Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2016., 13:10   #991
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Pak Pregled postova
eVic VTC mini i cubis tank... cca 45USD ( ovdje se mora sačekat) ali možeš i odma negdje nać pojedinačno u rangu navedene cijene. Carina ... ako te klepi još cca 100kn ali možeš i proć lišo, zavisi od sriće.


Ovo gore bi ti bija neki trenutni best buy.
Jel mi treba ona baterija za to? Kako se puni ta baterija ona 18560 ..jel treba poseban punjac ili se puni preko cigare?
Jel ima rezervnih grijaca za taj setup. Sori puno pitanja
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:20   #992
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jel mi treba ona baterija za to? Kako se puni ta baterija ona 18560 ..jel treba poseban punjac ili se puni preko cigare?
Jel ima rezervnih grijaca za taj setup. Sori puno pitanja
Baterija dolazi sa uređajem,a puni se usb-om na tom eVic VTC mini.

Koliko sam shvatio možeš nabubat brutalne novce u to sve i na kraju ti može ne pasati. Kangertech Subvod ili Eleaf iJust2 su kompletna riješenja i oba su u rangu od 270kn + neke probne tekućine ispadne 300kn.

Mislim da je glupo uzimati rezervne grijače odmah jer pitanje je da li će ti pasati tank,hoće li ti curiti itd.

Nismo svi isti i možda ti neće pasati baš to što je Pak napisao. Malo surfni,ja surfam već tjedan dana konstantno o tome i došao sam do zaključka da bi mi najbolje pasao Eleaf iJust2,sad samo da odredim koje 2-3 tekućine uzet i probat (naravno bez okusa ispočetka)

@ Svi ostali - da li je PG/VG 50/50 sa 6mg dobar omjer za nekog početnika? Nebi se htio ubit odma sa nekim većim nikotinom pa da mi se zgadi sve zajedno
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2016., 13:21   #993
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jel mi treba ona baterija za to? Kako se puni ta baterija ona 18650 ..jel treba poseban punjac ili se puni preko cigare?
Jel ima rezervnih grijaca za taj setup. Sori puno pitanja
da... da, a može i preko "cigare"... da. Eto, ukratko.

Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Baterija dolazi sa uređajem,a puni se usb-om na tom eVic VTC mini.

@ Svi ostali - da li je PG/VG 50/50 sa 6mg dobar omjer za nekog početnika? Nebi se htio ubit odma sa nekim većim nikotinom pa da mi se zgadi sve zajedno
Baterija ne dolazi sa evic VTC mini, eVic VT bez "mini" je sa ugrađenom 5000mAh baterijom.

Za početnike se "preporučuje" da krenu sa više nikotina 12,18 mg pa onda polako na 6,3 ili 0mg

Zadnje izmijenjeno od: Pak. 26.02.2016. u 13:28.
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:31   #994
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor Pak Pregled postova
da... da, a može i preko "cigare"... da. Eto, ukratko.



Baterija ne dolazi sa evic VTC mini, eVic VT bez "mini" je sa ugrađenom 5000mAh baterijom.

Za početnike se "preporučuje" da krenu sa više nikotina 12,18 mg pa onda polako na 6,3 ili 0mg
Hmm..zašto se preporučuje veća doza? Mislim nisam neki čifut da udaram kutiju dnevno,rastegne se ona i po dva tri dana. Idem na parenje jer mi smeta smrad,a volim cuclat dim uz kave.

Ovo za evic VTC mini nisam znao,mislio sam da dolazi bakterija s njim
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:36   #995
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Ajmo ljudi pomognite i meni.
Ne zelim, odnosno ne da mi se zezati sa slaganjem grijaca, zelim neki setup koji se lako koristi i puni.
Treba mi baterija i taj clearomizer, mogu naruciti online nije bed.
Cijena oko 300kn max za bateriju, taj tank za tekucinu i par grijaca za rezervu. Jel se moze slozit sta?
Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Ok. Ništa ja nisam skužio Početnik sam od nule. Nikada nisam navlačio paru. Uložio bi do 300kn.

ijust2 ili Kanger Subvod. Mene zanima zašto je jedan dobar,a drugi nije i da li uopće ima razlike u njima?

Eventualno nekad u budućnosti ako skroz ne prestanem ću razmisliti o jačim strujama,ohm-ovima i mućkanju tekućina.
Oba su cijenovno oko 280kn.
Ma kakvo odma forsiranje sub-ohma?!?
Počeo sam se igrati sa električnima prije 7 godina, i uvik sam ima neku, malo stanem malo pocmem, al u zadnih 9 miseci sam samo na elektricnoj, a subohm sam proba par puta , i ugusio se skoro, a dosta pusaca se ugusi i na lower resistance
Ugl subohm je uglavnom za uvlačenje direktno u pluća, meni ko bivšem pušaču to ne paše nikako.

Uglavom momci, za pocetak
http://www.erevolucija.com/detalji/2...mplet-1900-mah

Ovde je jeftinije ali se cekat par tjedna

Jednom dnevno punis struju i tekucnu, tesko da ce vise tribat, a vakih dva do tri tjedna, ovisi o korištenju zamjeniš zavojnicu, 5 zavojnica je 5 dolara na fasttechu imaju i zavojnice sa vatom, bolji okus, krace traju

Za pocetak vam nista vise ne triba, garantiram.


EDIT: VTC i slicni uređaji su super stvari sa baza funkcionalnostima, al to cete sami otkrit kad uđete u svijet elektricnih, za pocetak lagano i malo ulaganje,
a u buducnosti nekad nesto bolje, a mega ko backup, valja uvik ima backup
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:41   #996
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Hmm..zašto se preporučuje veća doza? Mislim nisam neki čifut da udaram kutiju dnevno,rastegne se ona i po dva tri dana. Idem na parenje jer mi smeta smrad,a volim cuclat dim uz kave.

Ovo za evic VTC mini nisam znao,mislio sam da dolazi bakterija s njim
Da, malo sam se krivo izrazio... dakle, oni pušaci koji prelaze na parenje a bili su "žešći" pušaći lakše će ostat na parenju ako u početku unose otprilike istu/dostatnu dozu nikotina kroz paru kao i kad su pušili. Ovo je konkretno moje iskustvo.
Za "light" pušaće vjerojatno je dostatno i manje nikotina da se ne vrate na pušenje.
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:42   #997
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Ma kakvo odma forsiranje sub-ohma?!?
Počeo sam se igrati sa električnima prije 7 godina, i uvik sam ima neku, malo stanem malo pocmem, al u zadnih 9 miseci sam samo na elektricnoj, a subohm sam proba par puta , i ugusio se skoro, a dosta pusaca se ugusi i na lower resistance
Ugl subohm je uglavnom za uvlačenje direktno u pluća, meni ko bivšem pušaču to ne paše nikako.

Uglavom momci, za pocetak
http://www.erevolucija.com/detalji/2...mplet-1900-mah

Ovde je jeftinije ali se cekat par tjedna

Jednom dnevno punis struju i tekucnu, tesko da ce vise tribat, a vakih dva do tri tjedna, ovisi o korištenju zamjeniš zavojnicu, 5 zavojnica je 5 dolara na fasttechu imaju i zavojnice sa vatom, bolji okus, krace traju

Za pocetak vam nista vise ne triba, garantiram.
Eto to sam htio! Iako sam se ja odlučio za http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-2600mah ali čisto zbog većeg usisa i 5.5ml tanka. U biti potpuno ista stvar samo se meni neda natakat svako malo tekućinu.

Netko je spomenuo nekakve mućkalice koje netko radi doma,a dobre su. Može neki kontakt na PM,cijene i slično?
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:50   #998
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Eto to sam htio! Iako sam se ja odlučio za http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-2600mah ali čisto zbog većeg usisa i 5.5ml tanka. U biti potpuno ista stvar samo se meni neda natakat svako malo tekućinu.

Netko je spomenuo nekakve mućkalice koje netko radi doma,a dobre su. Može neki kontakt na PM,cijene i slično?
E za njega ti nemogu osobno rec kakav je jer nemam iskustva, ali je to subohm pa je više zamišljen za uvlačenje direktno u pluća, trosi više tekućine,

ali vjerojatno mozes kupit zavojnice koje su priko 1 ohma i onda ce bit za uvlacenje u usta pa u pluca, ko cigare, al ne znam tocno

mouth vs lung(lik je friki al nema veze )
https://youtu.be/MCKK9_mON5k?t=2m20s


ktseliquid.eu - tihomir iz zga, ima dobre tekucine, ako uzmes 10 iz serije klasik dobijes ih za 160 kn
"Za pocetak neka uzme vise njih da vidi koje mu pasu...usa mix...deluxe tobaco...malboro...555...davidoff...real cigar....RY4...to su najvise duhanske."
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 13:56   #999
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
E za njega ti nemogu osobno rec kakav je jer nemam iskustva, ali je to subohm pa je više zamišljen za uvlačenje direktno u pluća, trosi više tekućine,

ali vjerojatno mozes kupit zavojnice koje su priko 1 ohma i onda ce bit za uvlacenje u usta pa u pluca, ko cigare, al ne znam tocno

mouth vs lung
https://youtu.be/MCKK9_mON5k?t=2m20s
Znači sve što je ispod 0.5ohm je zamišljeno kao direkt hit u pluća?

Pretpostavljam,jer i dalje nakon čitanja svega i svačega nisam na čisto šta je a šta nije za usta pa pluća (nekako mi je prirodnije nakon cigareta),da je i http://www.erevolucija.com/detalji/2...od-starter-kit isto kao i prijašnji koji sam linkao?
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 14:09   #1000
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Znači sve što je ispod 0.5ohm je zamišljeno kao direkt hit u pluća?

Pretpostavljam,jer i dalje nakon čitanja svega i svačega nisam na čisto šta je a šta nije za usta pa pluća (nekako mi je prirodnije nakon cigareta),da je i http://www.erevolucija.com/detalji/2...od-starter-kit isto kao i prijašnji koji sam linkao?
Tako je, sve ispod 1, a pogotovo ispod 0,5 je zamisljeno za direkt u pluca, jer se pri tim otporima zavojnice zagrijavaju masu, i jednostavno moras plucima povuć da bi pokupio svu tu paru

Ja, i jos 7-8 osoba koje su pocele parit priko mene, svi sa cigara, su uglavnom za pocetak bili zadovoljni sa Evod Megom i otporom od 1,5-1,8 ohma a samo je jedan kupio sebi VTC mini i Subtank, ali u taj Subtank stavlja zavojnice od 1.5 ohma, jer ni on ne moze subohm, direkt u pluca

Iako nije losa stvar imat uređaj na kojem mos namistat voltazu/watazu, jer nekad, npr dok pijes ti se malo izgubi okus, onda samo na uređaju digneš watte i miran si, al otom potom, kad probaš na tome, onda ideš na bolji uređaj eventualno subohm ako tebi bude pasa i miran si
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.02.2016., 14:16   #1001
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Tako je, sve ispod 1, a pogotovo ispod 0,5 je zamisljeno za direkt u pluca, jer se pri tim otporima zavojnice zagrijavaju masu, i jednostavno moras plucima povuć da bi pokupio svu tu paru

Ja, i jos 7-8 osoba koje su pocele parit priko mene, svi sa cigara, su uglavnom za pocetak bili zadovoljni sa Evod Megom i otporom od 1,5-1,8 ohma a samo je jedan kupio sebi VTC mini i Subtank, ali u taj Subtank stavlja zavojnice od 1.5 ohma, jer ni on ne moze subohm, direkt u pluca

Iako nije losa stvar imat uređaj na kojem mos namistat voltazu/watazu, jer nekad, npr dok pijes ti se malo izgubi okus, onda samo na uređaju digneš watte i miran si, al otom potom, kad probaš na tome, onda ideš na bolji uređaj eventualno subohm ako tebi bude pasa i miran si
Odlično! Onda odluka pada na Evod Megom + neke 50/50 6mg tekućine pa ću se s njima prvo poigrat. Cilj mi je na kraju cuclat 0mg i neki waffle

Hvala ti puno na savjetima
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 14:57   #1002
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova

mouth vs lung(lik je friki al nema veze )
https://youtu.be/MCKK9_mON5k?t=2m20s
ono je lajter: ovaj je to puuuno bolje objasnio

vezano za fasttech : sve tamo je i do tri puta jeftinije nego ovdje. Neke stvari i visestruko. Definitivno se isplati jedino sto cete cekat 10-15 dana. Tako da sam ja neke osnovne stvari narucio kod nas a pravu posiljku otamo s kojom sam miran neko vrijeme. Btw probao sam kts ovu lucky 13 tekucinu vpg 50-50 i moram je pohvalit. Dosta dobro. Mogo bi probat i ostale kts, posto sad mogu omjer koji hocu, vpg 30-70 mi stvara kašalj, a vpg 70/30 ili vise isusenost usta i zgaravicu....Svasta s tim tekucinama

I jedna velika istina: ko je rekao da je ovo jeftinije od cigara/duhana lagao je

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 26.02.2016. u 15:03.
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 15:02   #1003
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 17:57   #1004
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
aj malo od osnova dok sam na kompu pa imam manje više volje pisat.

za početnika koji nikad nije koristio ecig je naravno preporuka Usta-Pluča parenje i to se ugl radi na 1.3+ ohm jer se žica manje grije i lagano plučima tj u usta pa u pluća uvučete ko cigaru.

gotovo sve ispod 1 ohm vuče na Drito u pluča parenje što dovodi do ogromnih oblaka, ogromne potrošnje tekučine i baterije.
naravno da na otporu 0.3 ohm morate imat jako jako dobar protok zraka, toliko da neki imaju i gore na drip tipu (ono što ide u usta) rupice koje se po potrebi otvaraju da bi ohladile paru koju vučete. no to opet zahtjeva mod preko 50W (konkretno 0.3ohm)

ako kupujete grijače o tome vam nemam šta pisat kupi, zašarafi i ide dok ide.
ako pravite grijače:
tanja žica npr 0.20 ima velik otpor tako da čete na 4 zamotaja oko 2mm dobit cca 1.6ohm otpor i takav grijač se u pravilu koristi na 3.3-4.0 V odnosno 7-15W jer se tanka žica brzo grije i sve preko tih normalnih snaga dovodi do Dry hita odnosno spali vatu/silicu jer se ovisno o tanku i tekučini ne stigne dovoljno namočit.

deblja žica npr 0.40 ima upola manji otpor i na 4 namotaja oko 2mm dobit čete cca 0.8ohm
za to vam treba neki 30W da se žica ugrije dok vučete, može se koristit za parenje usta pluča ali prvenstveno je za drito u pluča. možete ju koristit na 7W ili 3.3V ali onda nečete imat pare ni okusa.

dalje ako vam se parenje svidi na npr ego bateriji nekoj i želite nastavit tražit čete nešto bolje, što možete namjestit po sebi itd.
to dovodi do modova, nešto što danas i nije skupo i da se nač i polovno u pola cjene. staru ego čete teško prodat, možda nekoj baki prodate za dio svojih novaca. mod i kad ga kupite za npr 200kn polovni, opet ga možete nakon par dana prodat po sličnoj cijeni i pokrit večinu svoijih troškova, ono svaka škola se plača.
tad čete tražit nešto tipa iStick 30, 40 TC (temperature control), 50W, VT, VTC mini i još pun k drugih modova, mod može bit od 200W, ne morate ič do max, možete ga opet koristit na 15W tako da vam baterije traju par dana.

atomizer, dosta vam je evoda, ce4, protanka mini.. idete na bolje
tad čete dobit preporuku opet..
sa gotovim grijačima: Subtank mini, ego mega, tron s, wismec amor, cubis....
Rba (pravite sami): opet Subtank mini, Kayfun (bilo koji, svi su 99% isti), Taifun, Ithaka.... i još milion drugih ali ovi če sigurno bit na popisu.

za modove tipa VTC mini i Kbox-ove vam trebaju baterije, 18650, tip samsung 25R, Sony VTC4, VTC5 ako nađete orginale. LG HE2, HE4, HG2 i to su sve baterije koje idu do 20A, znači do otpora od 0.2 ste sigurni.

tekučina, ona koja je vama dobra ta je najbolja.. postoji bezbroj vrsta i proizvođača, tražit čete i nač, da budem iskren to vas može ali i ne mora koštat, valjda sebe znate i po tome si tražite tekučinu. ako kupite i ne valja vam, uglavnom se možete mjenjat sa nekim..

iii mislim da sam sve pokrio iz moje 15mj vape perspektive.
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 18:49   #1005
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Hvala na info
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2016., 21:07   #1006
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
@sin93: svaka cast na trudu dosta lijepo objasnjeno i pojednostavljeno...

imam pitanje: svako koliko wickate? dogada mi se da wickam svako drugi dan jer mi tekucina promijeni okus i odma osjetim. i naravno, pamuk bude crn...ok koristio sam coil od neke sumnjive nikal zice ( ne znam treba li nikal zice uopce prime-ati?) duze vremena pa vjerojatno svoju zagorenost prenese na pamuk...

bi li silica wick duze drzao?
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2016., 02:13   #1007
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
aj da i to..

Wickanje odnosno promjena vate/silice (vate u većini slučajeva)

Radi se po potrebi kad vam tekučina promjeni okus, odnosno postane zagoreno. na rba atomizeru (kayfun, taifun, foger, goblin..) je jednostavo, izvadit staru i ubacit istu količinu nove čiste vate.
Vata: Keh do gen, Muji, vatene kuglice (lola)
svako ima svoju preporuku, koristim Muji i kuglice, zavisi šta rebildam.
Na Rba je dovoljno izvadit staru vatu, spalit na suho samu žicu, da izgore ostatci tekučine i ubacit novu vatu. Kad to radite prvi put pogledat čete po Yt, čisto orijentacije radi, pokušat sami par puta i uspit. vata mora biti "flufi" a nikako ne nabijena ili da je ima premalo, jer dovodi do dry hita (zagoreni okus jer se vata ne može natopit kad je nabijena) ili do curenja na rupe za zrak jer je ima premalo.
također ovisi o tekučini koja se koristi, neke su guste, neke rjetke i to također utječe na kolićinu vate. neke više prljaju setup, neke manje, obojene ili one u kojima ima puno arome prljaju više.
promjena vate se ne računa u danima nego u ml znači kroz nju je prošlo toliko ml i mjenjanje.
ako vam je vata sabijena, prije ćete ju mjenjat jer će blago zagorit.

ŽICE
za obični power mod V ili W
Kanthal A,A1,D
Nicr žica, malo manji otpor od kanthala
Ss 316

za TC (temperature control)
Ni200
Titan
Ss sve
TC je već malo drugačija stvari i radi se o otporima npr 0.10 sa Ni200 žicom. o tome ne znam puno jer ne korisim TC mod.
TC mod je prava stvar za sprječit dry hit jer ako je vata suha on ne pali. barem ne provjereni uređaji tipa Vtc mini, istick 60, Vt.....
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2016., 02:17   #1008
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Malo experimentiranja i skuzio sam da nikotina ne mogu preko 9mg nikako. Ako koristim 12mg npr, grlo otekne u roku od 2 dana, a kasnije problemi sa ustima.

Naravno, ocito ima i osjetljivijih dusa od moje, pa moze biti da im parenje opcenito ne odgovara..
Da ne gnjavim dalje, samo da napomenem: ja sam bio pario 3mg "jaku" tekućinu kada sam dobio to oticanje jezika i grla... Sa tim da sam istu tu smjesu koristio zadnjih barem godinu dana, jedino sam arome mijenjao (probao sam i bez arome, ista stvar).
Kod mene stvarno nije bilo izbora... Nešto se promijenilo kod mene i to je to.
  Reply With Quote
Staro 27.02.2016., 09:02   #1009
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Ja imam 15 godina plavog waltera iza sebe tako da uzimam 12mg. 99% sve ovo ne lijepi katran na pluća i ne začepljava žile ali Boga pitaj šta drugo fasuje s ovim. Kažu ništa jer se po mom mišljenju ne vidi. Još. Uzimam ovo u nadi za odvikavanjem. Bože pomozi.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2016., 15:08   #1010
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Meni je 18ica bila planinski zrak kada sam prešao sa skoro tri kutije Walter-a, par puta se praktički otrovao (presaugao pare) i na kraju sam osjetio razliku u 0 vs 3mg nikotina u zadnjoj godini parenja.
Spuštaj kako osjetiš da možeš, nemoj žuriti, i samo hrabro, može se
  Reply With Quote
Staro 27.02.2016., 21:45   #1011
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Ja imam 15 godina plavog waltera iza sebe tako da uzimam 12mg. 99% sve ovo ne lijepi katran na pluća i ne začepljava žile ali Boga pitaj šta drugo fasuje s ovim. Kažu ništa jer se po mom mišljenju ne vidi. Još. Uzimam ovo u nadi za odvikavanjem. Bože pomozi.
jel tebi stigo PT 3 mini?
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2016., 21:46   #1012
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Nije jos.....
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 14:11   #1013
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Stigo danas. Fino sve zasarafim,provjerim i nalijem tekucinu,zatvorim i upalim bateriju i krenem a ono nista. Potpuno se ništa ne dešava. Baterija radi iako se dugo nije koristila,napunjena je i izbacuje van jer sam mjerio instrumentom. Sve voltaze sam probao ali ovo je mrtvo. Stavio sam drugo grijac i sve isto... Kao da nema spoja izmedu grijaca i baterije a zasarafljen je i on i sve skupa za bateriju..... Sta sad?



EDIT: Sad sam za probu naslonio grijač sam na bateriju i čujem ga kako se pali. Zaključak je definitivno da nema spoja grijača i baterije kad se sve sastavi. Eto...

Zadnje izmijenjeno od: smuchac. 01.03.2016. u 14:18.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 14:28   #1014
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Komadic zile iz kabela PGP 3x1.5mm rijesava stvar.

Zadnje izmijenjeno od: smuchac. 01.03.2016. u 14:40.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 18:33   #1015
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
i kakav je vape? jeli napokon uzivas? btw cini mi se masu dug i uzak

ja cekam kanthal sa fasttecha da si slozim kayu na 1-1.2 ohma. ostao sam na nekoj tankoj zici i sad sam na 0.25... super je to sve ali ipak
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 18:40   #1016
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
to ti je do baterije, onaj +pin iz nje propadne kad nije spring loaded, pogotovo tako kad koristiš 510 atije
njega prvo malo izvuci prema van, pola mm-1mm i to bi trebalo popravit stvar
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 19:12   #1017
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Sad je ko pekmez naspram nautilusa mini... Ako ga tko oće,eno mu ga za 100kn. Ništa na njemu nisam usrao a jeli fabrički usran neznam ali znam da ga ne želim vidjet više...

Miješanje tekućina različitih snaga,proizvođača i ukusa? Oće eksplodira? Oću da budem na televizor?


Od 15 sati nisam zapalio smrdušu. Ostale mi 3 u kutiji iza ručka pa sam ih spržio do 15 sati i više nisam kupovao... Nadam se da i neću...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 20:00   #1018
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
sad pričaš u nekim čudnovatim šiframa hehe jel ti valja protank ili njega prodaješ ili nautilusa? neču kupit, danas mi došo Smok TFV4 mini.. velocity sa 3ml išš, sad mi fali jači mod jer je 50W pre preeemalo

slobodno mješaj, možda otkriješ neki novi bestseller mix
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 20:15   #1019
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Nautilus je 200+ kn a protank ispod 100. Go figure. Nisam puno šifrirao. Dakle,nautilus otpada.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2016., 22:03   #1020
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Nautilus je meni osobno bio po svemu ok, osim po pitanju arome. Nije grgljao, nisam imao leakova niti bilo kakvih problema. Ali aromu je ubijao u potpunosti. I iz tog razloga ga nisam nikad ni volio
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na