Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.07.2013., 11:54   #12151
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 9800pro Pregled postova
Ja ga gledao u Branimircu, 11-ca extreme i po meni puno bolje od prenapuhanog ajmaxa. Ko oce oglusiti nek ide u ajmax...

Jedino što je prenapuhano na ajmeksu je cijena. Ostalo su samo nečije frustracije zbog iste.
  Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 12:06   #12152
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
GI ĐO - izbjeci film u velikom luku. Radnja filma je kao stvorena za populaciju do 12 godina. Ocjena -1/10

F&F 6 - izbjeći u još većem luku od gore navedenog. Radnja nikakva, predvidljiva, frajer leti po zraku, scena sa tenkom, još gora završna scena. Sve mi žao utrošenog vremena na ff... Ocjena : -10/10

Novi Superman - dobri efekti, muzika, za jedan SF film poprilično kvalitetno odrađen posao makar ima par nelogičnosti u priči. 8/10
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 13:45   #12153
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Jedino što je prenapuhano na ajmeksu je cijena. Ostalo su samo nečije frustracije zbog iste.
Nisam ja frustriran zbog cijene ali kao netko ko se bavi instalacijom kina znam o čemu pričam. Previše snage u premalom prostoru i nabrijan zvuk samo da bi se izvukle pare...cijela ta prostorija nije napravljena po pravilima kino zvuka već da što više ljudi uguraju u limenu kanticu i zarade.

I da, na zadnjem Batmanu je spl bio preko 130 decibela i to ne bas već visoki. Ljudi su izlazili van jel nisu mogli izdržat unutra. Toliko o njihovom kalibriranju sa 3 mikrofona...

Pogledao sada Olympus has fallen... pa bolji je od die hard 5 , čisto dobar akcić za ubit vrijeme.

Zadnje izmijenjeno od: 9800pro. 15.07.2013. u 14:52.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 16:33   #12154
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Wow, meni je glavni gušt u kino ić zbog glasnoće, a i slike ofc..
Ali 130db visokih freq? To mi stvarno nije jasno.. to treba kaznit.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 18:12   #12155
9800pro
aka Edo, aka Syncros
Moj komp
 
9800pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 1,682
Nebi ni ja vjerovao da nisam izmjerio sa 2 mobitela dok sam gledao film. I to kažem, ne dok je lupao bas već baš kod muzike, pucnjave i tako. Ljudi se žalili, slali mailove ali ništa...kao nemogu oni rihtat glasnoću, ajd molim te...
U imaxu sam gledao Transformerse 3, John Carter, Zadnji Batman, Oblivion i Batman je bio koma, mozak ti curi na uši. Oblivion zadnje isto preglasno ali podnošljivo... Pacific Rim u Branimircu po meni taman, glasno ali kako bi trebalo i biti, da čuješ i nekakvi dinamički opseg, tiho-glasno. Sjećam se Transformersa 3 u imaxu, tiho-glasno uopće nije postajalo, recimo kad je padao onaj brod u rijeku, kako je muzika prala glasno nisam uopće dobio osječaj da je nešto veliko opalo sa neba u vodu, cijeli zvuk je bio u jednoj razini... Onda kad pogledaš film na ovakvoj opremi u custom kinu sa pravom kalibracijom zvuka tada je to druga priča.
9800pro je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 19:14   #12156
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,469
Jos jedan kojem je jednostavno preglasno u IMAX-u. I to ne basovi (protiv toga nista nemam ), vec srednji tonovi. Pre-preglasno, i jednostavno mi ubije gust gledanja filma zbog te silne buke.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 19:55   #12157
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ja nemam problema s ajmaksom. Možda jer sam navikao na glasan zvuk u autu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2013., 21:14   #12158
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
I meni je preglasno u IMAX-u.
Moja preporuka, komedija samo takva
http://www.imdb.com/title/tt2724064/?ref_=sr_1
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 22:00   #12159
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
Jedna vrlo dobra drama The Best Offer
kian je offline   Reply With Quote
Staro 16.07.2013., 22:09   #12160
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2013., 22:44   #12161
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Pacific rim je dobar??? Preporuka?
Film je takav trash da su to neistine. Klisej na kliseju, glumci su uzasni, neuvjerljivi, dijalozi ajme majko.

Ali da me to nasmijalo do suza, bome je.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2013., 08:54   #12162
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Meni je Pacific rim bas dobar bio.
(http://www.imdb.com/title/tt1663662/?ref_=sr_1)

Normalno da ima nelogicnosti i gluposti (plus odnos glavnog glumca i glumice je ajme majko) i u ovom filmu ali dobio sam tocno sto sam htio od njega. Relativno dobru pricu i masu akcije koja ima masu vise fluidnosti i (za ovakav film) donekle smisla.
Neki ljudi ga uspoređuju sa transformersima koji su totalno njesre od filmova da je to nevjerojatno (prvi je najmanje los ali je i dalje koma).

Uglavnom od mene cista 7-ica!
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2013., 09:40   #12163
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178




Čemu dva lika u stroju? Ajmo reći da je potrebno radi podjele posla, no čemu onda "Drift"? I najvažnije, ako su povezani preko nervne veze, oliti, mislima, koji kurac imaju pričati?

Imaju plasma cannon koji radi rupe u pederima. A zašto ne napraviti mrcinu od strojnice i ubiti boga u svakom koji se pojavi?

To je znači WORLD ENDING event. I oni ne grade nikakva oružja? Nego, OTPOR sa starim robotima spašava svijet? A šta vlade rade, češkaju šupak, dok je Hong Kong pod napadom?

Dijalozi - ma moram napisati - PA KOJI PAS MATER KROKODIL JE ONO PISA? Ne da nema nikakvu dubinu, ne da je totalna smijurija, nego je još pokupljeno od svih loših filmova koji postoje. A tek pred kraj oni dijalozi...
Znači, imamo THE Speech, koji je prolivačina, pa imamo neke nježne intimne, koji su tako glupi i nerealni...

Borba sa robotima - mač jebe majke, ali eto, ne koriste ga. Nitko se nije sitija stisniti diablo ikonicu wooden sworda i izrezuckati ih? udaraju ih u glavu i trbuh? čupanje čeljusti ne funkcionira? ma neeee, pa ovo je kraj svita, ajmo se barem igrati kečera! ajme majko...

Ona dva luckasta znanstvenika....nemam tu ništa reći.

A da ne spominjem kraj. Oni su spasili svijet, izašli su iz Procjepa u plutačama koje su se napuhali pa su ih pogurali gore. znači da ponovim: oni su napuhali PLUTAČE u crnoj rupi, procjepu, tunelu između dvije galaksije, i to ih je poguralo nazad na zemlju? zrak u plutačama?
Eskadrila helikoptera stiže spasiti dvoje osoba? I prelete ih?
Ona mu spasi život zagrljajem?

A barkod zaštita radi s jedne strane, no ne i sa druge?

Ma nemam riječi.





Ovaj film je (dobar) trash, ali daleko je to od sedmice. 3-4 je taman. Od 20.
-->
Citiraj:
Autor Igorr Pregled postova
Meni je Pacific rim bas dobar bio.
(http://www.imdb.com/title/tt1663662/?ref_=sr_1)

Normalno da ima nelogicnosti i gluposti (plus odnos glavnog glumca i glumice je ajme majko) i u ovom filmu ali dobio sam tocno sto sam htio od njega. Relativno dobru pricu i masu akcije koja ima masu vise fluidnosti i (za ovakav film) donekle smisla.
Neki ljudi ga uspoređuju sa transformersima koji su totalno njesre od filmova da je to nevjerojatno (prvi je najmanje los ali je i dalje koma).

Uglavnom od mene cista 7-ica!
Ti MORA da se šališ. Znači, ovo ti je bolji film od Transformersa?

Aj, neka ti bude.





Čemu dva lika u stroju? Ajmo reći da je potrebno radi podjele posla, no čemu onda "Drift"? I najvažnije, ako su povezani preko nervne veze, oliti, mislima, koji kurac imaju pričati?

Imaju plasma cannon koji radi rupe u pederima. A zašto ne napraviti mrcinu od strojnice i ubiti boga u svakom koji se pojavi?

To je znači WORLD ENDING event. I oni ne grade nikakva oružja? Nego, OTPOR sa starim robotima spašava svijet? A šta vlade rade, češkaju šupak, dok je Hong Kong pod napadom?

Dijalozi - ma moram napisati - PA KOJI PAS MATER KROKODIL JE ONO PISA? Ne da nema nikakvu dubinu, ne da je totalna smijurija, nego je još pokupljeno od svih loših filmova koji postoje. A tek pred kraj oni dijalozi...
Znači, imamo THE Speech, koji je prolivačina, pa imamo neke nježne intimne, koji su tako glupi i nerealni...

Borba sa robotima - mač jebe majke, ali eto, ne koriste ga. Nitko se nije sitija stisniti diablo ikonicu wooden sworda i izrezuckati ih? udaraju ih u glavu i trbuh? čupanje čeljusti ne funkcionira? ma neeee, pa ovo je kraj svita, ajmo se barem igrati kečera! ajme majko...

Ona dva luckasta znanstvenika....nemam tu ništa reći.

A da ne spominjem kraj. Oni su spasili svijet, izašli su iz Procjepa u plutačama koje su se napuhali pa su ih pogurali gore. znači da ponovim: oni su napuhali PLUTAČE u crnoj rupi, procjepu, tunelu između dvije galaksije, i to ih je poguralo nazad na zemlju? zrak u plutačama?
Eskadrila helikoptera stiže spasiti dvoje osoba? I prelete ih?
Ona mu spasi život zagrljajem?

A barkod zaštita radi s jedne strane, no ne i sa druge?

Ma nemam riječi.





Ovaj film je (dobar) trash, ali daleko je to od sedmice. 3-4 je taman. Od 20.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"

Zadnje izmijenjeno od: Ivo_Strojnica. 18.07.2013. u 09:49.
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2013., 11:31   #12164
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664




Čemu dva lika u stroju? Ajmo reći da je potrebno radi podjele posla, no čemu onda "Drift"? I najvažnije, ako su povezani preko nervne veze, oliti, mislima, koji kurac imaju pričati?

Imaju plasma cannon koji radi rupe u pederima. A zašto ne napraviti mrcinu od strojnice i ubiti boga u svakom koji se pojavi?

To je znači WORLD ENDING event. I oni ne grade nikakva oružja? Nego, OTPOR sa starim robotima spašava svijet? A šta vlade rade, češkaju šupak, dok je Hong Kong pod napadom?

Dijalozi - ma moram napisati - PA KOJI PAS MATER KROKODIL JE ONO PISA? Ne da nema nikakvu dubinu, ne da je totalna smijurija, nego je još pokupljeno od svih loših filmova koji postoje. A tek pred kraj oni dijalozi...
Znači, imamo THE Speech, koji je prolivačina, pa imamo neke nježne intimne, koji su tako glupi i nerealni...

Borba sa robotima - mač jebe majke, ali eto, ne koriste ga. Nitko se nije sitija stisniti diablo ikonicu wooden sworda i izrezuckati ih? udaraju ih u glavu i trbuh? čupanje čeljusti ne funkcionira? ma neeee, pa ovo je kraj svita, ajmo se barem igrati kečera! ajme majko...

Ona dva luckasta znanstvenika....nemam tu ništa reći.

A da ne spominjem kraj. Oni su spasili svijet, izašli su iz Procjepa u plutačama koje su se napuhali pa su ih pogurali gore. znači da ponovim: oni su napuhali PLUTAČE u crnoj rupi, procjepu, tunelu između dvije galaksije, i to ih je poguralo nazad na zemlju? zrak u plutačama?
Eskadrila helikoptera stiže spasiti dvoje osoba? I prelete ih?
Ona mu spasi život zagrljajem?

A barkod zaštita radi s jedne strane, no ne i sa druge?

Ma nemam riječi.





Ovaj film je (dobar) trash, ali daleko je to od sedmice. 3-4 je taman. Od 20.
Ovo sto si napisao u spoiler-u sve stoji, samo se vidi iz aviona da je film snimljen na trash nacin - cemu onda ne ocekivati takve stvari?

I ovo sto si napisao u spoileru je 1/100 stvari kojih se moze napisati u istom stilu za transformerse. Brat bratu transformersi su proljev nad proljevima

Ne pisem da se prepucavamo, sve ovo pisem iz ciste zajebancije i zato jer mi je zanimljivo kako ljudi razlicito gledaju na ovakve stvari
-->
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
Ti MORA da se šališ. Znači, ovo ti je bolji film od Transformersa?

Aj, neka ti bude.





Čemu dva lika u stroju? Ajmo reći da je potrebno radi podjele posla, no čemu onda "Drift"? I najvažnije, ako su povezani preko nervne veze, oliti, mislima, koji kurac imaju pričati?

Imaju plasma cannon koji radi rupe u pederima. A zašto ne napraviti mrcinu od strojnice i ubiti boga u svakom koji se pojavi?

To je znači WORLD ENDING event. I oni ne grade nikakva oružja? Nego, OTPOR sa starim robotima spašava svijet? A šta vlade rade, češkaju šupak, dok je Hong Kong pod napadom?

Dijalozi - ma moram napisati - PA KOJI PAS MATER KROKODIL JE ONO PISA? Ne da nema nikakvu dubinu, ne da je totalna smijurija, nego je još pokupljeno od svih loših filmova koji postoje. A tek pred kraj oni dijalozi...
Znači, imamo THE Speech, koji je prolivačina, pa imamo neke nježne intimne, koji su tako glupi i nerealni...

Borba sa robotima - mač jebe majke, ali eto, ne koriste ga. Nitko se nije sitija stisniti diablo ikonicu wooden sworda i izrezuckati ih? udaraju ih u glavu i trbuh? čupanje čeljusti ne funkcionira? ma neeee, pa ovo je kraj svita, ajmo se barem igrati kečera! ajme majko...

Ona dva luckasta znanstvenika....nemam tu ništa reći.

A da ne spominjem kraj. Oni su spasili svijet, izašli su iz Procjepa u plutačama koje su se napuhali pa su ih pogurali gore. znači da ponovim: oni su napuhali PLUTAČE u crnoj rupi, procjepu, tunelu između dvije galaksije, i to ih je poguralo nazad na zemlju? zrak u plutačama?
Eskadrila helikoptera stiže spasiti dvoje osoba? I prelete ih?
Ona mu spasi život zagrljajem?

A barkod zaštita radi s jedne strane, no ne i sa druge?

Ma nemam riječi.





Ovaj film je (dobar) trash, ali daleko je to od sedmice. 3-4 je taman. Od 20.
Ovo sto si napisao u spoiler-u sve stoji, samo se vidi iz aviona da je film snimljen na trash nacin - cemu onda ne ocekivati takve stvari?

I ovo sto si napisao u spoileru je 1/100 stvari kojih se moze napisati u istom stilu za transformerse. Brat bratu transformersi su proljev nad proljevima

Ne pisem da se prepucavamo, sve ovo pisem iz ciste zajebancije i zato jer mi je zanimljivo kako ljudi razlicito gledaju na ovakve stvari
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2013., 11:41   #