Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.07.2012., 22:59   #1
CABaaL
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 55
(riješeno) Windows Explorer crash (naizgled random)

Evo odma na stvar.


Odnedavno sam poceo dobijati jako dosadan error. Windows Explorer se crasha doslovno u roku 5-10sekundi bez obzira u koji folder usao (my comp, diskovi, random folder etc) nije bitni jeli se sto radi ili ne crasha se sam od sebe i ako samo ostavim otvoren prozor nakon 10ak sekundi jednostavno boom. Ode.

Prckanjem po netu dosao sam do razno raznih fixeva ali nista ne pomaze
od konflikta u graf driverima i video/audio codecima (nekim ljudima pomoglo) do corruptanog menu handlera u regeditu. Cak i u Safe Modu ista stvar, prosao sam ga svim mogucim scannerima i antivirusima i nista. (safe mode itd) sfc/scannow donekle pomogne ali opet se ponovi ista greska kroz par sati/dana zavisi kako kad.

Windows 7 Home Premium x64 je u pitanju, preinstalliran na laptop (ASUS N55SF-S1443V). Osim komplentong reinstalla ne znam vise sto mi ostaje (a i to ne vidim svrhu ako ce se samo ponoviti u buducnosti)

Lagano ludim i ne znam sto bi vise mogao? Pomoc...
Hvala unaprijed
CABaaL je offline   Reply With Quote
Staro 24.07.2012., 00:21   #2
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Ako si izvrtio combofix, malwarebyte's antimalware, onda vjerojatno nije do virusa. Ako nisi, probaj.

U svakom slučaju, reinstall će riješiti problem jer je kvar softverski.
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2012., 21:34   #3
CABaaL
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 55
Hmm evo da se samo javim nakon jos par pokusaja i trazenja po netu izgleda da je problem stvarao ASUS WebStorage utility koji dolazi s laptopom, tocnije ASUSWSShellExt64.dll shell ne znam tocno razlog ali nakon brisanja i ciscenja izgleda da sve radi ok, zasad.

Izgleda da je rjeseno, heh nije da je pomogao ovaj post ali malo da se ispusem i ako tko bude imao u buducnosti slican problem da zna.

Pozz
CABaaL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na