Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.01.2005., 23:33   #1
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Thumbs down Zakljucavanje foruma

Pravo je svakog tko otvori forum da odreduje pravila ali clan sam jednog foruma (konkretno gamer.hr) i nemogu vjerovati da je Gand zakljucao forum. Naime pred dva mjeseca je zabranio registriranje novih clanova i upozorio da se ne odlogiramo jer cemo imat probleme pri spajanju. Razlog je to sto svako malo netko dojde i izvrijeda RPG-ase ili RTS-ovce na forumu i onda se vise ne vrati. Sad se pitam nije li se to moglo drugacije rijesiti i je li to pametno s obirom da ima malo clanova a jos manje nas koji smo bili redovito tamo. Neke "teme" su bez novog topica vise mjeseci! Zanima me vase misljenje o zakljucavanju foruma odnosno zabrani pristupa novih clanova.
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2005., 09:46   #2
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Svaki forum bez novih članova je mrtav.

Gand je jednostavno išao linijom manjeg otpora - umijesto da bana poplavu budala, on je zaključal stvar i GOTOVO !

IMHO - izuzetno loše riješenje. Sad nas je ostala samo šačica aktivnih iz stare garde. Tu najviše pate igre tipa WoW. Trebam nam friška krv.

Osim toga - Gamer je e-zine i to sponzoriran. NIJE Gandovo malo igralište. Iako on tehnički ima ovlasti lockat forum, s moralne strane je to užasna odluka.

Ima podosta ljudi koji bi željeli sudjelovati u raspravi o igrama, a ne mogu jerbo je striček Gand pretjeral s autokracijom.

Nekad legenda Cro scene, danas tek isfrustrirani član srednje klase .


Kaj se toga tiće - pratim WC3 scenu od dana ROC-a. Aktivno sudjelujem ( sudjelovao ) od početaka na sceni. Moj komentar na ekipu s WC3 gamer-a --- za njih su Ameri dobitnici Nobelove nagrade za nano tehnologiju . Debilnih rasprava i komentara - noob - previše za jedan život .... Zakaj onda njih SVE ne bana. Ako mu to već smeta
Paske je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2005., 13:17   #3
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Lockat forum??? Totalno glupo. Do kraja. I besmisleno.
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2005., 22:07   #4
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Prvo gamer ima oko 1500 clanova sto je vrlo slicno pc-expertu.

Drugo forum je lockan jer je VIP ukino mail notification tj
nemozes se registrirati bez mejla a mejl ti nece doci tak nes.

Trece svaki member koji se preporuci gandu on ga registrira.

Cetvrto paske slazem se da je ekipa sa WC3 gamer scene pomalo debilna ali sto ces jebiga....

ako sma sto zaboravio slobodno pitajte.

mali addon gamer pada svaki drugi dan radi nesposobnosti vipovog admina tek toliko o gameru.
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2005., 22:40   #5
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Originally posted by Codiac-
Trece svaki member koji se preporuci gandu on ga registrira.
ako sma sto zaboravio slobodno pitajte.
mali addon gamer pada svaki drugi dan radi nesposobnosti vipovog admina tek toliko o gameru.
Nisam htio omalovazavati ni napadati gamer.hr forum. Samo mi se to cini glupo jer nezna bas mnogo ljudi koji bi htjeli pristupiti forumu da prvo moraju pitat Ganda(mnogi ni neznaju tko je on). Samo sam to htio reci i nista vise. I htio sam pitati kakvo je misljenje ljudi o jednoj takvoj bizarnoj pojavi kao sta je "zakljucavanje" foruma necega sta je napravljeno sa svrhom da se sto vise ljudi prijavi i: iznosi svoje stajaliste,pita,dosaduje(kao ja npr. )...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2005., 22:53   #6
Trek
Premium
 
Trek's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,306
opcenito gamer.hr je jako u kvercu
gand

pa em je stavio takva pravila na server (no mail to) em su serveri svaki tjedan down!
__________________
Biti lud ima prednosti koje razumiju samo ludjaci
FKT meber jednog dana high priest...
Trek je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2005., 08:42   #7
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Gand nije kriv za nestabilnost gamera --- da barem je, popravil bi on to

Opet - od kuda ti to da mail notification ne radi :confused:

S druge strane - na forumu mog klana ( Dark Side ) - mail notifikacija uredno nije radila. Ipak - tko got da se prijavil automatski je stavljen među korisnike, bez obzira na mail . Ima riješenja oko toga .... samo se treba potruditi

To da je admin u VIP-u blago rečeno debil, to nije ništa čudno . I Diners i Generalturist imaju kod VIP-a stranice i gel čuda JAKO RIJETKO ali se dogodilo - da padnu

Realno - u HR ne postoji jaka igrača scena. Patchwork od e-zinea i forum koji ne prima članove je najbolje kaj imamo. PCplay, Hacker isl. - to ne računam pod ikaj . Tiskovine NISU dovoljne za scenu.

Ima nas gro on line igrača, neki su jaki na svjetskoj razini ( Zeus u WC3 npr. ). Ipak sve to nije dovoljno da glavešine u VIP-u isl. shvate da to NISU IGRICE.

O igrama se uče studiji u SAD-u, ljudi pišu doktorate o tome kako napraviti uspješnu igru. Probajte od T-coma ili VIP-a, Iskon isto tako, nabaviti server za practice za klan, ili uopće public.

Jedini koji je stvarno vrijedan spomena je Ante Vrdelja aka Butcher ( FPS scena ). Kada nitko nije htio dati servere - on je složio ali baš za svaku igru server - UT, CS, CS-source, AA, CoD .... etc. Butch treba nam public ili dva - već je gore, klikni refresh .


Zbog takovih problema i neimaštine autoriteta na CRO game sceni ne možemo očekivati ništa više
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2005., 11:37   #8
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Ja mislim da bi trebalo zatvorit ovu temu
marac je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2005., 11:42   #9
gospar
Faraon
 
gospar's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Cork
Postovi: 948
zasto tema je zanimljiva, vi biste samo nekog zatvarali, inace kad se vec spominju neka imena ja bi htio spomenuti svoga sugradanina Joza sa ovog foruma koji hara u UT-u medu nekim najjacim klanovima stali ja vec znam neki ladderi jeli naprijed JOZO!
gospar je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2005., 14:57   #10
CrnoPseto
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Hrvatska, Karlovac
Postovi: 2
Ja sam clan gamera, ali nikako se ne mogu sjetiti passa.U par navrata sam probavao dobiti svoj password, ali nijedan mi mail nije dosao.Tako se postupa sa clanovim?Ma pljunem ja i VIP administraciju i sve koji imaju kakve veze s tim.
__________________
CrnoPseto > you
CrnoPseto je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2005., 20:47   #11
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Citiraj:
Originally posted by Paske

Realno - u HR ne postoji jaka igrača scena. Patchwork od e-zinea i forum koji ne prima članove je najbolje kaj imamo. PCplay, Hacker isl. - to ne računam pod ikaj . Tiskovine NISU dovoljne za scenu.
Ima nas gro on line igrača, neki su jaki na svjetskoj razini ( Zeus u WC3 npr. ). Ipak sve to nije dovoljno da glavešine u VIP-u isl. shvate da to NISU IGRICE.
O igrama se uče studiji u SAD-u, ljudi pišu doktorate o tome kako napraviti uspješnu igru. Probajte od T-coma ili VIP-a, Iskon isto tako, nabaviti server za practice za klan, ili uopće public.
Jedini koji je stvarno vrijedan spomena je Ante Vrdelja aka Butcher ( FPS scena ). Kada nitko nije htio dati servere - on je složio ali baš za svaku igru server - UT, CS, CS-source, AA, CoD .... etc. Butch treba nam public ili dva - već je gore, klikni refresh .
Zbog takovih problema i neimaštine autoriteta na CRO game sceni ne možemo očekivati ništa više
Potpisujem.
Koristim zabavni interaktivni software(igre) od svoje 5-6 godine(C64) i stvarno obozavam SVE zarnove(bitno je da je igra dobra) no rijetko kad igram online a kamoli da sam u nekom klanu jer nemogu podnjeti trzanje u AA zbog slabog pinga dakle ogranicen sam modemom i novcem. Mislim da je i to problem za intezivniji razvoj gaming scene. Frend mi je u nekom Starcraft klanu i oni rasturaju na stranim serverima(nisam ga dugo vidio a nesjecam se kako se klan zove).
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2005., 01:17   #12
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Nego paske nebi se bas slozio da scena nasa nije jaka ..... mislim da je nasa scena najjaca na balkanu a opet srbi imaju pun kurac vise sponzora i svega....

To je jednostavno nas mentalitet... Naravno pricam o waru...

Nego ono za mejl mi je rekao gand. Btw i ja sam jako protiv locka foruma ali sto ces svatko svoju politiku kroji imali smo priliku vidjeti i pcekspert kako kroji svoju politiku.

Tako da to nije nista novo (demokracija my ass)
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2005., 08:47   #13
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ma - mi imamo JAKO dobre igrače - samo kaj smo relativno neorganizirani.

Jedino mjesto je WC3 web - koji se osvježava vjestima svake prestupne i forum koji je lockan

Totalno ne pristupačno novim članovima
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2005., 09:26   #14
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Originally posted by Paske
Ma - mi imamo JAKO dobre igrače - samo kaj smo relativno neorganizirani.

Jedino mjesto je WC3 web - koji se osvježava vjestima svake prestupne i forum koji je lockan

Totalno ne pristupačno novim članovima
ma nij to da se ne znamo organizirat... nego baš ono... mentalitet. dobri stari HRVATSKI JAL.

odličan primjer - garfieldu, koji je digao i održao hrvatsku JK2 scenu, sve nas nagovorio da se organiziramo u klanove, digao starwars centar, je prije 2 mjeseca brutalno smaknut iz vodstva starwars scene od strane ekipe iz gamera. oduzeta mu domena, host, sve.
centar je prepušten nekim klincima koji su veslo cicali dok je stara garda haračilia stranim serverima i dizala hrvatsku SW scenu.
nemam pojma zakaj su mu to napravili (čovjek je imao problema sa školom i kakvih mjesec-dva nije mogao održavati site). i naravno, sad je cijela scena propala jer ti novi klinci jednostavno nemaju pojma, niti leaderskog duha.
evo pa pogledajte na kaj to sad liči:
http://starwars.gamer.hr

a nekad je bilo fakat dobro. stari site je izgledao kao forum:
http://starwars.gamer.hr/jedi-council/
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2005., 23:57   #15
atha
Moderator
Moj komp
 
atha's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 8,918
Da li je zabranjeno spominjanje gamer foruma s obzirom na sadrzaje koji se tamo mogu naci. npr. ET-ev sticky o The sims 4 nesluzbenoj verziji!...
atha je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2005., 04:24   #16
E.T.
Moderator
Moj komp
 
E.T.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,457
Ej, ne pretjeruj, nije sticky makar su to predlagali, mnogi...vise je tema o radu s nekim programom d-t ...
__________________
www.rabbits-clan.com
E.T. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na