Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.01.2016., 15:49   #1381
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Nadam se da ce to zazivjeti, jer kad vidim da na random serverima postoji 1-2 divizije, jednostavno mi padne mrak na oci.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2016., 18:33   #1382
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Fino fino, jedva čekam da mi pomognete izgrindat Yamata
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.01.2016., 18:55   #1383
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
i meni Montanu :P
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 15:22   #1384
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
I tako....

http://thearmoredpatrol.com/2016/01/...e-katori-info/

Dobro sam napravio kad nisam išao na AFT...iznenadio me nerf i za BT...sad na pljeski još malo i L4 pa ću uzet last stand za "knife" borbe jel sasvim solidno pali brodove...Osim DD-a koji se oslanjaju na gunove (a nemaju neki super range) nastradat će i mid to low krstarice kalibra 130mm i nižeg....Bome i oni BBi koji imaju secondary ispod 130mm isto primaju porciju nerfa pa mislim da ću sad na Hipsteru stavit rađe DE nego AFT....Za one situacije kad mi je BB okrenut okomito i kad ga samo treba zapalit...Yamato i Warspire će biti iznika pa će njihovi secondary isto biti nerfani iako su višeg kalibra od 130mm....

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 30.01.2016. u 15:31.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 16:52   #1385
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Naravno, usrace stvar. AFT nerf ubija brodove ispod 155mm kojih ima....pa nekoliko. Sad koristi 155mm na Mogami sa dometom 15.1km ili 203mm sa istim dometom? Kreteni.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2016., 18:19   #1386
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
AFT nerf je bio u 5.2 test patchu pa nije dospio u live verziju. Možda je to i sada slučaj.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 10:11   #1387
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Bilo bi interesantno vidjeti koliko to sve skupa utjeće na balans stvari jer neki brodovi bi bili ozbiljno zakinuti bez toga.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Naravno, usrace stvar. AFT nerf ubija brodove ispod 155mm kojih ima....pa nekoliko. Sad koristi 155mm na Mogami sa dometom 15.1km ili 203mm sa istim dometom? Kreteni.
Da ne spominjemo Atlantu koja je ovisna o tom skillu da ima ikakav domet...

EDIT: Atlanta ima 127 mm, tako da neće utjecat na nju.

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
AFT nerf je bio u 5.2 test patchu pa nije dospio u live verziju. Možda je to i sada slučaj.
Lako moguće. Spominjali su se i novi skillovi za kapetane. Nešto protiv stalnog uništavanja kupole, ali to su samo nagađanja.


---

Mutsukijev kapetan od jučer ima Concealment Expert, i.e. sad mu je concealment na 5.4 km.


Skoro do kraja otključao Hiryu, i mogu reć da sam oduševljen brodom. Kakav ga je osjećaj voziti? Pa, onaj kad rješiš tri Tirpitza na drugom timu koji su svi zajedno u diviziji...



- Čak nije ni neka posebna partija u smislu napravljene štete, jer sam se primarno bavio njima trojicom. Jednog sam solo, drugog završio na malo Hp-a, a treći više nije imao šansi kad je ostao solo... Jinglesovim riječima: "It's a paddling!"


Još mi samo fali Hull B. Sa T7 avionima ni Cleveland nije problem pod uvjetom da je jedan. Čak sam i Izuma spustio na 1/3 HP sa jednim napadom. Vrijedilo je proć kroz ranije CV-e i naučit se igre mačke i miša sa amerima koji puno ćešće igraju AS loadout i imaju više i bolje lovce od tebe. Ryujo je pogotovo bio super škola za to. Sad imam 2 eskadrile od svega, i po prvi puta kompetentne lovce. Tako da ako me i Ranger odluči presresti žrtvujem dvoje dvije eskadrile dok mi TB i DB prođu naprijed. A svaku imam 2 u rezervi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 31.01.2016. u 10:30.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 10:50   #1388
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Da ne spominjemo Atlantu koja je ovisna o tom skillu da ima ikakav domet...

EDIT: Atlanta ima 127 mm, tako da neće utjecat na nju.
Nerf se odnosi na topove do 130mm..... Iznimka su secondary na t10 BBima koji su oko 150mm...oni su isto nerfani...odnosno bit će..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 10:52   #1389
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Nerf se odnosi na topove do 130mm..... Iznimka su secondary na t10 BBima koji su oko 150mm...oni su isto nerfani...odnosno bit će..
Na Japanskima. Američki BB imaju iste secondary topove kao Atlanta.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2016., 11:37   #1390
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Gledim jutros malo na jubitou recenzije brodova...nalozilo me i upalim svoj prvi match u Murmansku, mapa Two Brothers s 4 baze.
Naravno kako to obično bude dobijes njubare i u 1min izgubimo dva broda, pokepali nam tri baze...reko evo poraz.
Ali nisam se predao zamislio sam da je moj Murmansk zapravo Kiev, torpedirao sam dva BB, ubio jos jednog regularno shelovima (Fuso, Nagato, Kongo), poslao na dno dva pepsija AP granatama, rijesio Hatsuharua, kepao baze nazad.

Rezultat je pobjeda i najbolja partija s Murmanskom do sada

__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2016., 11:50