Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2020., 15:47   #391
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,424
Citiraj:
Autor Lendro Pregled postova
Za vijke nisam siguran, nije mi palo na pamet to provjeravati nažalost. Ovo drugo mi nije poznato i nije mi jasno kako je moglo nastati, na slikama koje imam od prije ih nema. Predao sam im u istoj kutiji i isto zapakirano kako sam i dobio.
I jesu ti riješili na kraju, ili se još naganjaš?
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2020., 16:20   #392
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 132
Nazalost nisam odusevljen doticnom firmom. Jasno mi je da je ovih dana guzva ali u iako sada vec ide 7 dan od narudzbe iste nigdje na vidiku. Također i dalje stoji da je jedan od artikala na skladištu iako su me zvali da ga nema i dogovor je bio da posalju bez njega. Poslan mail sa upitom, nema odgovora. U međuvremenu sam dobio od tri druge firme uredno narucenu robu (unutar 3 dana), od jedne cak isti dan. Za mene prvo i zadnje narucivanje od njih. Cak je Links brzi. Nisam imao ni najbolje iskustvo u Areni prije ovih nepogoda s nekim u potpunosti nezainteresiranim klincem al rekao sam si mozda je los dan. Cini mi se da sam se prevario.
markotornic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2020., 23:50   #393
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor markotornic Pregled postova
Nazalost nisam odusevljen doticnom firmom. Jasno mi je da je ovih dana guzva ali u iako sada vec ide 7 dan od narudzbe iste nigdje na vidiku. Također i dalje stoji da je jedan od artikala na skladištu iako su me zvali da ga nema i dogovor je bio da posalju bez njega. Poslan mail sa upitom, nema odgovora. U međuvremenu sam dobio od tri druge firme uredno narucenu robu (unutar 3 dana), od jedne cak isti dan. Za mene prvo i zadnje narucivanje od njih. Cak je Links brzi. Nisam imao ni najbolje iskustvo u Areni prije ovih nepogoda s nekim u potpunosti nezainteresiranim klincem al rekao sam si mozda je los dan. Cini mi se da sam se prevario.
Ja isto čekao 9 dana dostavu ali ne mogu optužiti njih nego gls. Svaki dan su(gls) slali SMS da je paket pripremljen i da će ga dostaviti slijedeći radni dan ...

Poslano sa mog Mi 9 Lite koristeći Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 07:45   #394
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 132
Ja jos nisam ništa dobio na sms. Ne znam di je zapelo.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
markotornic je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 14:00   #395
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Narucia san headset na webshopu i odabra placanje internet bankarstvom.
Potvrdu narudzbe sam dobia instant, a drugi mail sa podacima za uplatu jos nisam a proslo je 2 sata...

Ako ovim tempom paket bude isao zavrsit ce karantena prije nego mi dode headset.

Edit: dosa mail za uplatu 4 sata kasnije, sa maila jednog od prodavaca formata prezime@instar-informatika.hr i otisla u gmail spam. Top.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: prileee. 07.04.2020. u 16:53.
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 16:53   #396
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Narucia san headset na webshopu i odabra placanje internet bankarstvom.
Potvrdu narudzbe sam dobia instant, a drugi mail sa podacima za uplatu jos nisam a proslo je 2 sata...

Ako ovim tempom paket bude isao zavrsit ce karantena prije nego mi dode headset.
Ista stvar i kod mene bila. Dobio podatke nakon 4-5h, uplatio odmah isti dan ali evo, vec drugi dan se nista ne desava (na webu pise da je narudba jos u obradi).

Interesantno, narucio nes preko Amazona (de) isti dan, paket je vec u Zagrebu...
Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2020., 17:03   #397
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Eto i ja san odmah uplatia pa cemo vidit, u mailu stoji da je rok isporuke 4-5 radnih dana od zaprimljene uplate, sta je najkasnije sutra ujutro.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 13:05   #398
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Citiraj:
Autor prileee Pregled postova
Narucia san headset na webshopu i odabra placanje internet bankarstvom.
Potvrdu narudzbe sam dobia instant, a drugi mail sa podacima za uplatu jos nisam a proslo je 2 sata...

Ako ovim tempom paket bude isao zavrsit ce karantena prije nego mi dode headset.

Edit: dosa mail za uplatu 4 sata kasnije, sa maila jednog od prodavaca formata prezime@instar-informatika.hr i otisla u gmail spam. Top.
Paket stigao na kucnu adresu 72 sata kasnije. Ne mogu se pozaliti.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 13:40   #399
markotornic
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 132
Meni nakon 10 dana

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
markotornic je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 13:53   #400
Orgazmatron
Premium
Moj komp
 
Orgazmatron's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Meni stiglo 4 dana nakon uplate (tako su i napisali u mailu)
Orgazmatron je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.04.2020., 19:00   #401
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
stigla vam obavijest od dostavne službe prije dostave da će isto biti dostavljeno ili da je pokupljeno od prodavača?
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 19:30   #402
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Ja sam narucio laptop prije dva dana, pise pod narudzbama Rijeseno,ali jos nisam nista dobio niti na mail niti ikakvu drugu obavijest.
Ovo mi je prva kupovina kod njih,tako da iskreno uopce ne znam kako imaju to rijeseno.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2020., 19:39   #403
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
da tak i meni piše od utorka kada sam platio printer.... nadam se utorak dostava

Na telefon se ne javlja (web/dostava kontakt)

do sada sve ok.... naručio u mikronisu gamepade... došli za 36h od uplate

nikakav info do 14.04.... ne javlja se nitko ni na mail.... izbjegavam instar dok se ne normalizira situacija

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 14.04.2020. u 13:05.
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2020., 18:55   #404
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Evo doslo danas, racunam tri radna dana sto je sasvim ok.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2020., 08:26   #405
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
jesi dobio kakvu obavijest od njih nakon maila sa potvrdom narudžbe..... ili od dostave prije nego ti je dostavljeno?
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2020., 08:29   #406
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,731
Sam SMS od Gls-a na dan dostave

Poslano sa mog Mi A2 koristeći Tapatalk
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2020., 08:46   #407
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
ok... tnx

Sami dostavili printer prije pola sata

Zadnje izmijenjeno od: duggi. 15.04.2020. u 11:31.
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 21:01   #408
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
crko mi komad periferije, sad gledam di odnijet, na webu je prva preporuka ovlašteni (recro), ali može se i u instar odnijet https://www.instar-informatika.hr/pa...ervis-popravci

ako netko ima iskustva s njima, di je nosio? pretpostavljam uvijek je najbolje tamo gdje si kupio, pa neka oni dalje rješavaju, al možda je puno brže preskočit instar, nisam pametan
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 21:15   #409
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
crko mi komad periferije, sad gledam di odnijet, na webu je prva preporuka ovlašteni (recro), ali može se i u instar odnijet https://www.instar-informatika.hr/pa...ervis-popravci

ako netko ima iskustva s njima, di je nosio? pretpostavljam uvijek je najbolje tamo gdje si kupio, pa neka oni dalje rješavaju, al možda je puno brže preskočit instar, nisam pametan
Pravac u Recro, imam samo dobra iskustva s njima.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 21:23   #410
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
oke onda, nosim racun od instara i pokvareni komad periferije?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 21:28   #411
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
oke onda, nosim racun od instara i pokvareni komad periferije?
Ako ima ambalažu i garantni list (ako to još lijepe po ambalaži), uzmi i to.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2020., 21:33   #412
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,443
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ako ima ambalažu i garantni list (ako to još lijepe po ambalaži), uzmi i to.
naravno, imam sve

jedino je jamstveni naravno neispunjen (ona naljepnica na ambalaži), al ima na računu sve
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 17.11.2020., 16:56   #413
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Kod njih sve veće stvari koje kupujem stavljam preuzimanje i plaćanje u poslovnici. Baš zbog dugog čekanja kod web narudžbi. Baš me zanima koliko će ovaj put trajati. Prošli put je bilo 7 radnih dana (za nešto što je na lageru). Meni se ne žuri a opet ako bude predugo jednostavno ću im otkazati. Moraju poraditi na tome. Ne mogu zajebavati kupce kako žele.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 21:25   #414
PTH
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2020
Lokacija: Samobor
Postovi: 6
Pozdrav, planiram možda uzeti kod njih računalo za vrijeme crnog petka. Da li se isplati kod njih kupovati, jesu li stvarno cijene snižene ili su to one fore prvo cijenu povećaj pa stavi popust samo da izgleda da je jeftinije? lp
PTH je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 21:42   #415
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor PTH Pregled postova
Pozdrav, planiram možda uzeti kod njih računalo za vrijeme crnog petka. Da li se isplati kod njih kupovati, jesu li stvarno cijene snižene ili su to one fore prvo cijenu povećaj pa stavi popust samo da izgleda da je jeftinije? lp
Gledaj cijene komponenti na nabava ili kod drugih dućana pa zbroji cijene i znat ces otprilike dal se isplati.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 21:55   #416
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor PTH Pregled postova
Pozdrav, planiram možda uzeti kod njih računalo za vrijeme crnog petka. Da li se isplati kod njih kupovati, jesu li stvarno cijene snižene ili su to one fore prvo cijenu povećaj pa stavi popust samo da izgleda da je jeftinije? lp
U 2020 god. nema načina usporediti cijene, pa je ovo jako teško pitanje. Ali koliko se sječam, ovo su sada niže cijene nego su prije bile. Neke su više, ali ne jer trgovine muljaju popustima, već je korona, nestašica robe, materijal za izradu komponenti poskupio pa su cijene i dosta veće nego su to prije bile.

Najbolje ti je uzeti papir, olovku i otići do njih. Najbolje u Arenu, nakon toga se spustiš do rotora (onog velikog) te desno odeš do Pici shopa, tamo isto popišeš sve cijene tih komponenti koje si već popisao u Areni kod njih.

Nakon toga imaš ADM iliti veliko piše Acquisitum magnum, tamo desno kod Avenue Mall i isto zatraži cijene tih artikla. Pitaj tetu, nemoj one druge. Teta ima dužu kosu (ako ne skužiš od maske)
Kada si već tamo, odletiš gore na kat, kat Avenue Mall do Svijet medija, brzinski popišeš sve cijene, nemoj gubiti previše vrijeme, moraš dalje.

Poslje avenije piči za utrine, tamo ti je ooogroman HGShop, čiko s ljeve strane radi ponude, teta na kasi ne zna to pa pazi da ne zalutaš. Reci čiki ljevo, onaj sa očalama, reci mu što te zanima i on će ti sve napamet izdiktirati. Zapiši, zahvali se...

Sada uljevo, prema mostu mladosti...tj nemoj, radi se, gužva je. Odi rađe na slobodu, na slavonskoj lupi ljevo opet i vozi sve do vjesnika. Tu malo iza desno, poslje vjesnika, vidiš veliko raskrižje, proži ga i desno u rupi buđ vidio veliko MIKRONIS skokni do tamo, popiši, pazi da se ne izgubiš ima puno laptopa tamo! Ti trebaš komponente, ne zaboravi!

Kada si već tu na kvartu, odi desno malo kod bakice na pijacu, tj ne, prije nje ti je Links. Ti moraš ići dolje (tamo di su nove pločice), ima tamo njih par dečkiju, možda i koja teta, nema veze, pitaj bilo koga sa maskom što ti treba. Ne zaboravi, zapiši cijene. Tam je nekada gužva, pa se strpi. Kada si izašao vanka, vrati se na slavonsku, vozi do semafora, prati desnu traku i naglo skreni desno i nakon 100m lupi po kočnici, upali sva 4 i odi nutra u Protis, nadam se da nisi zaboravio osobnu jer nebuš bez nje ništa napravio. Ako imaš osobnu, pokazi čiki na šalteru, nakon toga će ti reči izvolite, ti mu rec što trebaš. Obavezno čiki napomeni da želiš največu moguću garanciju, ne samo 24mj, neka ti da ponudu za te stvari što trebaš. Da, nemoj zaboraviti osobnu, ako ju nisi dobio nazad...

Ajmo opet riki, okret, i opet na slavonsku pa piči do kauflanda, semafor, vidiš kaufland. Skreni ljevo, tu je Batak grill, sjedni, odmori, pojedi rebarca...idemo dalje.

Vozi do Antunovića, desno odmah kraj Willa sljedi cestu. Nakon 4,5 ili 6 semafora odma semafor poslje Jet Seta..tu stani negdje, tj ne budeš stao, nema mjesta. Odi sljedeći semafor desno, vozi do crkve, sada je tamo prazno pa ima mjesta. Parkiraj, zaključaj auto i vrati se pjede nazad. Ljevo gledajući vidiš parkić i ogromni reflektor da blješći, to je vočarna idi dalje, poslje nje ti je salon za šišanje, tu malo baci oko, dobre tete, idi dalje još malo i buš vidio Futura IT. Vrata su ti na čošku, da ne uletiš ko sivonja kroz izlog. Znaš što ti je činiti, zamoli dečke da ti naprave ponudu za tvoje dijelove (ne zaboravi reči da si sa foruma jer ti lupe dodatni 2% iako nije još black friday, al eto kod njih ko da je).

Nadam si da si sa Istoka, jer nismo tamo obišli sve...ali ja se nadam da sam puno pomogao i sretno u kupovini! A da je ljeto, poslao bi te i na more!

Citiraj:
Autor axo Pregled postova
Gledaj cijene komponenti na nabava ili kod drugih dućana pa zbroji cijene i znat ces otprilike dal se isplati.
To je bezveze savjet, zašto? Pa ko ima za to vremena!
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2020., 21:59   #417
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,885
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Pa ko ima za to vremena!

Ko ima vremena obilaziti 50 dućana kad može doma na računalu pregledati webshopove tih trgovina?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2020., 07:14   #418
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ko ima vremena obilaziti 50 dućana kad može doma na računalu pregledati webshopove tih trgovina?
Sarkazam...😂

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 00:06   #419
window09
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 73
Uzeo sam monitor od njih prije 9 dana, u petak javili da će "javit" kad pošalju jer je "gužva", a ja platio karticom unaprijed. Što sad, ako sutra ne dođe sms i sutra ili u utoak ne dostave, u srijedu će bit 2 tjedna zapravo (naručio u srijedu navečer). Mogu li tražit povrat novca i odustat? Pisalo je dostava u 3-5 dana. Prošlo je 7 radnih dana, sutra je 8-i radni dan i nisam još ni sms o dostavi primio. Na email di je paket su odg da je gužva i da će javit uskoro. Kakav je to odg.
window09 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 09:09   #420
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor window09 Pregled postova
Uzeo sam monitor od njih prije 9 dana, u petak javili da će "javit" kad pošalju jer je "gužva", a ja platio karticom unaprijed. Što sad, ako sutra ne dođe sms i sutra ili u utoak ne dostave, u srijedu će bit 2 tjedna zapravo (naručio u srijedu navečer). Mogu li tražit povrat novca i odustat? Pisalo je dostava u 3-5 dana. Prošlo je 7 radnih dana, sutra je 8-i radni dan i nisam još ni sms o dostavi primio. Na email di je paket su odg da je gužva i da će javit uskoro. Kakav je to odg.
Rok od 14 dana ti traje od dana kad dobiješ robu, tako da im slobodno možeš pismeno javiti da odustaješ od kupnje i onda oni imaju rok od 14 dana da ti vrate pare.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na