Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2020., 14:04   #421
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
Citiraj:
Autor tpm4 Pregled postova
PBZ je u novoj verziji dodao super opciju da se moze skenirati QR iz galerije. Tako da mogu placat racune koje dobivam na email, samo napravim screenshot.



Znam da ovo OTP nema i staroj mi je to problem. Da li ima tu opciju jos neka druga banka?
Ima ta opcija vec dosta dugo

Poslano sa mog ELS-NX9 koristeći Tapatalk
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:10   #422
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Dugo je ta opcija dostupna. Vidim da ga ima i erste u starom appu ali george jos ne.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2020., 14:21   #423
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Kad već spominjete QR kodove, da li bi se moglo od naloga koji po defaultu nemaju QR kod, nekako dobiti QR kod za njih, pa ga npr. samo isprintam i skeniram svaki mjesec?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 14:22   #424
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Ma na novu verziju sam mislio na ovaj novi app redizajn koji je izasao ima godina-dvi,nzn.


Za generirat QR kod ima specifikacija negdi na hrvatski, udruga hrvatski bankara ili tako nesto. Implementirani kod ako se dobro sjecam sam isto na gitu negdi pronasao. Sad pitanje je da li je netko to dvoje spojio.


EDIT: evo uspio sam pronaći, provjeri da li radi ok, tj. ispravnost skeriranih podataka!!
https://github.com/knee-cola/generator-opce-uplatnice
Demo: https://knee-cola.github.io/generator-opce-uplatnice/

Zadnje izmijenjeno od: tpm4. 15.12.2020. u 14:53.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 17:54   #425
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Nije QR nego barcode ali ok, bitno da se kuzite
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 18:40   #426
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
E jebeno, hvala

Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
Nije QR nego barcode ali ok, bitno da se kuzite
Sve jasno
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 19:29   #427
marko_st
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 204
Meni je aplikacija na mobu kao i ona na računalu blaga jeza... Nema to veze sa logikom, intuicijom, ergonomijom ni bilo cime smislenim... Gomila opcija i 10klikova za 1 transakciju.

Staro internet bankarstvo je pojam jednostavnosti, funkcionalnosti i preglednosti. Sve se moglo šta je bitno (svakodnevno). Tu nije treba ni manual ni help ni služba za korisnike. Nemogu prezalit... Mjenjam pbz cim nsdem nešto sa ok internet bankingom...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
marko_st je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2020., 23:38   #428
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Vi biste radili overclock i podizali FSB i napone kroz internet bankarstvo an? 😂

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2020., 09:42   #429
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ne znam kako uopće možete spomenuti Zabu kraj PBZ-a, imam oboje. Kao i PTSP od unosa pinova na onom ZABA randomiziranom numpadu, pa oni su tek 2020. otkrili TouchID i FaceID skupa s većim ekranima. Očekujem da će ZABA Apple Pay otkriti tamo negdje u drugoj polovici ovog desetljeća.

PBZ, doduše, ima čudnih UX failova, npr. na početnom screenu aplikacije moraš kliknut onu strelicu da se pojavi #withKEY koji je, pretpostavljam, druga najčešće korištena stvar, a mjesta na ekranu ima beskonačno.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2020., 11:07   #430
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ne znam kako uopće možete spomenuti Zabu kraj PBZ-a, imam oboje. Kao i PTSP od unosa pinova na onom ZABA randomiziranom numpadu, pa oni su tek 2020. otkrili TouchID i FaceID skupa s većim ekranima. Očekujem da će ZABA Apple Pay otkriti tamo negdje u drugoj polovici ovog desetljeća.

PBZ, doduše, ima čudnih UX failova, npr. na početnom screenu aplikacije moraš kliknut onu strelicu da se pojavi #withKEY koji je, pretpostavljam, druga najčešće korištena stvar, a mjesta na ekranu ima beskonačno.

To navedeno + da moraš stisnuti “Prijava otiskom prsta” (ili šta se već koristi za prijavu). Da se prvo moraš odjaviti da bi došao do WithKeya i slična sranja...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2020., 11:24   #431
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Taj withkey je, da me ubijes, u prvim verzijama novog mpbz-a bio dostupan na vrhu. Arghgrh! Poseban krug pakla za tog menađera koji je donio odluku o izmjenama i dopunama UI-ja za sljedeci update
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2020., 11:50   #432
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,366
Aplikacija ima direktni shortcut na WithKey, skeniranje naloga i još neke detalje, tako da si možete izvući taj shortcut na homescreen umjesto zajebancije s otvaranjem same aplikacije i iskopavanjem withkeya. Odmah traži biometriju, withkey u dva poteza.
franzD je online