Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.03.2015., 15:29   #39151
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
sve je rahlije na onoj ulaznoj strmini i kako smo skontali trebalo bi voziti levu liniju oko kamena jer sam ja išo zadnji krug sa desne i ravno je ko strela pa se nabere brzine k'o u warpu pa je bilo dolje za drži gaće, no zadržo sam ih
Irvine brate, najbolja linija je preko kamena
Bremzas prije kamena i nakon panja, kad vec dropnes prije benta. Nego, kojim putem se penjes kroz sumu? Cesta je slab trening
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2015., 15:56   #39152
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Irvine brate, najbolja linija je preko kamena
Bremzas prije kamena i nakon panja, kad vec dropnes prije benta. Nego, kojim putem se penjes kroz sumu? Cesta je slab trening
ahahaa, da to mi je Frenky pokazo...od cca 10x sam samo 1x išo prek kamena i mogu potvrdit da je pun pogodak, no nekako me uvek stisne na desno a retko levo i onda fasujem dole posle dropa jer me baca van bentića...moraš mi pokazat, po mogućnosti sjutra

Šumom do Mede: jedini dio kaj se mere vozit je pred kraj tamo posle kickera kad se penješ pa na levo okreneš ali onda naletiš na ona 2 srušena drva koja treba obilaziti ako ih već ne'ko nije iskasapio. Kolko znam ostale varijante nema
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2015., 16:22   #39153
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Jedno je srušeno drvo na toj stazici, a njega bunny hopaš

Nemoj ga slučajno micati kao ono kamenje tamo na kraju uspona
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 11.03.2015., 16:26   #39154
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Jedno je srušeno drvo na toj stazici, a njega bunny hopaš

Nemoj ga slučajno micati kao ono kamenje tamo na kraju uspona
daaaa, kak profy: bunny hop na usponu, c'mon nije ni čudo da si u klubu

vidiš kakvi smo ti mi bosanci, što god da primimo pokidamo...mi bi i uteg uspjeli pokidat
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 12.03.2015., 13:14   #39155
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Ja sam sutra od 2 - pol 3 gore. Ak je jos netko, vi meni pokazete linije do gore, ja vama do dole
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2015., 18:53   #39156
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Mmmmedo sjutra (subota)

vozdra raja,

sjutra (subota) smo na Zavoju na Himperu u 10h pa bujrum 'ko mere. Plan je N krugova, dok nam se ne zavrti

nema labavo,
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2015., 20:22   #39157
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
mmmmmMedo sjutra (nedelja)

Medo je sve popularnije izletište MTB raje, pa nam je tako danas došel novi član cobra Stjepan (Stipe) iz Dubrovnika potego čovjek, al golfom a znate onu staru bosansku: "Nijedan put nije dalek kad te golf vozi"
momak je na reignu plavo-crnom i veli prvi put, ali ne zadnji

Gripa na izvoz, suza radosnica, Bodra iz Trnja, pedalaaa...ma svega je bilo danas

Slikopis kratki: https://www.dropbox.com/sh/rkc25c63y...Cl3ctdQba?dl=0

ono kaj valja, treba da se ponovi. Sjutra (nedelja) smo u 11h na Zavoju pa bujrum 'ko mere

nema labavo, jok
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 15.03.2015. u 08:14.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2015., 21:10   #39158
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Kakvo je ovo valjanje na prvoj slici?
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 14.03.2015., 21:21   #39159
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Bodru k'oda safatalo trnje ljudožderke neke...iščupali smo ga uz par kung-fuDO poteza
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2015., 23:43   #39160
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Mi smo pak po Samoborskom vozili nesto skroz razlicito od Medzeda - izvrsnu hike&bike turu, singlice, tehnikalije, pogotovo zadnja dionica koju nam je pokazao Bero - tzv. "Strma" u Samoboru (sreli smo gore DH ekipu sa kombijem).

Pohrani.com

Ruta:
Samobor-Rude-Veliki dol-Ostrc-greben-Tepec-Strma-Samobor

Strma mozda najvise lici jednom dijelu Konja na Ivanscici, ali strmije i tehnicki teze, ali krace. Odusevljen sam tim dijelom, i kad se ovom gore pribroji Plesivica i Japetic u jednoj cjelodnevnoj voznji, vjerujte mi dobije se vrhunska tura tu nasem dvoristu koja moze parirati bilo kojoj voznji u Alpama (i po ljepoti, i po zahtjevnosti - tehnickoj i kondicijskoj).
Najveca fora je sto se zavrsi direktno u samom centru Samobora na setnici uz potok. Vremenski bi to izaslo - paaa, jedno 6h, na vise
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2015., 08:55   #39161
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
@Nik: kaj si novu vozilicu pazario?
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2015., 08:58   #39162
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
To nije Nik na fotkama.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2015., 09:05   #39163
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
aha, zavela me ova žuta jakna a znam da on ima onu HH žutu...gledam plave nabe, crni okvir...hm ostarilo se moj Bane, ostarilo. Čuvajte se djeco godina...stay beautiful

aha, e pa to je Sanda samo iz drugog kuta...jaoooo

EDIT: samo nabrzake teaser...nestignem pisat sada: https://www.dropbox.com/s/zgczgvqmui...0tree.mp4?dl=0
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 15.03.2015. u 18:01. Razlog: hug the tree
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2015., 23:35   #39164
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Moram se s ovim pohvaliti:
Svih 10 lagera u rami moram zamjeniti
3 se jedva okrecu, 1 zvecka a 6 se osjeti da pod prstom dosta grubo rade.
Headset i BB bez greske.

Moram se pocet kloniti miniwasha
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2015., 07:16   #39165
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
jučera smo Zagyja proveli po stazi (Mario kaj je bil z nama na Pohorju i potego je najveći kicker pred sam kraj staze pa smo posle hodočastili na Sv. Duh-3rebra, ključna, rame...) i lego mu je Medo samo tako, zapalio se ko stari panj. Samo veli fali mu snage...no hajd mlad je

S njim smo odvezli 2 kruga, on prešal doma, a onda smo skombijali sa barabama još 2x.

Kako sam vozio prednju na oko 2 bara i sve mi se više svidjelo kako lepo gripa tako sam svaki put ispušto sve više i više i krenemo mi 3. krug i nakon one strmine ulazne ja dole prođem i namotam nalevo i pljas, samo mi se zgužva prednja...otresem i dalje...brbrbrbr...u onom bentiću posle kompresije namotam ga opet u levo i samo se počne žvakat i jedva izvučem (a bila publika, dobro sam proš'o)...brbrbrbr dalje i dolazim na onaj srednji dio sa kickeričićima i brbrbrbrb i zadnji levi zavoj prije ceste nakon svih skokića ja smotam i opet mi se sfrče...ajmo dalje...strmina...potočić...brbrbrbrbr i zadnji zavoj dole pred kraj opet mi se sfrče prednji...otresem se i dalje...kez od uva do uva jerbo nisu neke brzine bile. Dođem do kola i skontam da mi je prednja na oko 1,8 bara što na moje gabarite je kriminalno malo i menjam taktiku i vraćam na 2 Bara, e to mi je potaHman

Išaketamo se i u kombi po još jednu dozu, hajd kao ispuco sam svoja 3x sejva pa ću polakše i idem snimat Hercija, gas-kočnica, gas-kočnica...sve lepo ispalo i dolazim do strmine, potočić i malko više desno odem i tako me neka sila počne gore vuć prema bukvi da je to čudo. Škola je da kolko god ideš levo, nije previše...desno je pravo minsko polje, oš kamenje, oš bukva i tako zagrlim bukvu, osmeh i hajmo kući

...i da, staza je sve brža

EDIT: scena dana mi je bila kad smo mi k'o pačići se penjali a ekipa: Čuky, Sile, Vuco, Crocus Rallone, Vuco i Jack su se onako momacki spustili u warp speedu niz strminu u potok, a ja sam onda posle ipak moro pred Vucom i Jackom malko potegnut onaj dropić prije ceste (Ralloneov i Hercijev) da vide kako i mi treniramo
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 16.03.2015. u 08:50. Razlog: scena dana
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2015., 19:18   #39166
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Moze jedna-dvije pametne kako da skinem chainstay da dodjem do zadnjeg lagera?

To su ovi lageri i to ovak izgleda na rami:
http://www.evanscycles.com/products/...g-kit-ec055266

http://www.pohrani.com/f/V/wZ/cZ1eP3/dsc0293.jpg
http://www.pohrani.com/f/3E/DW/4fdTh9rq/dsc0294.jpg

Sve ostalo sam uspio odsarafiti i rastaviti, al ovaj usrani saraf se neda i neda. Bizmark ga je uspio okrenuti uz metar poluge i ogromnu iskru, samo kaj se sada vrti zajedno s ovom metalnom piksom kroz ramu.

Podloske mi nedaju da odsarafim jedan i samo izguram drugi. Trebao bih nekako primiti ili fiksirati piksu da mogu odsarafiti taj zadnji saraf, al nemam pojma kako
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 08:06   #39167
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
kad vidim kolko se ne vozim dode mi fakat da rasprodam sve osim herkulesa, tolko dugo se nisam vozio da mi se guma ispraznila...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 08:57   #39168
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Podloske mi nedaju da odsarafim jedan i samo izguram drugi. Trebao bih nekako primiti ili fiksirati piksu da mogu odsarafiti taj zadnji saraf, al nemam pojma kako
Ak sam dobro shvatio, jedan šaraf se da izvaditi, a pošto se mijenja i piksa i šaraf i lager, slobodno do pola vrati šaraf i čekićem po njemu da se piksa otpusti.

Prethodno bi bilo zgodno napacati taj dio rame skup s linkom u wd40/ulju, iako je to malo teže jer je cijela rama u pitanju.

Također možeš probati podgrijati šaraf i zagrijanog ga na trzaj odšarafiti. Bilo bi lakše da se ne vrti piksa.

Inače se vrlo lako kuhanjem dijela okvira s lagerima u vodi oni puno lakše izbiju.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 11:53   #39169
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Taktika s cekicem ne funkcionira jer piksa ide kroz podloske na koje ide chainstay. Znaci piksa ide kroz lagere i podloske. Na podloske ide chainstay i tu ide saraf koji stegne chainstay na piksu. Ugl uzasno za rastavljanje, pogotovo ako se dugo ne dira. WD nazalost nije pomogao, i dalje se okrece saraft zajedno s piksom. Trebalo bi piksu nekako fiksirati da se i drugi saraf moze odvrnuti, al jebo me pas, nemam pojma kako jer nemogu doci do nje.
Ostavio sam ju Beri, pa mozda on bude kreativan. Ne stignem se muciti s time zasada.
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 12:00   #39170
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Kuhanje okvira i onda još prst Vegete

Jebeš to Shoshy, skucaj ju u stablo da dobiješ novu, ko je vidio lagere mijenjat.
__________________
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 12:15   #39171
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
skucaj ju u stablo da dobiješ novu
Pokusavam, al nesto me drveca izbjegavaju. Kazu vidi budale, bolje da se maknem
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 12:30   #39172
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Kaj ti rama nema garu?
Si ju nosio u MP? Oni bi trebali imati alat za to onda.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 13:41   #39173
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Ima garu, al od kad izmjena lagera spada pod garanciju na ramu?
Da sam kupio cijeli bajk i da je nes prdnulo odfurao bi ga tam pa nek se igraju, ovo je cisti "maintenance". Ili radi sam ili plati da ti naprave.

Netreba ovdje nikakav posebni alat, stvar je u tome da nisam lagere godinu i pol dirao i zapeklo se svijetski na mutavom mjestu.
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 14:34   #39174
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Taktika s cekicem ne funkcionira jer piksa ide kroz podloske na koje ide chainstay. Znaci piksa ide kroz lagere i podloske. Na podloske ide chainstay i tu ide saraf koji stegne chainstay na piksu. Ugl uzasno za rastavljanje, pogotovo ako se dugo ne dira. WD nazalost nije pomogao, i dalje se okrece saraft zajedno s piksom. Trebalo bi piksu nekako fiksirati da se i drugi saraf moze odvrnuti, al jebo me pas, nemam pojma kako jer nemogu doci do nje.
Ostavio sam ju Beri, pa mozda on bude kreativan. Ne stignem se muciti s time zasada.
Bušilicom probuši šaraf, ionako je u ovom paketu i šaraf i piksa i podloška i lageri. Ili slika laže?

Svrdlo nek bude mrvicu manje od promjera navoja.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 14:39   #39175
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Ima garu, al od kad izmjena lagera spada pod garanciju na ramu?
Da sam kupio cijeli bajk i da je nes prdnulo odfurao bi ga tam pa nek se igraju, ovo je cisti "maintenance". Ili radi sam ili plati da ti naprave.

Netreba ovdje nikakav posebni alat, stvar je u tome da nisam lagere godinu i pol dirao i zapeklo se svijetski na mutavom mjestu.

Znam da nije to za garu. Krivo sam se izrazio.
Htio sam rec da bi on trebali imati alat za tako nesto.
Ak si narucio nove sarafe onda ovoga mozes i probusit kak Destro kaze.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 15:15   #39176
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Hvala decki na savjetima, Bero je rijesio problem.
Nebi htio trgat sarafe, jer ih namjeravam sacuvati. Ne kupuju mi se originalni kitovi od previse stotina kuna, nego cu samo nove lagere u lagerkomercu uzeti.

Jedino ako su nestandardni, onda jeziga, al najradije nebi 300 kn dao za 2 lagera i par sarafa.
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 17:48   #39177
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Super da je riješeno, sad napiši kako.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 19:14   #39178
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
mmmmMedo :)

vozdra raja,

sjutra (sreda) smo u 13h na Zavoju, Vlado (danas položio stručni za fizioterapeuta, dao Bog da nam ne treba) i ja. Burjum 'ko mere.

...dns ja u noćnu idem a ono na semaforu Sile, kamufliro se u pankera a ja u treKKing pozera, jedva smo se skontali

nema labavo
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2015., 19:22   #39179
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Super da je riješeno, sad napiši kako.
Nisam ga danas ulovio, samo je Zlatko bio u servisu. Nije mi rekao kako su to odsarafili, nego samo da se dugo nisu ovako izjebali. Kad su vadili lagere iz rame, jedan se prosuo u milijun djelova i zapeo unutra

Interesantno je da je cijeli taj sustav s piksom, podloskama i sarafima u besprijekornom stanju. Samo treba hrdju ocistit sto je s lagera procurila posvuda.
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2015., 06:19   #39180
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Oštrc enduro i Strma Samobor - raporat

vozdra raja,

jučera:

...s noge na pedalu i lagano od Samobora prema Rudama...dalje desno na Zavoju kod kafane (znaju lokalci) pa u breg...Sanda vrti u 2. brzini (nemre prebacit u 1.) i naravno naš zamjenski mehaničar (Herci čačka oko svoje nabe ovih dana) i rešio uz asistenciju kolege Fizija Sandi menjač i to na princibu B-tension CREW ekipe

B-tension CREW ekipa: ja sam vrtio pedale (znaš kako sam vrtio), Fizio prati šarafiće H i L, a Vlado B-tension šaraf i cilja a Sanda po šifteru mrda i eto nije nam ni pola saHata trebalo i bajs opet oće u 1. brzinu...kad uto iz Samobora dođe Marko (Elvis)...canyon strive...čovek nije mogo propustit eskurziju

Išaketali se mi snjim i hajmo dalje...enduro vožnjica do Oštrca, par brega za upalit mišiće pa dalje lagano...dolazak gore, meračenje...cuga+pljuga i hajmo dole. Put počinje strminama i malko treba paziti na linije...brbrbrbrbrb gas i heto nas dole, bez po muke. Prava Enduro vožnja za one koji se spremaju na trke (znamo, znamo 'ko )

tadaaaaaaaa i sada, SADA...ŠLAG:

SAMOBOR DH...
oni koji su vozili WC na Pohorju i Illegalku i sve kako ima strmina i to...ali ovo ja nisam u životu doživio...znači u jednom momentu ne voziš se po stazi već kako Marko reče: "staza vozi tebe". Prvo smo onfoot prošli delove i kao izabrali linije, svako svoju...Krenemo mi i nema više linije...po prvi put u životu me počelo voziti i imao sam 2 opcije:

a) polegnut se i otklizat s bajsom na neki kamen ili korijen, a toga Bogu hvala ima i to znaš kakve stjenčuge ili
b) kako ono kad te vozi - stisnut zube, kočnice su do kosti i upravljat prednjim volanom gde god vidiš da možeš proći, nema više birat linije i to. Doslovno celo vreme mi je guzica bila na zadnjem kotaču inače, piši propalo...sitz lupa u kameru, to je znak

Izabrao sam b) i nisam pogrešio ali da me je presjeklo, znate da je. Dolazimo pred kraj, ima ima nešto...neznam kako bi definiro...zavoj u desno, rupa...originalni element i snimamo Sandu kako je upravo potrošila svoj jedan X-ić savea i idem ja i ja isto ko i ona, pišem si jedan X-ić savea

Medo je mala maca za ovu stazu, prava momačka...vredi ti svaki mm vilice i shocka, vrede ti gume, vredi ti head-angle i sve to treba stvarno imat, jedino šta se mora isključit (a to meni bar nije teško) jest mozak jer nema više funkcija brate, samo zube stisnut da plombe pucaju. Eto kako je bilo kad nisam vrišto dok sam vozio, već posle na dnu kad sam završio...totalni out.

Ja nisam nešto se navozo DH staza u životu, ali ovo je stvarno za svaku pohvalu momcima koji voze, pogotovo na ovim našim biciklićima...

Definitivno nije staza koju bi mogo vozit 6-8x na dan, jer su mi se ruke tresle sve dok ih nisam zalepio uz flašu ladnog SCHweppsa u kafani, a Vladi fala na cugi. Cobra nam sve platio, a nije još ni počeo radit. Cuga i nahranio nas. Fizio suve šljive pribavio.

Fala mnogo Marku i Sandi na vodstvu i svima koji su bili na eskurziji...ponovilo se

Našao sam novi sinonim, NEMA labavo = Samobor DH

Slikopis: https://carousel.dropbox.com/photos/cc/WWNAdBb8mege085
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira
Irvin je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na