Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.11.2009., 20:35   #421
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Daj Srđan ne fantaziraj. Mi iz Karlovca dođemo do jankomira (Kike) prije i jednostavnije nego 30% ljudi iz Zagreba. Da ja živim na borongaju ili tamo negdje, baš bi išao u Kiku VIDIT jel ima nekaj...

A za pretpostaviti je da nema niš pametno. i ovo kaj je ostalo je kita. bio sam jučer u kiki, mislio sam neki DDR2 upiknut. ili rezervirano ili prodano. rekoh, jebitese.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 21:33   #422
Hrjax
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 305
Citiraj:
Autor sasuke_the_king Pregled postova
može li netko pogledat imaju li još videokamera? zanima me SAMSUNG VP-D381 , ako je sa 50% popusta, bit će 400 kn.
Ne znam sad tocan model,al bila je neka od 800,900 kn,znam da je bila ispod 1000 kn pa smo je gledali,samsung
Pricam za Utrine ofc,i to sam bio oko 19:30
Hrjax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.11.2009., 22:01   #423
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Jednostavno ne vjerujem da postoje ljudi koji se "vesele" "restrukturiranju i reorganizaciji" jednog trgovačkog diva...i da su ljudi spremni PUŠIT ovakvu REKLAMU...

ljudi,pa dajte...uozbiljite se.

Svi znamo tko je bio Hg Spot i kakav je odnos s kupcima bio i kako su se riješavale reklamacije...da ne pričam dalje...na ovom forumu je s razlogom kritiziran od strane većine,sad ta ista većina skida gaće...mi hrvati smo rođeni potrošači,svaka čast!

Po meni bi ovu temu trebalo ključat u roku od odmah...pogotovo od kada je M.Bajkovac uletila u cijelu priču.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:04   #424
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,553
Prema meni su uvijek bili OK i sve reklamacije su se rješavale u expresnom roku, za nekoliko stvari i bez kontrole ako bih došao dan poslje, neispravne stvari se zamjenjivale za nove iste cijene koliko sam ovu platio prije godinu, dvije :S Tako da ne znam o čem pričaš...
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:09   #425
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
niti jedno lose iskustvo s Hgspotom, reklamacije uvijek rijesavane korektno, cak sam jednom i rezervirao robu telefonom i dosao po nju par sati kasnije, cekala me spremna. Jedino je bilo pred par mjeseci lose to sto su trgovci bili bez volje u ducanima, nista im se nije dalo, telefoni su zvonili i nitko se nije javljao. Sad ako ce to popraviti i k tome cemo imati nekog kao gđu. Mihaelu da nam pomogne oko konfliktnih situacija, ne vidim razloga da se lose misli o Hgspotu i o ovoj temi.
go Hgspot
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:10   #426
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Prema meni su uvijek bili OK i sve reklamacije su se rješavale u expresnom roku, za nekoliko stvari i bez kontrole ako bih došao dan poslje, neispravne stvari se zamjenjivale za nove iste cijene koliko sam ovu platio prije godinu, dvije :S Tako da ne znam o čem pričaš...
Ma,prijatelju,tebi i hgspotu želim dug i sretan brak

P.S. pitanje za admine...jel' se mogu i ja ovako reklamirat?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:14   #427
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Jednostavno ne vjerujem da postoje ljudi koji se "vesele" "restrukturiranju i reorganizaciji" jednog trgovačkog diva...i da su ljudi spremni PUŠIT ovakvu REKLAMU...

ljudi,pa dajte...uozbiljite se.

Svi znamo tko je bio Hg Spot i kakav je odnos s kupcima bio i kako su se riješavale reklamacije...da ne pričam dalje...na ovom forumu je s razlogom kritiziran od strane većine,sad ta ista većina skida gaće...mi hrvati smo rođeni potrošači,svaka čast!

Po meni bi ovu temu trebalo ključat u roku od odmah...pogotovo od kada je M.Bajkovac uletila u cijelu priču.
Ti želiš reći da ja nebi trebal kupiti ultra jeftinu p43 ploču, zato kaj je neki tam Jurica se žalil i piskaral po forumima kaj mu nisu vratili njegov Seagate hdd na vrijeme?
tech je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:19   #428
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor tech Pregled postova
Ti želiš reći da ja nebi trebal kupiti ultra jeftinu p43 ploču, zato kaj je neki tam Jurica se žalil i piskaral po forumima kaj mu nisu vratili njegov Seagate hdd na vrijeme?
Zašto nebiš kupio ultra jeftinu P43 ploču? ja ne pričam o naslovu teme.
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:23   #429
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Po meni bi ovu temu trebalo ključat u roku od odmah...pogotovo od kada je M.Bajkovac uletila u cijelu priču.
Zašto? Jer je žena počela odgovarati na pitanja na koja potencijalni kupci traže odgovore? Davati korisne informacije a ne da slušamo rekla-kazala glasine i svakakva nagađanja i teorije kao u temi o Ve-milu?

Hg Spot koji pretendira da vrati izgubljeni ugled i povjerenje kupaca je po mom mišljenju napravio dobar potez tako što su omogućili da odgovorna osoba kao što je jedna direktorica marketinga bude dostupna tu na forumu i jednostavno omogući nam uvid u stanje u kojoj je firma i uz naše sugestije i prijedloge pokuša poboljšati uslugu.

To što su odlučili saslušati ''glas naroda'' je pametna stvar i ako uvaže bar polovicu svih kritika i prijedloge biti će to značajan pomak u poslovanju u odnosu na princip i strukturu trgovine koji napuštaju jer su uvidjeli da od toga nema kruha i u zadnji čas su se osvijestili inače bi doživjeli sudbinu Vemila.

Što se mene tiče, kolegica Bajkovac je dobrodošla da i dalje daje informacije jer bar znam da iza tih informacija stoji odgovorna osoba koju doslovno možemo držati za riječ pošto predstavlja cijelu firmu tu i kad Hg počne opet poslovati nanovo još će i više pitanja biti i meni osobno je zgodnije postaviti pitanje tu na forumu gdje znam da će biti pročitano i gdje ću dobiti odgovor nego zvati telefonom i nadati se da će se javiti neka osoba koja je kompetentna dati mi odgovor na pitanje koje me zanima.

HG samo nam dajte hardvera po pristupačnim cijenama i svi sretni
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:25   #430
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Zašto? Jer je žena počela odgovarati na pitanja na koja potencijalni kupci traže odgovore? Davati korisne informacije a ne da slušamo rekla-kazala i svakakva nagađanja i teorije kao u temi o Ve-milu?

Hg Spot koji pretendira da vrati izgubljeni ugled i povjerenje kupaca je po mom mišljenju napravio dobar potez tako što su omogućili da odgovorna osoba kao što je jedna direktorica marketinga bude dostupna tu na forumu i jednostavno omogući nam uvid u stanje u kojoj je firma i uz naše sugestije i prijedloge pokuša poboljšati uslugu.

To što su odlučili saslušati ''glas naroda'' je pametna stvar i ako uvaže bar polovicu svih kritika i prijedloge biti će to značajan pomak u poslovanju u odnosu na princip i strukturu trgovine koji napuštaju jer su uvidjeli da od toga nema kruha i u zadnji čas su se osvijestili inače bi doživjeli sudbinu Vemila.

Što se mene tiče, kolegica Bajkovac je dobrodošla da i dalje daje informacije jer bar znam da iza tih informacija stoji odgovorna osoba koju doslovno možemo držati za riječ pošto predstavlja cijelu firmu tu i kad Hg počne opet poslovati nanovo još će i više pitanja biti i meni osobno je zgodnije postaviti pitanje tu na