Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.01.2016., 12:37   #1351
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Tak sam i mislio..meni RP na Hipsteru ne radi ništa, nakon citadele..
Da sorry zaboravio sam napomenit, od T9 imaš heal na cruiserima. Non stop sam u atagu ili ibukiju ili u BBovima da sam više zaboravio da t8 cruiseri nemaju heal, osim ataga. Zato mi i svi kapetani imaju superintedent.

Uglavnom, ako misliš ić dalje sa njemačkim cruiserima uzeo bi Superintendent, ako ne onda uzmi štagod ti paše.

@T}{OR

Kakav je zuiho? Gotov sam sa Independeancom, pa ću ga prodat i mislim si uzet zuiha za lagano grindat IJN CV liniju, i da imam carriera ako koja misija s njima uleti.

Zadnje izmijenjeno od: Lun. 27.01.2016. u 12:42.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 12:44   #1352
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ma superintendent je super, al je vise manje samo za odredjene situacije, sa cruiserom ces cesce takvu salvu primit da ce te instakillat a 3-4-5 repaira ti nece pomoc. Pomaze dosta za small arms fire, al trebas onda disengageat, healat se i vratit nazad u borbu.
BB moze tankat pa mu pomaze, al cruiser....
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2016., 12:53   #1353
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
@T}{OR

Kakav je zuiho? Gotov sam sa Independeancom, pa ću ga prodat i mislim si uzet zuiha za lagano grindat IJN CV liniju, i da imam carriera ako koja misija s njima uleti.
Ja sam Zuiho igrao u vijeme kada je trebalo nafarmat killove aviona pa mi je WR s njime komatozan (38% u 24 partije). Inače je solidan ako već imaš iskustva sa CV-ima, ali na tom tieru većina amera igra AS loadout pa se moraš naučit igrat mačke i miša. Nisam se s njime zabavio. Inače je konsenzus da je dobar CV.

Ryujo je s druge strane solidan T6 CV, i sa 2xTB i 2xDB stvarno imaš potencijala za napravit štete. Moj trik je bio i ostat će kad dođem na Hiryu ako napadam jedan BB na njega istovremeno naletit sa 2xTB i 1xDB, a onda pričekat sa zadnjim DB za vatru koja je u 95% slučaja zagarantirana jer bacam ručno pa mi je krug unutar same površine broda kad lik potroši Repair Party.

Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ma superintendent je super, al je vise manje samo za odredjene situacije, sa cruiserom ces cesce takvu salvu primit da ce te instakillat a 3-4-5 repaira ti nece pomoc. Pomaze dosta za small arms fire, al trebas onda disengageat, healat se i vratit nazad u borbu.
BB moze tankat pa mu pomaze, al cruiser....
Upravo to. Ako ti baš treba brži Hydro ili Defensive Fire (na višim tierima nema puno CV-a radi mirrored MM-a) umjesto superintendanta je bolje uzeti premium verziju koja daje +1 charge i kraći cooldown. Ionako na T9+ gotovo svi koriste premium consumable jer su njihovi troškovi zanemarivi uz redovite troškove municije i potonuća broda (a ovo ima potencijal za potonje spriječi).

A za T9 i T10 se slažem s Bladeom. Češće ćeš salvu popit od BB-a nakon koje nema povratka niti sa tih 33% popravljene citadele. A za slučajeve kad si jednostavno bio zapaljen pa želiš vratit izgubljene HP-e dovoljan je običan Repair Party ili još bolje premium verzija za 22500 srebra.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 13:07   #1354
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Upravo to. Ako ti baš treba brži Hydro ili Defensive Fire (na višim tierima nema puno CV-a radi mirrored MM-a) umjesto superintendanta je bolje uzeti premium verziju koja daje +1 charge i kraći cooldown. Ionako na T9+ gotovo svi koriste premium consumable jer su njihovi troškovi zanemarivi uz redovite troškove municije i potonuća broda (a ovo ima potencijal za potonje spriječi).

A za T9 i T10 se slažem s Bladeom. Češće ćeš salvu popit od BB-a nakon koje nema povratka niti sa tih 33% popravljene citadele. A za slučajeve kad si jednostavno bio zapaljen pa želiš vratit izgubljene HP-e dovoljan je običan Repair Party ili još bolje premium verzija za 22500 srebra.
Pa i uzimaš superintedent sa premium verzijama, kraći cd + 5 chargeva znači puno HPa. Nekužim zašto te tako isljučivi pa kažete "skinete BB i gotova partija". Većinu vremena se u cruiseru ložiš sa DDovim/cruiserima, nitko te neće oneshotat ali će ti malo po malo skidat health, tu heal ulijeće fenomenalno. A i pomaže da nakon borbe sa DDom/cruiserom ne izletiš pred BBa na pola healtha pa te oneshotta.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 13:10   #1355
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Jedva da 4 heala iskoristim sa BB-om, taj peti kad bi mi i zatrebao većinom sam sa BB-om popio nepopravljivu štetu i 2 minute su do kraja partije.

Ali ako ih ti iskoristiš super. Nisam igrao T-9 CA pa ne mogu taj dio komentirati.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 13:56   #1356
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Jedva da 4 heala iskoristim sa BB-om, taj peti kad bi mi i zatrebao većinom sam sa BB-om popio nepopravljivu štetu i 2 minute su do kraja partije.

Ali ako ih ti iskoristiš super. Nisam igrao T-9 CA pa ne mogu taj dio komentirati.
BBovi imaju podosta više oklopa i skoro duplo više HPa od cruisera, pa mi je logično da ti ostane pokoji heal na kraju partije.

S ibukijem ako igram agresivno, lovim DDove i palim BBobe, 5 healova mi je taman. BBovi imaju detection range od 15km, na toj udaljenosti će te detectat i Stevie wonder.

Sa ibukijem stanem pucat, i healam se na otvorenom dok god nema nikoga unutar 10km od mene. A i lakše je doć do zaklona sa cruiserom, za razliku od BBa.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 19:08   #1357
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Oklop BBa na T9+ je beskoristan. Mozes cruisera anglati i bouncti nesto sta je RNG vise-manje. Kad te sastavi T9+ BB sa svojim topovima, nema tog oklopa da pomaze. A ako te jednom uhvati broadside pisi kuci propalo.
Na T5-6 BBovi imaju oklop koji necemu i sluzi jer je kalibar manji. Na T7 je vec Nagato i Colorado sa 400mm topovima, koji vise manje buse sve sta udru.

Sistem igre je anglati brod da im je sto teze pogodit citadelu, al to ne znaci da nece penetracija negdje drugo napravit masivan dmg.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 19:43   #1358
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Oklop BBa na T9+ je beskoristan. Mozes cruisera anglati i bouncti nesto sta je RNG vise-manje. Kad te sastavi T9+ BB sa svojim topovima, nema tog oklopa da pomaze. A ako te jednom uhvati broadside pisi kuci propalo.
Na T5-6 BBovi imaju oklop koji necemu i sluzi jer je kalibar manji. Na T7 je vec Nagato i Colorado sa 400mm topovima, koji vise manje buse sve sta udru.

Sistem igre je anglati brod da im je sto teze pogodit citadelu, al to ne znaci da nece penetracija negdje drugo napravit masivan dmg.
I upravo zato je što više heala super. Maloprije sam na atagu Dreadnaught dobio, tako da...
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 19:58   #1359
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Danas je bilo zanimljivo... 4 pobjede zaredom u Carolini... Sve se bojim sada igrat vise da nebi bila 4 loosa zaredom Nego,upao sam u partiju protiv 3 shime...... I mislio sam se sakrit iza otoka negdje i cekat kraj.. Zacudo,nasa dva Kagera ih pobili
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2016., 21:05   #1360
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
@BladeRy

Evo neki tip je iskopao troškove za svaki brod tako da možeš odmorit
Lun je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.01.2016., 21:44   #1361
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
O fino fino, tnx.

Edit:

Jel se meni cini il je zadnjih par tisuca expa za novi brod najteze. Prije sam imao super partije, sta sam blize Izumu to sve gore i gore. Za zadnjih 10k expa sam par sati igrao, svaka runda 20minuta i pobjeda il poraz na bodove. A barem je sad istrazen izumo, bacam se na Atago za grind love za Izumo + overhead za module + upgradeove, imam osjecaj da ce ovo potrajat. Al eto, korak do Yamata i sve bez premiuma
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 28.01.2016. u 09:07.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 09:24   #1362
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Dobra mi je odluka bila da sa Hipsterom igram samo ranked. Nema t9 i t10 brodova i partije su brže plus solidne nagrade u vidu zastavica (kad se prođe rank). Istina, više ovisiš o skillu teama jer ako su 2 budale onda gubimo...Tako mi se dogodilo da od 5 partija 3 spušim ali u te 3 sam bio top u teamu i jedini koji je nešto potopio (2 ili 3 broda, kako koju misiju).
Odigrao sam partiju sa Gnjevnim i opet rokno 3 broda i praktički nosio team. Ja s tim brodom neznam igrati loše....neznam u čemu je stvar iskreno haha. A još kad mu stavim AFT...na Pljeski bi uskoro trebao stavit DE kapetanu pa ću palit sve živo i mrtvo....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 09:33   #1363
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa bas tako, uzivancija je kad u ranked dopridonosis timu, al kad idioti odu afk il se kontra zdravog razuma i dogovora cijelog tima idiot uputi solo na cap i pogine, sad ti nadoknadjuj njegove bodove.
Ja sam od rankeda odustao prije nego razbijem monitor il nesto drugo.

Nasao jos jedan dobar stat site LINKY
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 09:34   #1364
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pa bas tako, uzivancija je kad u ranked dopridonosis timu, al kad idioti odu afk il se kontra zdravog razuma i dogovora cijelog tima idiot uputi solo na cap i pogine, sad ti nadoknadjuj njegove bodove.
Ja sam od rankeda odustao prije nego razbijem monitor il nesto drugo.
Je, ali i u random ima tih idiota, istina ne utječu toliko na ishod ali nije ni da ne utječu...ali tamo me čekaju OP Shimakaze, Yamatoi i sl...neću to..kažem, samo u diviziji
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 09:39   #1365
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ja odigrao par partija s Mutsukijem jučer. U 3/4 potopljen, 2/4 dobivene. U drugoj su me nemilosrdno ganjali Pljeskavica i Mahan. Nisam imao šanse jer su si zacrtali da me moraju potopiti. Takvo nešto nisam doživio još, da me sustavno ganjaju. Da sam imao CE izvukao bi se, taman mi je malo falilo da im iskliznem iza otoka bez otkrivanja. Još 40 soma kratak...

U predzadnjoj morao solo riješiti New Mexico i 2 Clevelanda, no ni to nije bilo dovoljno za pobjedu. Zadnja partija s njime rješim Farraguta u bliskom duelu kad me ulovio između otoka, ali je popio torpedo. Nakon toga spotan od Aobinog aviona i sve salve protivničkog tima se sasule na mene. Ono što je partiju učinilo interesantnom je kako smo pobjedili. Capaju nam bazu i New Orleans i Myoko se zalete da im resetiraju cap. U međuvremenu naš Ryujo i Mutsuki krenu capat njihovu. Doslovno smo ih prestigli u capu samo radi tog resetiranja, i još nitko nije potopljen a NO je popio torpedo od Mutsukija u procesu. Napeto do samog kraja, obje trake za capanje su bile na 99%.

Onda napravim grešku pred spavanje i idem dve runde s Pepsi odigrat već pospan i refleksi mi na minimumu nakon što sam film sa ženom odgledao... Bio sam i prije one shotan s Pepsi, ali većinom u stanju kada sam imao pol HP-a ili barem neku štetu. Uletim u partiju gdje drugi tim ima Nagata i Colorada zajedno u diviziji, dok mi imamo dva Fusa i samo IJN DD dok oni imaju Pljesku i američke DD (MM FAIL). Odmah krene loše i izgubimo sve DD, prodor po jednom boku neminovan. Držim se uz dva Fusa da ih pokrivam od DD-a kad se sukobimo sa njima na 14-15 km. Vidim stiže salva od Colorada i odmah skrećem u desno. Bam - valjda mi je 3 citadele sprašio. Bio sam detoniran u Pepsi od jednog torpeda, i onaj puta kad smo u diviziji igrali lik me s Coloradom na 16 km rješio. Ali po prvi puta nakon 180 partija s Pepsi sam sa 100 - 0 HP bio u sekundi. Lik je vrlo vjerojatno predvidio gdje ću skrenuti i tamo lansirao cijelu salvu jer nema drugog objašnjenja zašto su sve granate tamo sletile. A ja sam onako umoram vozio predvidljivo...


No, Hiryu konačno otključan. Prodao Ryuja. Nadam se danas prvoj vožnji.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 28.01.2016. u 09:50.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 09:57   #1366
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Ja sam prije par dana igrao ranked i ekipa je bila super. Valjda smo 4-5 partija dobili. Uvijek se potrefilo da sam u nekom normalnom timu gdje smo se dogovorili sto cemo i u kojem smjeru. Bas je bilo gust s nekime tako odigrat jer se drasticno vidjela razlika izmedju tima koji suradjuje i onog u kojem svi lete ko muhe bez glave

Vec u prvih par minuta smo ih znali svest na svega 2 broda
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 10:19   #1367
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Imao sam i ja par dobrih timova, sa 2 DDa je najbolje, kazes jednome da ide na nas primarni cap, drugome da uspori cap njihovog pointa i samo da harassa i bjezi.
Oni koji nisu mentalno retardirani to i naprave. Te runde sa koordiancijom su mi bile najbolje.
Al 8/10 drugih je svak za sebe, fuso jurisa na cap i pogine, cruiseri se skrivaju iza BBa, carrier ne spota ama bas nista... takva poplav idiota i gubitak 10 zvjezdica zaredom je napravila svoje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 10:47   #1368
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Da, nije ni cudo da ti je doslo da razbijes monitor
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 13:05   #1369
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa kako nece. Ako gubis rundu, igras sa T5-6 brodovima, znaci popravci su totalno beznacajni, ides u napad i mozda okrenes situaciju , il stojis iza il bjezis i opet izgubis. E oni ne napadaju. Mozes ti u chat govorit koliko hoces, ne jebu oni 2%, da ja cu njemu naredjivat....
Pa sta onda rade u ranked, il odu afk pa se ti misli zasto jedan DD il CV ode u ranked pa ne igra. Frustracije doboga.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 13:09   #1370
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Ako vidim da je na protivničkom timu netko AFK odmah stavljam report. Zadnja partija koje se sjećam je Hiryu AFK na njihovom timu, defakto je naš CV imao slobodne ruke da radi što hoće.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 13:13   #1371
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
@BladeRy

Evo neki tip je iskopao troškove za svaki brod tako da možeš odmorit
Eto premiumi...Tirpitz 20% jeftiniji popravak od mog Hippera...ajde Kutuzov ili Atago...ali BB jeftiniji od Hipper samo jer je premium....
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 13:20   #1372
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Eto premiumi...Tirpitz 20% jeftiniji popravak od mog Hippera...ajde Kutuzov ili Atago...ali BB jeftiniji od Hipper samo jer je premium....
Zato i je najbolji premium koji možeš kupiti. I ne vele bez veze da farma lovu samo tako.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 13:30   #1373
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Zato i je najbolji premium koji možeš kupiti. I ne vele bez veze da farma lovu samo tako.
Pa mislim da bi za nas bio ok ali problem je kaj ga kupuju masovno noviji igrači. Ali neznam kako stoji u odnosu na NC i Amagija...? Nekako mi se čini da ih rokamo ko majmune u ranked...

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 28.01.2016. u 13:37.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 13:40   #1374
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Pa mislim da bi za nas bio ok ali problem je kaj ga kupuju masovno noviji igrači. Ali neznam kako stoji u odnosu na NC i Amagija...?
Po onome što vidim, i u borbama s njime uvjerljivo najbolji oklop i super topovi. Po meni još k tome najbolji raspored topova jer ako vučeš naprijed ili bježiš možeš uvijek 50% snage koristiti, da ne velim kako pokazivanje boka manje boli nego sa Carolinom ili Amagijem. Još imaš i torpeda za brawl, što je jedan od razloga zašto se s T0rpitzom radije borim na daljinu. Em je osjetljliv na plunging fire, em ima torpeda. Kad ti dođe blizu bude gusto ako nemaš potporu. I ima najkraći reload topova za BB, 25 sekundi naprema 30 od Caroline recimo. Brzinu od 30 čvorova tek dostigneš sa Iowom kod amera. Carolina vozi 27.5 potpuno otključana.

Najveća mana mu je najslabiji AA u odnosu na druga dva T8 broda. Tako da su mi oni primarna meta sa CV-om. S druge strane Carolinu ni ne pomišljam napadati ako situacija apsolutno to ne zahtjeva. Carolina sa maksimalnim AA je mesoreznica za avione. Niti T-8 CV ti ne može puno ako se krećeš. Izgubit će sve eskadrile na tebi.

Što ne znači da nisam potopio jednu Carolinu sa Ryujom (bio je na 1/3 HP, i usred borbe), ili bio potopljen od aviona jednom (parkirao sam u capu i nisam imao max AA jer sam isprobavao upgrade seconday-a) - ali to su iznimke, ne pravila.

Bismarck će prema dosadašnjim informacijama imati malo lošiji AA od T0rpitza, ali sve u svemu to su odlični BB. Čak se usudim reći najviše n00b friendly od druga dva T-8.

Što se tiče Ranked-a, slažem se s većinom da je Tirpitz najbolji izbor. To što ga ekipa ne zna igrati je drugi par rukava.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 28.01.2016. u 14:36. Razlog: spelling
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 28.01.2016., 14:20   #1375
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Da. Pretpostavljam da ga igraju uglavnom noobovi a ovi iskusniji ili nisu klasa ili se presigurni u njemu....Isto tako glavna si meta u bilo kojem fajtu. Baš ovu zadnju ranked koju smo dobili a ja nafarmao 6 soma XPa (s zastavicom), prvo smo krenuli na dva Tirpitza, gađali smo ih kao da nam je zadnji fajt u životu :-)))
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2016., 12:59   #1376
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Timske borbe u 0.5.3:

__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2016., 13:26   #1377
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
I WANT TO PLAY THAT !!!!!
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2016., 13:58   #1378
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Ovo će biti yebenitza
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2016., 15:31   #1379
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Oho. Krasna novost

Eto clanova
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2016., 15:35   #1380
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Čekajte, jel to znači da nas više od 3 može igrat onda u jednoj misiji? jaoooo
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na