Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.12.2012., 14:32   #691
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Nije mi jasno zasto mjenjaju gramazu misa. Po meni bi trebala ista ostat a ne isprobavat nesto novo. Ili stavit Utege.
Razer je kaoticna firma u kojoj cak i kod apdejtanja informacija na sajtu dodje do zajeba. Tezina starog DA je 148 g sa kablom. Bez kabla je 105-112, ovisno o verziji. DA 2013 je 105 g bez kabla. Dakle, gotovo jednako.

Citiraj:
Autor qLimAxzU19 Pregled postova
volim te štovatelje razera... ti su mi najjači
Jedino apsurdnije od slijepih fanova su trolerski mrzitelji. Ali jebiga, svaka budala ima svoje veselje.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 14:36   #692
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
@nez lol kak sad to malo s kablom malo bez? Koje su to sheme sad +) Ja samo vidim Approximate Weight: 148 g vs Approximate Weight : 105 g. Tis i neki spijun pa imas inside info hehe, Al salu na stranu ako je tako onda ovi neznaju ni info dobar napisat a de ce onda napravit boljeg misa od logitecha muahahha. Makar ajd DA je okey mis. Jedan od po mojem misljenju rijetkih dobrih od razera u zadnje vrijeme.

p.s. qLimAxzU19. Standardno nabijenja postova novih clanova. ^^
chare je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.12.2012., 14:37   #693
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Jedino apsurdnije od slijepih fanova su trolerski mrzitelji. Ali jebiga, svaka budala ima svoje veselje. [/QUOTE]

prijatelju vrijedati se necemo ja nisam nikakav trolerski hejter ili kakve god ti meni tu gejmerske spike prodajes... razerov nijedan mis ne vrijedi vise 150kn to je cinjenica... njihovi misevi su nekvalitetni a sad to kaj ih vi eto štujete ne znam to je valjda zato jer eto svaka budala ih voli zbog boja svijetala i slicnog...

@ chare ne volim bas komentirat... al kad vidim razer spike muka mi je
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 15:46   #694
zhaccc
Premium
Moj komp
 
zhaccc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Hmm... U ovoj raspravi potrebno je više nepristranih ljudi.
zhaccc je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 16:31   #695
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
@nez lol kak sad to malo s kablom malo bez? Koje su to sheme sad +) Ja samo vidim Approximate Weight: 148 g vs Approximate Weight : 105 g. Tis i neki spijun pa imas inside info hehe, Al salu na stranu ako je tako onda ovi neznaju ni info dobar napisat a de ce onda napravit boljeg misa od logitecha muahahha. Makar ajd DA je okey mis. Jedan od po mojem misljenju rijetkih dobrih od razera u zadnje vrijeme.
Ma ovo kad se zabune oko tezine je jos dobro, kad izdaju misa sa defektnim senzorom i pocnu te uvjeravati da su glitchevi zbog kojih je mis neupotrebljiv zapravo feature onda se tek trebas zapitati kakvi pacijenti rade u toj firmi.

Citiraj:
Autor qLimAxzU19 Pregled postova
prijatelju vrijedati se necemo ja nisam nikakav trolerski hejter ili kakve god ti meni tu gejmerske spike prodajes... razerov nijedan mis ne vrijedi vise 150kn to je cinjenica... njihovi misevi su nekvalitetni a sad to kaj ih vi eto štujete ne znam to je valjda zato jer eto svaka budala ih voli zbog boja svijetala i slicnog...
Prika, lajes na krivo drvo. Niti ja stujem Razer, niti sam vidio bas u ostalim postovima da ih netko osobito stuje. Uletio si na topic sa trolerskim postom i diskreditiranjem forumasa ("ko se imalo razumijes u hardware i periferiju opcenito znat ces da je razer cisto smece"), nisi napisao nikakve konkretne informacije ni o kojem Razer misu, ono sto jesi napisao je cinjenicno netocno ("misevi su mali"), a onu budalastinu o 70% crknutih miseva u mjesec dana uopce ne treba komentirati.

Dakle, o cemu bi to netko s tobom trebao raspravljati? S tobom se nemoguce niti sloziti niti opovrgnuti tvoje postove jer nisi napisao nista. Osim sto pokusavas razjebati eventualne Razer fanove. Napisi nesto konkretno o Razerovim proizvodima umjesto da pises o kupcima doticnih prozivoda. Obican amaterski trol.

Citiraj:
Autor zhaccc Pregled postova
Hmm... U ovoj raspravi potrebno je više nepristranih ljudi.
Aha. Dakle, zato sto imam nesto protiv neargumentirane pljuvacine ja sam Razer fan boy i nisam nepristran. Zabavno.

Kaj se mene tice Razer moze sutra propasti i nece mi nimalo faliti, to je jedna bezobrazna firma koja povremeno izda dobar proizvod. Ali kad izdaju dobar proizvod ne mislim po doticnom proizvodu neargumentirano srati.

Razer nema vijek trajanja ko Logitech i to je to. I dosta cesto naprave sranje od misa kojeg uvaljuju kupcima po principu prodavanja magle. A price o 70% miseva koji crkavaju u prvih mjesec dana su samo to - lovacke price.

BTW ako mislis kupiti Deathaddera nemoj uzeti Black Edition jer se guma kojom je oblozen raspadne pod utjecajem kiseline iz znoja i mis izgleda katastrofalno. Steta sto nas dezurni strucnjak za Razer qLimAxzU19 ne navede vise takvih konkretnih informacija o nekvaliteti Razera. Ovako moram ja Razer fan boy pisati takve stvari, a od toga me srce boli.
nex je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 16:49   #696
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Prika, lajes na krivo drvo. Niti ja stujem Razer, niti sam vidio bas u ostalim postovima da ih netko osobito stuje. Uletio si na topic sa trolerskim postom i diskreditiranjem forumasa ("ko se imalo razumijes u hardware i periferiju opcenito znat ces da je razer cisto smece"), nisi napisao nikakve konkretne informacije ni o kojem Razer misu, ono sto jesi napisao je cinjenicno netocno ("misevi su mali"), a onu budalastinu o 70% crknutih miseva u mjesec dana uopce ne treba komentirati.

Dakle, o cemu bi to netko s tobom trebao raspravljati? S tobom se nemoguce niti sloziti niti opovrgnuti tvoje postove jer nisi napisao nista. Osim sto pokusavas razjebati eventualne Razer fanove. Napisi nesto konkretno o Razerovim proizvodima umjesto da pises o kupcima doticnih prozivoda. Obican amaterski trol.

onda da skratimo pricu ti si u kurcu i razer je u kurcu... uzivaj prika
http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/...-here-meme.png
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 18:44   #697
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Ne zna ni quotati kako spada, kamoli da napiše nešto pametno
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 19:10   #698
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ne zna ni quotati kako spada, kamoli da napiše nešto pametno
******************************

Zadnje izmijenjeno od: tor. 15.12.2012. u 20:03.
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2012., 20:04   #699
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
ok, pala je i prva banana zbog fakin miša. Još netko?
tor je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2012., 12:48   #700
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
ok, pala je i prva banana zbog fakin miša. Još netko?
Ovo da mi netko priča ne bi vjeroval


ot

deathadder ode u viječna lovišta pa se kupuje novi miš. Logitech g9x je u planu.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.12.2012., 13:24   #701
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Ako imaš priliku, prvo ga probaj kod nekog na par dana. Meni nikako nije sjeo nakon miševa veličine deathaddera. Prenizak i prekratak za normalnu veličinu šake što uzrokuje opake bolove nakon dužeg vremena korištenja.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2012., 14:03   #702
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Meni je g9x savrsen. Zadnjih 5 a mozda i vise godina koristim g9 miseve. Imo g9 a dok izasao g9x uzeo ovog novog. Meni savrseno pristaju i mislim da za mene boljeg misa nema. Al kolega Ivan dobro veli. Isprobaj ga. Ne samo taj mis nego bilokoji mis.
p.s. Nije mi jasno zasto stalno kupujete nove drugacije miseve ako ste zadovoljni sadasnjim. Ako ti DA bio dobar kupi DA i gotova prica...
chare je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2012., 14:03   #703
klem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 591
hm jel netko isprobao one arctic cooling miševe ?. m551 i m571. Mjerkao sam ih jer su poprilično jeftini bili a i m571 mi savršeno odgovara ruci jer je dizajn prekopiran microsoft laser 6000. Nažalost u akciji ih nisam imao prilike vidjet i iskušat. Samo sam pročitao na netu da imaju malih tegoba s podizanjem od podloge jer laser hvata na popriličnoj udaljenosti pa ga se mora dosta više podizat od podloge. Uzeo sam si na kraju microsoft jer mi se nije dalo eksperimentirat.
__________________
klem je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2012., 23:52   #704
zhaccc
Premium
Moj komp
 
zhaccc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Citiraj:
Aha. Dakle, zato sto imam nesto protiv neargumentirane pljuvacine ja sam Razer fan boy i nisam nepristran. Zabavno.

Kaj se mene tice Razer moze sutra propasti i nece mi nimalo faliti, to je jedna bezobrazna firma koja povremeno izda dobar proizvod. Ali kad izdaju dobar proizvod ne mislim po doticnom proizvodu neargumentirano srati.

Razer nema vijek trajanja ko Logitech i to je to. I dosta cesto naprave sranje od misa kojeg uvaljuju kupcima po principu prodavanja magle. A price o 70% miseva koji crkavaju u prvih mjesec dana su samo to - lovacke price.

BTW ako mislis kupiti Deathaddera nemoj uzeti Black Edition jer se guma kojom je oblozen raspadne pod utjecajem kiseline iz znoja i mis izgleda katastrofalno. Steta sto nas dezurni strucnjak za Razer qLimAxzU19 ne navede vise takvih konkretnih informacija o nekvaliteti Razera. Ovako moram ja Razer fan boy pisati takve stvari, a od toga me srce boli.
Nemoras se uzrujavati kolega nisam mislio na tebe. Dapace svidjaju mi se tvoji argumenti, zato i razmatram deathaddera.

Dakle osim deathaddera i G400 ima li jos kojih miseva koje bi mogao uzeti u obzir i zasto?
zhaccc je offline   Reply With Quote