Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2019., 12:19   #601
Remix
Premium
Moj komp
 
Remix's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
Pozdrav ljudi, dobivam sms spam u obliku login verification koda za ea games racun, ponekad na en ponekad na ru, broj je fake, neki bivsi automat kojeg su nekad ea, microsoft i jos neki koristili za to. Dobijem jedno 7-10 poruka tjedno, pa jedno tjedan dana nista pa opet krene i tako vec godinu dana, sad su mi vec dopizdili pa pitam ima li jos neko rijesenje osim blocka broja, mozda prijava operateru ili nekom nadleznom za takve stvari?
Remix je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2019., 14:43   #602
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Prijava operateru
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2019., 15:49   #603
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Mislim da operater tu ne može ništa.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2019., 23:21   #604
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Može operator blokirati network-wide taj broj kao što se blokirao prije par mjeseci neki broj iz Madagaskara.
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2019., 12:58   #605
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Da, samo što neće zbog toga ako imaju svega par prijava.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2019., 16:46   #606
Remix
Premium
Moj komp
 
Remix's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 77
HT szk mi je rekao da najbolje to hakom-u prijavim, sto i jesam, a oni mi pak odgovorili da ne vide lazno oglasavanje u ovom slucaju.
Remix je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 18:01   #607
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Ako je netko već koristio... Koliko je prošlo vremena otkad ste si poslali "7 dana neograničenog interneta" do trenutka kad su se mogli početi koristiti?

Savršeno će uletiti da si skinem RDR2, ali sam nestrpljiv
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2019., 21:28   #608
net
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 91
Meni danas aktivirana; to je ona tjedna opcija, aktivacija ide samo preko T-com aplikacije prošlo je cca tjedan dana od slanja "poklona"
net je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2020., 10:30   #609
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Uzeo sam prije par dana na nekoj akciji kćeri S20, ali me lik zove za par dana i kaže da je došlo do greške i da su mi obračunali prevelik popust i da me uređaj izađe skoro duplo mjesečna rata pa sam odustao.

Jučer opet neka akcija, pa rekoh idem joj uzet Motorola Edge, jutros zovu i kaže ne može u toj tarifi, moram uzet jaču tarifu.

Oba puta mi je narudžba uredno prošla kroz sustav, imam i mailove potvrde.

Jel oni to namjerno rade, ima li neko inside info?
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2020., 20:31   #610
Sonim
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zg & Klc
Postovi: 262
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Uzeo sam prije par dana na nekoj akciji kćeri S20, ali me lik zove za par dana i kaže da je došlo do greške i da su mi obračunali prevelik popust i da me uređaj izađe skoro duplo mjesečna rata pa sam odustao.



Jučer opet neka akcija, pa rekoh idem joj uzet Motorola Edge, jutros zovu i kaže ne može u toj tarifi, moram uzet jaču tarifu.



Oba puta mi je narudžba uredno prošla kroz sustav, imam i mailove potvrde.



Jel oni to namjerno rade, ima li neko inside info?
Ne znam kako im to prolazi. Ako je prošlo preko weba onda je to njihov problem. Znam da mi je žena pričala kako je (mislim da Stradivarius) greskom na web shopu objavio cijene u eur umjesto u hr (znači nešto što je koštalo 100e su dobili za 100kn). I svi koji su naručili nešto preko weba su i dobili to.
Sonim je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 16:05   #611
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Danas su mi javili iz telekoma da će mi početi naplaćivati roaming 0,02 kn/mb jer više koristim mob u inozemstvu nego u HR. Zna li netko više o ovome? Pišu da je to u skladu sa EU regulativama o roamingu. Prvi put čujem za ovo, a koristim ovako ht karticu već 10 godina.

Je li ovo neka HT "stvar" ili je to nešto novo šta uvode svi naši operateri?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 16:17   #612
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Nešto se govorimo da ti tarifa koju imaš trebala vani pokrivati istu uslugu kao kod kuće. Znači, ako imaš unlimited mobilni net doma, trebao bi ga imati i vani.
Pogledaj malo ugovor i što piše u njemu jer zna biti iznimki.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 16:21   #613
madox
Premium
Moj komp
 
madox's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 192
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Danas su mi javili iz telekoma da će mi početi naplaćivati roaming 0,02 kn/mb jer više koristim mob u inozemstvu nego u HR. Zna li netko više o ovome? Pišu da je to u skladu sa EU regulativama o roamingu. Prvi put čujem za ovo, a koristim ovako ht karticu već 10 godina.

Je li ovo neka HT "stvar" ili je to nešto novo šta uvode svi naši operateri?
COPY/PASTE mog posta negdje iz 01/2020... tomato tema....

"Evo pišem jedan post da se malo izjadam...
Nije da nisu u pravu prema svim pravilnicima, ali kapitalizam guta nemilosrdno.

Dakle, od 14.10.2019.g. nalazim se na stručnom usavršavanju u Austriji, te sam ugovorno obvezan odraditi usavršavanje do 30.04.2020.g.

Dana 13.1.2020 sam zaprimio „roaming obavijest“ da sam posljednja 4 mjeseca uglavnom prijavljem u inozemstvu (što je apsolutno točno) te da će se, ukoliko isti obrazac bude bio nastavljen, roaming početi naplaćivati.

Treutno koristim Tomato tarifu 7000+2000 jedinica i moram napomenuti da sam se u roamingu pokušao ponašati maksimalno odgovorno (uglavnom koristeći wifi), te moja mjesečna potrošnja uglavnom nije prelazila 2000 jedinica (telefon+internet zajedno)- znam...tko mi kriv što plaćam preveliku tarifu, ali zanemarimo to trenutno.

Računajući broj dana provedenih u inozemstvu, te ukupnih dana prijavljenih na mrežu – 92, dolazimo do brojke od 25 dana da sam proveo prijavljen i na mrežu u RH (odjeljak VI. „Kriteriji za utvrđivanje prekomjerne uporabe i početak naplate roaming naknade“ –„Kao dan prisutnosti u EU/EEA roamingu račna se dan u kojem je korisnik imao bilo kakav promet ili prijenos podataka isključivo u EU/EEA roamingu, odnosno nije u istom danu imao promet u RH...)

Prosječno putujem doma svaka tri tjedna te se zadržnim 3-4 dana , a naravno za novogodišnje blagdane sam proveo 10tak dana u RH.

Pročitao sam uvjete korištenja roaminga A1 te fair usage politiku sa kojom se apsolutno slažem.

Prema odjeljku VII. „završne odredbe o politici pravedne uporabe usluga u EU/EEA roamingu“ stavka 17. A1 zadržava pravo odlučiti na koje tarife ili korisničke linije se neće primjenjivati dodatna naknada u EU/EEA roamingu, te sam molio da mi se izađe u susret i do 30.4.2020.g. omogući korištenje roaming usluge bez dodatne naplate.

Dugogodišnji sam korisnik VIP/A1 usluga (bnet), te sada tomato pretplate.

Naravno, dobio sam odbijenicu, više-manje generičkog oblika sa info@tomato.com.hr...sada sam poslao na drugostupanjsku komisiju na mail povjerenstvo@a1.hr te sam zaprimio potvrdu o primitku. Naravno da sam ponudio i priložiti ugovor u kojem se jasno vidi da 30.4. napuštam Austriju."

Uglavnom.... pročitaj odredbe o politici pravedne uporabe usluga u EU/EEA roamingu i sve će ti biti jasno...


Lijep pozdrav
madox je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 16:30   #614
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Danas su mi javili iz telekoma da će mi početi naplaćivati roaming 0,02 kn/mb jer više koristim mob u inozemstvu nego u HR. Zna li netko više o ovome? Pišu da je to u skladu sa EU regulativama o roamingu. Prvi put čujem za ovo, a koristim ovako ht karticu već 10 godina.

Je li ovo neka HT "stvar" ili je to nešto novo šta uvode svi naši operateri?
To rade svi operateri.

njihov tzv. Fair Use Policy.

Piše ti u uvjetim korištenja...

Citiraj:
U cilju sprječavanja zlouporabe ili prekomjerne uporabe Hrvatski Telekom može primijeniti politiku pravedne uporabe na potrošnju roaming usluga u zemljama EEA.
https://www.hrvatskitelekom.hr/dodat...roaming/cjenik
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 16:37   #615
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 408
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Nešto se govorimo da ti tarifa koju imaš trebala vani pokrivati istu uslugu kao kod kuće. Znači, ako imaš unlimited mobilni net doma, trebao bi ga imati i vani.
Pogledaj malo ugovor i što piše u njemu jer zna biti iznimki.
Svaka tarifa ima određeni iznos mb\gb koje ti dodjeli operater. To što se u HR ima neograničeno nažalost ne vrijedi u EU.
Operateri se izvlače na tu Fair usage koji je EU uvela kao opciju a oni je guraju pod obaveznom.

A nakon 4mj počinju naplaćivat i još tu ograničenu količinu podataka koju smiješ potrošit u EU iako je to po EU opcionalno, ne obavezno.

Written on Note 10+
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 18:46   #616
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Ni ne znam di su mi uvjeti korištenja kad nisam na ugovoru nego na opciji. Znači taj mobilni internet koristim toliko malo da mi svaki mjesec ostane hrpa mb. Paradoksalno, najviše ga koristim dok sam baš u HR. Tako da nema govora o nekakvoj zloporabi itd...

Kako doskočiti ovome? Treba mi hr broj i dalje, a kada ga već imam, onda radije njega koristim za mobilni internet (ono malo što koristim), jer me dođe 55 kn mjesečno. Bonove ionako moram nadoplaćivati inače mi propadne hr kartica.
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 18:56   #617
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Ok, mali update, naime popodne sam im napisao jako pristojni i službeni hate mail i prije par min dolazi ovakav SMS

Poštovani, prethodno ste greškom primili SMS poruku vezanu uz naplatu dodatne naknade za korištenje Internet prometa u EU/EEA roamingu. Molimo Vas, zanemarite poruku te Vam se ispričavamo radi neugodnosti.

E sad, jel to zbog mog maila, ili im se desila fakat neka greška, ne znam. Samo se nadam da me neće više ovako cimat.. thx ekipa
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 19:18   #618
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Ni ne znam di su mi uvjeti korištenja kad nisam na ugovoru nego na opciji. Znači taj mobilni internet koristim toliko malo da mi svaki mjesec ostane hrpa mb. Paradoksalno, najviše ga koristim dok sam baš u HR. Tako da nema govora o nekakvoj zloporabi itd...

Kako doskočiti ovome? Treba mi hr broj i dalje, a kada ga već imam, onda radije njega koristim za mobilni internet (ono malo što koristim), jer me dođe 55 kn mjesečno. Bonove ionako moram nadoplaćivati inače mi propadne hr kartica.
Nema ti veze što si ti na opciji. Uvijek ti pristaješ na neke uvijete korištenja.
To ti je k'o ono kad se ekipa buni što im Fejs prodaje podatke, a nisu čitali Terms&Conditions pri registriaciji...

Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Ok, mali update, naime popodne sam im napisao jako pristojni i službeni hate mail i prije par min dolazi ovakav SMS

Poštovani, prethodno ste greškom primili SMS poruku vezanu uz naplatu dodatne naknade za korištenje Internet prometa u EU/EEA roamingu. Molimo Vas, zanemarite poruku te Vam se ispričavamo radi neugodnosti.

E sad, jel to zbog mog maila, ili im se desila fakat neka greška, ne znam. Samo se nadam da me neće više ovako cimat.. thx ekipa
pa ako ne trošiš puno MB onda valdja samo greška.

Ovi limiti gore koje sam ti linkao su ti jedino ako baš trošiš više od predviđenog dok si vani.
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 19:47   #619
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 740
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Nema ti veze što si ti na opciji. Uvijek ti pristaješ na neke uvijete korištenja.
To ti je k'o ono kad se ekipa buni što im Fejs prodaje podatke, a nisu čitali Terms&Conditions pri registriaciji...



pa ako ne trošiš puno MB onda valdja samo greška.

Ovi limiti gore koje sam ti linkao su ti jedino ako baš trošiš više od predviđenog dok si vani.
Naravno znam da postoje uvijeti (neki, negdje), ali nemam pojma di vjerojatno ima na netu

Uglavnom, drago mi je da su skužili...
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 01:32   #620
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Dobio sam i ja tu glupu poruku za roaming iako sam od 6. mjeseca u HR pa se na kraju ispričavali kada sam ih kontaktirao. Netko se malo zaigrao...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2020., 20:21   #621
Prezime
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,053
Jel ima jos netko da mu je danas u okolici ZG-a na HT-Mobile (prepaid i pretplata) katastrofalni Upload?
Meni danas na routeru (Huawei B535) i mobitelu (Mi9T Pro) upload varira od 2-5Mbits i to na dvije lokacije udaljene 15km zracne linije. Jedna je u ZG-podsljemenska zona i druga lokacija u Stupniku. Mjereno s routerom na svim frekvama, a na mobitelu na Automatic.
Pri tome je download redovito preko 100Mbits na obje lokacije.


EDIT: sve mi proradilo kako spada u 20:30...

Zadnje izmijenjeno od: Prezime. 05.12.2020. u 21:37.
Prezime je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2020., 23:33   #622
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Jesu se vama srozale brzine na 4g? Otkada su pustili 5g na 4G frekvencijama, meni brzine na mobitelu obično bude 20/10. WTF?? Govorim to za lokacije gdje im je i 5G u pogonu, gdje nije.. imam 70+ Mbps.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 00:03   #623
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,351
Neograničeni net svima do kraja mjeseca...
Tako da vjv svi udaraju max.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 11:33   #624
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Neki su dobili mjesec dana gratis MaxTV to Go pa i oni troše promet.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 11:47   #625
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Ma traje mi to već duže vrijeme... Baš na lokacijama gdje sam vidio da imaju 5G, tamo gdje ga nemaju.. Ide 70-100+.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2020., 13:52   #626
data202
Premium
 
data202's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb, HR
Postovi: 181
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Ma traje mi to već duže vrijeme... Baš na lokacijama gdje sam vidio da imaju 5G, tamo gdje ga nemaju.. Ide 70-100+.
Očito su morali dio postojećih frekvencija staviti za taj "5G", tako da ima smisla da je na tim mjestima možda sad manja brzina na 4G.
data202 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2020., 00:35   #627
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Pa tako i ja razmišljam... Samo pitam da vidim jel netko primjetio tako nešto.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2020., 10:11   #628
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Pozz svima,

prebacio u firmi brojeve na T-mobile, pa me zanima dal nude limit računa. Znači, imam na svima brojevima 10000min + FLAT ali nekad idem na teren na granicu sa BiH gdje nema našeg signala. Naravno da ne mislim plačati astronomske račune za roaming ako sam doma.

Hvala

EDIT: može

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 31.12.2020. u 18:07.
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2021., 12:49   #629
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,603
Ima li tko ovdje s nekom vezom u SZK ili neku ideju kako ovo riješiti?

Treba mi eSIM, a kod zahtjeva preko portala dobivam poruku “greška u sustavu”.
Kontaktiram SZK s problemom i ladno me otpile da dođem u poslovnicu.

Na pretplati sam, uređaj podržava eSIM, sve bi trebalo biti jednostavno.

U poslovnicu ne mogu jer sam poprilično daleko...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2021., 11:21   #630
Wizzard
Premium
Moj komp
 
Wizzard's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 489
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ima li tko ovdje s nekom vezom u SZK ili neku ideju kako ovo riješiti?

Treba mi eSIM, a kod zahtjeva preko portala dobivam poruku “greška u sustavu”.
Kontaktiram SZK s problemom i ladno me otpile da dođem u poslovnicu.

Na pretplati sam, uređaj podržava eSIM, sve bi trebalo biti jednostavno.

U poslovnicu ne mogu jer sam poprilično daleko...


I mene je zanimalo isto što i tebe i nakon obavljenih razgovora putem Szk-a i osobnog dolaženja u T-centar jedina opcija prebacivanja tj mjenjana sim kartice u eSim se jedino može obaviti u poslovnici..prebaciti se možeš sa e-Sima na Sim karticu i obrnuto koliko hoćeš puta bez ikakvih problema ali moraš doći osobno u bilo koju poslovinicu T-centra..koliko sam se raspitao e-Sim radi normalno kao i fizička Sim kartica i nisam naišao na neke probleme od korisnika koji koriste e-Sim..sve se brzo obavi i nečeka se ni par minuta za aktivaciju e-Sima...ovo je dio informacija koje sam dobio u samoj poslovnici t-coma...
__________________


CPU: Amd Ryzen 5 5600 cooled by CM Hyper 212 EVO
MBO: Gigabyte Aorus B550 Elite V2
RAM: 2x16gb ddr4 G Skill F4-3200C16-16GVK
VGA: Gainward Rtx GeForce 2060 Super 8gb
HDD: Nvme Kingston KC 3000 1TB+Cruical SSD BX500 1TB+1000Gb WD10EZEX-22MFCA0
PSU: SeaSonic G-Series (Gold) Modular 550 W
Case: Ms Falcon Blue Led Fans Pro Gaming Case
Mause: Logitech G403 Hero
Monitor: Asus Tuf Gaming VG249 24"
OS: Win 10 X64 Pro
Sound: SB X-FI Xtreme Audio
Wizzard je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na