to ni ispunjavati evo ti t na stolu kuverta, sve je unutra" I tako ja dobio kovertu koju su "poslali" i unutra sve uredno ispunjeno

Da rezimiram: nisu poslali račun i garanciju, onda su zasebno "poslali" i lagali o tome, na kraju sam si sam pokupio, thumbs down
Hahaha, danas ujutro me zove ženska iz extreme digitala. I kaže mi, moram vas obavijestiti da monitor nije dobavljiv. Znaci ona zove nakon skoro mjesec dana (napravio sam naruzdbu 12.3). Ja njoj kažem pa monitor ste mi vec davno poslali, a onak onak zbunjena veli onda je neka greska
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
Brc je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2013., 16:01   #210
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Brc Pregled postova
Hahaha, danas ujutro me zove ženska iz extreme digitala. I kaže mi, moram vas obavijestiti da monitor nije dobavljiv. Znaci ona zove nakon skoro mjesec dana (napravio sam naruzdbu 12.3). Ja njoj kažem pa monitor ste mi vec davno poslali, a onak onak zbunjena veli onda je neka greska
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na