Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.10.2008., 12:27   #61
lola78
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2
Evo i mojeg iskustva s Protisom: 21.10. pronašla sam podatak da je u Protisu fotoaparat Canon IXUS 80 IS 898 kn, dok mu se cijena u drugim trgovinama kreće oko 1400 kn. Zbog tako velike razlike u cijeni odlučila sam malo potražiti kakva su iskustva drugih u vezi kupovine. Naišla sam na ovaj forum, vidjela da nije bilo negativnih iskustava i 26.10. sam preko Protisove stranice "kupila" fotoaparat.
27.10. ujutro mi stiže ponuda i ja isti dan uplaćujem novce na njihov račun.
28.10. odem na njihove stranice i vidim da sada dotični fotoaparat košta 1047 kn, ali mislim dobro je, uplatila sam zadnji čas, mogla sam proći i skuplje. Sve do danas (31.10.) čekam poštara sa paketom, ali ništa. Danas dobivam slijedeći mail:
Poštovani,
Poslali smo Vam ponudu koju ste vi platili ali na žalost imali smo problem sa programom i cijena nije ta koja je bila na ponudi.<o></o>
Cijena je 1.047,49 .Da li ce te uplatiti razliku ili da Vam vratimo novac. <o></o>
Razlika je 148,54kn.<o></o>
Zbog naše greške najviše što možemo uciniti je poslati na naš racun.<o></o>
<o></o>
Malo prije sam ih nazvala i pitala koliko dana je ta pogrešna cijena navedena na njihovim stranicama, na što su odgovorili - 2 dana. Što nije istina, jer znam kada sam prvi put otkrila njihovu stranicu. Znači, u utorak su "ispravili" grešku, a tek u petak mi javljaju što se dogodilo. <o></o>
Pristala sam nadoplatiti razliku u cijeni, jer je taj fotoaparat i dalje kod njih najjeftiniji, ali su me razočarali. Znam da neću propasti zbog tih 100 kn više, ali se osjećam izigrano. I više od njih neću kupovati. <o></o>
Ako ništa, nadam se da će ovo pročitati netko iz Protisa i ubuduće pripaziti da se takve greške ne dešavaju.<o></o>
<o>
</o>
lola78 je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 15:48   #62
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Poslao sam im mail / ponudu preko njihovog weba jedan dan popodne. Dosao sam drugi dan popodne tam oko 18:00, te dobio odbrus da su primilu ponudu i ce ga dofurati iz skladista dan poslije. Ja si mislim bemu, zato sam poslao bio dan ranije, ali valjda im je dinamika citanja tih mailova jedan dan sporija. (sto od ducana ne bih nikako ocekivao i nisam imao problema ni sa wcmilom, ni linksom, ni telebitom u zadnje vrijeme). Sad cu platiti skuplje 50 kuna vise nekom drugom radje.

I uzasno je iritantno sto nemaju nikakvu informaciju na webu o stanju artikla. Dal je dostupan. Dostupan 24h, Dostupan 5-10 dana ili kako vec to ide.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.10.2008., 16:25   #63
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Ja im ne bi doplatio razliku , i to iz principa - ako je bila ta cijena njihovom webu , i po toj cijeni je formirana ponuda i najbitnije taj iznos je placen - onda ili prodaja po tom iznosu ili povrat , a drugi put neki vise paze na svoj webu i 'programe' .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 17:05   #64
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Ja im ne bi doplatio razliku , i to iz principa - ako je bila ta cijena njihovom webu , i po toj cijeni je formirana ponuda i najbitnije taj iznos je placen - onda ili prodaja po tom iznosu ili povrat , a drugi put neki vise paze na svoj webu i 'programe' .
Imas pravo ali nekad je inat neisplativ i ide iz naseg dzepa. S "novom" cijenom,opet su jeftiniji bar 300kn i dostava na njihov trosak. Mogu se ja inatit,ali kad je moj dzep u pitanju,nema inata. Greska,jebiga,mogla je proci bolje,ali ni s ovakvom cijenom nije prosla bas lose.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2008., 17:21   #65
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
Prije koji tjedan sam citao na indexu o jednom Njemcu koji je prodavao jahtu preko interneta. I covjek se tu zabunio i umjesto 150 tisuca eura(zaboravio sam tocan iznos, ali tu je negdje), i umjesto 150 000 E on je napisao da ju prodaje za 150 E covjek se zabunio i nije vidio sto je napisao. Drugi tip je to vidio i kupio odmah tu jahtu, e jasno kad je ovaj prvi vidio gresku jahtu nije htjeo prodati naravno. E sad ovaj drugi ga je tuzio sudu i sud je odlucio u njegovu korist jer on nije kriv sto je ovaj krvio napisao i covjek je dobio jahtu sudskom odlukom za 150 E

Sta sam zelio reci?? E pa ako su stavili na web cijenu 900 kn onda je ta cijena valjana i nakon sto si dobila ponudu i uplatila novce nisu te smjeli vise maltretirati. Al to je tako u normalnim gore navedenim drzavama, kod nas se sve moze. Ti si vidjela cijenu,dobila ponudu i kupila i to bi moralo biti to Samo kod nas ne
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2008., 20:21   #66
lola78
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2
Dobra vijest za mene, upravo je u jednom web shopu dotični fotoaparat na akciji po cijeni od 1044 kn Protis će dobiti košaricu
Još meni tip na telefonu kaže: A šta bi mi trebali, ići zbog toga u minus?!
lola78 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2008., 22:27   #67
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
u hrvatskoj po zakonu cijena ili ponuda sama po sebi uopce navedena na web-u ne mora biti tocna, no ponuda po kojoj se placa mora (na papiru ispisana ili na web-u, nebitno). i ako se uplati neka ponuda trgovac je duzan po toj ponudi isporuciti placenu robu. naravno uvjek pise trajanje odredene ponude (najcesce do 3 dana) u kojem periodu novac mora biti uplacen.

dakle, da, trebali bi ici u minus ako je njihova greska.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2008., 00:58   #68
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,337
ponekad treba biti i malo fleksibilan
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je online   Reply With Quote
Staro 03.11.2008., 02:19   #69
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
Bas tako, da su joj dali po orginal cijeni i ponudi, vrlo vjerovatno bi imali kupca koji bi se i iduci put vratio a eto sad nece ni blizu im vise doci. Tako se samo kupci gube.
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 22:31   #70
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Protis

Kupio bi monitor tamo pa me zanima par stvari od ljudi koji su imali posla s njima.

Da li se može kao u D24 tamo platiti kešom pa kasnije pobrati monitor, ili baš mora biti elektronski?
Piše da ne daju povrat novca ako nema nekih oštećenja, da li ce ga prihvatiti ako ga budem vraćao zbog krepanih piksela, ovakvih il onakvih? Znam da zakonski imam pravo vratiti proizvod u roku tjedan dana ako iz ovog ili onog razloga nisam zadovoljan, ali stvano se nemam volje prepucavati
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 29.11.2008., 23:40   #71
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Mogao si preko searcha odmah staviti u ovaj topic pitanje

Iako, ova sva pitanja si mogao i komotno njima na mail poslat (ili nazvati telefonom), jer će ti oni najbolje znat reći. Inače, oni imaju i dućan na Trešnjevci pa sam 99% siguran da možeš doći tamo i sve platit kešom, čak možda i monitor pogledat prije kupnje.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 23:53   #72
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Za topic moj bed, a za ostalo sam nestrpljiv da cekam do ponedjeljka posto bi ga tada (eventualno utorak) uzeo
Imaju i hardvera na lageru?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 00:52   #73
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ako sam dobro vidio u dućanu dok sam se prešetaval prema placu - imaju.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 11:40   #74
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Mrak trgovina!
Jucer im posaljem upit u 23:33 i dobijem odgovor u 23:37
Danas posaljem u 9:53 i dobijem odgovor u 10:32!
Ako netko to bude citao za mjesec, 2, jucer je bila subota a danas nedjelja!

Uglavnom imaju jos jedan ili dva monitora na lageru i rezervirali su mi ga do onda do kada sam ih pitao da li mogu.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2009., 09:51   #75
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,241
Ja nazalost, nisam odusevljen. Naime, ajde, mozda sam ja kriv, jer se sjetim na staru godinu ujutro za neke stvari zvati. Prvo sam napisal mail da pitam dal ima nekih artikala na skladistu. Par sati nema odgovora. Onda mi trebalo jos sat-dva min da uopce dobim nekoga telefonski. I onda me covjek otkanta, ne moze mi niti stanje provjeriti, jer pazi sad, kolektivni godisnji je do 12.01.2009. Naravno da to nigdje ne pise, pa kak da ja to uopce znam. Tak da eto, jos nisam nis kupil a vec mi se laaagano zamjerili. I, jos kaj je najbolje sad im nest steka web shop/cijeli site. Tak da ono, ne znam kaj da velim, nisam previse odusevljen, ali po to kaj sam trebal bum ipak otisel k njima nakon 12.01.2009, ako ce imati na lageru
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2009., 19:24   #76
Mikael
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Ja sam na ljeto kupio IXUS 90 i SD karticu u Protisu u roku dva dana bez najmanjih problema.
Kao što su vidim svi već primjetili, stvarno su u 99% slučajeva jeftiniji od svih sličnih trgovina u zemlji i to je za svaku pohvalu. Ja sam taj fotić platio ako se ne varam oko 400kn tada manje nego da sam ga kupovao u HGspotu ili Vemilu. Ponavljam, 400kn!!!

Što se tiće neugodnosti, morate biti svjesni da toga uvijek ima i uvijek će biti. Ovaj slučaj da ga je cura platila preko weba 800kn pa su joj oni javili naknadno da je ipak 1000kn to je totalna pušiona i trebala je inzistirati na zvanju nadređenog i ako treba prijetnjom inspekcijom, zaštitom potrošaća itd itd... znam jer sam radio u prodaji i kada bi se desila naša pogreška kao što je ova nikada nismo kupca tražili da plati razliku već smo mu uredno prodali robu po ponuđenoj cijeni. Protisu je to nažalost bila VELIKA pogreška jer su očito nepotrebno izgubili kupca zbog nečijeg nemara i neprofesionalnosti a propali ne bi sigurno za 100kn koliko su pogriješili u cijeni.
Anyways, ja ću uvijek kupovati u Protisu sve ono što bude jeftinije nego drugdje, a naravno prije toga ću dva puta provjeriti da li je na lageru i da li to stvarno mogu dobiti...
moja preporuka - kupujte u Protisu... i oni su samo ljudi, a Vama će ostati više od nekoliko kuna u đepu.

Take care all...
M
Mikael je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2009., 20:56   #77
Protis
Premium
 
Protis's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 123
Zelio bih se ispricati gospodji u ime Protisa zbog nastalih problema i neugodnosti medutim zbog iznimno male marze ne mozemo si dopustiti greske, zarada na fotoaparatu ne moze pokriti ni troskove slanja. Cijene revidiramo svaki dan i trudimo se biti sto azurniji medutim ne mozemo stici sve pa nam se ponekad dogadaju takve greske. Osim toga ponekad se zna dogoditi da dobijemo info od dobavljaca da roba dolazi recimo sutra i ljudi naruce pa nam onda jave da dolazi za tjedan-dva. Za kupca to nije bitno medutim u takvim slucajevima najbolje sta mozemo je vratiti novce i do sada nikad nije bilo problema sa tim, cim bi kupac zatrazio povrat novaca i poslao broj racuna uplatiti bi isti dan.
Sto se tice odgovaranja na mailove ponekad se ceka jer smo pretrpani poslom a mailove rjesavamo redom kako dodu, a za neke artikle cekamo info od dobavljaca da mozemo dati konkretan odgovor. Ista stvar je sa telefonom, ne stignemo se javiti na sve linije. Svjesni smo da svi kupci ne mogu biti zadovoljni ali trudimo se da je sto veci broj zadovoljnih i dajemo sve od sebe. Radimo na principu slicnom low budget aero kompanija, ne dobijete rucak i pice u avionu a i zna se dogoditi poneko kasnjenje medutim dovezu vas na zeljenu destinaciju za znacajno manji iznos, tako je i kod nas, ponekad je veca guzva pa ne mozemo odmah odgovoriti na mailove ili se javiti na telefon i dogadaju se greske sa cijenama na webu medutim 99% ljudi dobije ono sta su trazili za znatno manje novce. Netko ce radije kupiti tamo gdje je bolja usluga a netko tamo gdje su jeftinije cijene, na vama je da odaberete sta Vam bolje odgovara

Pozdrav,
Protis
Protis je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 16:41   #78
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Evo jedno LIJEPO iskustvo iz PROTISA!

Narudžba je poslana još u petak i do sad nikakvih potvrda da je netko obradio narudžbu
Zovem ko mutav na telefon, na mobitel na skype chat i ništa!!

post editiran.. Za Gilberta...

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 29.01.2009. u 21:09.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 16:53   #79
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Meni se još nikad nije desilo da ih ne dobijem na telefon
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 16:59   #80
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Meni se još nikad nije desilo da ih ne dobijem na telefon
Blago tebi.

TO JE TOTLANI NEMAR!
4 dana bez odgovora!

Neznam ko kome više treba? Trebaju li oni kupce ili ? Pa nek propadaju , lagano al bolno.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:13   #81
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Bez uvrede, ali kad ćeš čekati narudžbu preko mjesec dana, onda se može reći da je nešta nemar. 4 dana i to još preko vikenda, nije ništa čudnog za webshop (kojeg veoma lagano može i banka zeznut primjerice).
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:18   #82
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Bez uvrede, ali kad ćeš čekati narudžbu preko mjesec dana, onda se može reći da je nešta nemar. 4 dana i to još preko vikenda, nije ništa čudnog za webshop (kojeg veoma lagano može i banka zeznut primjerice).
LOL, u kojem smislu je banka zeznula prilikom obrade narudžbe?
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:18   #83
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Blago tebi.
Nije blago meni nego činjenica
U životu nisam ništa kupio od njih ali mi se isto tako nije desilo da se nitko ne javi...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:21   #84
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Nije blago meni nego činjenica
U životu nisam ništa kupio od njih ali mi se isto tako nije desilo da se nitko ne javi...
Nek si ljepo tu narudžbu *****.. Živo ADM
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:29   #85
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
vidim da je i s tobom lako čim dižeš ovakvu paniku oko narudžbe preko vikenda.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:43   #86
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
LOL, u kojem smislu je banka zeznula prilikom obrade narudžbe?
Nisam rekao za tvoju narudžbu da je banka kriva. S obzirom da je narudžba jedno, ponuda i plaćanje iste drugo. No rekao sam, da pogotovo preko vikenda i kada se radi o uplatama može biti laganog kašnjenja.
Kod tebe je možda problem da nešta nemaju na lageru (bilo oni mada sumnjam da imaju poveće skladište, možda za neke sitnije djelove) pa čekaju odgovor distributera/dobavljača. Oni imaju dobavljače kao i svaki drugi shop i vjeruj mi - puno puta piše da distributer ima nešta na lageru, a nema. A onda nema niti webshop (ali naravno, nitko ne pita jel distributer kriv nego svi na webshop).

Ne vidim zašto reagiraš tako kako reagiraš, s obzirom da si svjesno išao naručiti sa webshopa gdje čekanje od par dana nije nepoznanica ? Da si htio dobiti isti dan, mogao si jednostavno otići u njihov dućan ili neki drugi dućan. Znači na licu mjesta kupiti što hoćeš.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:45   #87
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
vidim da je i s tobom lako čim dižeš ovakvu paniku oko narudžbe preko vikenda.
S menom lako? između mene i protisa u vezi te narudžbe nije bilo nit jednog kontakta!

Prek vikenda? LOL
naručeno je u petak oko 17 sati. ONI SU CIJELO VRIJEME ONLINE!
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:50   #88
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Nisam rekao za tvoju narudžbu da je banka kriva. S obzirom da je narudžba jedno, ponuda i plaćanje iste drugo. No rekao sam, da pogotovo preko vikenda i kada se radi o uplatama može biti laganog kašnjenja.
Kod tebe je možda problem da nešta nemaju na lageru (bilo oni mada sumnjam da imaju poveće skladište, možda za neke sitnije djelove) pa čekaju odgovor distributera/dobavljača. Oni imaju dobavljače kao i svaki drugi shop i vjeruj mi - puno puta piše da distributer ima nešta na lageru, a nema. A onda nema niti webshop (ali naravno, nitko ne pita jel distributer kriv nego svi na webshop).

Ne vidim zašto reagiraš tako kako reagiraš, s obzirom da si svjesno išao naručiti sa webshopa gdje čekanje od par dana nije nepoznanica ? Da si htio dobiti isti dan, mogao si jednostavno otići u njihov dućan ili neki drugi dućan. Znači na licu mjesta kupiti što hoćeš.

1. da nemaju neki od tih artikal onda su mogli ljepo javit!
2.to koga oni čekaj opet spada po ovo prvo.

3. da sam u zg-u naravno da bi.. al ovako nema šanse. Nema se vozačka ,a nit nebi išao s autom u Zg.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:52   #89
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
naručeno je u petak oko 17 sati. ONI SU CIJELO VRIJEME ONLINE!

Ideš
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2009., 17:53   #90
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
S menom lako? između mene i protisa u vezi te narudžbe nije bilo nit jednog kontakta!

Prek vikenda? LOL
naručeno je u petak oko 17 sati. ONI SU CIJELO VRIJEME ONLINE!
evo i tebi jedan lol, pa da završimo i ovu sagu
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na